הגדרת vMotion << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

הגדרת vMotion

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

VMWARE להיות מוכן לעתיד
הסביבה העסקית לא השתנתה מאד בעשור וחצי האחרונים, כניסת השרתים השונים והקמת הרשתות לתקשורת העסק הקפיצה בכמה רמות את אפקטיביות הפעולה של העסק, אך מאז ידע התחום התקדמות איטית שהופרה רק בנפחי תקשורת ואיחסון גדלים. מחשוב הענן כחלק מהוירטואלזציה של הנתונים או בשמו האחר VMWARE, נכנס בימים אלו אל הסביבה העסקית וצפוי להובילה לשינוי רדיקלי, באינטנסיביות העבודה שהוא מאפשר, במבנה המשרד המודרני והגדרתו, ובעלויות של תחזוק הטכנולוגיות בעסק. מה השינוי שמחשוב ענן עתיד לבצע? להלן קווים למשרד כפי שהוא יתחיל להראות כבר בשנים הקרובות

העסק החדש- קווים לדמותו

-          מי שמורשה בכך מתוקף תפקידו יוכל להגיע לכול פרט במסד הנתונים של הארגון, בכול חלקי הרשת לפי רצונו מכול מקום, כך מנהל השב לביתו ומעוניין להזכר בפרט חשוב שנסגר בחוזה מלפני שנה, יוכל למצוא זאת מביתו, מבלי להיות תלוי במחשב במשרד המחובר אל השרת הפיזי. אי תלות במקום וזמן מאפשרת למעשה העצמה גדולה של האפקטביות המקצועית.

-          המשרד המודרני בעסק הגדול והבינוני תמיד הקצה חלל לשרתים שהם לב העסק, לא עוד, מעתה המשרד יכול להיות באמת הטלפון או הטבלט, VMWAREמייתר למעשה את החומרה היקרה, והופך את הגדרת המשרד לכול מקום שבו אנו פרודוקטיבים.

-          המידע השמור בשרתים הוא נכס יקר לעסק, בשרתים פיזים תמיד ישנו החשש מפני פגיעה אשר תפגע בביצועי העסק כולו, במחשוב ענן החשש מבוטל, הנתונים נשמרים על פני שרתים וירטאלים המבטיחים ביזור המידע, שמירתו בתנאים שהופכים את אובדנו לכמעט בלתי אפשרי.

-          העסק גדל? יש לרכוש שרת פיזי חדש ולהכין את העסק לתקופת הסתגלות בשעה שהוא מותקן, העסק קטן? נותרתם עם שרת שחלקו מיותר לכם ואינו עונה על הצרכים שלכם. במחשוב ענן אתם יכולים בכול זמן לשנות את חלפית השירותים אותה תקבלו מבלי להסתבך העלויות נוספות של רכישת חומרה נוספת.

-          צמצום מחלקת IT  בעסק והוזלת ההוצאות על תפקודה.

VMWARE קריאה להתעוררעבור עסק שמקדים לעשות את המעבר אל וירטואלזציה ומחשוב ענן יש ברכה בהוזלה משמעותית של תקציב ההוצאות על תחזוק חומרה, מיקרוסופט מעודדת את המעבר באמצעות הקצאת 25 ג'יגה לכול תיבת מייל של בעל משרה בארגון, סינכרון עם אאוטלוק, ותמיכה טכנית לשלבי המעבר. VMWARE הוא כלי חדש שמוצע לעסק בהתמודדותו עם אתגריו, ואין ספק שבקרוב מאד הוא יהפוך ממגמה לצורת הפעילות העסקית הנפוצה.

-
כל הפרטים אודות קורס VMWARE
התוכנות הוירטואליות שפיתחה חברת VMWARE הולכות ותופסות מקום נכבד בקרב חברות רבות. חברות גדולות וקטנות השכילו להבין את היתרון הטמון בשימוש בתוכנות אלה. אלה תוכנות האפשרות התקנה והפעלה של מספר מערכות הפעלה שונות במחשב אחד. הדבר חוסך חומרה במידה משמעותית, מאפשר ניצול טוב יותר של משאבי החברה ולא פחות חשוב- חוסך בשטח משרדי ומאשר לעובדים להנות מסביבה מרווחת יותר וכמובן מאפשרויות תימרון בין מערכות ההפעלה.

תנאי קבלה לקורס VMWARE

קורס VMWARE מיועד לבאים מתחום המחשבים. מדובר על אשים המנוסים בתחום, בעיקר כאלה העוסקים כבר בפועל בניהול רשתות ומעוניינים להוסיף נדבך נוסף להתמחויות שלהם. בחלק גדול מהמקרים החברות עצמן שולחות עובדים, בעיקר מנהלי רשתות ומנהלי תשתיות ללמוד את רזי התוכנות החדשות הללו אשר נעשות פופולאריות ביותר בשוק. לסיכום, על מנת להתקבל לקורס יש צורך בידע בתחום ניהול רשתות וכמובן ידע באנגלית.

היכן נלמד הקורס ומהו אורכו?

קורס VMWARE מתקיים במכללות שונות העוסקות במחשבים בכל רחבי הארץ. הקורס נמשך מספר חודשים במרבית המכללות. מכללת פרקטיקיו מעמידה לרשות הסטודנטים מתכונת קורס שונה מעט ובעלת יתרונות רבים. ניתן ללמוד את הקורס כקורס אונליין מהבית, כל אחד בקצב שלו. התשלום הוא חודשי על פי זמן הלימוד, כך שלימוד אינטנסיבי ומהיר יאפשר לסטודנט לשלם פחות.

מה כולל הקורס.

התוכן של קורס VMWARE אמור להיות כפוף לדרישותיה של החברה להכין היטב לקראת בחינות הסמכה מטעמה. הקורס כולל לימוד תיאורטי אך תרגול מעשי רב. הוא מספק את כל הכלים להכרה מצויינת של התוכנות הוירטואליות פרי פיתוחה של החברה. לאחר מעבר בחינות ההסמכה יקבלו בוגרי הקורס תעודות VCP  או VCAP . כאשר אתם בוחרים מכללה בחרו כזו שמורשית על ידי חברת VMARE להעביר את הקורס כמו מכללת פרקטיקיו למשל.

מהן אפשרויות התעסוקה

כאמור, הקורס מיועד בעיקר למי שכבר עוסק בניהול רשתות ורוצה להתמחות גם בניהול רשתות וירטואליות. כיוון שחברות רבות עוברות לשימוש בתוכנות אלה יש ביקוש רב לאנשי מקצוע מיומנים בתחום. מדובר על חברות וארגונים רבים מכל ענפי המשק.
קורס VMWARE – כיצד למצוא קורס מתאים
בימים אלה רבים המחפשים להשתלם בתחום הוירטואליזציה. הסיבה לכך נעוצה בהיותו של תחום זה חם מאוד בימים אלה. הפעלה של מכונות וירטואליות הינה דרך טובה של מוסדות ממשלתיים ופרטיים וכן של חברות היי טק לנצל טוב יותר את מערך המחשבים שלהן. מכונות וירטואליות הנשענות על תוכנות מבית היוצר של חברת VMWARE העולמית (בסיס החברה בעיר Palo Alto שבקליפורניה) מאפשרות ניצול מחשב בודד כפלטפורמה להפעלת מספר מערכות הפעלה. באופן זה ניתן לחסוך מחשבים וכן שטח משרדי. יתרון גדול למוסדות מחקר ולימוד גדולים וכן לחברות היי טק.

מאחר ומדובר בתחום מורכב ביותר, המשתנה במהירות יחד עם ההתפתחות הטכנולוגית הבלתי פוסקת, מומלץ שלא לתקוף אותו לבד אלא להיעזר בשירותים של מוסד לימודי רציני המציע קורס VMWARE. מאחר וקורסים אלה הינם רבים ומגוונים חשוב לדעת כיצד למצוא קורס VMWARE שיתאים לכם ויתן לכם את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

מהם הדגשים בבחירת קורס VMWARE איכותי?

 1. חשוב לוודא כי הקורס מתקיים בחסות חברת VMWARE ועל בסיס הקריטריונים המחמירים שלה. ישנם הרבה קורסים הנערכים ללא התייחסות לקריטריונים אלה. חלקם טובים וחלקם לא. אך על מנת להיות בטוחים שאתם מכסים את כל הידע החיוני לכם במקצוע זה חשוב לקחת קורס מקצועי בחסות החברה. יתרון נוסף של קורס כזה הוא העובדה כי בסופו תקבלו תעודת הסמכה בניהטול מערכות VMWARE שתעזור לכןם להשיג עבודה בתחום.

 2. חשוב מאוד לוודא כי מערכת השעות של המוסד הלימודי תואמת את הזמן הפנוי שלכם. רוב המסגרות מציעות לימודי ערב ואף ישנה אופציה של לימודים מהבית בחלק מהמקרים.

 3. בקרו בשטח המכללה/מוסד לימודי וודאו כי מדובר במוסד מקצועי ורציני. נסו להתרשם מסגל ההוראה.

 4. בצעו סקר שוק בנוגע למחירים ופרמטרים חשובים אחרים כגון מרחק מהבית ודרכי הגעה, איכות סגל ההוראה, תמיכה בסטודנט, משך הלימודים ועוד. רק כך תוכלו לקבל החלטה מושכלת על בסיס נתונים בדוקים.

 5. לבסוף החליטו – השוו בין כל מסגרות הלימודים וביחרו את זו המתאימה לכם.

חברת VMWARE - סקירה היסטורית
בשנת 1998 חברו יחד דיאן גרין, מנדל רוזנבלום, סקוט דיביין, אדוארד וונג ואדוארד בוניון בעיר palo alto  בקליפורניה ויסדו את חברת VMWARE. במשך מספר חודשים הם עבדו באופן חשאי עד שבשנת 1999 הם השיקו את המוצר הראשון שלהם – ה vmware workstation. מדובר היה בתוכנה שהתקנתה על מחשב ביתי אפשרה הרצה של מספר מערכות הפעלה שונות מאותו בסיס יחיד. באופן זה ניתן לחסוך בעלויות של מספר מחשבים וכן של השטח שמחשבים אלו היו תופסים במשרד.

אחת התכונות השימושית של תוכנה זו היא האפשרות להגדיר ל "מחשבים וירטואליים" אלה (כל מערכת הפעלה נפרדת על אותו מחשב נקראת virtual machine) משימות שונות לביצוע. זהו ניצול טוב יותר של כוח החישוב של המחשב. תכונה שימושית נוספת היא היכולת להגדיר חלק ממערכות ההפעלה המותקנות על מחשב כקבוצה אחת וכך להפעיל, לכבות, להשהות או לעדכן אותן בפקודה אחת.

בשנת 2001 נכנסה חברת VMWARE לשוק השרתים בהציעה שני שרתים (hosted ו hostless). עד שנת 2005 עבדה החברה על פיתוח של טכנולוגיות חדשניות של שרתים עד שנרכשה על ידי חברת EMC תמורת 625 מיליון דולר. בשלב זה חלק מהמייסדים פרשו בעוד אחרים נשארו לעבוד בחברה ולפתח עוד טכנולוגיות ייחודיות.

במהלך המחצית השניה של העשור הראשון של שנות האלפיים רכשה החברה שורה של חברות קטנות יותר במטרה לחזק את מלאי הכלים שלה לקראת אינטגרציה ופיתוח של טכנולוגיות נוספות. בין היתר רכשה החברה גם את חברת B-hive הישראלית תמורת סכום לא ידוע. בסיסה של חברת B-hive הפך למרכז מחקר ופיתוח של VMWARE בישראל.

בשנת 2008 חל מפנה דרמטי בחברה כאשר נשיאת החברה ואחת מהמיסדות שלה, דיאן גרין, פוטרה מתפקידה באופן מפתיע. בנוסף הודיע החברה כי רווחיה לשנה זו יהיו נמוכים מהמצופה. כיום החברה התאוששה מתקרית זו וכפי שניתן להתרשם מדובר בחברה בעלת מוצר ייחודי שנבע משיתוף פעולה מוצלח בין כמה מוחות צעירים ונלהבים. ניתן לשער כי בעתיד נוכל לצפות למוצרים חדשים ומסעירים מחברת VMWARE.
קורס וירטואליזצייה Hyper-V - היום הראשון

בס"ד


שלום כולם, היום אני רוצה לספר לכם מה יצפה לכם ביום הראשון ב-קורס וירטואליזצייה Hyper-V. אתם אולי חושבים שהיום הראשון ב-קורס וירטואליזצייה Hyper-V יהיה כמו ימים ראשונים בשאר קורסים? דיבורים באוויר קצת והיכרויות? אז טעיתם! קורס וירטואליזצייה Hyper-V הוא קורס עמוק ומרתק כבר מהרגע הראשון, וגם חשיבותו של קורס וירטואליזצייה Hyper-V היא עצומה!


כל הרעיון של וירטואליזצייה, כנלמד ב-קורס וירטואליזצייה Hyper-V, הוא פריצת דרך של ממש בעולם הטכנולוגי. היכולת לשים כמה מכונות במחשב פיזי אחד היא לא תאומן מרוב עוצמתה. מי שיסיים בהצלחה את קורס וירטואליזצייה Hyper-V יחזיק בידיו את המפתחות לכוח העצום הזה. קורס וירטואליזצייה Hyper-V לא ישאיר לכם חללים ריקים בידע הזה, וכל העולם הזה יהיה בהיר בפניכם.


ב-קורס וירטואליזצייה Hyper-V תלמדו על Hyper-V שזוהי המכונה הוירטואלית החדשה מבית מייקרוסופט. המכונה הזאת היא כל כך חזקה, עש שאני לא חושב שיעבור אפילו שיעור אחד ב-קורס וירטואליזצייה Hyper-V שלא ירתק אתכם מאוד מאוד! בכלל, כל הקונספט הנלמד ב-קורס וירטואליזצייה Hyper-V הוא כל כך חשוב ועוצמתי, עד שהוא נלמד באופן כללי אפילו בקורס MCITP רגיל!!


מכל הסיבות הנ"ל אני מניח שאתם כבר לא יכולים לחכות להתחיל את קורס וירטואליזצייה Hyper-V שנרשמתם אליו. אבל בכל זאת, אני מציע עוד בטרם שיתחיל קורס וירטואליזצייה Hyper-V שתקראו קצת חומר באינטנרט על וירטואליזצייה ועל Hyper-V. תכינו את עצמכם כמו שצריך ליום הראשון ב-קורס וירטואליזצייה Hyper-V. זה בוודאי ישתלם!