קורס VMWare - אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס וירטואליזציה - VMware ESXi 6

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
מבוא לשרתי ESXi התקנת ESXi 5 התקנת ESXi 6 הגדרות לאחר ההתקנה תעודה דיגיטלית - esxi certificate - IP signing request משתמשים והרשאות - user permissions השוואה בין ESXi 5 vs ESXi 6 תקשורת - vSwitch התקנת vCenter 5 התקנת vCenter 6 הוספת ESXi לניהול של vCenter התקנת vCenter Appliance התקנת שרת 2016 Server חיבור iSCSI לשרת ESXi ISCSI Storage Cluster הגדרת שרת 2016 כ-iSCSI Storage הגדרת vMotion הגדרת Cluster, FT, HA DRS צירוף לדומיין של ESXi ושל vCenter Resource Pool - חלק 1 Resource Pool - חלק 2 snapshot & linked clone התקנת אתר גיבוי - DR Site רפליקציה ל-DR חלק 1 רפליקציה ל-DR חלק 2 התקנה של Site Recovery Manager 6.0 גיבוי מכונות וירטואליות - חלק 1 גיבוי מכונות וירטואליות - חלק 2 גיבוי מכונות וירטואליות - חלק 3 חידושים בשרת Hyper-V 2012 התקנת SCCM 2012 מבוא והכרות עם SCOM מבוא OpenStack התקנת Agent של System Center בתחנה התקנת שרת Hyper-V 2012 דרישות קדם התקנה SCOM מהדורות של OpenStack התקנת SCOM - חלק 1 הכרות עם ממשק הניהול של HyperV OpenStack vs VMWare התקנה של מכונה ווירטואלית על HyperV התקנת SCOM - חלק 2 רכיבי תוכנה עיקריים של OpenStack ממשק גרפי של SCOM יבוא ויצוא של מכונה ווירטואלית התקנה OpenStack - חלק 1 Live Disk Migration - HyperV 2012 התקנת AGENT - חלק 1 התקנה OpenStack - חלק 2

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס VMWARE, למי זה מתאים?

מנהל רשת? עוסק ב IT? אם אתה מחפש דרך להתקדם הלאה ולצבור הסמכה נוספת תוכל לחשוב על קורס VMWARE. מדובר על קורס וירטואליזציה שיקנה כלך כלים מקצועיים שיסייעו לך להתקדם הלאה בתחום העבודה שלך ולרכוש כלים וידע מקצועיים בתחום נוסף. המקצוע יקנה לך אפשרות להשתלב בבניית פרויקטים.

כמה זמן זה לוקח?

עבור מי שעוסק בתחום המחשוב ויש לו הסכות שונות לא מדובר על לימודים ממושכים. אלא על מספר ימים ועל שעות לימוד לא רבות. אמנם אין מדובר בזמן רב אך התמורה היא משמעותית ביותר. בהיותה נותנת לכל בוגר כלים מקצועיים נוספים שיסייעו לו להמריא הלאה במסלול ההצלחה שלו. חשבו עם עצמכם והחליטו האם קורס כזה יוכל להזניק אתכם קדימה בשוק העבודה. ולהגדיל את ההכנסה החודשית שלכם.

איפה לומדים?

בשביל ללמוד כמו שצריך ולקבל את הידע המקצועי בצורה הטובה ביותר עליכם לבחור את המוסד הלמודים המוצלח שייתן לכם קורס VMWARE מקצועי ומוצלח. כזה שבפרק זמן מינימלי יקנה לכם את עיקרי הדברים וייתן לכם את היכולת לבצע את הפעולות הנדרשות בצורה המקצועית ביותר. בררו מי מבין המוסדות השונים אכן יענה על הדרישות הללו וייתן לכם תמורה מלאה לתשלום אותו אתם משלמים.

לעבור מבחן חיצוני של מיקרוסופט

חובה לדעת שבכל מה שקשור ללימודי מקצוע בתחום המיחשוב מדובר בלמידה ובהכנה לקראת מבחן חיצוני של מיקרוסופט. וזה אומר שהלימודים אמורים להקנות לכל לומד את היכולת לעמוד במבחן בהצלחה מרובה. כך שאם הלמידה היא יעילה ומשמעותית תהיה לבוגרים היכולת המקצועית לעבור את המבחן בהצלחה מרובה ולקבל עבודות בתחום הנלמד. בוחרים במוסד לימודים בעל מוניטין ומרוויחים למידה איכותית וטובה.

שם טוב ותדמית

כמו כן למוסד לימודים מוכר יש גם משמעות לגבי קבלה לעבודה שכן מעסיקים מכירים את המוסדות השונים ויודעים לזהות את הבית ספר שמוציא בוגרים מקצועיים ומיומנים יותר. לכן חשוב מאוד לברר היטב על המקום בו הולכים ללמוד כדי להיות בטוחים שהקורס אכן ייתן לכם את הטוב ביותר. ויקנה לכם כלי מקצועי.

מה אנו יודעים על קורס VMWARE

עולם המחשבים של ימינו מציג לנו שלל אפשרויות ללמוד במסלולים שונים ובהתאם לתחומים שונים. בל נשכח כי גם אם עבור האדם הממוצע תוכנות מחשב או מערכות מחשוב נראות כולן אותו הדבר, הרי שעבור בעל מקצוע מדובר בעולם מגוון מאוד שבו כל תוכנה יודעת לעשות דבר אחר וכל מערכת מציגה יכולות אחרות.

 

מאחר וכל אלמנט בתחום המחשבים הוא ייעודי לאופי השימוש ולסוג הארגונים שעושים בו שימוש, הרי שאנו יכולים להבין גם עד כמה מוצעות אפשרויות לימוד שונות. זאת על מנת להביא לכך שבסוף כל קורס או כל מסלול לימודים במוסד רציני ניתן יהיה להציג איש מקצוע שבאמת יודע מה הוא עושה בכל שירות שלו.

 

מסלול המותאם לניסיון רב בפרויקטים שונים

כשאנו מדברים על קורס VMWARE אנו יכולים להכיר את נושא הווירטואליזציה הרבה יותר לעומק. מדובר על קורס איכותי ביותר שבו יכול כל תלמיד לראות כיצד הוא זוכה להדגמות רבות על מנת לקבל את כל הידע הנדרש שיכול לסייע לו מאוד לאחר שיסיים את הלימודים וייצא לשוק העבודה בישראל.

 

החל מהיכרות עם הטכנולוגיה שמאפיינת את התחום הזה במחשבים, דרך הטמעתה ועד לתהליך הקונפיגורציה הן הבסיסי והן המתקדם של מערכות וירטואליות, רוכש כל תלמיד ידע רב ומבין בצורה מוחשית עד כמה הוא יכול להציע את עצמו כאיש מקצוע שיודע מה הוא עושה ומשלים כל משימה בצורה מושלמת.

 

למי מתאימים הלימודים

בין אלו שמתעניינים בקורס מעין זה אנו יכולים למצוא את הרציניים שרוצים באמת לדעת עד כמה מסלול לימודים כזה אכן מתאים להם או אכן מיועד עבורם. מדובר בשאלה לגיטימית מאוד ולעתים אף בחששות מצדם של אנשים רציניים בגילאים שונים שלא רוצים לבזבז סתם כך זמן על קורס שלא ישרת אותם בעתיד.

 

לכן חשוב לדעת שלגבי קורס VMWARE הרי שמנהלי רשתות ו-IT שרוצים להכיר לעומק את עולם הווירטואליזציה ומעוניינים להבין את התהליכים המקצועיים של תחום זה תוך רצון להיות מעורבים מעשית במספר רב של פרויקטים רלוונטיים, הם אלו שעוברם מיוחד מסלול לימודים איכותי וחשוב זה.

קורס VMWARE – להיות בקדמת הטכנולוגיה

העולם בו אנו חיים הוא עולם מדהים, עולם בו הטכנולוגיה שוברת שיאים חדשים בכל פעם ופעם, עולם בו הוירטואליזציה משתלטת עלינו והיא כבר נוגעת לכל תחום בחיינו. אם בעבר היינו מחפשים מוצרים או שירותים בחנויות או בעסקים פיזיים, הרי שהיום אנו עושים את הכול באינטרנט. אם בעבר היינו צריכים לכתת את רגלינו בשביל לרדת לדואר ולקחת מכתב שאנו מחכים לו, היום בכמה קליקים שולחים לנו אותו. הקדמה הביאה לא מעט אנשים ללמוד כמה שיותר בתחום זה, ואחד הקורסים שקיימים הוא קורס VMWARE שהינו קורס וירטואליזציה.

לימודי ענן – מה הם?

קורס VMWARE הינו קורס וירטואליזציה, או במילים אחרות – קורס ענן. מה זה אומר ענן? בעבר היינו משתמשים אך ורק בשרתים פיזיים, כך לדוגמא שטח האחסון של המחשב היה קריטי לכמות המידע שאנחנו יכולים להעביר אליו מה שלא כל כך רלוונטי היום. היום יש חברות אחסון ענן, מה שאומר שהן מאחסנות מידע רב בשרתים שלהם (שהם ה"ענן") וכשאנחנו נכנסים למחשב אנחנו מתחברים לשרתים (ענן) שאצלם. יש כמה חברות שמספקות שירותי ענן, והמוכרות הן מייקרוסופט, גוגל, דרופבוקס, בוקס ועוד חברות רבות אחרות שקיימות.

מה לומדים בקורס הזה?

כשהולכים ללמוד קורס VMWARE לומדים בעצם קודם כל על פתרונות אחסון וירטואליים, איך משתמשים בהם ואיך מתפעלים אותם, סוגים שונים של גישה כמו גם עבודה בענף זה, וכמובן וירטואליזציה במערכות ענן שונות של חברות שונות כמו מייקרוסופט גוגל ואחרות. את הלימודים הללו ניתן לעשות במכללות שונות ברחבי הארץ, והתחום הולך והופך למבוקש יותר ויותר, וניתן כמובן ללמוד בצורה וירטואלית דרך קורסים שקיימים באינטרנט.

ככל שיעברו השנים העולם יהיה ככל הנראה יותר ויותר וירטואלי, ועל מידע וירטואלי צריך להגן כמו גם צריך לתפעל אותו, ולכן נראה שמקצוע מעין זה כמו גם קורס כזה יהיו יותר ויותר פופולאריים, ויותר ויותר אנשים ירצו ללמוד את התחום כמו גם לעסוק בו. אם אתם מתלבטים על איזה קורס ללכת, זה בהחלט יכול להיות כיוון מצוין בשבילכם וכדאי לחשוב על זה.

 

 

כל מה שחשוב לדעת על קורס VMWARE

עולם הוירטואליזציה מונף בצורה בלתי רגילה בעשור האחרון. אם בעבר נהגנו לחשוב על העולם כדו מימדי, הרי שהפיתוחים האחרונים בתחום המחשבים בעולם ההיי טק מוכיחים כי גם תלת מימד הוא לא המילה האחרונה. העולם הוירטואלי מאפשר לנו ליצור במרחבים חדשים לגמרי, מרחבים גדולים, יצירתיים ולא פחות מכך חשובים מאד להמשך התפתחות הטכנולוגיה והננו טכנולוגיה סביבנו.

הופכים את הלא נודע לנודע

תחום הוירטואליזציה הלך והתפתח ועם הזמן הפכו המוצרים הנשענים על הטכנולוגיות שלו למוצרים מבוקשים מאד על ידי אנשי מקצוע וחברות שונות ברחבי העולם. לפיכך נוצרו חברות דגל המובילות את המהפך הזה ולמעשה מאפשרות לכולנו, אנשי מחשבים, חובבי התחום וסקרנים גדולים לקחת חלק, לטעום ולמעשה ללמוד את העולם הזה ממקור ראשון, זאת באמצעות קורס VMWARE למשל.

דוגמא טובה לעולם הוירטואלי של VMWARE

רוצים לעבוד על שרת? יש לכם מחשב PC  ביתי רגיל? אין סיבה שזה יימנע מכם ללמוד או להתנסות. מורידים שרתים וירטואליים המחקים  את פעולת השרת המקורי ופועלים עליהם בסביבה וירטואלית מדהימה היישר מהמחשב שלכם. אין צורך בריבוי מחשבים, כל מחשב אחד תוכלו להתקין כמה שרתים שתבחרו. מדהים!

חברת VMWARE הלכה וגדלה והפכה למעצמה בתחום הוירטואליזציה. החברה כיום מעניקה שירותים בכל רחבי העולם לכל החברות המכבדות את עצמן, שירות ומוצרים שלה נמכרים סביב השעון וגם קורסים שלה מתבצעים בכל מקום. אם גם אתם חושקים בידע המיוחד הזה הרי שתוכלו לקנות אותו בקלות.

איך תכירו את VMWARE מקרוב?

החברה מציעה הסמכות בתחומיה שנקנות לכם בעזרת השתתפות בכל קורס VMWARE שתבחרו. בתוך כמה חודשים בלבד תוכלו גם אתם להיות מומחים לעולם הוירטואליזציה ולספק שירותים בעצמכם במקום בו אתם עובדים או בפיתוח הסודי שלכם.

כל שדרוש לכם הוא ידע מוקדם במחשבים, ידע כללי בעולם האינטרנט והרשתות וגם אם אפשר הסמכות שונות שיאפשרו לכם בעצם להתמקצע במהלך הקורס בצורה הטובה ביותר. אז מה עושים? נרשמים לקורס מקצועי במקום שמכבד את עצמו וגם אתכם. לא מתפשרים על מקצועיות, איכות וכמובן על הסמכה רשמית.

קורס VMWARE

קורס VMWARE נחשב לאחד הקורסים המבוקשים והמשמעותיים ביותר שתעברו בעולם ההייטק. תהליכים רבים מתבצעים באמצעות מכונה וירטואלית – החל מבדיקות תוכנה ועד יישומים. מהי מכונה וירטואלית ומדוע מעסיקים בהייטק כה זקוקים לאנשים הבקיאים בתפעולה?

מכונה וירטואלית היא תוכנה לכל דבר ועניין שעושה דבר אחד בלבד: מדמה שיש עוד מערכת הפעלה במחשב. ממש כפי שיש לכם במחשב דפדפן אינטרנט, מחשב מחשב, סוליטייר, שולה המוקשים וכד', תהיה לכם אפליקציה נוספת שלחיצה עליה מפעילה תוכנה שבסך הכל מחקה את ווינדוס. עולים אותם תפריטים ואותן אפשרויות וניתן אפילו לדמות שמירה של תוצר שאתם עושים על תוכנת המכונה הווירטואלית, אלא שהוא לא באמת נשמר במקום בדיסק.

למי מועיל קורס VMWARE?

תכנית לימודים כמו קורס VMWARE מועילה למי שמעוניין להשתלב בסביבת עבודה כעובד שכיר עם התנאים הסוציאליים במקום לעבוד בעצמו כעובד עצמאי התלוי בשוק. במסגרת העבודה המעשית יתמודד העובד עם סוגיות אותן הוא יידרש לפתור באמצעות מכונה וירטואלית. לרוב, יהיו אלו נושאי בדיקות שישומן יידרש לבדיקה במכונה הווירטואלית כולל רישום באגים במידה והתהליך שהיה צורך לבדוק לא עבד כשורה.

מה לומדים בקורס VMWARE?

קורס VMWARE מספק ארגז כלים נרחב לתלמיד שיאפשר לו להתמודד עם משימות במכונה וירטואלית. הוא ילמד לבדוק סוגיות מאד נפוצות בעולם הבדיקות המעשיות, ואפילו לבדוק תוצרי רשת שאינם קשורים לעולם התוכנה, כלומר – שינויים שנעשו בהנדסת הרשת הממוחשבת כשהם ממומשים בניסוי על תוכנת המכונה הווירטואלית בטרם עוברים לעשות את השינוי בצורה מעשית במערכות ההפעלה האמתיות במחשבי הארגון.

מהי מידת ההזדקקות של אנשי מקצוע ל- VMWARE בענפי ההייטק?

גבוהה מאד. מעסיקים רבים מחפשים אנשי VMWARE הן בתחום הנדסת הרשת והן בתחום הבדיקות. תהליכים רבים אינם בטוחים לביצוע במערכות הפעלה אמתיות אם התוצאה המעשית היא קשת חיזוי, וזה מצריך עבודה עם מכונה וירטואלית לשם ניסוי מקדים. התופעה הזו מתרחשת כמעט בכל בתי התוכנה ורשתות המחשבים הגדולות, ולמעשה אנשי ה- VMWARE הם כוח עבודה חובה ממש כמעט בכל ארגון העוסק בהייטק. לכן, לימוד הקורס לא רק מעניק פרנסה, אלא גם עבודה בסביבה מכובדת, כשכיר הנהנה מכל היתרונות ומחזיק במקצוע של מומחים.

קורס VMWARE

תוכנת VMWARE משמשת כיום כפלטפורמת עבודה שלמה ובאמצעותה ניתן לתכנן מערכות הפעלה, לבנות דסקטופים, לתכנן, לשלוט ברשתות וכן הלאה. בתחום קיימים כמה סוגים של הסמכות כמו טכנולוגיית ענן או טכנולוגיית אחסון. תוכנת VMWARE כוללת מבחר עשיר של אפשרויות עבודה ותכנות כמו למשל מסדי נתונים ואחסון וירטואלי או פיזי. תחום זה הולך ומתפתח בהדרגה ולצד טכנולוגיית ענן, אבטחת מידע, מערכות ההפעלה וכן הלאה, עתיד לתפוס תאוצה רבה בזמן הקרוב.

קהלי יעד ומגוון הקורסים

קורס VMWARE פונה אל מוסמכים בתחום ה- IT והרשתות בעיקר. קהל היעד של הקורס נמנה עם מנהלי רשתות, טכנאי רשתות, אחראי רשתות, מערכות מחשוב ותשתיות וכן הלאה. הנושא כולל בתוכו קשת רחבה של קורסים, חלקם פונים למתקדמים בעולם הווירטואליזציה וחלקם לאנשים מתחילים. מגוון הקורסים משתנה גם הוא, כך שניתן למצוא כיום קורסים מאד קצר המיועדים להעשרה בעיקר ונפרשים על כמה ימים בודדים, או לחילופין קורסים שנפרשים על פני מספר חודשים ולעיתים גם שנה שלמה.

תכני הלימוד

קורס VMWARE חושף את משתתפיו לתכנים מעודכנים המשתנים ממחזור למחזור, כמו קורסים אחרים ורבים בעולם ההיי טק. ישנם כאמור סוגים שונים של קורסים בתחום להלן כמה מהם: VMware vSphere, VMware SRM ו- VMware Vcloud. הקורס מציע היכרות רחבה עם סביבת העבודה של התוכנה, עם אפשרויות תכנות ואחסון באמצעותה, עם עולם הווירטואליזציה ועם הדרכים הטובות והיעילות ביותר לנצל את התוכנה. הקורס עוסק גם בדרכים ליצירת כוננים וירטואליים בסביבת העבודה הזו ולמדידת ביצועיהם לרבות הביצועים של הכוננים הפיזיים בארגון.

תעודה בסוף הקורס

בוגרי קורס VMWARE מקבלים הסמכה שמאפשרת להם להשתלב בעולם האחסון הווירטואלי, אחסון בשיטת הענן וניהול מודלות אחסון וירטואליות. בוגרי קורס הספרה של התוכנה, יכולים להתחיל לעבוד בתחומי הווירטואליזציה, בבניית מסדי נתונים ותוכניות הפעלה וכן הלאה. מי שמסיים קורס SRM של התוכנה, יכולים להתחיל בבניית מסדי נתונים ואחסון ובניהולם. באמצעות הכישורים שמקנה העבודה בשוק, ניתן להשתלב בנוסף בתחום הגנת המידע ויצור מסדי אחסון מקודדים ומוגנים. זוהי הכשרה מאד יעילה לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום מתקדם וחדש של ההיי טק, להתמקצע בו ולהכיר את טכנולוגיית הענן ובניית תכניות הפעלה.

 

 

קורס VMWARE למתחילים ומתקדמים

כל מי שחי את נושא המחשבים בטוח כבר מכיר שכיום אחד התחומים היותר חמים הנו נושא הוירטואליזציה. יש לכך לא מעט סיבות, כאשר אחת היותר מהותיות קשורה לעובדה שמחשוב ענן תופס יותר ויותר תאוצה- תחום שמצריך בין היתר עבודה בטריטוריית הווירטואליזציה. כיצד חברת VMWARE קשורה לכל הסיפור? ובכן בבעלותה יותר מ70% מסך השוק הקשור למגוון מוצרי הווירטואליזציה.

שתי גרסאות

לאור כל זאת יש ביקוש רב לשלוט בתחום ועל כן חברת VMWARE מגישה שני מסלולים המיועדים להסמכה של מגוון אוכלוסיות שמתעסקות בתחום. ראשית ניתן למצוא את הסמכת VCP. מדובר על הסמכה שמיועדת למגוון אנשי הסיסטם, למפתחי תוכנות, יועצי מחשוב ולמנהלי מערכות מידע. כמו כן יש לציין שהחברה החליפה גרסה, (מ3.5 לגרסת VMware vSphere™ 4), כך שכיום גם יש מסלולים שמאפשרים למגוון מומחים בתחום לגשת אל מבחן ההסמכה באופן נפרד עבור כל אחת מהגרסאות.

רמות

לאור כל זאת נמצא שמי שבוחר בגרסת 3.5 יימצא שהוא יכול לבחור בין כמה מסלולים, כאשר כל מסלול תלוי ברמת ההתנסות עם מוצרי החברה. כך למשל מי שאינו בקיא בתחום הווירטואליזציה וטרם הכיר את מוצרי החברה, ראוי שראשית כל יעבור את הקורס היותר בסיסי- VI3: install & Configure V3.5 וזאת כיוון שהוא מעניק היכרות ראשונית יותר מורחבת. עם זאת אם אתם כן מחזיקים בניסיון וכן מכירים את מוצרי החברה, ניתן ישר להגיע אל קורס VI3: Deploy, Secure & Analyze V3.5 . לחלופין אם אתם מחזיקים בניסיון עשיר בתחום, הרי שאתם יכולים לעבור קורס מקוצר שכולל את התכנים של שני הקורסים הנ"ל. קורס זה כבר עונה לשם VI3: Fast Track V3.5.  כמו כן טוב לדעת שיש קורס נוסף שטוב לעבור והוא מאוד מומלץ והוא עונה לשם VI3: What's New V3.5.

התאמה

לסיכום ניתן לראות שיש קורס VMWARE עבור מתחילים ויש קורס VMWARE עבור אנשים שיותר בקיאים בתחום. בכול אופן אם מתלבטים לגבי הרמה המתאימה, תמיד ניתן להתייעץ עם גוף מקצועי ובהרבה מקומות נדרשים לעבור מבחני קבלה.

 

 

 

קורס VMWARE

בהתאם להתקדמות עולם המחשוב, יכולות המחשוב של המחשב הביתי, העסקי והשרתים ברחבי העולם, כך מתרחב גם מגוון השימושים, היישומים והאפליקציות בהם אנו עושים שימוש, וכך גם גדלה גם המורכבות של היישומים הללו. חברת VMWARE היא חברה שפיתחה פלטפורמת וירטואליזציה המשולבת במגוון רחב של יישומים המיועדים להציג מציאות מדומה ברמה כזאת או אחרת, ובהם נעשה שימוש במשחקים מורכבים, באתרי אינטרנט המבקשים להציג אלמנטים שונים ומדיה בצורה יצירתית ומתקדמת וכדומה.

ללמוד את עולם הוירטואליזציה

קורס VMWARE הוא קורס המעניק לכם את כל הידע וההסמכות הנדרשות מטעם החברה, כדי להתחיל ולפתח יישומים ופלטפורמות של מציאות מדומה באמצעות הפלטפורמה הראשית שפיתחה החברה. במסגרת הקורס מקבלים הסטודנטים את ההכשרות הנדרשות ברמת הקוד, המבנה, העקרונות, הטכניקות ליצירת מציאות מדומה, האופן בו ניתן ליישם את הפלטפורמה כדי לבנות יישומים מתקדמים, וכמובן את האפשרות לשלב את היצירתיות האישית כדי ליצור דברים חדשים ופורצי דרך.

שני מסלולי הסמכה מרכזיים

במסגרת תהליך ההכשרה, מציע קורס VMWARE שני מסלולי לימוד מרכזיים הכוללים את מסלול VMware Certified Professional ואת מסלול VMware Certified Design Expert. מסלולים אלה נבדלים זה מזה בצורה משמעותית ומיועדים להעניק יכולות שונות לעוברים אותם. מסלול אחד מתמקד יותר בצד הטכני והתכנות באמצעות הפלטפורמה, בעוד שהמסלול השני עוסק יוצר בעיצוב, ממשק המשתמש וכדומה. על כן, כאשר אתם בוחנים את האפשרות ללמוד קורס VMWARE אתם רוצים לבחון היטב מה הוא התחום בו אתם רוצים להתמחות, לפני שאתם מקבלים החלטה.

לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר

כבר בשלבים הראשונים, כדאי לשוחח עם אנשים העוסקים בתחום זה, ועם מוסמכי החברה על מנת לקבל מושג לגבי מאפייני התפקידים השונים, העבודות הזמינות בהתאם להסמכות השונות, וכמובן הביקוש ומצב שוק העבודה בכל תחום. אתם בהחלט רוצים לוודא שהתחום אותו אתם בוחרים הוא גם תחום מספק ומאתגר עבורכם מצד אחד, וגם תחום בו יהיה לכם קל למצוא עבודה טובה עם משכורת טובה מצד שני. שיחה עם אנשים המכירים את התחום תוכל גם לספר לכם אודות מוסדות הלימוד שאליהם כדאי לכם לפנות.

 

 

אודות קורס VMWARE

קורס VMWARE נמצא תחת  קטגורית ניהול רשתות, מערכות הפעלה וניהול תשתיות בתחום המחשוב. חברת   VMWARE ידועה כחברה שעומדת מאחורי פיתוח פלטפורמת הוירטואליזציה הכה ידועה בכול רחבי העולם. יש להבין שכיום נושא הוירטואליזציה הנו אחד מהתחומים היותר נפוצים והוא הופך ונהיה יותר ויותר רלוונטי כיוון שיש ביקוש רב שרק מתעצם עם הזמן עבור מעבר אל פלטפורמת מחשוב ענן שחלק לא מבוטל ממנה מורכב ממערכי עבודה הכוללים וירטואליזציה.

חברת VMWARE

כיום חברת VMWARE מחזיקה בנתח שוק מכובד ממוצרי הוירטואליזציה- בנתח שמעורך כ70%. מכאן שמדובר על תחום חם ומבוקש ועל כן מי שמבקש לדרוך רגל בטריטוריה זו באופן בטוח ומוצלח, ישמח לדעת שחברת VMWARE מעמידה שני מסלולים נחשבים עבור הסמכות שמיועדים לשתי קטגוריות באוכלוסייה שתחום זה מעסיק אותן. הסמכה אחת הינה הסמכת VMware Certified Professional ואילו הסמכה שנייה הינה הסמכת  VMware Certified Design Expert.

הסמכת VCP

אם נתחיל עם הסמכתVMware Certified Professional נציין שמדובר על הסמכת VCP שמיועדת למגוון אנשי הסיסטם, מפתחי תוכנה, מהנדסי מערכות, יועצי מחשוב וכדומה. על מנת לעבור הסמכה זו יש לעבור את בחינת VCP Exam, כאשר מוטב לדעת מראש שהמעבר מגרסה 3.5 לגרסה 4 הוביל להפרדה בין שני מסלולי ההסמכה ועל כן מומחים מתבקשים להיבחן עבור כל גרסה באופן נפרד. כמו כן משנת 2010 כל ההסמכות  עבור VCP4 מצריכות לעבור לפחות קורס הכשרה אחד על גבי המערכת החדשה. מי שחסר ניסיון יצטרך לעבור את אחד משני הקורסים הבאים: VMware vSphere: Install, Cofigure, Manage V4 או לחלופין את קורס VMware vSphere Fastrack V4.

יתרון משמעותי

המסלול השני, (VMware Certified Design Expert), כבר מיועד עבור מהנדסי תוכנה וגם עבור מטמיעי מערכות של חברות ענק. מכאן שבוגרי הקורס יוצאים עם הכלים להעריך כראוי את צרכי הלקוחות ולהטמיע מגוון מערכות באופן אידאלי עבור כל צורך. המציאות היא שבשוק יש משקל רב למי שעובר קורס VMWARE, וזאת כי החברות השונות מוצאות את בוגרי הקורס כבעלי יתרון משמעותי ועל כן מי שמבקש להתקדם בתחום המחשוב ולפרוץ קדימה ייעשה חכם אם יעבור קורס זה.

 

 

 

 

קורס VMware

רקע כללי

לפני שנעסוק בקורס עצמו, נבין מהי, בעצם, תוכנת הVMware. זוהי תוכנת עבודה המציעה אופציות רבות. תוכנה יעילה זו מאפשרת גם לתכנת, גם לנהל רשתות, גם לתכנן מערכות הפעלה, גם לאחסון ענן ועוד ועוד. עוד שימוש פופולרי בה, הוא פיתוח אפליקציות למובייל. לכן, קיים לא קורס אחד שעוסק בה, אלא מגוון רחב של קורסים אשר יכולים להקנות מיומנויות שונות של שימוש בתוכנה. בזכות האופציות הרבות ונוחות השימוש בה, הופכת התכונה ליותר ויותר פופולרית בשנים האחרונות, וכיום היא כבר משמשת בחברות וארגונים רבים.

מגוון הקורסים הוא, כאמור, רחב מאוד. כל קורס פותח בהיכרות עם סביבת העבודה של התוכנה, וממשיך לתפעול פונקציות ספציפיות שלה. בכל מקרה, כדאי לבחור בקורס המשלב בין חומר תיאורטי לבין התנסויות מעשיות- שכן בתחום זה, הלימוד התיאורטי כשלעצמו לא יכול להספיק על מנת לרכוש את רמת המיומנות הנדרשת.

גם תעודות ההכשרה שמקבלים בסיום קורס VMware משתנות בין קורס לקורס. בוגרי הקורסים השונים יוכלו להשתלב בחברות היי-טק קטנות או גדולות שעושות שימוש בסביבת VMware, בתחום הספציפי אותו למדו.

קהל היעד

לרוב, קורס VMware אינו הקורס הבסיסי ביותר בתחום המחשבים והרשתות, ולכן הוא מיועד בעיקר לאנשים שכבר יש להם רקע קודם בתחום. הקורס פונה אל אנשים בעלי הסמכות שונות בתחומי הרשתות או הIT. בין הקורסים השונים, ניתן למצוא קורסים ברמות מתחילים (באופן יחסי, כמובן) וקורסים מתקדמים יותר. גם אורך הקורסים מאוד דינמי, ומשתנה בין הנושאים ובין הרמות השונות. יש קורסים שנלמדים במשך מספר חודשים בלבד, ויש קורסים ארוכים יותר, אשר אורכם יכול להגיע אפילו עד שנה.

ריבוי המסלולים האפשריים מאפשר גם גמישות רבה בשעות הלימודים. האנשים שעושים את הקורסים הללו הינם במקרים רבים אנשים שכבר יש להם עבודה, או לחלופין סטודנטים. מוסדות הלימודים בהם מתקיימים קורסים אלה מודעים לכך, ומתכננים את מסלולי הלימודים בהתאם. כתוצאה מכך, ניתן ללמוד את הקורסים גם במתכונת של לימודי ערב, כך שביחד עם הקורס, ניתן לשלב גם לימודים או עבודה במשרה מלאה. 

קורס VMWARE- העולם הוירטואלי הופך למציאות מצליחה בפרקטיקיו.

מי מאיתנו לא שמע על VMWARE? קשה להאמין כי עד לפני שנים ספורות היה המושג הזה זר ולא מוכר. VMWARE כבש בסערה את חברות הייטק והפך למשאב מרכזי רב עוצמה שרבים מהמוצרים הכי חדשים בשוק מתבססים עליו.

מה הוא VMWARE?

VMWARE הוא פתרון גאוני לחלוקת שרת מחשב אחד לכמה וכמה שרתים וירטואליים המאפשרים לכמה משתמשים לגלוש בו זמנית לאותו שרת ואף לסביבות עבודה שונות באותו השרת.

 כלי עזר חכמים מאפשרים לשמור את מצב השרת הקיים בכל רגע ואף לחזור אליו במידת הצורך ובכך מקלים לאין ערוך את חייהם של המתכנתים ובודקי התוכנה שיכולים להחזיר את סביבת הפיתוח או הבדיקות למצב בו היתה לפני ההתקנה או בעת תקלה מסוימת ובכך לדבג בעיות בקלות, להתקין גרסאות חדשות של התוכנה ללא שעות הכנת סביבה ופרצודורות מורכבות אחרות.

קורס VMWARE – מתקדמים עם הטכנולוגיה.

קורס VMWARE בפרקטיקיו הופך גם אתכם למומחי VMWARE מקצוענים ואשפים מבוקשים בשוק העבודה בהייטק הישראלי, עקב היותו של הVMWARE יחסית חדש עדיין אין רוויה של בעלי מקצוע מומחים בתחום וביקוש העבודה גובר בהרבה על ההיצע הקיים. סיכויי ההצלחה במציאת עבודה בתחום הם גדולים מאוד וכשלמודים את הקורס בפרקטיקיו ומקבלים תעודה רשמית הסיכויים שלכם גדלים עוד יותר.

מכללת פרקטיקיו ידועה במערך שיעורי הוידאו האדיר והמשודרג שלה ובנוחות הלימוד, התרגול, החזרה והמבחנים כשהכל מותאם אישית לצרכי כל תלמיד ותלמיד, באתר של פרקטיקיו מצוי גם חומר עיוני מקיף בכל נושא ומהווה השלמה מצויינת לשיעורי הודיאו והעשרה נוספת לקראת המבחן.

 כל תלמיד הרשום לפרקטי קיו מקבל גישה מלאה לכל שיעור בכל נושא שיבחר ללא שום הגבלה, כך שאתם יכולים תוך תקופה קצרה ללמוד ביסודיות כמה נושאים המחשבים ולהיבחן על כולם. קורות החיים שלכם ייראו אחרת לגמרי ויעשו עליכם רושם הרבה יותר מקצועי ורציני.

איך מצטרפים לקורס VMWARE בפרקטיקיו?

בצעד פשוט של תהליך הרשמה באתר או דרך הטלפון, אתם מקבלים שם משתמש וקוד גישה ויכולים להתחיל את מסע הלימוד האישי שלכם עוד היום.

קורס VMWARE – קרש הקפיצה שלך

 

קורס VMWARE הינו קורס המכשיר את בוגריו להתמקצע בתוכנת ה- VMware . התוכנה בבסיסה הומצאה בבסיסה כדי לבנות מחשב וירטואלי שבו ניתן להשתמש במגוון רב של צרכים אפשריים. התוכנה הזו היא אופציה נהדרת לארגונים המעוניינים בהקמת רשת מחשבים למשל, ובה הם יכולים לדמות כל מה שלבם חפץ בו. התוכנה הזו חוסכת כסף לארגונים על ידי חיסכון במשאבים ובתשתיות. הקורס מכשיר בעיקר מנהלי רשתות ומהנדסי תוכנה לשימוש וניצול מקסימאלי של תוכנת ה- VMWARE.

 

מה צריך כדי להירשם ל קורס VMWARE?

 

קורס VMWARE איננו מתאים לאנשים שאין להם רקע קודם במחשבים או בניהול רשתות. הקורס בעצם מכשיר את בוגריו לשימוש בתוכנה מסוימת, ולא מלמד אותם את רזי המחשב מ-א' ועד ת'. הקורס מתאים לכאלו בעבדו בפועל בניהול רשת בעברם, ומחדד את הידע שלהם כל שיוכלו להפיק תועלת מרבית מהתוכנה.

 

כדאי לשים לב..

 

לקורסי ה- VMWARE קיימים מסלולים שונים בדרגות הבנה והתעמקות שונות. בנוסף מגוון הקורסים מצביע גם על התייחסות אחרת לתוכנה מכל קורס, כלומר ישנם קורסים שבוגריו הם קהל יעד מאוד מסוים. לפני שאתה נרשם לקורס כזה, וודא כי ההסמכה שתעניק לך הקורס היא המתאימה לך בדיוק.

 

מה לומדים במהלך הקורס?

 

הקורס יראה לכם את הדרך להבנה מלאה של תוכנת ה-VMWARE. דרך הקורס תרכשו את הידע שתזדקקו לו כדי להצליח ולהקים מחשב וירטואלי שיכול לשמש לצרכים משתנים כמו בדיקה, גיבוי וכדומה. כמובן שלתוכנה הזו, כמו כל תוכנה גדולה ומורכבת, קיימות תוכנות קטנות יותר שתומכות בה ומאפשרות לה לבצע את המטלות שאנו מטילים עליה. התוכנה יכולה להוביל מידע לאחסון בתוך 'ענן', ולחסוך מקום.

 

תוכנה שימושית וחשובה

 

התוכנה הנ"ל יכולה ליצור גישה למרחב אחסון חיצוני, מחוץ למחשבי החברה או הארגון. יצירת מרחב כזה, הקרוי גם 'ענן וירטואלי' היא כלי עזר רב עוצמה כאשר מדובר בחברות ענק שכמות המידע שעליהן לאחסן הוא בלתי נתפס ומתרחב. התשתית הזו, שניתן לבנות אותה במיוחד עבור ארגון מסוים היא דבר חשוב ומבוקש מאוד, מה שהופך את קורס הVMWARE לקורס רלוונטי מתמיד.

קורס VMWARE

תוכנת VMWARE הינה תוכנה המאפשרת לנו ליצור מחשב וירטואלי למגוון רחב של צרכים, ואפשרות זו הינה בהחלט התחום החם ביותר בעולם המחשבים והאינטרנט, בעיקר כאשר מדובר על פלטפורמת הענן. אמצעי זה מאפשר לכל ארגון או חברה לחסוך במשאבים, בתשתיות וכמובן בכסף רב על ציוד מתקלה, כמו גם קבלת גישה אל נתונים מכל מקום ובכל זמן. קורס VMWARE נועד להכשיר מנהלי רשתות, מנהלי IT ומהנדסי תוכנה להשתמש בצורה הטובה ביותר בתוכנה של VMWARE.

 

למי קורס VMWARE מתאים

קורס VMWARE מתאים לכל מי שעובד בתחום של ניהול רשתות, כאשר מטרת הקורס הינה להכשיר את הבוגרים לעשות שימוש אידיאלי ומקסימאלי בתוכנת ה VMWARE כחלק ממערך העבודה היומיומי בתוך ארגון או חברה. חשוב לשים לב כי ישנן מספר הסמכות שונות במסגרת לימודי VMWARE ולכן יש לבחור בתוכנית ההסמכה המתאימה לכם, כמו גם על הגירסאות השונות של התוכנה ודגשים שנים הניתנים במסגרת הקורסים השונים. ישנם מסלולים המתאימים למתחילים וישנם קורסים המתאימים לקהל יעד מתקדם.

 

מה לומדים

קורס VMWARE ילמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על התוכנה שיוצרת בעבורינו מחשב וירטואלי לצרכים שונים, בין אם לגיבוי, בדיקה, שינוי ועוד. לתוכנת ה VMWARE תוכנות נוספות התומכות בה, המאפשרת לנו ליצור גישה לענן וירטואלי לצורך איחסון או פיתוח, מה שהופך את מערכת העבודה בתוך אירגון או חברה לנוחים יותר ובעלי גישה מכל מקום. התשתית הוירטואלית אותה ניתן ליצור בעבור ארגון כזה או אחר הינה חשובה ביותר היום, וזה בדיוק הדגש שניתן בקורס תוך לימוד מגוון האפשרויות הקיימות בתוכנה של VMWARE  המאפשרת ליצור את אותה תשתית וירטואלית לצורכי הארגון או החברה.

 

היכן לומדים

ישנן מספר אפשרויות ללימודי קורס VMWARE בין אם באמצעות קורסים הנעשים מרחוק או קורסים במכללות ומכונים. משך הקורס משתנה בהתאם לתוכנית הלימודים ובהתאם להתמחות ולדגשים הניתנים בקורס. חשוב לשים לב כי הקורס ניתן במסגרת הסכמה של חברת VMWARE

מי צריך קורס VMWARE

רשתות אינטרנט קיימות בכל ארגון או בכל חברה, רשתות אשר מישהו צריך לנהל אותם. בשגרה, צריך לעקוב אחרי פעילותן, לוודא שהכול בסדר ולסדר את מה שלא בסדר, וכשישנה תקלה או בעיה רצינית צריך לפתור אותה כמה שיותר מהר מכיוון שארגונים וחברות רבות תלויות ברשתות הללו. בעבר, האינטרנט והרשתות היו רק בחברות הגדולות אך ככל שעובר הזמן יותר ויותר ארגונים וחברות קטנות עובדים עם  רשת עצמאית. ישנם קורסים רבים בכל הקשור לניהול של רשתות כשאחד הקורסים הללו הוא קורס VMWARE

מי צריך את הקורס?

כל מי שרוצה לעסוק בעתיד בניהול של רשתות. ישנם עוד קורסים שונים בתחום, קורסים ברמות שונות ובאיכויות שונות אך ללא הסמכה מקיפה של נושאים ספציפיים בניהול של רשתות אי אפשר יהיה לקבל את ההסמכה המיוחלת. קורס VMWARE כמו קורסים רבים נוספים הוא קורס ספציפי, קורס אשר מכשיר לעבוד עם תוכנת ה-    VMWARE ולאחר הסמכה ומעבר מבחן על התוכנה הזו כמו גם תוכנות נוספות מתקבלת התעודה המיוחלת, תעודה אותה ניתן להציג בראיונות עבודה וכדומה.

איפה לומדים?

ישנן שתי אפשרויות ללימודי קורס VMWARE כמו גם קורסים אחרים. האפשרות הראשונה היא באחת המכללות שקיימות בארץ ואשר מציעות את הקורס הזה, וישנן לא מעט מכללות כאלו ומה שחשוב הוא לעשות עבודת מחקר טובה ולבחור את המכללה הטובה ביותר בשבילנו. האופציה השנייה והנוחה יותר היא קורס און ליין, קורס אשר לא צריך בשבילו לצאת מהבית וכל הקורס מתבצע דרך המחשב בתוכנת סקייפ או כל תוכנה אחרת התומכת בדיבור, מצלמה ושיתוף מסך. קורס כזה יהיה הרבה יותר נוח, והרבה יותר זול כי לא צריך לנסוע לשום מקום.

אז אם אתה או את רוצים להתמחות בניהול רשתות לימודי תוכנת  VMWARE הם חלק ממה שאתם צריכים בשביל לקבל הסמכה מתאימה. בין אם תלמדו מהבית בשיטת האון ליין ובין אם תלמדו במכללה מה שיכריע האם תמצאו עבודה הוא כמה אתם טובים, ולכן כדאי לתת את הכול כשלומדים את הקורס הזה כמו גם קורסים אחרים.

לעשות קורס VMWARE וקורסים נוספים במחשבים

לפני שנדבר על קורס VMWARE נבין מהי רשת מחשבים. כולנו מכירים את רשת האינטרנט, רשת שכולנו גולשים בה אם לשם הנאה ואם בשביל עבודה. ללא רשת האינטרנט החיים שלנו היו נראים כנראה אחרת לגמרי היום וקשה לנו לדמיין אותם בלעדיה. עסקים רבים חיים על רשת האינטרנט אך בגלל בעיות אבטחה וסיבות נוספות הם עובדים עם רשת פרטית והיא רשת המחשבים שלהם. בשביל שהרשת תעבוד כמו שצריך צריך מישהו שינהל את הרשת ויהיה מומחה בטיפול בה ואחת מתוכנות ניהול הרשתות הללו הוא תוכנת  VMWARE

למי כדאי לעשות את הקורס?

ישנם לא מעט צעירים אך גם מבוגרים שרוצים מקצוע מעניין, מקצוע שמתאים לעידן המודרני בו אנו חיים ומקצוע שניתן להתפרנס ממנו בכבוד. ישנם לא מעט קורסים הנוגעים ברשתות ובמחשבים כשאחד מהם הוא קורס VMWARE ומי שרוצה קורס מעניין עם עבודה לאחריו יעשה את הקורס הזה. הקורס משלב לא מעט יידע תאורטי אך גם לא מעט התנסות מעשית ואם עוברים את המבחנים ניתן לגשת ולנסות להתקבל לחברות שונות ולאחר קבלת העבודה לעבוד שם במשרה טובה. אכן קורס איכותי שפותח לא מעט דלתות בכל מה שקשור בקריירה.

איפה לומדים?

קורס VMWARE כמו קורסים רבים במחשבים ניתן ללמוד במכללות שונות ברחבי הארץ, מכללות אשר חלקן אף מציעות סיוע בקבלה לעבודה. היום זה הזמן הטוב ביותר להיכנס לעולם המחשבים והאינטרנט וספציפית לתחום הזה מכיוון שהדרישה רק הולכת וגוברת וכמו שזה נראה בשנים הקרובות הדרישה תמשיך ותעלה. ישנם אף קורסי מחשבים שניתן היום ללמוד און ליין, קורסים אשר קיימים באחד על אחד או אחד מול קבוצה והשיטה הזו חוסכת לא מעט כסף ולא מעט כאב ראש בכל מה שקשר בהגעה ללימודים, זמן עבודה, חניות ועוד.

לימוד של התוכנה הזו אם כן מקנה מקצוע לא רע בכלל, מקצוע אשר כל הזמן הולך ומתפתח ותמיד יש לאן להתקדם בו. העולם ככל הנראה רק ילך ויהיה יותר ממוחשב ומי שרוצה להיכנס אליו זה בדיוק הזמן.

 

 

 

 

חושב על קורס vmware?

אם אתה עוסק במחשבים בתחומי רשת וIT אולי הדבר הבא הוא בשבילך- קורס vmware. קורס כזה יוכל להעניק לך הכשרה בתוכנת הvmware. קורס כזה יכול להעניק לך ידע רב ונוסף בתחום ולפתוח לך כיווני תעסוקה חדשים ומעט שונים ממה שעסקת בהם בעבר, זאת עקב המידע החדש אותו תרכוש בקורס. הקורס כולל נושאים רבים שאולי לא הכרת או הכרת באופן חלקי. ניתן כמובן ללמוד את הקורס הזה באופן בו תוענק לך תעודה בסיומו ותוכל לצאת עם התעודה אל שוק העבודה.

 

יש מספר קורסים שניתן לעבור הקשורים בvmware  למשל VMware Vcloud או VMware SRM ועוד קורסים אחרים וכמובן ההכשרה שתקבלו בסוף הקורס קשורה בנושא הספציפי בקורס בו עברתם וכך גם שיבוצכם בעבודה. למשל אם ביצעתם קורס VMware SRM יתתעסקו בבניית מסדי נתונים וניהולם. מדובר בתחום שצומח במקצוע בשנים האחרונות ואם ברצונכם להשתלב בו זו הזדמנות לעשות זאת עקב הצמיחה וההתפתחות בתחום זה, אם אתם מוכשרים בכך אולי זוהי הזדמנות טובה בשבילכם ולא כדאי לפספס.

 

כמו כל קורס מחשבים גם את  קורס vmware, חשוב לעבור במקום עליו אתם סומכים ויודעים שיתן לכם את מלוא המקצועיות והאיכות שמכללה יכולה לתת. אל תשכחו שאתם משלמים כסף רב עבור כל הכשרה או קורס שאתם עוברים ומגיע לכם לקבל את מלוא התמורה בעבור כך. ערכו סקר שוק לפני ביצוע הקורס וודאו שאתם הולכים ללמוד במקום איכותי וטוב עם צוות מיומן שיתן לכם את כל מה שאתם צריכים על מנת לעבור את ההכשרה בהצלחה ובמקצועיות, ועל מנת שתצאו מרוצים מהקורס ששילמתם עליו ממיטב כספכם.

 

בתחום במחשבים ניתן לבצע הכשרות רבות ומגוונות וכדאי לכל לשקול היטב באיזה תחום אתם הייתם רוצים להתקדם ולהתפתח כיוון שהמסלולים רבים ומבלבלים. בידקו במה אתם מוכשרים יותר ומה מעניין אתכם במיוחד ועל פי זה בידקו את הקורסים הרלוונטים אליכם. לימודים בתחום המחשבים עשויים להיות מועילים ושימושיים במיוחד לרכישת מקצוע קבוע וביסוס מקצועי ולכן נסו לבחור את המקצוע יתאים לכם ביותר ושמעניין אתכם במיוחד.

 

 

 

קורס VMWARE

חברת VMWARE האחראית לפיתוח פלטפורמת הוירטואליזציה הנפוצה בעולם מציעה כמה מסלולי הסמכה המועברים במסגרות שונות ובין השאר במסגרת קורס VMWARE. נושא הוירטואליזציה נחשב כיום לאחד החמים ביותר בעולם. נושא זה הפך לרלוונטי במיוחד לנוכח הביקוש הגובר למעבר למחשוב ענן המתייחס בין השאר גם למעבר לעבודה בוירטואליזציה. חברת VMWARE מחזיקה כיום למעלה משבעים אחוזים מנתח השוק הכולל של מוצרי וירטואליזציה.

פיצול מסלולי הסמכת VMWARE

כדי להשתלב בתחום הוירטואליזציה, חברת VMWARE מציעה שני מסלולי הסמכות הפונים לשני סוגים עיקריים באוכלוסיה העוסקת בתחום. עבור אנשי הסיסטם, מהנדסי מערכות, יועצי מחשוב, מנהלי מערכות ומידע ומפתחי תוכנה, מציעה החברה הסמכת VCP. ההסמכה כוללת מעבר של בחינה אחת הנקראת VCP Exam לכל אחת מגרסאות המערכת. הפיצול הנוצר בין מסלולי ההסמכה התרחש בעקבות מעברה האחרון של החברה מגרסה 3.5 לגרסת 4 VMware vSphere™.

כיצד לבחור קורס מתאים?

פיצול זה מעניק למומחים אפשרות להיבחן עבור הסמכה לכל אחת מגרסאות המערכת בנפרד. קורס   VMWARE להסמכת VCP 3.5 נחלק גם הוא לכמה מסלולים אותם מציעה החברה, והבחירה באחד מהם צריכה להיות פועל יוצא של רמת הניסיון שצברו המועמדים עם מוצרי החברה. אם ואינכם מכירים כלל את מוצריה של החברה ובכלל חדשים בעולם הוירטואליזציה, יש להשתתף ראשית בקורס  VI3: install & Configure V3.5  המקיף את כל הידע ההכרחי וכולל את בחינת ה- VCP של גרסה 3.5.

הסמכות הניתנות בכל קורס

אם צברתם ניסיון מסוים עם מוצרי החברה, ניתן לגשת אל קורס VMWARE הנקרא VI3: Deploy, Secure & Analyze V3.5  אשר כולל גם הוא מבחן הסמכה. קורס  VI3: Fast Track V3.5מיועד לאנשים בעלי ניסיון טכני רחב ועשיר המכירים היטב את מוצרי החברה. קורס זה הוא קורס מזורז העוסק בתכנים המועברים בקורסים הקודמים שצוינו לעיל. לאחריו ניתן לגשת לבחינה הסופית. האופציה האחרונה להסמכה לגרסה 3.5 פונה אל מי שמחזיק בהסמכה קודמת על גרסאות 2.0 או 1.0.

במקרים אלו יהי צורך להיבחן רק בבחינת VCP 3.5, אולם החברה בכל זאת ממליצה לעבור גם  VI3: What's New V3.5.

מהו קורס VMware?

חברת VMware, חברה המתמחה בעולם הווירטואליזציה מציעה מספר מסלולי הסמכה המיועדים לאנשי מקצוע שונים בתחום המחשבים. עם הביקוש הגובר בימינו למעבר למחשוב ענן, עולם הווירטואליזציה הולך וצובר תאוצה. חברת VMware מחזיקה כיום בנתח שוק רחב מאוד בכל מה שנוגע לתחום ובטכנולוגיות ומערכות חדשניות שמאפשרות פתרונות יעילים לחברות.

תחומי ההסמכה של הקורס

עבור מי שמעוניין להתמקצע בפלטפורמות ווירטואליזציה של VMware, מציעה החברה שני תחומי הסמכות שונים ובעקבותיהן קיימים שני קורסים מקדימים להן:

הקורס הראשון מיועד לבעלי ידע טכני שמגיעים מעולם המחשבים או הרשתות, אנשי סיסטם, יועצי מחשוב, מפתחי תכנה, מנהלי מערכות מידע ועוד. כמו כן לעובדים מעולם ה-IT שמעוניינים להרחיב את היכולות שלהם בתחום הווירטואליזציה. קורס ה- VMware certified professional או בקיצור קורס VCP.

עבור ההסמכה מציעה חברת VMware שלושה מסלולים עבור רמות ניסיון שונות. כמו כן, ישנן שתי הסמכות שונות על כל גירסה של ה- VMware vSphere.

עבור הסמכות אלו מציעה החברה את הקורס VMWare Certified Professional Exam Preparation Workshop שכולל דגשים ומבחנים לדוגמא.

דרישות הקבלה לקורס VMware

דרישות הקבלה עבור קורס VMware משתנות ממכללה למכללה, כאשר לרוב נדרשים המתמודדים לידע מוקדם בתחום המחשב ורשתות תקשורת, כמו גם אנגלית ברמה סבירה.

קורס VMware נוסף עבור הסמכה אחרת הוא קורס VMware certified  design expert או בקיצור קורס VCDX. הסמכה זו מיועדת למהנדסי תכנה ומטמיעי מערכות. היא אינה נפוצה בישראל ומרבית האנשים המחזיקים בהסמכה מסוג זה קשורים בצורה זו או אחרת לחברת VMware. הסמכת ה- VCDX דורשת את הסמכת ה- VCP כתנאי מקדים ובאופן כללי היא מורכבת יותר וארוכה יותר ממנה.

מחירי קורס VMware

מחירי הקורסים השונים של VMware נעים בין כ-4000 עד 7000 שקלים, הם יחסית לא תדירים מאוד ותלויים במספר הנרשמים אליהם בכל מועד קורס. כמו כן, ניתן לגשת ישירות לבחינות ההסמכה באופן עצמאי וללא קורס מקדים, לא תמיד זה מומלץ.

הלימודים במסגרת מסלולים אלו הופכים את אנשי המקצוע למשאב יחסית נדיר בשוק העבודה ולכן גם יקר. יכולת העבודה עם מערכות חדשניות ויעילות מהווה יתרון עבור הארגונים שונים ולרוב ההשתלבות בשוק העבודה היא מהירה וטובה.

קורס VMWARE- מדריך ההסמכות הגדול

חברת VMware הינה המפתחת הרשמית של פלטפורמת הוירטואליזציה הפופולארית ביותר בעולם. נושא הוירטואליזציה נחשב כיום לאחד מהתחומים החמים ביותר בעולם. בעקבות רמת הביקוש הגוברת למעבר למחשוב ענן, התחום הנידון הפך לרלוונטי הרבה יותר. מחשוב ענן הוא תחום הכולל בחלקו גם את המעבר לעבודה בוירטואליזציה. חברת VMware נכון להיום מחזיקה ברשותה למעלה מ- 70% מנתח השוק של ענף מוצרי הוירטואליזציה. החברה מציעה שני מסלולים שונים להסמכות הפונים לשני סוגים של אוכלוסיות בתחום.

הסמכת VCP

קורס VMWARE יכול להגיע בצורה של הסמכת VCP- VMware Certified Professional המיועד למהנדסי מערכות, אנשי סיסטם, יועצי מחשוב, מפתחי תוכנה ומנהלי מערכות מידע. ישנו צורך לעבור בחינה אחת הנקראת VCP Exam לכל אחת מהגרסאות של המערכת במסגרת ההסמכה הנידונה. המעבר מגרסה 3.5 לגרסת 4 VMware vSphere™ שהתרחש לאחרונה על ידי החברה הביא לפיצול מסלולי ההסמכה המעניק כיום אפשרות בקרב קהל המומחים להיבחן עבור הסמכה לכל גרסא באופן נפרד. 

מסלולי לימוד למתחילים וחדשים בתחום

חברת VMware מציעה מספר מסלולים עבור הסמכת VCP 3.5  כאשר רמת ההתנסות של המועמדים עם מוצרי החברה היא זו אשר תכתיב את הבחירה במסלול כזה ולא אחר. קורס VMWARE במסלול VI3: install & Configure V3.5 מיועד למי מביניכם שזה עתה נכנס לעולם הוירטואליזציה ואיננו מכיר כלל את מגוון מוצרי החברה. מסלול זה נועד לכסות ולהקיף את כל הידע הנדרש והרלוונטי בתחום במטרה לעבור בהצלחה את הבחינה של VCP לגרסת 3.5.

קורסים למתקדמים

קורס VMWARE במסלול VI3: Deploy, Secure & Analyze V3.5 מיועד לאנשים בעלי רקע וניסיון בתחום ועם מוצרי החברה, ועם סיומו יהיה צורך לעבור את מבחן ההסמכה. קורס VI3: Fast Track V3.5 מתאים לאנשים בעלי ניסיון טכני גבוה ורב המכירים מקרוב את מוצרי החברה. הקורס עצמו נעשה במתכונת מקוצרת ומרוכזת וכולל את תכני הלימוד של הקורסים הקודמים שצוינו לעיל, גם כאן יהיה צורך לעבור את בחינת ההסמכה בסוף הקורס. אם ומדובר באנשים בעלי הסמכה קודמת על גרסאות 1.0 או 2.0 הרי שיהיה צורך להיבחן אך ורק בבחינת VCP 3.5

VMWARE
בעולם המוכר לנו כיום מערכות מידע ונתונים שונים מקבלים משמעות חדשה בכל הנוגע לניהול משאבי מידע ומקורות מידע שונים אותם יש לנהל מדי יום ביומו. ניהול מערכות מידע שונות מצריך לא מעט מיומנות ואילו בשל רגישות המידע יש צורך באחסונו במערכות מחמירות בעלות הגנה גבוהה. על מנת לאחסן ולארגן את המידע, VMWARE  מעניקה ללקוחותיה את האפשרות לאחסן ולעבד את המידע מדי יום ביומו ברמת אחסון גבוהה.

היתרונות של VMWARE מאפשרים לכל ארגון וחברה לקבל את המידע הדרוש באמצעות טכנולוגיות וירטואליות מתקדמות וחדשניות שפותחו במיוחד עבור חברות העוסקות בתחומים שונים. VMWARE

מאפשרת ייעול וארגון מחודש של IT באמצעות וירטואליזציה של תשתיות שונות בארגון במעבר קל ממרכז הנתונים של הארגון למכשירים ניידים שונים ולממשקים ברמות טכנולוגיה שונות. באמצעות VMWARE

תוכלו לעשות שימוש מורחב במידע לו אתם זקוקים בעבודה מכל מקום בעולם, בכל זמן נוח לכם ומכל מכשיר שבאמצעותכם.

למעשה, מחשוב ענן הינו מיקור חוץ איכותי ויעיל המאפשר לארגון לנהל את משאבי המידע שלו מכל מקום בו הוא נמצא כאשר במקום שהארגון ייאלץ לרכוש חומרה ורישוי, להשקיע כספים בתחזוקת המידע, ניהולו ושדרוגו – VMWARE מעניקה את השירותים באופן וירטואלי לכל מקום בו תמצאו, בכל אמצעי בו תבחרו להשתמש. תיבות הדואר בהן החברה עושה שימוש, מאגרי מידע שונים, תוכנות ניהול עובדים ומידע שוטף של העסק מצריך שטחי אחסון רבים אותם יש לנהל בחכמה ובסיווג מוגבר.

על מנת להימנע מגניבת מידע וממחיקתו במזיד או בשוגג, כדי להימנע ממצבים של חדירה למידע אישי ורגיש ועל מנת לשמור ולעדכן את התוכנות ואת מערכות המידע עמן עובד הארגון מדי יום ביומו, VMWARE מעניקה את הטכנולוגיות המתאימות ואת השירותים המתקדמים ביותר על מנת שהארגון יוכל לתפקד באופן יעיל ובטוח. המידע הרגיש מגובה מדי יום ביומו ומאפשר לחברה ליהנות מרמת בטיחות וביטחון גבוהים ללא חשש לפריצה או לגניבת המידע.

כמו כן, מאפשרת VMWARE ללקוחותיה ליהנות מזמינות מידע ואפשרות עבודה בכל נקודה מסביב העולם. אין ספק שגמישות המידע מאפשרת ללקוחות של VMWARE לעבוד באופן יעיל, להשיג מטרות עסקיות חשובות וכל זאת מבלי להתעכב על כשלים טכנולוגיים או וירטואליים כאלה ואחרים תודות למערכות המתקדמות שהחברה מספקת.
קורס וירטואליזציה
וירטואליזציה הוא תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות כדרך לייעל עוד יותר את עבודתן של רשתות המחשבים בעסקים ובחברות. המכונות הוירטואליות הן תוכנות אשר באמצעותן ניתן לדמות מערכת הפעלה במחשב ללא הצורך להתקינה באופן פיזי. כך, מחשב שעד כה שימש למספר מטרות מצומצם יכול לשמש למספר מטרות רחב יותר. החברה המובילה בתחום היא חברת VMWARE אשר מעבירה קורס וירטואליזציה מטעמה ומסמיכה מומחים בתחום.

מהו קורס וירטואליזציה?


קורס וירטואליזציה נותן את כל הידע והכלים הנדרשים בכדי להתמודד עם המכונות הוירטואליות: כיצד להתקין אותן במחשבים ולתפעל אותן וכיצד לאתר ולתקן כל תקלה שנוצרת. הקורס כולל תרגול רב ובסופו יכול התלמיד לגשת למבחן שמעבירה החברה ואחריה יקבל הסטודנט את ההסמכה VCP או VCAP או בשם המלא Vmware Certified Advanced Professional אלה הסמכות בינלאומיות בתחום הוירטואליזציה הפותחות דלתות לעבודה בתחום בארץ וגם בחו"ל.

למי מיועד הקורס?


קורס וירטואליזציה מתאים למגיעים מתוך תחום המחשבים ובמיוחד מתחום ניהול הרשתות או מערכות מידע. אין ספק כי ישנם יתרונות רבים בהתקנת תוכנות וירטואליות. הדבר חוסך משאבים של זמן, כסף ואפילו מקום. לכן, מנהלי רשתות שיעברו גם קורס וירטואליזציה ישיגו לעצמם יתרון בהתמודדות על התפקיד מול מועמדים אחרים.

מהו היקף הקורס והיכן ניתן לעבור אותו?


הקורס נמשך כחצי שנה. ישנם מוסדות לימוד שונים בארץ, במיוחד כאלה המתמקדים בתחום המחשוב שמעבירים אותו מטעם חברת VMWARE. יש לוודא בטרם ההרשמה כי המוסד אכן מקפיד על לימוד בעיקר באמצעות חומרים שמוציאה החברה על מנת להיות קרובים ככל האפשר למקור ולהגביר את הסיכויים בהצלחה בבחינה. מוסד הלימוד צריך לשלב תרגול רב במקביל ללימוד תיאורטי. כדאי לבדוק שבמהלך הקורס נעשה תרגול באמצעות בחינות שהעבירה החברה בשנים קודמות, ממש כפי שלפני בחינות בגרות או פסיכומטרי נעשה תרגול בעזרת בחינות משנים קודמות.

אפשרויות תעסוקה


נכון לעכשיו התפקיד אינו עומד בפני עצמו אולם כפי שצויין ידע מעמיק בתחום יתן לכם יתרון בתחום ניהול רשתות ויתכן מאוד שאתם מקדימים את זמנכם בתור בוגרי הקורס. סביר כי בעוד מספר שנים ידע זה יהיה ידע בסיסי בתחום ניהול הרשתות.
קורס VMWARE

תחום ה- VMWARE או הוירטואליזציה הוא תחום שחדר חזק מאוד לשוק בשנים האחרונות. אם עד כה בכל מחשב היה ניתן להתקין ולהשתמש במערכת הפעלה אחת, בעזרת תוכנות הוירטואליזציה או כפי שהן נקראות מכונות הוירטואליות ניתן לדמות סביבת מחשב אמיתית אך באופן וירטואלי. כך, על גבי מחשב אחד ניתן לעבוד עם מספר תוכנות הפעלה. הדבר הופך כל מחשב לאפקטיבי יותר.
מהם היתרונות שבהתקנת מכונות וירטואליות?


חברת VMWARE שהיא מפתחת הסביבה הוירטואלית חיפשה דרך טכנולוגית כיצד להפוך כל סביבת עבודה ליעילה יותר. אם היום חלק ניכר מעולמנו מתבסס על הוירטואליזציה, מצאה החברה דרך כיצד להתקין מחשב וירטואלי כך שתוכנת ההפעלה לא תותקן בו באופן אמיתי אלא באופן וירטואלי ותהיה ניתנת להחלפה בתוכנת הפעלה אחרת. הדבר חוסך ציוד יקר לחברה. ניתן להשתמש בפחות מחשבים בשל האפשרות לעבור ממערכת אחת לאחרת בהתאם למטרות. השימוש במחשב אחד לכמה מטרות חוסך גם מקום פיזי והופך את סביבת העבודה לפחות עמוסה.
ההכשרה בתחום הוירטואליזציה


חברת VMWARE מכשירה אנשים בתחום באמצעות  קורס VMWARE. מטרתו של קורס VMWARE היא להכשיר את הלומדים בו  להתקין את המכונות הוירטואליות, לתפעל אותן ואף לאתר ולתקן כל תקלה שנוצרת בהן. המכונות הוירטואליות צריכות להיות משולבות באופן המתאים בתוך המחשב האמיתי על מנת שכל העסק יעבוד כפי שצריך.
היכן מועבר הקורס.


קורס VMWARE מועבר במוסדות לימוד אשר קבלו הרשאה מטעם החברה. ממש כמו קורסים המועברים מטעם מיקרוסופט גם בסיומו של קורס זה ניתן לגשת לבחינת הסמכה מטעם החברה שהיא נכון לעכשיו החברה המובילה בתחום. תעודה בינלאומית כמומחה בתחום הוירטואליזציה יפתח דלתות. כרגע לא מדובר על תפקיד שעומד בפני עצמו אך בתור תוספת לקורס מנהל רשתות או מערכות מידע הוא בהחלט מהווה יתרון.  הקורס נמשך חצי שנה ומועבר במתכונת שבועית ברוב המקומות כך שניתן בהחלט לשלב אותו עם עבודה במשרה מלאה.אין סוף לטכנולוגיה ההולכת ומתקדמת ולדרכים להתייעל עוד יותר. תחום הוירטואליזציה הוא חדש יחסית וככל שתקדימו לקבל בו הכשרה כך הדבר יהווה יתרון משמעותי יותר עבורכם כמתמודדים על משרות בתחום.

אתר ללמידה למבחן vmware
בעולם של היום יש לא מעט תוכנות שנכתבו על ידי לא מעט בתי תוכנה וחברות שונות. תוכנות שהגיעו מחברה כמו vmware מראות כיצד הן מאפשרות לנו ליהנות מיכולת אפקטיבית לנצל כל מחשב אחד בודד כפלטפורמה שיכולה להפעיל מספר מערכות הפעלה. מדובר במוצר מרתק שיש לו חשיבות רבה ללא מעט משתמשים.

החיפוש אחר פתרונות יצירתיים ואיכותיים מביא לכך שתוכנות מסוימות מאפשרות ניצול משאבים מצומצמים לביצוע של מגוון פעולות רב והכרחי. כך אפשר לראות כיצד תוכנות vmware עובדות עם מערכות הפעלה שונות כמו windows, linux ו- ,macואפילו מגשרות בין מחשבי ה-mac לאלו שעובדים על windows.

הצורך באנשי מקצוע שהוכשרו ברמה גבוהה

היכולות הגבוהות של תוכנות אלה מראות כיצד יש צורך באנשי מקצוע איכותיים על מנת לעבוד איתן. לכן אתר ללמידה למבחן vmware הוא בעל חשיבות רבה לכל מי שמעוניין לקבל תעודת הסמכה רלוונטית. הדרך אל תעודת ההסמכה הזו עוברת במכללת פרקטיק יו שמחכה ליצירת קשר מהירה מכם כדי לקדם את מטרותיכם.

לימודים ברמה גבוהה שמכינים את התלמיד לקראת המבחן הייעודי של תוכנות vmware, הם אלו שיכולים לעשות את ההבדל בין אי הצלחה ובין הצלחה מלאה. המערכת המתקדמת של מכללת פרקטיק יו מציעה מסלול מסודר ואפשרות ללמוד לבחינה בצורה מתקדמת על מנת להגדיל בצורה ניכרת את הסיכוי למעבר.

המסגרת המיוחדת שמקלה על כל אחד ללמוד למבחן vmware

כשאנו מדברים על מסגרת מיוחדת להכנה לקראת מבחן vmware, אנו מתכוונים לכך שמכללת פרקטיק יו יצרה מערכי שיעור שמועברים באמצעות רשת האינטרנט. כך יכול כל תלמיד למצוא את כל החומר הנדרש לגבי מבחן זה במקום אחד ולעבור עליו כמה פעמים שירצה עד שיתברר לו שהוא מבין הכול ומוכן למבחן.

בתוך שניות ספורות אפשר להבין עד כמה אתר ללמידה למבחן vmware הוא כזה שאסור לוותר עליו. המידע המדויק, היכולות להתמקד בנושאים שבהם מתקשה תלמיד מסוים, האפשרות לקבל תמיכה מקצועית ממרצים בעלי ניסיון רב, וניהול הזמן בכל שלב של הלימוד למבחן, הם כאלו שמציגי תרומה רבה לקראת מבחן חשוב.