קורס VMWare - אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס וירטואליזציה - VMware ESXi 6

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
מבוא לשרתי ESXi התקנת ESXi 5 התקנת ESXi 6 הגדרות לאחר ההתקנה תעודה דיגיטלית - esxi certificate - IP signing request משתמשים והרשאות - user permissions השוואה בין ESXi 5 vs ESXi 6 תקשורת - vSwitch התקנת vCenter 5 התקנת vCenter 6 הוספת ESXi לניהול של vCenter התקנת vCenter Appliance התקנת שרת 2016 Server חיבור iSCSI לשרת ESXi ISCSI Storage Cluster הגדרת שרת 2016 כ-iSCSI Storage הגדרת vMotion הגדרת Cluster, FT, HA DRS צירוף לדומיין של ESXi ושל vCenter Resource Pool - חלק 1 Resource Pool - חלק 2 snapshot & linked clone התקנת אתר גיבוי - DR Site רפליקציה ל-DR חלק 1 רפליקציה ל-DR חלק 2 התקנה של Site Recovery Manager 6.0 גיבוי מכונות וירטואליות - חלק 1 גיבוי מכונות וירטואליות - חלק 2 גיבוי מכונות וירטואליות - חלק 3 חידושים בשרת Hyper-V מבוא OpenStack מהדורות של OpenStack התקנת שרת Hyper-V הכרות עם ממשק הניהול של HyperV OpenStack vs VMWare רכיבי תוכנה עיקריים של OpenStack התקנה של מכונה ווירטואלית על HyperV התקנה OpenStack - חלק 1 יבוא ויצוא של מכונה ווירטואלית Live Disk Migration - HyperV התקנה OpenStack - חלק 2 הוספת כרטיס רשת הוספת דיסק - VHDX הסרת חומרה התקנת שרת לינוקס עם KVM חלק 1 הגדרת Failover Cluster ISCSI התקנת שרת לינוקס עם KVM חלק 2 הקמת Cluster HyperV - חלק 1 התקנת שרת לינוקס עם KVM חלק 3

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס VMWARE, למי זה מתאים?

מנהל רשת? עוסק ב IT? אם אתה מחפש דרך להתקדם הלאה ולצבור הסמכה נוספת תוכל לחשוב על קורס VMWARE. מדובר על קורס וירטואליזציה שיקנה כלך כלים מקצועיים שיסייעו לך להתקדם הלאה בתחום העבודה שלך ולרכוש כלים וידע מקצועיים בתחום נוסף. המקצוע יקנה לך אפשרות להשתלב בבניית פרויקטים.

כמה זמן זה לוקח?

עבור מי שעוסק בתחום המחשוב ויש לו הסכות שונות לא מדובר על לימודים ממושכים. אלא על מספר ימים ועל שעות לימוד לא רבות. אמנם אין מדובר בזמן רב אך התמורה היא משמעותית ביותר. בהיותה נותנת לכל בוגר כלים מקצועיים נוספים שיסייעו לו להמריא הלאה במסלול ההצלחה שלו. חשבו עם עצמכם והחליטו האם קורס כזה יוכל להזניק אתכם קדימה בשוק העבודה. ולהגדיל את ההכנסה החודשית שלכם.

איפה לומדים?

בשביל ללמוד כמו שצריך ולקבל את הידע המקצועי בצורה הטובה ביותר עליכם לבחור את המוסד הלמודים המוצלח שייתן לכם קורס VMWARE מקצועי ומוצלח. כזה שבפרק זמן מינימלי יקנה לכם את עיקרי הדברים וייתן לכם את היכולת לבצע את הפעולות הנדרשות בצורה המקצועית ביותר. בררו מי מבין המוסדות השונים אכן יענה על הדרישות הללו וייתן לכם תמורה מלאה לתשלום אותו אתם משלמים.

לעבור מבחן חיצוני של מיקרוסופט

חובה לדעת שבכל מה שקשור ללימודי מקצוע בתחום המיחשוב מדובר בלמידה ובהכנה לקראת מבחן חיצוני של מיקרוסופט. וזה אומר שהלימודים אמורים להקנות לכל לומד את היכולת לעמוד במבחן בהצלחה מרובה. כך שאם הלמידה היא יעילה ומשמעותית תהיה לבוגרים היכולת המקצועית לעבור את המבחן בהצלחה מרובה ולקבל עבודות בתחום הנלמד. בוחרים במוסד לימודים בעל מוניטין ומרוויחים למידה איכותית וטובה.

שם טוב ותדמית

כמו כן למוסד לימודים מוכר יש גם משמעות לגבי קבלה לעבודה שכן מעסיקים מכירים את המוסדות השונים ויודעים לזהות את הבית ספר שמוציא בוגרים מקצועיים ומיומנים יותר. לכן חשוב מאוד לברר היטב על המקום בו הולכים ללמוד כדי להיות בטוחים שהקורס אכן ייתן לכם את הטוב ביותר. ויקנה לכם כלי מקצועי.

מה אנו יודעים על קורס VMWARE

עולם המחשבים של ימינו מציג לנו שלל אפשרויות ללמוד במסלולים שונים ובהתאם לתחומים שונים. בל נשכח כי גם אם עבור האדם הממוצע תוכנות מחשב או מערכות מחשוב נראות כולן אותו הדבר, הרי שעבור בעל מקצוע מדובר בעולם מגוון מאוד שבו כל תוכנה יודעת לעשות דבר אחר וכל מערכת מציגה יכולות אחרות.

 

מאחר וכל אלמנט בתחום המחשבים הוא ייעודי לאופי השימוש ולסוג הארגונים שעושים בו שימוש, הרי שאנו יכולים להבין גם עד כמה מוצעות אפשרויות לימוד שונות. זאת על מנת להביא לכך שבסוף כל קורס או כל מסלול לימודים במוסד רציני ניתן יהיה להציג איש מקצוע שבאמת יודע מה הוא עושה בכל שירות שלו.

 

מסלול המותאם לניסיון רב בפרויקטים שונים

כשאנו מדברים על קורס VMWARE אנו יכולים להכיר את נושא הווירטואליזציה הרבה יותר לעומק. מדובר על קורס איכותי ביותר שבו יכול כל תלמיד לראות כיצד הוא זוכה להדגמות רבות על מנת לקבל את כל הידע הנדרש שיכול לסייע לו מאוד לאחר שיסיים את הלימודים וייצא לשוק העבודה בישראל.

 

החל מהיכרות עם הטכנולוגיה שמאפיינת את התחום הזה במחשבים, דרך הטמעתה ועד לתהליך הקונפיגורציה הן הבסיסי והן המתקדם של מערכות וירטואליות, רוכש כל תלמיד ידע רב ומבין בצורה מוחשית עד כמה הוא יכול להציע את עצמו כאיש מקצוע שיודע מה הוא עושה ומשלים כל משימה בצורה מושלמת.

 

למי מתאימים הלימודים

בין אלו שמתעניינים בקורס מעין זה אנו יכולים למצוא את הרציניים שרוצים באמת לדעת עד כמה מסלול לימודים כזה אכן מתאים להם או אכן מיועד עבורם. מדובר בשאלה לגיטימית מאוד ולעתים אף בחששות מצדם של אנשים רציניים בגילאים שונים שלא רוצים לבזבז סתם כך זמן על קורס שלא ישרת אותם בעתיד.

 

לכן חשוב לדעת שלגבי קורס VMWARE הרי שמנהלי רשתות ו-IT שרוצים להכיר לעומק את עולם הווירטואליזציה ומעוניינים להבין את התהליכים המקצועיים של תחום זה תוך רצון להיות מעורבים מעשית במספר רב של פרויקטים רלוונטיים, הם אלו שעוברם מיוחד מסלול לימודים איכותי וחשוב זה.

קורס VMWARE – להיות בקדמת הטכנולוגיה

העולם בו אנו חיים הוא עולם מדהים, עולם בו הטכנולוגיה שוברת שיאים חדשים בכל פעם ופעם, עולם בו הוירטואליזציה משתלטת עלינו והיא כבר נוגעת לכל תחום בחיינו. אם בעבר היינו מחפשים מוצרים או שירותים בחנויות או בעסקים פיזיים, הרי שהיום אנו עושים את הכול באינטרנט. אם בעבר היינו צריכים לכתת את רגלינו בשביל לרדת לדואר ולקחת מכתב שאנו מחכים לו, היום בכמה קליקים שולחים לנו אותו. הקדמה הביאה לא מעט אנשים ללמוד כמה שיותר בתחום זה, ואחד הקורסים שקיימים הוא קורס VMWARE שהינו קורס וירטואליזציה.

לימודי ענן – מה הם?

קורס VMWARE הינו קורס וירטואליזציה, או במילים אחרות – קורס ענן. מה זה אומר ענן? בעבר היינו משתמשים אך ורק בשרתים פיזיים, כך לדוגמא שטח האחסון של המחשב היה קריטי לכמות המידע שאנחנו יכולים להעביר אליו מה שלא כל כך רלוונטי היום. היום יש חברות אחסון ענן, מה שאומר שהן מאחסנות מידע רב בשרתים שלהם (שהם ה"ענן") וכשאנחנו נכנסים למחשב אנחנו מתחברים לשרתים (ענן) שאצלם. יש כמה חברות שמספקות שירותי ענן, והמוכרות הן מייקרוסופט, גוגל, דרופבוקס, בוקס ועוד חברות רבות אחרות שקיימות.

מה לומדים בקורס הזה?

כשהולכים ללמוד קורס VMWARE לומדים בעצם קודם כל על פתרונות אחסון וירטואליים, איך משתמשים בהם ואיך מתפעלים אותם, סוגים שונים של גישה כמו גם עבודה בענף זה, וכמובן וירטואליזציה במערכות ענן שונות של חברות שונות כמו מייקרוסופט גוגל ואחרות. את הלימודים הללו ניתן לעשות במכללות שונות ברחבי הארץ, והתחום הולך והופך למבוקש יותר ויותר, וניתן כמובן ללמוד בצורה וירטואלית דרך קורסים שקיימים באינטרנט.

ככל שיעברו השנים העולם יהיה ככל הנראה יותר ויותר וירטואלי, ועל מידע וירטואלי צריך להגן כמו גם צריך לתפעל אותו, ולכן נראה שמקצוע מעין זה כמו גם קורס כזה יהיו יותר ויותר פופולאריים, ויותר ויותר אנשים ירצו ללמוד את התחום כמו גם לעסוק בו. אם אתם מתלבטים על איזה קורס ללכת, זה בהחלט יכול להיות כיוון מצוין בשבילכם וכדאי לחשוב על זה.

 

 

כל מה שחשוב לדעת על קורס VMWARE

עולם הוירטואליזציה מונף בצורה בלתי רגילה בעשור האחרון. אם בעבר נהגנו לחשוב על העולם כדו מימדי, הרי שהפיתוחים האחרונים בתחום המחשבים בעולם ההיי טק מוכיחים כי גם תלת מימד הוא לא המילה האחרונה. העולם הוירטואלי מאפשר לנו ליצור במרחבים חדשים לגמרי, מרחבים גדולים, יצירתיים ולא פחות מכך חשובים מאד להמשך התפתחות הטכנולוגיה והננו טכנולוגיה סביבנו.

הופכים את הלא נודע לנודע

תחום הוירטואליזציה הלך והתפתח ועם הזמן הפכו המוצרים הנשענים על הטכנולוגיות שלו למוצרים מבוקשים מאד על ידי אנשי מקצוע וחברות שונות ברחבי העולם. לפיכך נוצרו חברות דגל המובילות את המהפך הזה ולמעשה מאפשרות לכולנו, אנשי מחשבים, חובבי התחום וסקרנים גדולים לקחת חלק, לטעום ולמעשה ללמוד את העולם הזה ממקור ראשון, זאת באמצעות קורס VMWARE למשל.

דוגמא טובה לעולם הוירטואלי של VMWARE

רוצים לעבוד על שרת? יש לכם מחשב PC  ביתי רגיל? אין סיבה שזה יימנע מכם ללמוד או להתנסות. מורידים שרתים וירטואליים המחקים  את פעולת השרת המקורי ופועלים עליהם בסביבה וירטואלית מדהימה היישר מהמחשב שלכם. אין צורך בריבוי מחשבים, כל מחשב אחד תוכלו להתקין כמה שרתים שתבחרו. מדהים!

חברת VMWARE הלכה וגדלה והפכה למעצמה בתחום הוירטואליזציה. החברה כיום מעניקה שירותים בכל רחבי העולם לכל החברות המכבדות את עצמן, שירות ומוצרים שלה נמכרים סביב השעון וגם קורסים שלה מתבצעים בכל מקום. אם גם אתם חושקים בידע המיוחד הזה הרי שתוכלו לקנות אותו בקלות.

איך תכירו את VMWARE מקרוב?

החברה מציעה הסמכות בתחומיה שנקנות לכם בעזרת השתתפות בכל קורס VMWARE שתבחרו. בתוך כמה חודשים בלבד תוכלו גם אתם להיות מומחים לעולם הוירטואליזציה ולספק שירותים בעצמכם במקום בו אתם עובדים או בפיתוח הסודי שלכם.

כל שדרוש לכם הוא ידע מוקדם במחשבים, ידע כללי בעולם האינטרנט והרשתות וגם אם אפשר הסמכות שונות שיאפשרו לכם בעצם להתמקצע במהלך הקורס בצורה הטובה ביותר. אז מה עושים? נרשמים לקורס מקצועי במקום שמכבד את עצמו וגם אתכם. לא מתפשרים על מקצועיות, איכות וכמובן על הסמכה רשמית.

קורס VMWARE

קורס VMWARE נחשב לאחד הקורסים המבוקשים והמשמעותיים ביותר שתעברו בעולם ההייטק. תהליכים רבים מתבצעים באמצעות מכונה וירטואלית – החל מבדיקות תוכנה ועד יישומים. מהי מכונה וירטואלית ומדוע מעסיקים בהייטק כה זקוקים לאנשים הבקיאים בתפעולה?

מכונה וירטואלית היא תוכנה לכל דבר ועניין שעושה דבר אחד בלבד: מדמה שיש עוד מערכת הפעלה במחשב. ממש כפי שיש לכם במחשב דפדפן אינטרנט, מחשב מחשב, סוליטייר, שולה המוקשים וכד', תהיה לכם אפליקציה נוספת שלחיצה עליה מפעילה תוכנה שבסך הכל מחקה את ווינדוס. עולים אותם תפריטים ואותן אפשרויות וניתן אפילו לדמות שמירה של תוצר שאתם עושים על תוכנת המכונה הווירטואלית, אלא שהוא לא באמת נשמר במקום בדיסק.

למי מועיל קורס VMWARE?

תכנית לימודים כמו קורס VMWARE מועילה למי שמעוניין להשתלב בסביבת עבודה כעובד שכיר עם התנאים הסוציאליים במקום לעבוד בעצמו כעובד עצמאי התלוי בשוק. במסגרת העבודה המעשית יתמודד העובד עם סוגיות אותן הוא יידרש לפתור באמצעות מכונה וירטואלית. לרוב, יהיו אלו נושאי בדיקות שישומן יידרש לבדיקה במכונה הווירטואלית כולל רישום באגים במידה והתהליך שהיה צורך לבדוק לא עבד כשורה.

מה לומדים בקורס VMWARE?

קורס VMWARE מספק ארגז כלים נרחב לתלמיד שיאפשר לו להתמודד עם משימות במכונה וירטואלית. הוא ילמד לבדוק סוגיות מאד נפוצות בעולם הבדיקות המעשיות, ואפילו לבדוק תוצרי רשת שאינם קשורים לעולם התוכנה, כלומר – שינויים שנעשו בהנדסת הרשת הממוחשבת כשהם ממומשים בניסוי על תוכנת המכונה הווירטואלית בטרם עוברים לעשות את השינוי בצורה מעשית במערכות ההפעלה האמתיות במחשבי הארגון.

מהי מידת ההזדקקות של אנשי מקצוע ל- VMWARE בענפי ההייטק?

גבוהה מאד. מעסיקים רבים מחפשים אנשי VMWARE הן בתחום הנדסת הרשת והן בתחום הבדיקות. תהליכים רבים אינם בטוחים לביצוע במערכות הפעלה אמתיות אם התוצאה המעשית היא קשת חיזוי, וזה מצריך עבודה עם מכונה וירטואלית לשם ניסוי מקדים. התופעה הזו מתרחשת כמעט בכל בתי התוכנה ורשתות המחשבים הגדולות, ולמעשה אנשי ה- VMWARE הם כוח עבודה חובה ממש כמעט בכל ארגון העוסק בהייטק. לכן, לימוד הקורס לא רק מעניק פרנסה, אלא גם עבודה בסביבה מכובדת, כשכיר הנהנה מכל היתרונות ומחזיק במקצוע של מומחים.

קורס VMWARE

תוכנת VMWARE משמשת כיום כפלטפורמת עבודה שלמה ובאמצעותה ניתן לתכנן מערכות הפעלה, לבנות דסקטופים, לתכנן, לשלוט ברשתות וכן הלאה. בתחום קיימים כמה סוגים של הסמכות כמו טכנולוגיית ענן או טכנולוגיית אחסון. תוכנת VMWARE כוללת מבחר עשיר של אפשרויות עבודה ותכנות כמו למשל מסדי נתונים ואחסון וירטואלי או פיזי. תחום זה הולך ומתפתח בהדרגה ולצד טכנולוגיית ענן, אבטחת מידע, מערכות ההפעלה וכן הלאה, עתיד לתפוס תאוצה רבה בזמן הקרוב.

קהלי יעד ומגוון הקורסים

קורס VMWARE פונה אל מוסמכים בתחום ה- IT והרשתות בעיקר. קהל היעד של הקורס נמנה עם מנהלי רשתות, טכנאי רשתות, אחראי רשתות, מערכות מחשוב ותשתיות וכן הלאה. הנושא כולל בתוכו קשת רחבה של קורסים, חלקם פונים למתקדמים בעולם הווירטואליזציה וחלקם לאנשים מתחילים. מגוון הקורסים משתנה גם הוא, כך שניתן למצוא כיום קורסים מאד קצר המיועדים להעשרה בעיקר ונפרשים על כמה ימים בודדים, או לחילופין קורסים שנפרשים על פני מספר חודשים ולעיתים גם שנה שלמה.

תכני הלימוד

קורס VMWARE חושף את משתתפיו לתכנים מעודכנים המשתנים ממחזור למחזור, כמו קורסים אחרים ורבים בעולם ההיי טק. ישנם כאמור סוגים שונים של קורסים בתחום להלן כמה מהם: VMware vSphere, VMware SRM ו- VMware Vcloud. הקורס מציע היכרות רחבה עם סביבת העבודה של התוכנה, עם אפשרויות תכנות ואחסון באמצעותה, עם עולם הווירטואליזציה ועם הדרכים הטובות והיעילות ביותר לנצל את התוכנה. הקורס עוסק גם בדרכים ליצירת כוננים וירטואליים בסביבת העבודה הזו ולמדידת ביצועיהם לרבות הביצועים של הכוננים הפיזיים בארגון.

תעודה בסוף הקורס

בוגרי קורס VMWARE מקבלים הסמכה שמאפשרת להם להשתלב בעולם האחסון הווירטואלי, אחסון בשיטת הענן וניהול מודלות אחסון וירטואליות. בוגרי קורס הספרה של התוכנה, יכולים להתחיל לעבוד בתחומי הווירטואליזציה, בבניית מסדי נתונים ותוכניות הפעלה וכן הלאה. מי שמסיים קורס SRM של התוכנה, יכולים להתחיל בבניית מסדי נתונים ואחסון ובניהולם. באמצעות הכישורים שמקנה העבודה בשוק, ניתן להשתלב בנוסף בתחום הגנת המידע ויצור מסדי אחסון מקודדים ומוגנים. זוהי הכשרה מאד יעילה לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום מתקדם וחדש של ההיי טק, להתמקצע בו ולהכיר את טכנולוגיית הענן ובניית תכניות הפעלה.

 

 

קורס VMWARE למתחילים ומתקדמים

כל מי שחי את נושא המחשבים בטוח כבר מכיר שכיום אחד התחומים היותר חמים הנו נושא הוירטואליזציה. יש לכך לא מעט סיבות, כאשר אחת היות