ראיון עבודה אמיתי - מנהל רשת - חלק 1 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ראיון עבודה אמיתי - מנהל רשת - חלק 1

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

למי מתאים להיות מנהל רשת ?

ישנם רבים אשר סבורים כי עבודתו של מנהל רשת הינה עבודה פשוטה וקלה אשר כל אחד יכול לבצע בקלות אך לא כך הם פני הדברים. עבודתו של מנהל רשת הינה עבודה מורכבת ולא כל אחד יכול לבצע אותה בצורה הטובה ביותר ובצורה הנכונה ביותר. בנוסף, כמו בתחומים רבים אחרים, עבודה שכזו יכול לבצע רק אדם שלמד את התחום בצורה מקצועית ועל ידי מרצים מומחים ומנוסים בתחום. לכן, אם אתם מעוניינים להיות מנהלי רשת, ישנם כמה דברים שעליכם לדעת ולבצע בכדי לבצע את התפקיד ובכדי להגיש מועמדות לתפקיד שכזה.

קורס מנהלי רשת

כאמור, בכדי לעבוד בתור מנהל רשת האדם צריך לעבור קורס מנהלי רשת מקצועי וייסודי אשר יכין אותו לקראת העבודה בתחום ויעניק לו את כל המידע לו הוא זקוק בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. כיום ניתן לראות בכל רחבי הארץ מגוון רחב של מכללות אשר מציעות קורס מנהלי רשת אך אחד הקורסים הנחשקים ביותר הוא ללא ספק קורס אשר נלמד דרך האינטרנט. דרך האינטרנט ניתן ללמוד כיצד להיות מנהל רשת בצורה הטובה ביותר ובצורה נוחה במיוחד, בשעות שמתאימות לכם, בימים שמתאימים לכם ובמיקום הנוח ביותר עבורכם. כך, הקורס הופך להיות הרבה יותר נגיש עבור רבים.

ידע טכני ושפות

בכדי להתקבל אל קורס מנהלי רשת ובכלל, בכדי לעבוד בתור מנהל רשת, על האדם להיות בעל ידע טכני מקצועי אשר יאפשר לו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. מלבד ידע במחשבים, על האדם לדעת את השפה האנגלית על בוריה. שפה זו הינה שפה בה הוא ישתמש באופן שוטף בתור מנהל רשת ולכן אדם אשר לא מכיר את השפה מספיק טוב לא יוכל ללמוד ניהול רשתות כלל וכלל. בנוסף, ישנם מאפיינים אישיים אשר מאפשרים לדעת האם האדם יתאים להיות מנהל רשת או לא ולכן כל מכללה מבצעת ראיון אישי או מבחן התאמה הבודק את המאפיינים הללו אצל כל תלמיד ותלמיד אשר מגיע לרישום.


ההרשמה בעיצומה - קורס מנהלי רשת

לכל מי ששואף להכנס לעולם ההייטק, ולעסוק בתפקיד דינאמי ומאתגר, המצריך ידע טכנולוגי תוך התמודדות עם מגוון תקלות ומשימות – קורס מנהלי רשת הוא הקורס שיכול לפתוח דלתות ולהוות את המקפצה לעולם התעשייה וההייטק. מהו מנהל רשת? מה לומדים בקורס? ותוך כמה זמן אפשר להתחיל לעבוד? הכל במאמר הבא.

מנהל רשת

מנהל רשת הוא תפקיד מעניין ומאתגר בתחום הטכנולוגיה. מנהל הרשת אחראי לגיבוי המערכת בארגון, לתפעול השוטף שלה ולאבטחת המידע בה. הוא אחראי לספק תמיכה טכנית, לפתור תקלות שונות, ולדאוג באופן כללי לכלל הרשת. בנוסף, מנהל הרשת אחראי להקים את רשת המחשבים בארגון, לרישות העמדות השונות בארגון ולהתקין תוכנות מחשב שונות. התפקיד הינו רחב ידיים, ומצריך התעדכנות שוטפת בחידושים הטכנולוגיים ויישומם בארגון.

מה בעצם לומדים בקורס?

קורס מנהלי רשת הוא קורס מעמיק, המקנה לבוגריו את ארגז הכלים השלם לשם תחילת עבודה מיידית בתחום. בקורס נלמדים מקצועות כגון מבוא לרשתות, מבני רשת, פרוטוקולי תקשורת, סוגי חומרה שונים (כרטיסי רשת, סוגי כבלים וכד'), אפיוני רשתות וההבדלים ביניהם, הגדרות ה-BIOS, נהלי אבטחה שונים. כמו כן ניתנים דגשים על האופן בו ניתן לטפל בתקלות השונות העולות תוך כדי העבודה.

הקורס מהווה הכשרה מקצועית ומתאים לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום. ישנן מכללות הדורשות תנאי קדם מסויימים, וישנן אחרות המאפשרות לימוד החל מהיסודות ואינן דורשות כל ידע קודם. הקורס מהווה מקפצה לעולם ההייטק, ומקנה מקצוע מבוקש. הוא מתאים למעוניינים בהסבה מקצועית, כמו גם במי שמעוניין כבר מההתחלה לעסוק בעולם המחשבים וההייטק.

הזדמנויות תעסוקה מיידיות

היתרון המיוחד שיש בלימודים בקורס מנהלי רשת הוא שבראש ובראשונה משך הלימודים איננו ארוך. משך הלימודים נע בין שישה חודשים לשנה, כתלות באינטנסיביות הלימודים ובמכללות המציעות מסלולים שונים. לאחריו, יוצאים המשתתפים עם ידע מעשי ותיאורטי, אשר מאפשר להם כבר מהרגע הראשון לעבוד כמנהלי רשת, ומאפשר להם להשתלב במגזרים השונים, הפרטי או הציבורי, מבלי כל דרישה נוספת. ישנם קורסים מתקדמים, המעניקים ידע מעמיק נוסף, אולם אף בלעדיו יכולים המשתתפים מן ההתחלה למצוא מקומות תעסוקה טובים ורבים.