שלושת הקטגוריות של הפקדים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שלושת הקטגוריות של הפקדים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

כל המידע על קורס דוט נט
דוט נט היא פלטפורמה שפיתחה חברת מיקרוסופט. זוהי פלטפורמה המתאימה לשימוש עם שפות תכנות רבות ובכך יתרונה הגדול. זוהי טכנולוגיה מתקדמת בעזרתה אפשר להקים אתרי אינטרנט או לעסוק בתחום מסד נתונים וניהול נתונים. היא משולבת אפילו במערכת הפעלה Windows או תוכנות אופיס. כך יוצרת מיקרוסופט חיבור בין מידע, אנשים ומערכות באמצעות האינטרנט. קורס דוט נט מכשיר אנשי תוכנה אשר מפתחים תוכנות ואפליקציות באמצעות טכנולוגיית דוט נט.

למי מיועד הקורס?

תנאי הקבלה לקורס תלויים במוסד הלימודים. ישנם מוסדות לימודים אשר דורשים ידע קודם ועורכים מבחן קבלה כלשהו או בודקים את הידע באנגלית. ישנם מוסדות לימוד אשר מאפשרים להתחיל את הקורס עם ידע בסיסי בהכרת המחשב כשידע בסיסי בתוכנות הפעלה כגון Windows יספיק על מנת להתקבל לקורס. מכללת פרקטיקיו למשל מציעה קורס מתחילים אותו ניתן ללמוד ללא תנאי קבלה וללא תשלום ואחריו קורס מתקדמים שבסופו ניתן לקבל תעודה ואף לעבור מבחני הסמכה של מיקרוסופט.

מהם תכני הקורס?

קורס דוט נט מקנה השכלה, ידע וכישורים לבניית אפליקציות אינטרנטיות או של מערכת הפעלה חלונות ותוכנות נוספות באמצעות טכנולוגיית דוט נט. עם נושאי הקורס נמנים: התשתית לפיתוח, בניה ובדיקה הנקראת NET Framework 3.5, מבוא למערכות הפעלה ושרתי אינטרנט, שפות תכנות נוספות כמו C, מבוא לתכנות, אלגוריתמים, תכנון מונחה עצמים, תכנות מונחה עצמים, מבוא לבסיסי נתונים וארגון קבצים, הזדהות והרשאות משתמשים ונושאים נוספים.

מהו היקף הקורס?

היקף הקורס משתנה ממוסד לימודים אחד לאחר. הדבר תלוי בכמות הנושאים הנלמדים ובמידת הכניסה לעומק בנושא. זהו קורס שכולל 300-500 שעות לימוד ונמשך לרוב על פני שנה- שנה וחצי. כיוון שזהו קורס לא קצר בו יש להגיע במרבית המקרים אל המכללה לצורך מפגש, מכללת פרקטיקיו מאפשר לכם ללמוד את הקורס כקורס אונליין מהבית.

מהם היתרונות שבקורס אונליין?

קורס אונליין מאפשר לכם להתרכז בלמידה נטו ולא בדברים שמסביב כמו ההגעה אל מוסד הלימודים המביאה לבזבוז זמן יקר. אתר המכללה מכיל חומרי לימוד רבים כמו סרטונים ומצגות. לכל סטודנט יש את האפשרות ללמוד על פי הקצב שלו כאשר התשלום הוא תשלום חודשי קבוע כך שמשלמים לפי זמן הלימוד ולא תשלום לפי קורס. לימוד בקצב מהיר יותר יביא לתשלום נמוך יותר.
קורס Flash - הקורס הכי כייפי שיש!
בס"ד

שלום חברים, אני חושב שכדאי שתתרווחו, תביאו משהו קליל לאכול ותהנו ממאמר מתוק במיוחד, כי היום אנחנו נדבר על קורס Flash, או במלים אחרות – הקורס שיהפוך אתכם לתותחי גרפיקה!! ומי לא אוהב גרפיקה? מי לא מטורף על סרטוני ה-Flash המצחיקים האלה שיש באינטרנט? מי לא יודע על הפוטנציאל העצום שיש בשוק למסיימי קורס Flash? הרי כל אלו הם לא סודות מדינה, וכל אחד מכיר את זה! אז הגיע הזמן חברים להיכנס לעובי הקורה ולהכיר לכל המסכנים שעוד לא זכו לטעום את טעם הגרפיקה הממוחשבת את האחד והיחיד - קורס Flash!!!

אם הייתם מכירים אותי וסומכים עליי לא הייתי צריך בכלל מאמר, הייתי פשוט אומר לכו: "לכו ל- קורס Flash בפקודה!". תאמינו לי שהייתם מודים לי אחר כך. הרי כל מה שאני כותב הוא נכון, גריפקה ממוחשבת זה דבר מתוק במיוחד, ויש מעט אנשים שלא יתאהבו בזה ממבט ראשון ברגע שיכירו את התחום. מי שבכל זאת מתלבט יכול לחפש בגוגל אתרים שמראים פרוייקטים ב-Flash. חברים, רוב מה שתראו לא נעשה דווקא על ידי מקצוען של עשר שנים, אלא על ידי בוגרי קורס Flash כמו שאתם עומדים להיות בקרוב ממש!!

לא מאמינים? נסו את קורס Flash ותיווכחו בעצמכם! קראו מה אנשים כותבים באינטרנט על קורס Flash, תראו איזה שבחים הקורס הזה מקבל. אתם מייד תגלו שמדובר בקורס יחיד במינו! יתרה מכך, קורס Flash הוא אולי בין הקורסים היחידים שמגיעים לשם גם אנשים שבכלל לא מתכוונים לעבוד בתחום, אלא פשוט חשקה נפשם ביצירה ובחלק האמנותי של Flash. תופעה כזו לא תראו לרוב בקורס MCITP.

אתם אולי חושבים שבגלל שהקורס כל כך מיוחד הוא יהיה יקר מאוד, אבל אתם תגלו שההיפך הוא הנכון. דווקא קורס Flash הוא זול יחסית – ואם אתם לומדים דרך הסרטונים של PracticU, אז אפשר לומר שקיבלתם את קורס Flash כמעט בחינם! נשמע טוב לא? זוהי המציאות. אנחנו כאן ב-PracticU מציעים לקבל גישה לסרטונים כמעט בכל תחום שיש בהיי-טק, וכל זאת בעלות חודשית סמלית בלבד וללא התחייבות. האם קיבלתם אי פעם הצעה טובה מזו? אתם אולי שואלים מדוע אנחנו מוכנים לחשוף את כל המידע שלנו ללא התחייבות? התשובה היא פשוטה, המוצר שלנו איכותי ביותר וכמו כל השאר, גם אתם תישארו שנים רבות. זה שווה לכם ושווה לנו. תוכלו ללמוד הן את הקורס הנוכחי דרכינו בקצב שלכםף ולהנות מהדרכה של מקצוענים אמיתיים, וכן תוכלו ללמוד במקביל כל נושא אחר שתרצו! וכל זאת ללא שום תוספת מחיר ובנוחות מלאה בתוך החדר שלכם בזמן שאתם לבושים בפיז'מה! אין עוד אף מכללה שתאפשר לכם במחיר סמלי ללמוד גם Flash ובמקביל להשתלם בתכנות ולהשלים אפילו ידע ב-CCNA. והכול נמצא ברמה גבוהה המאפשרת לכם להגיע עד כדי הסמכה מקצועית אם בכך תבחרו. אז הצטרפו לחגיגה בהקדם!

ובכן, תבחרו את אשר תבחרו – אנחנו ב-PracticU מאחלים לכם המון הצלחה, ומקווים שתהנו מהלימודים ומהעבודה בשוק. עדכנו אותנו בכל התפתחות, ובמידה וזכיתם להנות מהסרטונים שלנו עדכנו אותנו כיצד הם תרמו לכם. אנו נפרסם סיפורים מובחרים, בלי נדר.

בהצלחה!
קורס Flash, כרטיס הכניסה לעולם הגרפיקה הממוחשבת

בס"ד,


שלום כולם, הרבה אנשים מעוניינים להיכנס לעולם הגרפיקה הממוחשבת ולא ממש יודעים כיצד לעשות זאת. המפתח לכניסה לעולם זה הוא קורס Flash. מדוע? מכיוון שב-קורס Flash יש את כל הבסיס ללימודי הגרפיקה שצריך, ובנוסף קורס Flash משלב את הגרפיקה הממוחשבת יחד עם האינטרנט, שזה מגניב למדיי!


ב-קורס Flash תלמדו את היסודות של מהי גרפיקה ממוחשבת וכיצד לשלב את האומנות עם הטכנולוגיה. כמו-כן, ב-קורס Flash תתנסו בתרגולים רבים שיאתגרו אתכם ויוכיחו לכם את יכולותיכם בתחום! מכיוון שהוצאה המתקבלת בתרגילים שב-קורס Flash היא מיידית, זה כיף מאוד לראות שהצלחנו ושאנחנו מתקדמים! לא הרבה קורסים נותנים הנאה מהירה שכזאת כמו קורס Flash!


האם קורס Flash הוא קשה? האמת שממש לא. קורס Flash ידוע בהיותו קורס כייפי וזורם ומאוד מספק. זה נכון שגם ב-קורס Flash צריך להשקיע! אי אפשר ללמוד חומר טכנולוגי (או בכלל) בלי לחזור על החומר בבית או לתרגל, וגם ב-קורס Flash ההשקעה הזו בוודאי נדרשת - אבל יחסית לקורסים טכנולוגיים אחרים, קורס Flash הוא יחסית קל ללימוד.


אפשרויות התעסוקה בסיום קורס Flash בעולם הגרפיקה הממוחשבת הן רבות, ומסיים קורס Flash שלמד את החומר כמו שצריך יימצא את עצמו נחטף מהר מאוד בשוק העבודה. הייתרון העצום הוא שגם ללא ניסיון, מסיים קורס Flash יכול להכין תיק עבודות שניתן להציגו, ובמידה והוא טוב - אז המעסיק מיד רואה את יכולתיו.


מומלץ לכולם להתנסות ב-קורס Flash, ההנאה תהיה עצומה. למי שעוד מתלבט האם כדאי לו ללכת ל-קורס Flash, מומלץ לקורא קצת על קורס Flash באינטרנט ולבדוק עבודות Flash שקיימות באינטרנט. אני חושב שתתלהבו!


בהצלחה!