Error Handling - טיפול בשגיאות << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Error Handling - טיפול בשגיאות

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
Controls -פקדים נפוצים - חלק 1 Controls - פקדים נפוצים - חלק 2 פרוטוקול HTTP הסבר על Request Page Events - אורך חיי דף וארועי הדף Multiple Pages - שימוש במספר דפים שלושת הקטגוריות של הפקדים ViewState Session object - חלק 1 Session object - חלק 2 Application object Cache object Master Page Control Inheritance - הורשת פקדים User Controls Error Handling - טיפול בשגיאות Validation - ולידציה Site Navigation - ניווט באתר URL Mapping

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס תיכנות

יותר ויותר צעירים מבינים כי העולם הולך ומשנה את פניו ולא בכדי אנו עדים למקצועות רבים בתחומי ההייטק והמחשוב. עידן המידע מביא עימו לא מעט עדכונים לתעשיית ההייטק ותעשיית המידע כך שכיום מאגרי המידע השונים של כל חברה חשובים יותר מכל נכס אחר. בשנים האחרונות הולכת ומתפשטת ההבנה כי על מנת להשתלב בתחום מבטיח מבחינה כלכלית אין הכרח לעבור תואר ראשון או שני ודווקא זה עלול להיות גורם מעכב בדרך להצלחה.

 

אחד התחומים בהם ישראל מצטיינת ברחבי העולם הינו תחום ההייטק והסטארט אפים השונים ולא בכדי אנו עדים לחברות חדשות הצצות חדשות לבקרים ומייצאות את פעילויותיהן לחו"ל כעבור תקופה קצרה. אין ספק שהמוחות הישראליים נוחלים הצלחה משמעותית הן בארץ והן בעולם כולו וניתן להתגאות בהצלחות ישראליות רבות בתחומי הסטארט אפים השונים. על מנת להשתלב בתחום ההייטק אין הכרח לתואר אקדמאי וניתן לשלב קריירה מצליחה באחד הקורסים המוצעים בתחום.

 

קורס תיכנות מאפשר לצעירים רבים לעשות את טבילת האש הראשונה שלהם בעולם ההייטק מבלי להשקיע כמה שנים בלימוד המקצוע. קורס תיכנות בסיסי מעניק לכל אחד את הכלים המקצועיים להתפתחות בתחום המחשוב על היבטיו ועל שלוחותיו בארגונים השונים. כיום ניתן לקחת קורס תיכנות בסיסי האורך כמה חודשים בלבד ולאחריו להשתלב מידית בענף ההייטק כאשר כל שנדרש הוא חוש טכני מפותח וגישה בריאה לתחום כמו גם סקרנות ומוטיבציה.

 

קורס תיכנות מעניק את הכלים הנדרשים ומאחר והמתכנתים הם אלו הנדרשים ליישם את הרעיונות של כל חברה וארגון, בלעדיהם הארגון לא יוכל לתפקד. השפות השונות הנלמדות כיום בתחומי התיכנות השונים הינן שפת C, שפה ידועה במודולריות שלה ומאפשרת ניסוח רב פעמי של קטעי קוד רלוונטיים, שפת C++, המאפשרת כמה שפות שונות של תיכנות ושפת SQL בה ישנו שימוש מרובה של ניהול בסיסי נתונים שונים לצורך אחזור מידע, עדכון מידע ושליפה של תוכן ספציפי מתוך מאגר גדול. לינוקס גם היא שפת תכנות מבוקשת ומקובלת בשיטת הקוד הפתוח בה ניתן לתכנת ללא עלות.

:

קורס תכנות
תכנות מחשבים הינו אחד מהתחומים הלוהטים היום בעולם ההיי טק. כאשר יתר השוק נאבק על נשימתו אין ספק שההאטה מורגשת גם בעולם ההיי טק אך ישנם עדיין כמה מקצועות בהם המיתון כמעט ואינו מורגש ואחד המקצועות האלה הוא מקצוע המתכנת. כמובן שגם מתכנתים מרוויחים פחות אולם הטובים שבהם עדיין מבוקשים מאוד ולכן עבודתם בטוחה יותר והם עדיין מרוויחים יפה מאוד. במצב עניינים זה אין זה פלא אם כן כי רבים מבקשים היום ללמוד קורס תכנות על מנת לרכוש את אותם כלים רבי ערך אשר ישמשו אותם להשגת עבודה טובה ורווחית. אך כיצד בוחרים קורס תכנות איכותי? זוהי שאלה שללא ספק מעסיקה אנשים רבים ועל כן החלטנו להכין עבורכם רשימה קצרה אשר תסייע למקד את הבדיקה באותם פרמטרים חשובים בבחינת כל קורס ובפרט קורס תכנות.

 1. מוסד הלימודים – קיימים מוסדות לימודים רבים המציעים קורס תכנות אולם כאשר מדובר בתכנות רצוי לקחת את הקורס אצל מוסד המתמחה בקורסי היי טק. מוסדות כאלה נמצאים בקשר עם קהילת ההיי טק וכך גדל הסיכוי שיהיה מדובר בקורס אשר מוכוון לצורכי התעשייה בצורה טובה יותר ומקנה כלים שמישים לתלמידים שלו. בנוסף, כמו כל דבר בארץ מדובר בקהילה קטנה ואינטימית ולכן לימודים במוסד הנמצא בקשר עם התעשייה יכולים לשפר את הסיכויים בריאיון עבודה. אנחנו כולנו משפחה אחת גדולה הרי.

 2. היצע קורסים – במידה ואכן מדובר במוסד לימודים המתמחה בקורסי היי טק בדקו אילו קורסים נוספים מופיעים משום שבתחום זה יש נוהג לקחת עם הזמן עוד קורסים בתחומים קרובים על מנת להרחיב את שק המיומנויות ולשמור על רלוונטיות כל הזמן. זהו שוק דינמי ביותר.

 3. מורה – התרשמו מהמרצה שלכם – האם מדובר באדם מרשים בעל ניסיון מעשי יוצא דופן ברזומה שלו? האם הוא משתתף בפרויקטים בתעשייה במקביל למשרת ההוראה שלו? לא נרחיב על כך הרבה אך אופי המורה זה כנראה הדבר החשוב ביותר בקורס.

 4. מחיר – הפערים בין המוסדות השונים יכולים להיות עצומים ולכן חשוב לבצע סקר שוק יסודי ולהשוות את התוצאות לא רק בממד המחיר אלא גם בהיבט של תמורה. רק כך תבחרו את הקורס המתאים לכם ביותר ואת התמורה הטובה ביותר לכספכם.

קורס דוט-נט
כאשר מדברים על קורס דוט- נט מדברים למעשה על פלטפורמת פיתוח של מיקרוסופט. ביחס לכל השאר, מציגה פלטפורמת דוט- נט הצלחה גדולה ביישומי המחשב ופיתוחם. יש לא מעט שפות תכנות הבאות יחד עם פלטפורמה זו, ניתן לבנות אתרי אינטרנט בטכנולוגיה מתקדמת ולעסוק בנישה של מסדי נתונים ומידע, זאת על מנת לאגור כמה שיותר כמויות מידע לכל השאר. זקוקים למידע נוסף? במאמר הבא נספק לכם כמה נקודות באשר לבחירת קורס דוט-נט.על קורס ועל מטרתו

מטרתו המרכזית של קורס דוט- נט באה לידי ביטוי בהכשרת כמה שיותר מפתחי תוכנה אשר יכולים לספק ידיעות לשוק הפתוח. יש לא מעט מפתחים מוכשרים אשר יכולים להציג מיומנות כזו או אחרת ואף לתרום בעניין של פתרונות טכנולוגיים בסביבת פיתוח דוט- נט. קורס שכזה מביא אנשים אשר חיים את סביבת הפיתוח ומעשירים את עצמם בנישה של כלים תיאורטיים ומעשיים בו זמנית. כך למעשה הם יוכלו להשתלב בסופו של דבר בשוק מפתחי תוכנה ויישם את התעשייה של הייטק בארץ.

היכן לרכוש את ההשכלה הנכונה? טיפים

 1. ערכו סקר שווקים אינטרנטי. בצעו פילוח של מוסדות לימוד מוכרים בלבד. לאחר הפילוח, קבעו פגישה ללא עלות כספית. בפגישה תהו על המקום ובעיקר על תוכנית הלימוד אשר תקבלו במסגרת עסקת הלימודים שתבצעו.

 2. דוטהיעזרו בהמלצות של חברים שכבר למדו, הם יספרו לכם על הצלחת הקורס או מאידך על פספוס נוכח בחירה לקויה. כך למעשה תקצרו את יגיעת החיפוש בשאיפה לאתר את הטוב ביותר.

 3. מיהו סגל המורים שהולך ללמד אתכם? האם הוא בעל ניסיון ומוניטין? מה באשר לכלים אשר אותם תקבלו בפועל? מידע כזה או אחר דרשו להבין ולהכיר, הרבה לפני שאתם משלמים את דמי המקדמה.

 4. אם מישהו מציע לכם עלויות זולות מהשוק הפתוח, שהרי זה אמור להדליק לכם את הנורה האדומה. כאן עליכם להיעצר ולחפש ארגון שהעלויות שלו אינן נמוכות מדי ומצדו השני, אינן גבוהות מדי. העלויות הזולות, עלולות לעלות לא פעם יקר, בפרט שבוחרים מוסד לימודי.