סיכום ב-3 דקות - ניהול GPO בדומיין << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - ניהול GPO בדומיין

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

מה חשוב לדעת על קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

לפני שאתם ניגשים לברר על הרשמה אל קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע, הנה כמה פרטים שחשוב שתדעו:

תפקיד ניהול רשתות בארגונים גדולים מפוצל למספר בעלי תפקידים שעובדים יחד בשיתוף פעולה ומשלימים זה את זה, מנהל מערכות, מנהל תקשורת חיצונית, מנהל רשתות ותומך טכני. ואילו בארגון קטן, כמקובל בישראל, לרוב חלוקת התפקידים הזו תסתכם באדם אחד שמכונה "מנהל רשתות ואבטחת מידע".

מה כולל הקורס ?

מכיוון שאין לימודים אקדמאיים מוגדרים בישראל לתפקיד מסוג זה ואין שום פיקוח רגולטורי, כל מכללה בונה את הקורס באופן מעט שונה. חשוב לוודא שהקורס מכיל את התכנים הרלוונטיים לתפקיד באופן ישיר לשוק העבודה. מרבית המכללות משלבות הסמכות של מייקרוסופט במהלך הקורס ומודולים נוספים מעבר להסמכות הבסיסיות שחשובים לביצוע התפקיד.

לכן, בבואכם לבדוק קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע עליכם לוודא כי הסילבוס (השיעורים בקורס) מכיל את כלל התפקידים הנדרשים בארגונים השונים ממנהל רשתות ואבטחת מידע.

מהו תפקידו של מנהל רשתות ?

חלק מתפקידיו של מנהל רשתות הם הגדרות רשת לארגון בין היתר הקצאת כתובות רשת לתפקידים שונים, פתיחה וסגירה של חשבונות משתמשים, הגדרות מתאימות שישחררו את העומס במידה ויש ויעניקו שליטה בקצבי ההעברה, טיפול בתקלות בשרתים, העברות מידע בין מחשבים או כוננים, טיפול בתקלות וטעויות בסיסמאות ושמות משתמשים, גיבוי מידע, שחזור מידע, התקני רשת, עדכוני תכנה, שדרוגים ועוד.

כמו כן, מנהל רשתות עובד בסמיכות לתחומים משיקים אחרים כמו פיתוח, תקשורת, לקוחות וספקים ועליו להכיר באופן בסיסי תחומים אלו.

במסגרת תפקידיו בתחום אבטחת המידע על הקורס להחיל גם נושאים רלוונטיים בנושאים אלו – משימות כמו התקנה ותחזוקה של כלי אבטחת מידע (אנטי וירוסים, אנטי ספאמים, אנטי ספיי וכדומה) בחברות גדולות גם יידרש מנהל אבטחת המידע להקים מאפס מערך אבטחת מידע ולמנוע אירוע תקיפה פוטנציאליים.

מה לבדוק לפני בחירת מוסד הלימודים ?

לפני שאתם ניגשים לבחור מוסד לימודים, וודאו שהוא מוכר בשוק העבודה, בדקו את מערכת סינון הסטודנטים (דרישות הקבלה), נסו להבין מי המרצים ומה בקיאותם בתחום, בקרו במכללה, הכירו את הסגל ואת המעבדות. וודאו מול המוסד הלימודי שבסיום הלימודים מוענקת תעודת הסמכה הן ממוסד הלימודים והן מחברת מייקרוסופט.

בהצלחה!

כל המידע על קורס מנהלי רשת
ככל שהולכת הטכנולוגיה ומתפתחת הופכת התקשורת האינטרנטית לנפוצה ביותר במיוחד בחברות ועסקים. קורס מנהלי רשת יתן כלים כיצד לעבוד עם מערכות ההפעלה השונות, כיצד לבנות ולדאוג לתפקודן השוטף של רשתות התקשורת בחברה או הארגון. תחום רשתות התקשורת והאינטרנט אינו מפסיק להתפתח ויש בו חידושים כל העת ולכן מדי פעם בפעם יש להתעדכן וללמוד על החידושים בתחום.

אילו קורסי מנהלי רשת ישנם?

הקורסים מחולקים לפי החברה אשר מסמיכה מטעמה מנהלי רשת מומחים. שתי החברות המרכזיות בתחום הן מיקרוסופט וסיסקו. מטעם מיקרוסופט ישנם הקורסים: MCSE, MCSA, ו- MCITP. מטעם סיסקו מוצע הקורס CCNA. הקורסים מוצעים במוסדות לימוד שונים ומטרתם היא הכנה לבחינת הסמכה מטעם החברות. החומר הנלמד בקורס צריך להיות מותאם לחומר הבחינה.

למי מיועד קורס מנהלי רשת?

חלק ממוסדות הלימודים דורשים הכרה בסיסית ביותר עם המחשב, כלומר כמעט ואין תנאי קבלה. זאת כאשר מדובר על קורסים ברמה התחלתית. אליהם יכולים להצטרף גם משוחררים מהצבא או אנשים המעוניינים לעשות הסבה מקצועית. ישנם מוסדות לימוד אשר כן דורשים ידע מסויים בתחום מערכות ההפעלה ונדרש בהם גם ידע בינוני ומעלה באנגלית. מכללת פרקטיקיו, במטרה לתת הזדמנות לכל אחד, מאפשרת ללמוד קורס מתחילים לצורך העשרה והקניית בסיס ללא תשלום ולאחר מכן להרשם לקורס מתקדמים.

מהם תכני הקורסים והיקפם.

קורס מנהלי רשת כולל כ- 350 שעות לימוד אקדמיות. הדבר משתנה בין המוסדות. זמן הלימוד הוא כשמונה חודשים.  בכל קורס יילמדו המערכות הרלוונטיות לחברה אליה הקורס כפוף, אך הנושאים כמעט זהים וכוללים: הכרת מערכות הפעלה, חומרה והתקני חומרה, ניהול השרת ופיתרון תקלות בו, יישום, התקנה הגדרת ותצורה, ביצוע גיבוי ואבטחת מידע ועוד.

איך לבחור מוסד לימודים?

את מוסד הלימודים יש לבחור על פי מספר קריטריונים:

 1. האם המוסד קיבל הרשאה ממיקרוסופט או סיסקו להעביר את הקורס.

 2. עד כמה תוכן הקורס צמוד לדרישות הבחינה והאם במסגרת הקורס ישנה הכנה ממשית לבחינה.

 3. האם ישנו תרגול מספיק והאם הוא נעשה בקבוצות קטנות.

 4. עד כמה המוסד מציג חומר מקורי של החברה כמו ספרים או סרטונים.

 5. האם המוסד מעמיד לזכות הסטודנטים מעבדת מחשבים גדולה והאם ישנו חומר עזר בעברית שהוציא המוסד? מכללת פרקטיקיו לדוגמה מעמידה לשימוש הסטודנטים סרטונים מפורטים בעברית בכל קורס.