מבחן MCSE - שאלות ותשובות מתוך הבחינה << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

מבחן MCSE - שאלות ותשובות מתוך הבחינה

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
הסבר על מבחני מיקרוסופט - MCSE הכנה לבחינה חיצונית של מיקרוסופט מבחן MCSE - שאלה על BranchCache מבחן MCSE - שאלה על Remote Desktop מבחן MCSE - שאלה על VSS ועל USMT מבחן MCSE - שאלה על חיפוש בתוך GPO מבחן MCSE - שאלה על RD Gateway מבחן MCSE - שאלה על UAC מבחן MCSE - שאלה על VHD מבחן MCSE - שאלה על Resource Mon מבחן MCSE - שאלה על התקנת דרייבר מבחן MCSE - שאלה על BCDEDIT מבחן MCSE - שאלה על DISM מבחן MCSE - שאלה על גיבוי ושחזור מבחן MCSE - שאלה על אימות ב-IIS מבחן MCSE - שאלה נוספת על BCDEDIT מבחן MCSE - שאלה על קובץ תשובות מבחן MCSE - שאלה על חתימה ל-Driver מבחן MCSE - הרשאות ב-SHARE מבחן MCSE - שאלה על F8 מבחן MCSE - שאלה על חתימה על קובץ ודרייבר מבחן MCSE - שאלה על מקרן מבחן MCSE - שאלה על Remote Assistance מבחן MCSE - שאלה על שחזור מ-IMAGE מבחן MCSE - שאלה על BCDEDIT /default מבחן MCSE - שאלה על rollback לדרייבר ראיון עבודה אמיתי - מנהל רשת - חלק 1 ראיון עבודה אמיתי - מנהל רשת - חלק 2 ראיון עבודה אמיתי - מנהל רשת - חלק 3 סיכום ב-3 דקות - התקנת Windows מה חדש בשרת 2012 ? סיכום ב-3 דקות - יסודות התקשורת מה נלמד בקורס שרתי 2012 סיכום ב-3 דקות - חוקים ב-Firewall התקנת שרת 2012 Server סיכום ב-3 דקות - פתיחת Port בנתב התקנת שרת גם בתצורת CORE וגם GUI סיכום ב-3 דקות - שיתוף תיקיות - Share כלי ניהול בשרת Server Manager 2012 סיכום ב-3 דקות - הרשאות NTFS Network Teaming סיכום ב-3 דקות - ניהול דיסקים - RAID הקמת דומיין - DCPromo בשרת 2012 סיכום ב-3 דקות - שכפול מחשב - ImageX Data Deduplication חלק 1 סיכום ב-3 דקות - GPO - Group Policy Data Deduplication חלק 2 סיכום ב-3 דקות - Application Locker הוספת ממשק גרפי לשרת CORE 2012 סיכום ב-3 דקות - הצפנת דיסק Bitlocker

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

בחינות הסמכה של מייקרוסופט
את חברת מיקרוסופט מכיר כל אדם שחי כיום במדינה מסוימת בעולם. מקצועות שונים של חברה זו נלמדים בבתי ספר שונים למקצועות ההיי טק, והם נחשבים כאלו שיש להם דרישה רבה. זאת מאחר ולימודים הנוגעים לעבודה עם תוכנות מיקרוסופט הרבות הם כאלו שיכולים לשרת את כל מי שמעוניין לעסוק בניהול רשתות ועוד.

חשוב מאוד להבין את הקשר הישיר בין מעבר בחינות חיצוניות שמיקרוסופט יוזמת ובין האפשרות לרכוש מקצוע עם תעודת הסמכה ולעבוד עם מוצריה השונים של חברת התוכנה הענקית זו. ללא מעבר מלא של בחינות רלוונטיות למקצועות שונים, אי אפשר להתחיל לעבוד בצורה מסודרת ומכובדת בתחומים שונים.

להגיע מוכנים לקראת בחינות תובעניות

על מנת להכיר טוב יותר את מקצועות ההיי טק שקשורים למוצריה של חברת מיקרוסופט חשוב מאוד ליצור קשר מהיר עם מכלל פרקטיק יו. כך אפשר ללמוד הן על מגוון הקורסים שמועברים באתר החברה בצורה מתקדמת ואישית מאוד, וכך גם אפשר להכיר את הדרישה של מיקרוסופט למעבר של מבחנים חיצוניים.

על מנת לעבור בהצלחה מלאה בחינות הסמכה של מייקרוסופט יש ללמוד את המקצועות השונים בצורה רצינית ויסודית. מכללת פרקטיק יו מעבירה קורסים שונים שמציגים סילבוס המותאם לחברת מיקרוסופט. זאת על מנת שכל תלמיד יוכל להכיר לעומק את החומר הרלוונטי ולהגדיל את הסיכוי שלו למעבר כל מבחן ומבחן.

סוף מעשה בלמידה נכונה תחילה לכל מבחן

אין ספק שכל אחד ישמח לראות כיצד עבודה קשה בזמן הלימודים קרבה אותו בצורה רצינית להגדלת הסיכוי להצליח במבחני הסמכה לא פשוטים. בתחומי לימוד כמו ניהול רשתות למשל, אפשר לראות עד כמה זה לא קל לעבור מספר מסוים של מבחנים תובעניים הדורשים מכל תלמיד להציג ידע רב שאותו רכש בעמל רב.

בזכות המקצועיות הרבה של מכללת פרקטיק יו ובזכות הצורה החדשנית שבה יכול כל אחד ללמוד מקצועות מרתקים בתחום ההיי טק ולתרגל חומר רב בקלות ובנוחות, קל מאד להבין כיצד בחינות הסמכה של מייקרוסופט יכולות להיות מאיימות הרבה פחות וכאלה שניתן לעבור אותן כבר בפעם הראשונה.