Page Events - אורך חיי דף וארועי הדף << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Page Events - אורך חיי דף וארועי הדף

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס dot net – למה זה כדאי?

צעירים רבים מתחבטים בשאלה מה ללכת ללמוד? כיום ישנן אין ספור אפשרויות ומה שהיה בעבר מוגבל יחסית ואפשרי רק לבעלי הציונים הגבוהים היום פתוח לכולם, כך שכמעט כל מי שרוצה ללמוד יכול ללכת ולהוציא הסמכה או תעודה בתחום כלשהוא [או כמובן תואר ראשון] בעבר, לימודים היו שם נרדף לתואר אקדמי, אך בימינו מספיק לעשות קורס מסוים של מספר חודשים, לקבל את ההסמכה הנדרשת ולהתחיל לעבוד. כזה הוא קורס dot net קורס אשר מצריך לימודים של מספר חודשים, ולאחר סיום הקורס ניתן ללכת ולעבוד בחברה מסודרת.

למה דווקא את הקורס הזה?

לא חסר קורסים שניתן לעשות בתוך זמן קצר ולקבל הסמכה, אך היתרון שישנו במידה ובוחרים קורס dot net הינו החברה שעומדת מאחורי התחום הזה. קורס כזה הוא בעצם כרטיס כניסה לעולם של מייקרוסופט, ומי לא מכיר את חברת מייקרוסופט, חברת התוכנה הגדולה והמוכרת בעולם? כיום בעולם הארגוני ובחברות סביבות מחשוב מבוססות מייקרוסופט הן הנפוצות ביותר, וסביבת הפיתוח NET היא חלק מכך כך שאם לומדים את הקורס הזה בוחרים במקצוע בעל ביקוש רב, מקצוע שברוב המקרים קל יהיה למצוא בו עבודה בשוק.

איפה לומדים את הקורס?

אם אתם רוצים ללמוד קורס dot net אתם בוחרים את הבחירה הנכונה. קורס כזה ניתן ללמוד במגוון מכללות בישראל, מכללות אשר הינן מוסמכות מייקרוסופט, כשבסיום הלימודים תצטרכו לעמוד בדרישות מסוימות על מנת שתוכלו לקבל את ההסמכה. גם בקבלה ללימודים ישנן דרישות מסוימות, וכמובן שכל מכללה מחליטה מהן הדרישות שלה, אך ברוב המקרים הדרישות אינן גבוהות במיוחד וכל מה שצריך הוא לעבור ראיון, גישה למחשב, וכמובן לשלם בהתאם לדרישה... כל אחד כמעט יכול להתקבל ללימודים כאלו.

אנו חיים בעולם בו המחשבים והאינטרנט הם אלו ששולטים, ואנו בתור צעירים המתלבטים מה ללמוד חייבים לקחת את זה בחשבון לפני שמקבלים החלטה. בחירת מקצוע כזה תפתח עולם עצום של אפשרויות, אפשרויות אשר בסופו של דבר יביאו עבודה נוחה ולא פחות חשוב מכך משכורת מכובדת.

קורס תכנות דוט- נט
אם לדבר על קורס תכנות דוט- נט, זה בהחלט לדבר על עולם שכולו מחשבים המותאמים לכל הסטנדרטים האפשריים. כך למעשה מטפסת חברת מייקרוסופט ונוגעת בהצלחה. הנה סיבה אחת מיני מגוון של סיבות באשר ללימודי דוט נט. כך הם למעשה הופכים מבוקשים יותר ויותר עם הזמן. נכון להיום מוצע קורס תכנות דוט- נט בכל מקום ומכללה אפשרית בישראל. כאשר מדברים על קורס תכנות דוט-נט, מדברים למעשה על קורס מאוד מבוקש אשר יכול להכשיר מפתחי תוכנה למקום המקצועי ביותר. כאן למעשה מקנה הלומד את הידע המקצועי ביותר, את הכלים המוצלחים ביותר ובפרט כאשר מדברים על בניית אפליקציה בסביבה של דוט- נט.

על קורס ועל יתרון אחד גדול

קורס תכנות דוט-נט מספק הכרות מעמיקה עם פלטפורמה לפיתוח וביצוע תוכנה. הדבר המוצא על ידי במיקרוסופט בשנת 2002 ומשם כל השאר כמו הפך היסטוריה. פלטפורמה של דוט- נט באה לידי ביטוי כממשק פיתוח אחיד לכל מיני נקודות ביניהם, תוכנות שולחניות, פיתוח אתרי וואב, תוכנות למחשבי כף יד ואפילו יכולת לחבור אל התקני מחשב ולשתף יישומים. מסלול הלימוד עלול להתגלות כלא פשוט ומורכב ומאידך הוא מיועד לבעלי רקע בתכנות אבל לא רק. גם אנשים שלא למדו ולא קיבלו הכשרה מקצועיות בתחום, יוכלו להתנסות כמתכנתים מתחילים. במסגרת הלימודים, ילמדו המתכנתים הכול אודות יישומי מחשב, תכנות מערכות ארגוניות, יישומים ואפילו נגיעה מעמיקה באפליקציות כאלה ואחרות. את הקורס ניתן ללמוד בכל הארץ וקרוב ובסמוך