Controls -פקדים נפוצים - חלק 1 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Controls -פקדים נפוצים - חלק 1

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

לימוד asp.net

העולם המודרני מביא עמו לא מעט שינויים דינאמיים ולא בכדי מקצועות המצריכים אנשי מקצוע מתחום המחשבים הולכים ומתרבים משנה לשנה. עם התרבות המידע בארגונים וחברות סביב העולם הרי שהצורך במומחי מידע וארגונו, עיבודו ושימוש חכם במאגרי המידע השונים הולך וגדל. כל ארגון אוגר מדי שנה כמויות עצומות של מידע עמו לא קל להתמודד כעבור שנים מספר. מומחי המידע בארגונים השונים הם אלו האחראיים על ניתובו ועל השליטה בו, על ניהולו ועל הפיכתו ליעיל עבור מטרות הארגון השונות.

בעידן המידע יותר ויותר מבינים כי השכלה אקדמאית אינה בהכרח יעילה לצורך פיתוח כלכלי ומקצועי וזו אורכת שנים מספר ומצריכה לא מעט הקרבה של מחויבויות אחרות בחיים כגון חיי משפחה ועבודה ועוד. יותר ויותר צעירים מבינים כי קורסים בתחומי המחשב השונים יכולים לסייע לפיתוח קריירה יציבה ומצליחה, כאשר הקורסים השונים המוענקים בתחומי המחשבים על שלוחותיהם ניתנים לשילוב בחיי היומיום מבלי לוותר על מחויבויות החיים האחרות.

בעידן המידע ישנו צורך הולך וגובר באנשי מקצוע המומחים למתן מענה לבעיות המחשוב השונות הצצות בכל חברה מדי יום ביומו. כמויות המידע העצומות הנאגרות בכל ארגון מדי שנה הופכות להיות מסורבלות והשליטה בהן לא תמיד מתאפשרת באמצעות תוכנות ישנות. יישומים חדשים ומערכות מידע היוצאות לשוק מדי תקופה – הם מוצרים המאפשרים שליטה טובה יותר במידע הנאגר בארגונים השונים. אם עד היום היה קושי בניהול המידע וארגונו באופן חכם הרי שכיום באמצעות לימוד asp.net ניתן לארגן את המידע בממשקים השונים וליצור קשר חזק ויציב של תקשורת ביניהם.

 

לימוד asp.net מאפשר שליטה ואפשרות טיפול וניתוח מידע, שיתוף במידע בין התקנים שונים ויכולת לספק שירותים מקיפים שונים. לימוד asp.net מאפשר פיתוח אפליקציות של מייקרוסופט ליישומים המיועדים לאינטרנט או לווינדוס כך שגולשים יכולים לגשת למידע מכל התקן שהוא, בין אם מדובר במחשב נייד או נייח, בין אם מדובר בפלאפון או סמארטפון הרי ש asp.net היא הטכנולוגיה המאפשרת יצירת קישוריות ובניית אתרי אינטרנט דינאמיים הכוללים בסיסי נתונים וכן אפשרות לקבל טפסים של גולשים. באמצעות לימוד asp.net ניתן לנתח את המידע המתקבל וליצור פלט מתאים. 

קורס דוט-נט והצלחות הבחירה
בעולם שכולו קדמה אחת גדולה, מניב תחום ההייטק את הצלחותיו מבלי להניד עפעף. תחום ההייטק בא לידי ביטוי גם ביכולת ללמד כמה שיותר אנשים בתחום פיתוח התוכנה וליישם הצלחות בתחום הפיתוח במקרה כזה או אחר. רבים הסטודנטים אשר שואפים להגדיל את הכנסתם ולפעול בתחום של פיתוח תוכנה ולימוד תחום שכולו יתרון אחד גדול. במאמר הבא נספק לכם נקודות חשיבה באשר לבחירת קורס דוט-נט ויפה שעה אחת קודם.

ללמוד ולהצליח עם דוט-נט

מה מספק קורס דוט- נט? לרוב הוא מתמקד בנישה של פיתוח וחושף לא מעט אנשים אל עולם שכולו אינטרנט עם התמקדות לשפות מחשוב מתקדמות. כאשר מנסים להתקבל ללימודי קורס דוט- נט, הדברים באים לידי ביטוי בתעודת בגרות, אנגלית מעולה, מבחן התאמה עם בדיקה לרקע בתכנות ואפילו אנגלית מצוינת והתאמה לסביבה הממוחשבת.

מה מלמד קורס דוט- נט?

במסגרת לימודי קורס דוט- נט, יקבל התלמיד העשרה בתחום של מבוא למערכות הפעלה ושרתי אינטרנט, משם ימשיכו הלימודים הפרטניים וידברו על מבנה פרמה וורק. התכנות ולמידת אלגוריתם לא יאחר להגיע וכך גם מבוא לבסיסי נתונים וארגון קבצים. במסגרת לימודי תוכנות ושפות, ייחשף התלמיד בין היתר ללימודי אקסס, שפות אס קיו אל, אקס אס אל, איץ טי אם אל ופאילו ג'אבה סקריפט. עוד במסגרת לימודים מורחבים, ידובר על הרשאות משתמשים, מערכות מבוזרות, שפות תכנות כמו דאבל פי אף ואפילו הצפנות והתמודדות עם התקפות של אקס דד. חשוב לציין כי כמו בכל דבר, גם כאן התלמידים המצטיינים יקבלו העדפה לגעת ואף להכיר בניית אתרים בזמן אמת.

על תעודות, דרישות מעשיות וסיומת קורס דוט- נט

קורס דוט- נט יספק לרוב תעודה רק לאחר שיסיים התלמיד פרויקט מסכם  אשר מתבקש על ידי התלמיד כסיומת ללימודיו. להלן פרויקט הגמר והוא מוכר בלא מעט מצבים ,זאת על מנת ליישר הידורים ולקבל את תעודת הסיום של הקורס. התעודה תהיה מוכרת מטעם משרד העבודה לצד המוסד הנלמד, כך שיהיה ניתן להשתלב איתה בכל שוק עבודה נדרש.
דוט-נט

רבים מהצעירים בישראל מבינים את הפוטנציאל שבלימודי טכנולוגיה ולכן פונים ללימודים בתחום. הביקוש עבור עובדים מקצועיים ומתכנתים המכירים את שפות התכנות השונות הוא גדול ולכן ההיצע של קורסים מקצועיים בתחום הוא רב. אחד הקורסים הבולטים שאותו בוחרים צעירים רבים לעבור בדרך לפיתוח קריירה בתחום התכנות הוא קורס דוט נט המעניק לתלמידים כלים לתכנת בשפת דוט נט שהיא השפה המבוקשת ביותר על ידי תעשיות ההייטק ותעשיות מסחריות בישראל.


מהי שפת דוט נט?


שפת דוט נט היא שפת תכנות מוכרת מאוד שמהווה פלטפורמה לפיתוח של תוכנות מבוססות דוט נט. שפת דוט נט פותחה על ידי חברת מייקרוסופט העולמית והיא חולשת על כמעט מרבית המוצרים הקיימים בתעשיות השונות. הייחודיות של שפת התכנות דוט נט היא שהיא מהווה מעין פורמט אחיד לתוכנות מכל הסוגים ומאגדת בתוכה שפות תכנות רבות. השימוש בשפת דוט נט מעשה גם לפיתוח אתרים מבוססי ווב וגם לפיתוח תוכנות נייחות למשרדים או מפעלים.


למי מתאימים הלימודים?


לימודי דוט נט מתאימים למי שמעוניין להשתלב בתעשייה כמתכנת דוט נט ויש לו רקע כללי בשפות תכנות. תנאי הקבלה ללימודים נקבעים על ידי מוסדות הלימודים השונים ויכולים לכלול מבחני היגיון, מבחני פסיכוטכניים, בחינות על שליטה בשפה האנגלית, ראיון אישי ולימודים קודמים. לימודים און ליין הקיימים ברשת מתאימים גם למי שחסר לו הידע הבסיסי והוא יכול לבחור בלימודים הבסיסיים ביותר שנחשבים לקלים יותר מהלימודים המתקדמים.


הרכב הקורס


קורסי דוט נט לרוב יכילו מבואות ותכנים בסיסיים הנחוצים להמשך הלימודים ולעבודה עם שפת התכנות. בין התכנים שמרבית הקורסים יכילו ניתן למצוא את המבואות למערכות הפעלה, מבואות לבסיסי נתונים, אלגוריתמיקה, תכנות מונחה עצמים, היכרות עם הפריימוורק  בניית הרשאות למשתמשים ועוד. התכנים יכולים להשתנות בהתאם למה שנקבע על ידי מכון הלימודים ולהיות מותאמים לרמה של הקורס וליכולות המשתתפים.


לימודים און ליין


לימודי דוט נט המתקיימים און ליין הם הדרך הטובה ביותר ללמוד בקצב האישי ובזמן האישי . הלימודים זמינים בפורמטים של סרטונים ושל מצגות דינמיות וממחישים הלכה למעשה את העבודה עם דוט נט מה שהופך אותם להרבה יותר ברורים.תכנות מתקדם בעזרת ASP.net

בס"ד


שלום לכולם, במאמר הזה אני אנסה לבאר מעט מהו ASP.net. כפי שאתם רואים השם ASP.net מורכב משני חלקים: ASP ו-.net. בואו נבאר ראשית כל חלק. ASP, או בשם המורחב Active Server Pages הם דפי אינטרנט דינאמיים, וזאת בניגוד לפי אינטרנט סטטיים שנכתבים על ידי שפת HTML. .net היא פלטפורמת העבודה שעליה ניתן לעבוד בשפת ASP, והאי קיבלנו את השילוב של ASP.net.


כתיבת אתרי אינטרנט בעזרת ASP.net נותנת מגוון עצום של אפשרויות למתכנת המתקדם ומאפשרת לו באמת ליצור אתרי אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר, ברמה כזו שהם יוכלו להשתוות לענקי הרשת כמו Facebook או EBay. בניית האתרים הדינאמיים באמצעות ASP.net היא היא המיומנות הראשונה שצירכה להיות בכל אתר מתקדם, ואת המיומנות הזו אתם תלמדו לעומקה ולרוחבה בקורס ASP.net.


מסיימי קורס ASP.net יוכלו הן להקים עסק משל עצמם בתחום, או להתברג כשכירים בשוק העבודה ולהרוויח משכורות יפות. מכיוון שמדובר בהקמת אתרי אינטרנט, ASP.net הוא לא תחום קר, אלא יש בו לאמעט אמנות! צריך להיות יצירתיים ליצור בעזרת ASP.net אתרים יחודיים ומרתקים שימשכו את גולשי האינטרנט להישאר באתר שלכם.


אני חייה להכות על חטא קטן ולהתוודות על משהו. אני אמנם יודע מה זה ASP.net, אבל אני בתור איש רשתות מעולם לא למדתי תכנות. אני לא יכול להסתיר את הקנאה שלי כשאני רואה מתכנתי אינטרנט ששולטים על ASP.net מרימים אתרים ללא קושי. כל הזמן אני מבטיח לעצמי שגם אני אלמד ASP.net ואף פעם לא הגעתי לזה. יודעים מה? זהו! אני מתחיל ללמוד ASP.net. נגמרו הדיברוים!


אני אעדכן אתכם איך היה ושיהיה לכולנו בהצלחה!