ראיון עבודה אמיתי - מנהל רשת - חלק 3 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ראיון עבודה אמיתי - מנהל רשת - חלק 3

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מנהלי רשת - שלב אחר שלב

כיצד ניתן לבחור קורס מנהלי רשת? האם מנהל רשת יכול לעבוד בכל מקום ולהשתכר שכר גבוה? הכול מתחיל ונגמר  במוסד בו תבחרו לממש את החלום. המאמר שלפניכם .

שלב ראשון- לחפש את המוסד המתאים ביותר.

היכן אתם עומדים ללמוד בתחום של קורס מנהלי רשת? מיהו מנהל רשת הטוב בעיניכם? האם יש לכם דוגמא אחת מיני רבות? החברים הטובים שלכם וודאי שסיימו בהצטיינות ויכולים להמליץ לכם הרבה לפני שתתחילו את סקר השווקים הראשוני.

שלב שני- להקשיב להמלצות ולהשתלב במנועי החיפוש

מנועי החיפוש של האינטרנט יכולים להעניק לכם את כל האפשרויות למציאת מוסד לימודים אשר נכון לכם ביותר. באמצעות ההמלצות שכבר קיבלתם ובאמצעות התמקדות של מוניטין, שנות קיומו של בית העסק, המלצות גולשים וכל השאר, תוכלו לתת את הדעת על כמה מוסדות חינוך שיהוו התאמה מושלמת להמשיך במסלול החיפוש.

שלב שלישי- פגישה ראשונית ועגינת הדברים בהסכם

לאחר שבחרתם מוסד לימוד, גשו לבקר במקום, התרשמו מסגל המורים, מי מלמד שם? מה סדר השעות וכמה שעות תקבלו במסגרת זו? מה התעודה אשר תוענק? לאחר כל הבנת הדברים ,הסדרי התשלום והחוזה, ייתכן ותוכלו לצאת אל דרך חדשה. קוראים לזה לימודים בתחום של מנהל רשת , תיקון וניתור בעיות בזמן אמת ובעיקר תפקידים רמי מעלה בהמשך.

שלב רביעי- אין להתפשר על הזול

השלב הבא מדבר על הכסף, עלויות תמיד מעלות את החשד כי אתם מוכרים את עצמכם יותר מדי בזול. העלות הזולה תמיד מתייקרת ומכאן שיהיה עליכם לתת את הדעת ולהיזהר בבחירותיכם. רצוי כי תיצמדו למחיר סביר ולא תתפתו לעלויות המוכרות יותר ממוסדות לימודים שאינם מוכרים בתחום אותו אתם מחפשים לפתח.

שלב חמישי- לקחת את הדברים ברצינות

לרוב, אנשים מנסים לייצר לימודים בתחום הרשתות באופן עצמאי. אז הכול טוב ויפה ומידעים חיצוניים תמיד יכולים לסייע, מאידך, יש לשלב בין הדברים וליישם את התרגול גם בבית. כיאה לכל לימוד, גם כאן תדרשו להשקיע.

זקוקים למידע נוסף? צריכים עזרה במציאת הקורס המתאים ביותר? בשביל זה אנחנו כאן. השאירו את הפרטים ואחד מאיתנו ישמח לעזור.


להיות מנהל רשת של מיקרוסופט

כאשר ישנו מחשב אחד בבית אין כל בעיה. כאשר ישנם מספר מחשבים בבית ורוצים לחבר את כולם לאותה מדפסת למשל, יוצרים רשת מחשבים ביתית. הדבר מורכב וסבוך עוד יותר בחברות גדולות כאשר ישנו צורך ליצור ולתפעל רשת בין עשרות או מאות מחשבים. לשם כך ישנו צורך במנהל רשת.

מהו מנהל רשת של מיקרוסופט?

מנהל רשת הינו אדם העובד בארגון מסוים ואחראי על כל ענייני רשת המחשבים באותו ארגון. על מנהל הרשת להקים רשת מחשבים, לדאוג לתפעול השוטף שלה, לנתב תקשורת בין המחשבים על פי קבוצות ואגפים כפי שדורשת החברה ,להנפיק סיסמאות ולייצר כתובות עבור המחשבים השונים. תוכנות הפעלה שונות דורשות מיומנויות שונות ולכן כל הכשרתו של מנהל הרשת מותאמת לתוכנית הפעלה מסוימת. מנהל רשת של מיקרוסופט הינו מנהל רשת המתמחה במחשבים בעלי תוכנת הפעלה של מיקרוסופט.

מהו קורס MCTIP?

קורס MCTIP הינו קורס מנהלי הרשת של מיקרוסופט. במהלך קורס זה מוקנות לתלמידים מיומנויות טכניות שונות בתפעול והתקנת רשת, עולות סוגיות תיאורטיות בנידון ומתבצעים תרגולים רבים אשר נועדו להכין את התלמידים לעבודת השטח. בתום הקורס על התלמידים לגשת למבחן חיצוני מטעם חברת מיקרוסופט בכדי לקבל תעודת MCSE.

מהם יתרונותיו של הקורס?

רשת מיקרוסופט הינה רשת בינלאומית בעלת תפוצה נרחבת מאוד בארץ ובעולם. לכן, מרבית מנהלי הרשת הדרושים גם בארץ וגם במקומות שונים בחו"ל הינם מנהלי רשת של מיקרוסופט. על כן קורס זה יפתח בפניכם את האפשרויות המרובות ביותר.

מהם תנאי הקבלה לקורס MCTIP?

קורס מנהלי הרשת של מיקרוסופט נועד לאנשים בעלי הכשרה וניסיון של טכנאות מחשבים. הקורס מותאם להעניק אך ורק את הכלים הקשורים לסוגיות של ניהול רשת ואינו מתעסק בבעיות טכנאות פשוטות. ישנם מכללות מסוימות אשר פותחות לעיתים מסלול מורחב בו ניתן לשלב לימודי בסיס עם לימודי ניהול רשתות.

היכן כדאי ללמוד קורס MCTIP?

קורסים מנהלי רשתות של מיקרוסופט ניתן במכללות שונות. כדי שתדעו שבחרתם במקום מתאים לכם בדקו אם הרקע שלכם תואם לרקע הנדרש. כמו כן חשוב לבדוק מהם אחוז הבוגרים של אותו מוסד לימוד אשר עוברים בהצלחה את המבחנים של חברת מיקרוסופט.