ראיון עבודה אמיתי - מנהל רשת - חלק 2 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ראיון עבודה אמיתי - מנהל רשת - חלק 2

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

כל מה שצריך לדעת על קורס מנהלי רשת

מנהל רשת בארגון הוא האדם האחראי על כל הנושאים הקשורים לרשתות, לשרתים ולחומרות. ארגונים רבים מעסיקים מנהל רשת כעובד מן המניין בחברה ואילו משרדים וארגונים בינוניים יותר מסתפקים בשירות ייעוץ חיצוני של מנהל רשת מקצועי. בין אם התפקיד הוא עובד מן המניין ובין אם עובד חיצוני, מנהל רשת מקצועי הוא מי שקיבל הסמכה לניהול רשת לאחר שעבר את בחינות ההסמכה של חברת מייקרוסופט.

איך להתכונן לבחינה?

בחינת ההסמכה היא בחינה מורכבת הדורשת ידע רב ומעמידה את הנבחנים בפני שאלות המוקצבות בזמן על מנת לבחון את רמת הבקיאות של הנבחן בטכנולוגיות מבוססות מייקרוסופט. אחת ההמלצות להכנה לבחינה היא לעבור קורס מנהלי רשת מקצועי שיכול לתת את הכלים הדרושים לעמידה בבחינה בהצלחה. קורס מנהלי רשת מקצועי המתקיים במוסדות הלימודים השונים וכן און ליין מעניק לתלמידים את כל הידע הדרוש לפתור את התרגילים בבחינה ולקבל את תעודת ההסמכה.

היתרונות של קורס באינטרנט

קורס מנהלי רשתות המתקיים באינטרנט הוא הדרך הטובה ביותר לדמות קרוב ככל הניתן את סביבת העבודה האמתית. הקורס כולל מצגות, סרטונים ותכניות תרגילים המעניקים לתלמידים את כל הידע הדרוש. את הקורס יכולים התלמידים ללמוד בזמן שלהם ולכן הוא מתאים גם לאנשים עובדים. בנוסף, כל תלמיד יכול לבחור להתעכב על הנושאים המורכבים יותר ולעבור על הנושאים הקלים במהירות ובקצב שלו.

תנאי קבלה לקורס

קורס מנהלי רשת אינו מותנה תנאי קבלה מסוימים והוא מתאים לכל מי שמעוניין להשתלב בשוק העבודה כמנהל רשת מקצועי. אחת הדרישות המינימליות היא ידע בסיסי בשפה האנגלית המלווה את כל התכנים של הקורס. בנוסף , רצוי שלתלמיד יהיה ידע בסיס טכני בתפעול מחשבים ואינטרנט אשר מהווים את חומר הליבה של הקורס.

מבנה הקורס

קורס מנהלי רשתות מקצועי הוא קורס שמעבר למצגות ולסרטונים הווירטואליים כולל גם ממשקי תרגול ועבודה מעשית המכינה את התלמיד בצורה הטובה ביותר לבחינות. קורסים וירטואליים כוללים מערכים של תרגילים לאחר כל שיעור וכן תרגילים מסכמים ובחינות דמה המדמות את בחינת ההסמכה גם מבחינת התקצוב של הזמנים וגם מבחינת הקושי של התרגילים.מנהל רשת במודל פרילנס

על אף שרשתות מחשבים מחברות אותנו בדמיון ישירות לארגוני ענק עם מאות מחשבים העובדים בתזמון מלא זה עם זה, רשת מחשבים קיימת בכל עסק קטן, ואפילו בבתים פרטיים. אותם ארגונים קטנים, ואפילו זעירים אינם יכולים להעסיק איש מקצוע פרטי שיהיה אחראי על רשת המחשבים שלהם, וגם אינם צריכים לעשות זאת, מכיוון שהיקף הפעילות בארגונים אלה אינו מצדיק החזקת פונקציה ארגונית ייעודית לעניין זה. את שירות ניהול הרשת לארגונים קטנים אלה, מספקות בדרך כלל חברות שזה כל ייעודן, להקים, לתחזק ולנהל רשתות עבור עסקים קטנים וארגונים קטנים.

אתגרים שונים מזה של מנהל רשת בארגון גדול

להיות מנהל רשת בחברה כזאת הוא אתגר גדול, ולאו דווקא בגלל העניינים המקצועיים הטהורים. האתגר נובע למעשה מהצורך לטפל בכמות גדולה של לקוחות, כאשר כל לקוח מפעיל רשת בעלת מאפיינים שונים, במקום גאוגרפי שונה, ועבור כל לקוח החשיבות לפעילות תקינה של הרשת היא גבוהה מאין כמוה. מנהל רשת במודל פרילנס מתנהל בדרך כלל בסיוע של צוות טכנאים הנשלחים אל הלקוחות השונים בו זמנית, על מנת לתת את הפתרונות הנדרשים בזמן אמת. יחד עם זאת, האחריות היא בסופו של דבר על המנהל, והוא זה שצריך להתמודד עם הבעיות שאף אחד אחר לא מצליח להתמודד איתן.

מקום טוב להתחיל בו

עבודה במודל פרילנס, או כשכיר בחברת ניהול רשתות, הוא תפקיד מאוד טבעי ונכון לאנשים המסיימים קורס מנהלי רשת ומבקשים לצבור ניסיון בתחום. האתגרים המקצועיים הם לא מהמסובכים בתחום, אך עבור אדם שעושה את צעדיו הראשונים בתחום, אלו הם עדיין אתגרים. ואכן, אם אתם מסיימים קורס מנהלי רשת ומחפשים עבודה שבה תוכלו להתחיל לפתח את הקריירה שלכם בתחום, עבודה בחברת ניהול רשתות, או אספקת שירותי ניהול רשת במודל פרילנס הוא בהחלט צעד ראשון חכם ונכון עבורכם.

ומקום טוב גם להקמת עסק עצמאי

במקרים רבים, בהתאם לכישורי המכירה והשיווק שלכם, אתם עשויים לייצר פעילות מאוד רווחית בתחום זה, ולהחליט ששם אתם רוצים להישאר, ושם אתם רוצים לפתח עסק עצמאי, במקום לעבור לארגון גדול שבו תהפכו לפונקציה ארגונית במודל של עובד שכיר, וזו היא כמובן החלטה לגיטימית לחלוטין.