Control Inheritance - הורשת פקדים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Control Inheritance - הורשת פקדים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס תכנות דוט-נט

עידן המידע מביא עימו לא מעט שינויים לתקופתנו ואין זה פלא שכיום המידע הינו בעל ערך חשוב יותר מאשר נכסים פיזיים. כל חברה וארגון אוגרים מדי חודש ומדי שנה כמויות עצומות של מידע אותן יש לארגן ולנהל באופן מקצועי וחסר פשרות. לא בכדי, מוצאות עצמן חברות רבות ברחבי העולם מול מאגרי מידע שלא תמיד יש להן הכלים והטכנולוגיות החדשניות לארגן כהלכה את מאגרי המידע שנצברו. לפיכך חברות רבות זקוקות לשירותיהם של אנשי מקצוע ובוגרי קורסים מקצועיים בתחום התכנות והפיתוח, אבטחת המידע וניהולו.

 

כמעט ואין ארגון כיום שאינו עובד עם כמויות עצומות של מידע אותו יש לארגן כהלכה. סביבת המחשב והעבודה השונות מצריכות שליטה מלאה בכלים טכנולוגיים וכמו כן, נדרשות החברות השונות בארגון ופיתוח מתמיד של האפליקציות השונות בחברה. בעולם בו תארים אקדמאיים אינם מהווים הכרח להמשך התפתחות כלכלית ואפילו עלולים לעכב את זו, קורס תכנות דוט-נט הינו אחת האופציות המועדפות על רבים לצורך השתלבות בתחום ההייטק.

 

בניגוד לתחומי תעסוקה רבים אחרים, ענף ההייטק הינו ענף המציע כמעט תמיד עבודה בשפע. מאחר וטכנולוגיות חדשניות יוצאות לשוק מדי חודש ובאותה מידה עולה הצורך במתן מענה למידע הרב שמצטבר ללא הרף, אנשי המקצוע ובוגרי קורסים ייעודיים בתחומי המחשב השונים הינם כוח אדם מבוקש מאוד בשוק ההייטק ובתעשיות הקרובות למחשוב על התחומים השונים. קורס תכנות דוט-נט הינו הקורס המציע אפשרות פיתוח בסביבות העבודה הפופולאריות ביותר כיום וממנה ניתן לצמוח לתחומי עיסוק נוספים.

 

ישראל ידועה בתור יצאנית מוחות מבריקים בתחומי ההייטק השונים ולכן אין זה פלא כי אנו עדים לחברות חדשות מדי שנה בתחומי המחשוב המתפתחות בארץ ובעולם כולו. קורס דוט-נט מציע מגוון רחב של אפשרויות התפתחות שונות בעולם ההייטק והמחשוב. סביבת פיתוח NET  הינה סביבת הפיתוח המקובלת והנפוצה ביותר כיום מאחר והשימוש בה מתאים לפיתוח אפליקציות ליישומי מחשב ווינדוס וכן עבור טלפונים סלולאריים וסמארטפונים.

 

אם יש לכם פלאפון ובו אפליקציות שונות, סביר להניח שהן פותחו בסביבת דוט-נט המוכרת והידועה, המהווה את הבסיס ללימודי קורס תכנות דוט-נט כיום.

קורס תכנות דוט-נט
קורס תכנות דוט-נט הינו אחד המוצרים החמים היום בשוק לימודי ההיי טק. הסיבה לכך נובעת מעלייה משמעותית בביקוש למומחים בתחום הדוט-נט. עלייה זו נובעת מהיותה של דוט-נט פלטפורמה חזקה מאוד לבנייה ופיתוח של יישומי אינטרנט המבוססים על מוצרי מיקרוסופט השולטים כיום בשוק. המטרה היא לבנות עולם אינטרנטי עשיר ביישומים ותוכנות שבו השמיים הם הגבול. ואולם דרושה בהחלט שפה אשר תוכל לקשר בין כל היישומים הללו וזוהי שפת ה XML השייכת לדוט-נט. לפניכם רשימה קצרה ותכליתית של שיקולים מרכזיים בבחירת קורס תכנות דוט-נט. בחירה של קורס תכנות דוט-נט שיתאים איננה עניין של מה ואין להקל בה ראש.

 1. עלות – התעניינו בלימודים בכמה מוסדות ואל תתביישו לשאול על המחיר. קחו בחשבון שכל עוד מועד תחילת הלימודים רחוק הסיכוי שלכם לקבל הנחה על מחיר הקורס הינו קטן. עם זאת אין זה חריג לבקש הנחה מסוימת כאשר מועד תחילת הלימודים קרוב והכיתות עוד לא מלאות.

 2. גודל כיתה – לימודים מורכבים כגון קורס תכנות דוט-נט צריכים להתבצע בכיתה מצומצמת ככל הניתן על מנת שכל תלמיד יוכל לזכות ליחס אישי ומענה מהיר ויעיל לבעיות ושאלות שעלולות לצוץ במהלך הלימודים.

 3. משך הלימודים והיקפם – אלה הם נתונים משמעותיים בבחינת העלויות של קורסים אך גם בכלל כדאי לדעת מהם ההיקפים על מנת לבחור תוכנית לימודים אשר תשתלב עם חייכם הפרטיים.

 4. הסמכה רשמית – זהו אחד הדברים המשמעותיים כאשר קורסים המוכוונים כלפי בחינת ההסמכה הרשמית של מיקרוסופט צריכים להיחשב כאטרקטיביים יותר. בחינה זו ביכולתה להפוך אתכם לשחקן מבוקש יותר בזירה של שוק העבודה ואף להקנות לכם יתרון משמעותי על מתכנתים אחרים. לא כל קורס תכנות דוט-נט מציע לכם הכנה לבחינת ההסמכה וכדאי לברר זאת מבעוד מועד.

 5. אופי הלימודים – בתחום זה הכרחי שהלימודים לא יהיו מבוססים באופן בלעדי על חומר עיני כי אם גם על עבודה מעשית שתקנה לכם ניסיון בתחום.


אלה הם הדברים העיקריים שיש לשים לב אליהם בבחירת קורס תכנות דוט-נט רציני שייתן לכם כלים לעשות צעדים ראשונים במקצוע מאתגר ומרתק זה.
קורס דוט-נט ויתרונותיו
קורס דוט- נט מיועד לאנשים עם יסודות תכנות הרוצים להתפתח ולהשכיל בתחום של פיתוח באשר הוא. קורס דוט-נט בא לידי ביטוי כפלטפורמה מבית התוכנה מייקרוסופט, מדברים על סביבת פיתוח מוכרת ביותר לא רק בישראל אלא בכל העולם. במסגרת יתרונות פלטפורמה זו, מדברים על פיתוח יישומי מחשב במגוון אפשרויות לרבות שפות תכנות, יישומי אינטרנט, אפליקציות, אתרי אינטרנט וכל טכנולוגיה מתקדמת כזו או אחרת. היתרון הנוסף הבא לידי ביטוי הוא גם יכולת של עבודה אל מול מסדי נתונים ואגירת כמויות מידע בלתי מוגבלות. הכול בהתאם לכמה ומה שנחוץ.

על קורס ועל מה שהוא מעניק בפועל

אז מה יעניק לכם קורס דוט-נט? הוא לרוב מעניק יסודות של תכנות בסביבה של נט פרמה וורק. הקורס מלמד לתכנת בטכניקת תכנות, כמו כן מלמד הקורס שפות תכנות מתקדמות, תכנות בשכבות אם וי סי, לימודי בסיסי נתונים כמו אס, קיו אל סרבר וכד'. בין כל שאר הנתונים הנלמדים, מלמד הקורס לעבוד על בסיסי נתונים ומונחי יסוד ותכנות לאינטרנט. בין מגוון השפות הנלמדות, יהיה ניתן למצוא את איץ טי אם אל, דאבל יו פי אף, אס קיו אל, אקס אם אל ואפילו ג'בה סקריפט. חשוב לציין כי לצד הלימודים המקצועיים, כל מתכנת באשר הוא, חייב לתרגל את לימודיו בבית ולקחת בחשבון את המטלות המוטלות עליו במסגרת קורס הנבחר.

כיצד תבחרו קורס מתאים?

אז נכון שהדרך רק החלה עבורכם ועדיין יש לא מעט קורסים שתצטרכו לברור היטב, זאת על מנת שלא לרכוש השכלה מוטעית בדרך אל ההצלחה. יש לא מעט סוגים של קורסים מסוג דו טנט והם שונים באינטנסיביות שלהם אחד מהשני. במסגרת הקורסים, כיאה לכל קורס, עליכם למצוא קורס שיתאים את עצמו לשגרת יומכם. אם אתם עובדים בבוקר, לרוב תרצו קורס שמתנהל בערב, אם הפסקתם לעבוד, תרצו לסיים ולהיכנס לשוק העבודה מהר, מכאן שתבחרו קורס מורכב של יותר משנה או קורסים אינטנסיביים יותר שיסתיימו מהר ויספקו את כל האפשרות לפרוץ במוקדם אל שוק העבודה. דרישות הקורס העיקריות, תבואנה לידי ביטוי בידע בסיסי בשפת אנגלית ויכולת בעבודת סביבת ממוחשבת.