Session object - חלק 1 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Session object - חלק 1

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס dot net- אולי בשבילכם?

ישנן שפות תכנות שונות ומגוונות בעולם המחשבים, אך מעבר לשפות התכנות קיימות טכנולוגיות נוספות המאפשרות בנייה של יישומים שונים. הקורס בדרך כלל אורך כמה מאות שעות- בין שלוש מאות שעות לחמש מאות שעות והדבר משתנה בין מוסדות הלימוד השונים המאפשרים לימודי קורס dot net . היתרון בקורס זה הוא שניתן להשתלב אחרי סיום הקורס במקומות עבודה והידע אותו צברתם בקורס הינו חשוב ביותר ויכול לקדם אתכם בהחלט בשוק העבודה. על כן אם נושא זה מעניין אתכם, בידקו את האפשרויות השונות.

 

בימינו בהם הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר. קורסים שונים העוסקים בתחומים המגוונים של המחשבים יכולים להעניק לרבים תעסוקה ואנו בהחלט רואים שהרבה אנשים עוסקים בתחום ההיי טק בישראל ובעולם. התקדמות הטכנולוגיה המהירה גורמת לכך שנושאי הלימוד בתחום המחשבים מתפתחים ומשתנים מאוד כל הזמן, ומי שרוצה לעסוק בנושא חייב להתקדם ולהתפתח ביחד עם הטכנולוגיה. בנוסף, לרכוש את הידע הנכון והמתאים לאותה תקופה ובנושאים הרלוונטים שיספקו לו עבודה בתחום אותו הוא בחר.

 

קורסdot net  ילמד אתכם את הכלי החשוב בצורה מקיפה ולאחר מכן תוכלו להשתמש בכלי בצורה מיטבית. הכלי הזה הינו חיוני לבניית אפליקציות שונות למחשבים והדבר בהחלט חשוב ומרכזי בתחום המחשבים והתכנות. אם אתם חושבים על לימודי קורס כזה, הדבר יכול בהחלט לקדם אתכם בעולם המחשבים ועליכם לבדוק האם נושא זה מדבר אליכם ומעניין אתכם ובמקביל בידקו אופציות תעסוקה שונות שיפתחו בפניכם לאחר סיום לימודי הקורס הזה בהצלחה.

 

כאשר בוחרים מקום לימודים, חשוב לבחור במקום אמין ומקצועי אשר יספק לכם את הלימודים ברמה הגבוהה ביותר. בבחירת קורסים שונים בתחום המחשבים חשוב לבחור במוסד שהוא אמין ומקצועי ושבו תעברו את הקורס כחוויה נעימה. ערכו השוואת מחירים בין המוסדות השונים וכמובן השוואה בין תכני הלימוד ואורך והיקף הקורס בו אתם מתעניינים ובידקו מהו המוסד שיתאים ביותר אליכם. בנוסף, כדי לבחור את הקורס שיתאים לכם ביותר בידקו האם תחום העניין הוא מעניין עבורכם והאם קיימות אופציות לעבודה בשוק העבודה בתחום. 

לימודי .net
עידן המידע הינו עידן שלא יכולנו לצפות לפני בואו ומהווה את תחילתה של תקופה חדשה. בעידן בו המידע מקבל ערך משמעותי יותר מכל נכס אחר הרי שישנו צורך מהותי באבטחה של המידע וכן בפיתוח תוכנות חדשות שיגנו על המידע, יארגנו אותו ויאפשרו שימוש ופיתוח שלו לעתיד למען מטרות החברה. מאז כניסת הטלוויזיה הרב ערוצית לאינטרנט ועם התרחבותן של חברות ישראליות לחו"ל, עולה הצורך באנשי מקצוע הבקיאים ברזי התכנות והמחשוב, אבטחת המידע ושליטה ברשתות השונות.

תחומי המחשוב השונים כוללים בתוכם אינספור ענפים מקצועיים שונים ואם בעבר הכרנו רק את טכנאי המחשבים הרי שכיום ישנו צורך בהגנה על המידע ואבטחתו, פיתוח של תוכנות חדשות ויכולת שליטה וניהול של המתרחש בארגון מדי יום ביומו. סביבת העבודה המקובלת והנפוצה ביותר כיום בחברות הגדולות בעולם כולו הינה סביבת פיתוח NET המיועדת לשימוש ברשת האינטרנט ולפיתוח אפליקציות שונות לסלולר. סביבת הפיתוח NET  מאפשרת שילוב בין אנשי מקצוע מוכשרים לתשתיות עבודה מבטיחות, בין מערכות הפעלה ורעיונות, ממשקים ועוד.

לימודי .net הינם בין התחומים היותר נחשקים בשנים האחרונות ולא בכדי. מאחר וסביבת הפיתוח NET הינה סביבת העבודה המקובלת והפופולארית ביותר הרי שיותר ויותר אנשי מקצוע מהתחום הופכים מבוקשים בחברות שונות ברחבי הארץ והעולם. אם עד היום הסברה העיקרית הייתה כי השכלה אקדמאית היא הנדרשת על מנת לפתח קריירה מוצלחת הרי שהיום יותר ויותר מבינים כי על מנת להשתלב בקריירה מצליחה חשוב לבחור מקצוע יציב. תודות לביקוש ההולך וגדל בתחום המחשוב הרי שאפשרות של לימודי .net הינה בהחלט אחת האופציות למקצוע יציב ומבטיח.

לימודי .net מבטיחים לבוגרי הקורס כי יוכלו למצוא את עצמם במקצוע מבטיח שיאפשר אפיקי התקדמות גם לאחר השתלבות בחברות הגדולות והמצליחות ביותר בארץ ובעולם. סביבת התכנות הנרכשת במהלך לימודי .net מאפשרת ליצור אפליקציות נדרשות למחשבים ולפלאפונים, לסביבות עבודה ארגוניות וציבוריות ועוד. חשוב לוודא כי אכן לימודי .net שנבחרו הינם במסגרת מוכרת המעניקה הסמכה מלאה לעיסוק בסביבת העבודה של NET ומעניקים את ההכשרה המתאימה.
דוט נט- סביבת הפיתוח של המחר
אין ספק כי תחום המיחשוב וההייטק הוא מרכזו של עולמנו היום. מהלכים רבים, מידע רב ופעולות רבות מתרחשים דרך האינטרנט בין אם בתחום הכלכלי, המדיני, הפוליטי וגם בקשרים הנוצרים בין אנשים. דוט נט היא סביבת פיתוח מתקדמת שפותחה על ידי חברת מיקרוסופט במטרה לעשות את החיבור בין אנשים, מידע ומערכות ומסדי נתונים לקל יותר.

מהם יתרונותיה של דוט נט?

יתרונותיה של דוט נט הם התמיכה שלה בשפות תיכנות רבות, הגמישות שלה, ניתן לפתח באמצעותה אפליקציות המתאימות הן לסביבת חלונות והן אפליקציות אינטרנטיות. יתרון בולט שלה הוא האפשרות לתקשר עם תכניות אשר לא נכתבו עליה. באמצעות הפלטפורמה ישנה אפשרות לבצע תמיכה באמצעות קריאה וכתיבה של קבצים הכתובים בשפת XML. מדובר על סביבה אשר מאפשרת ניידות ופיתוח תוכנה ללא תלות בפלטפורמה מסויימת.

מהי מטרתו של קורס דוט נט?

הקורס בא במטרה להכשיר מתכנתים רבים ככל האפשר אשר יהיו מיומנים ובעלי ידע בפיתוח אפליקציות שונות בסביבת דוט נט.. נעשה שימוש בפלטפורמה זו בענפים שונים במשק, החל ממכשירי חשמל וכלה בתעשיה ביטחונית. מתכנתים שיהיו בקיאים בתחום הם למעשה, מבחינת מיקרוסופט, המתכנתים של המחר ויאפשרו לתקשורת האינטרנט להיות קלה ונגישה יותר מכפי שהיא היום.

מהם התכנים של קורס דוט נט?

מטרת הקורס היא כאמור לתת כלים למתכנתים לפיתוח תוכנות לאינטרנט ולסביבת חלונות בסביבת .NET הקורס כולל לימוד תיאורטי ותרגול מעשי רב. עם תכני הקורס נמנים: NET   framework 3.5 שזו התשתית לבניה, פיתוח ובדיקה בסביבה זו, שפות תכנות כמו C++, אלגוריתמים, תכנות מונחה עצמים, תכנון מונחה עצמים, מבוא לבסיסי נתונים וארגון קבצים, SQL Server, מבוא למערכות הפעלה ושרתי אינטרנט, הזדהות והרשאת משתמשים ועוד.

היכן נלמד הקורס?

הקורס נלמד במספר מכללות העוסקות במחשבים ברחבי הארץ. זהו קורס מעמיק ולכן אינו קצר. מדובר על 300-500 שעות לימוד, תלוי בשיקולי מוסד הלימודים. מכללת פרקטיקיו מציעה קורס מתחילים בחינם וקורס מתקדמים שלאחריו תקבלו תעודה ותוכלו לגשת לבחינת הסמכה. שני הקורסים ניתנים גם כקורסי אונליין בהם תלמדו מהבית ובקצב שלכם.