Validation - ולידציה << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Validation - ולידציה

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס בניית אתרים

העולם המודרני מביא עימו לא מעט שינויים ואנו עדים להתפתחויות טכנולוגיות מסחררות במגוון עצום של תחומים. החברות השונות ברחבי הארץ ובעולם מוצאות את עצמן לעיתים ללא יכולת להתמודד עם כמויות עצומות של מידע ושל מאגרי נתונים רבים מספור, כמו גם עם תוכנות חדשניות ועם יישומי אינטרנט שעל מנת ללמוד אותם באופן עצמאי נדרשת השקעת זמן רבה ומשאבים אחרים העשויים להיות יקרים עד מאד. בעולם בו האינטרנט מהווה את הבסיס לתפקודן של חברות רבות ברחבי העולם הרי שבניית אתרי אינטרנט הינה משרה מבוקשת בה יש התפתחויות שונות לא הרף.

כל בעל עסק וכל בעל חנות, כל חברה וארגון ואפילו הקטנים ביותר – זקוקים לייצוג באינטרנט. אם בעבר היו חנויות הרחוב עושות כמיטב יכולתן על מנת לעצב את חלון הראווה ואפילו מזמינות מעצב חיצוני לחלון הראווה הרי שכיום אתר האינטרנט הוא הפנים של העסק, המקום אליו מגיעים כל הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים על מנת להתרשם ולקבל מידע, על מנת לרכוש מוצרים חדשים ולהתעדכן בנעשה בחנות או בשירות הניתן על ידי החברה.

לפיכך, אתר אינטרנט הוא מצרך חובה עבור כל בית עסק המעוניין להמשיך את פעילותו ולהציע שירותים מתקדמים לקהל הרחב. קורס בניית אתרים לפיכך הינו אחד הקורסים היותר מבוקשים בימינו, והקורס המאפשר לרבים להציע את שירותיהם בין אם באופן פרטי ועצמאי ובין אם בהשתלבות בחברות הגדולות ביותר ברחבי הארץ. קורס בניית אתרים פותח את הדלת לרבים להצליח להתפתח בחברות הייטק רבות או בחברות ברחבי העולם כולו או להתפתח כעצמאיים בעלי עסק.

 

מסלול לימוד קורס בניית אתרים מציע את האפשרות להשתלב בבנייה של אלפי אתרי אינטרנט שונים וכן אפליקציות שימושיות שונות ובמסגרתו ניתן ללמוד את הטכנולוגיות העדכניות ביותר בימינו והינן HTML5, CSS3  , JQuery, Joomla  ו-  Word Press. הדגש המושם במהלך קורס בניית אתרים הינו על תכנות בבסיס PHP ועבודה מול בסיסי נתונים שונים. בתום הקורס מוטל על התלמידים לפתוח אתר אינטרנט פרטי בליווי והדרכה מלאים.

קורס דוט-נט
יותר ויותר אנשים בזמן האחרון מחפשים מידע על קורס דוט-נט והאפשרויות השונות לרכוש ידע מקצועי בתחום זה. דוט נט הינה פלטפורמה לפיתוח של יישומי אינטרנט מבוססי מיקרוסופט. מאחר ו windows היא סביבת העבודה הממוחשבת המובילה בעולם קל להבין את הביקוש למומחים בתחום שפת פיתוח אינטרנטית זו. עם זאת ניתן לראות בשוק מגוון רחב של מסגרות לימודיות לתחום הדוט נט ולמרבה הצער גם לא מעט חאפרים המציעים קורים לא מקצועיים. על מנת לדעת להבחין בין השניים הכנו עבורכם סקירה קצרה של שאלות בסיסיות הדורשות מענה בטרם תוכלו לשלוף את הארנק ולהירשם אל קורס דוט-נט כזה או אחר. הנה מה שמצאנו.

 1. סילבוס – הדבר הראשון שעליכם לבדוק הוא הסילבוס. הסילבוס הוא רשימת הנושאים שהקורס שאתם מתעניינים בו הולך להקיף. מכיוון שהסילבוס על פי רוב זמין ביותר זוהי נקודת מוצא טובה. היזהרו ממקום שבו אין סילבוס או שהסילבוס דל ולא רציני. עליכם ללמוד במקום שיקנה לכם א הכלים לצאת לשוק העבודה ואם אין ביכולתם להעמיד סילבוס רציני הדבר אומר דרשני.

 2. מנחה – המנחה הוא האדם שיכול לגרום לקורס להצליח או להיכשל. מלבד כריזמה ונועם הליכות חשוב בהחלט שיהיה מדובר באדם בעל ניסיון בתחום שאותו הוא מלמד. בדקו מה הרקע המקצועי שלו.

 3. הסמכה – על מנת לקבל הסמכה רשמית בדוט נט יהיה עליכם להיבחן במבחן רשמי של מיקרוסופט המעניק תעודת הסמכה. בדקו שהקורס שאתם מתעניינים בו מכין אתכם לבחינת ההסמכה שתעניק לכם בסופה תעודה שמשמעותה יתרון בשוק העבודה.

 4. מבנה הקורס – בתחומי המחשוב השונים מאוד חשוב שהקורס יכיל עבודה מעשית ולא רק לימודים עיוניים. כמו כן הכרחי לעבוד בכיתה המאובזרת היטב בציוד חדיש דוגמת זה שתמצאו כשתגיעו לשוק העבודה. בנוסף מומלץ להתעניין בגדול הכיתה ומספר התלמידים על מנת לוודא שתזכו לקבל מענה אישי לכל הבעיות שלכם במהלך הלימודים.

 5. עלות – עלות הקורסים האלה משתנה ממוסד למוסד ולכן מומלץ לערוך השוואת מחירים ואף לבקש הנחה. במיוחד אם מועד תחילת הלימודים קרוב והקורס עוד לא מלא. שיהיה לכולנו בהצלחה.

סודות הצלחת דוט- נט
כאשר מדברים על דוט- נט מדברים על סודות ההצלחה. דוט- נט היא למעשה פלטפורמה ועשייה של מיקרוסופט. באמצעות דוט- נט ניתן לייצר ולפתח תכנות מתקדם. פלטפורמה זו יצאה לאור בשנת 2002 ומאז שחרורה, צצו לא מעט אפשריות וגרסאות אשר תרמו ליכולת פועלה של הפלטפורמה בפועל. באמצעות דוט- נט אפשר להגיע רחוק ועם הצלחה אי אפשר להתווכח. נכון להיום ניתן לפתח תוכנות לתעשיות, אתרי אינטרנט, אפליקציות, רשתות אינטרנט, תוכנות ייחודיות וכל מה שנדרש בעבור טלפונים אשר מכילים את אותן תוכנות חכמות מבית מיקרוסופט.

דוט- נט ומקורו בפועל

דוט- נט מקורו בפלטפורמת פיתוח חכמה הבאה לידי ביטוי כסיומת באינטרנט. מכאן שהיא מייצגת נישות של אתרי אינטרנט. הגרסה המקורית של אותה פלטפורמה פותחה בתקופת ההייטק בשנת 2001 ומאז הלכו וגדלו להם הדברים והביאו לא מעט אפשריות ותכנות באמצעות שפות כמו סי, סי ++, שפות בסיסיות ועוד.

כיצד לזהות דוט- נט – כל המידע תחת קורת גג אחת

דוט-נט, בא לידי ביטוי בפלטפורמות פיתוח פופולאריות ביחס לכל השאר. האפשרות לתקשר עם תכניות אשר לא נכתבו על דוט- נט הינן למעשה ההבטחה כאשר מדברים על הנושאים הנ"ל. זהו למעשה מאפיין שחשוב מאוד להזכיר. זה כאילו שסביבת דוט- נט הינה סביבה מקובלת בכל מצב. היכולת לממש שפות ביניים והיכולת לייעל משאבים כאלה ואחרים, מביאים מאפיין נוסף אשר נותן לזהות בבירור את הצלחת סביבת דוט- נט לדורותיה. כישרון גדול מביאה סביבת דוט- נט וזאת מכיוון שניתן לתכנת במגוון של שפות. מידת הנידות הגבוהה של הפלטפורמה הינו מאפיין גדול ועיקרי. ההצלחה הגדולה בסופו של דבר, קשורה בעיקר ביכולת הפיתוח על פלטפורמה המבוססת על מיקרוסופט וכאן למעשה אין צורך בשינוי או התאמה של קוד פיתוח.יש לזה יתרונות? בסיכום דבר יש המון יתרונות אך היתרון הברור בא לידי ביטוי ביכולת לבצע חלוקת משימות בין התוכנה לשרת ולבצע תמיכה בקריאה וכתיבה של קבצי אקס אם אל בקלות יתרה. כאן למעשה תורמת סביבת דוט- נט על כל השאר בצורה הטובה ביותר.