Session object - חלק 2 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Session object - חלק 2

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס dot net

תחום המחשבים הוא אחד מהתחומים הרחבים ביותר וכולל בתוכו מגוון עשיר של תתי תחומים חשובים כשחלקם המוחץ קשור לשפות תכנות מכל מיני סוגים. מתכנתים רבים, גם לאחר שסיימו בהצלחה קורס תכנות באיזושהי שפה, מעוניינים להעשיר את ידיעותיהם בתחום וללמוד עוד שפות. מעבר לשפות תכנות, קיימות עוד פלטפורמות וטכנולוגיות חדישות שבאמצעותם אפשר לייצר תוכנות ואפליקציות מאד שימושיות. אחת מהטכנולוגיות הללו היא טכנולוגיית NET ולא מעט אנשים לומדים אותה כיום.

מתכונת הלימודים בקורס

קורס dot net נחשב למבוקש מאד מפאת הסיבה הפשוטה שמדובר במקבץ של טכנולוגיות תוכנה מתקדמות אשר באמצעותם ניתן לחבר ולשלב בין מידע, מערכות, אנשים והתקנים. קורסים אשר עוסקים בטכנולוגיה הזו בדרך כלל נפרשים על פרק זמן ארוך במיוחד ונחשבים למורכבים, ולפיכך רצוי ללמוד אותם במסגרת אקדמית המתמחה בתחום. כיום בישראל ישנם לא מעט מוסדות לימוד כאלו. ברוב המקרים קורסים אלו בנויים כמסלולים במסגרתם מועברים תחומי ידע נוספים.

מה לומדים בקורס?

מטרתו המרכזית של קורס dot net היא להקנות לתלמידים ידע, השכלה וכישורים טכניים לצרכי בניית אפליקציות של מערכת ההפעלה Windows, אפליקציות לאינטרנט ועוד יישומים באמצעות טכנולוגיית NET. להלן כמה מהתחומים המועברים בקורסים אלו: תשתית לבנייה, בדיקה פיתוח ועוד- NET Framework 3.5, שפות תכנות אחרות כדוגמת שפת C, מבנה ה- NET Framework, מבוא למערכות הפעלה ושרתי אינטרנט, מבוא לתכנות ואלגוריתם, תכנון ותכנות מונחה עצמים, SQL Server, מבוא לבסיסי נתונים וארגון קבצים, Access, הזדהות והרשאות של משתמשים..

אפשרויות תעסוקה עם סיום הקורס

מי שמתמחה בתחומים אלו, ללא שום ספק עתיד למצוא עבודות רבות ומבוקשות במיוחד בעולם ההיי טק, בחברות העוסקות במחשבים, חברות סטארט אפ, ועוד חברות מתחומים נוספים בתעשייה. קורס dot net הוא מורכב מאד כאמור ולכן הוא מתפרש על פני מספר חודשים. בדרך כלל הקורסים כוללים בין שלוש מאות לחמש מאות שעות לימוד, ומעבר לכך ישנם קורסים יותר קצרים. קורסים במתכונת של מסלולים אורכים זמן רב יותר אולם במסגרתם נלמדים עוד תחומים אחרים. 

קורס dot net
העולם המודרני ממוחשב רובו ככולו וכיום כמעט ואין ארגון שאינו עובד עם מחשבים באופן יומיומי, מעבד את המידע שנאגר במשך שנים ועושה בו שימוש מחודש. מדי יום עוברים באפיקי התקשורת השונים של כל ארגון אינספור נתונים ולכן לא פלא כי ארגונים רבים מוצאים את עצמם נבוכים מול מאגרי המידע העצומים וחוסר היכולת לארגן מידע זה באופן יעיל ולטווח הארוך. תחום המחשוב כולל בתוכו לא מעט אפשרויות תעסוקה שונות כאשר אלו הולכות ומתרבות מדי שנה.

יותר ויותר צעירים מבינים כי אין הכרח בתואר ראשון או שני על מנת לפתח קריירה מצליחה, נהפוך הוא. יותר ויותר צעירים מבינים כי תואר אקדמאי עלול להיות לרועץ בדרך לרכישת מקצוע מבטיח מבחינה כלכלית. זאת משום שרוב התארים כיום הינם יותר תיאורטיים מאשר מעשיים ולכן רבים מעדיפים להתמקצע באמצעות קורסים ייעודיים שונים שיכשירו אותם לקראת המקצוע הרצוי. ישנן כיום לא מעט מכללות המעניקות הכשרה בתחומים השונים כך שהמעוניינים להשתלב בשוק העבודה תוך זמן קצר ולמצוא את עצמם במקצוע מבוקש יכולים לבדוק את היצע הקורסים הקיים כיום.

אחד התחומים בהם מצטיינת ישראל יותר מכל הינו תחום ההייטק ולא בכדי אנו עדים למוחות מבריקים הפותחים סטארט אפים שונים מדי תקופה כאשר אלו מצליחים כעבור זמן קצר ואפילו עוברים להתפתח בחו"ל. לפיכך אין זה פלא כי הביקוש למוחות מבריקים בארץ ובעולם הולך ועולה ובמסגרת זאת, קורס dot net הינו אחד הקורסים היותר מבוקשים בתחום ההייטק והאינטרנט.

סביבת עבודה NET הינה למעשה סביבת העבודה המפותחת והפופולארית ביותר בימינו בארץ ובעולם. סביבת העבודה NET הינה למעשה פלטפורמה הכוללת מספר טכנולוגיות חדשניות המאפשרות ריכוז ייחודי של אנשים מוכשרים ומידע חשוב, מערכות שונות והתקנים המשמשים למטרות שונות. קורס dot net מועבר כיום במסגרות שונות אולם חשוב ביותר להתאים את מסגרת הלימודים לצרכים האישיים. המכללות השונות מעבירות כיום קורס dot net במסגרת של לימודי בוקר או ערב כך שניתן לשמור על המחויבויות האחרות במהלך הלימודים ולאחריהם.
המידע שרציתם לקבל אודות דוט נט
אתרי אינטרנט לא מעטים מסתיימים בסיומת .NET  מהי משמעות הסיומת הזאת? מה היא למעשה אומרת? דוט נט היא סביבת פיתוח חדשנית שבאה במטרה לתת אפשרות לתקשורת קלה יותר בין אנשים, מידע, מערכות ומסדי נתונים מכפי שהיא ניתנת היום בעזרת רשת האינטרנט. ישנם חסרונות בתקשורת היום כאשר ממשקים רבים לא מתאימים לכל המחשבים ולא כל דפי האינטרנט ניתנים לצפיה ולגישה קלה.

מהי בדיוק דוט נט?

זוהי פלטפורמה המאפשרת פיתוח תוכנות אינטרנטיות ותוכנות לסביבת חלונות. היא מהווה מצע לעבודה עם שפות תיכנות שונות. גמישות זו עושה אותה נוחה כל כך. היא למעשה סביבה וירטואלית אשר עליה ניתן להריץ תוכנות כמו לינוקס, יוניקס, חלונות ועוד. כך ניתן לקבל כלים ושירותים שונים במקביל וניהול זיכרון ביניהם.

מהם יתרונותיה הבולטים של דוט נט?

דוט נט היא למעשה סביבה משוכללת יותר ומעניקה שירותים ואפשרויות רבים יותר מפרוטוקול HTML. היא ניתנת להפעלה ממחשבים נייחים וניידים, טאבלטים או מכשירים סלולארים כך שהיא גמישה ונגישה מאוד. אפשרויות העבודה איתה בשפות שונות היא נוחה מאוד. האפשרות להריץ על גביה מספר תוכנות במקביל מאפשרת לבצע יותר פעולות ממחשב אחד, מה שחוסך לחברות משאבים וצורך להחזיק כמות מחשבים גדולה יותר.

מה כולל קורס דוט נט?

הקורס מכשיר את הסטודנטים לפתח אפליקציות בסביבת עבודה של דוט נט. בקורס נלמדים נושאים שונים באופן מעשי באמצעות פיתוח תוכנות. עם נושאי הקורס נמנים: התשתית לפיתוח, בניה ובדיקה הנקראת NET Framework 3.5, מבוא למערכות הפעלה ושרתי אינטרנט, שפות תכנות נוספות כמו C, מבוא לתכנות, אלגוריתמים, תכנון מונחה עצמים, תכנות מונחה עצמים, מבוא לבסיסי נתונים וארגון קבצים, הזדהות והרשאות משתמשים ונושאים נוספים.

כיצד לבחור מוסד לימודים?

הקורס מועבר במספר מוסדות לימודים העוסקים במחשבים. לקורס רמות שונות והיקפים שונים ועל כן גם הדרישות המקדימות משתנות. כדאי לבחור מקום לימודים שנמצא בקשר עם מיקרוסופט ומורשה להעביר קורסים מטעמה, מקום בו התרגול מהווה חלק גדול מהקורס. ישנן מכללות כמו מכללת פרקטיקיו שמאפשרות ללמוד את הקורס כקורס אונליין כשבאתר המכללה ניתן למצוא חומר עזר רב. כך סטודנט יכול ללמוד בקצב שלו ובזמן המתאים לו. בחרו מקום המלמד בקבוצות קטנות יחסית ושניתן בו יחס אישי.