התקנת ESXi 5 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

התקנת ESXi 5

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

4 שאלות ותשובות בנושא קורס VMWARE
אם אתם רוצים לעבור קורס VMWARE, ומתלבטים האם כדאי לכם והאם זה בשבילכם אנחנו כאן על מנת לענות לכם על השאלות. להלן 4 שאלות ותשובות בסיסיות בנושא הקורס.

אל איזה קהל יעד מיודע קורס הVMWARE?

קורס VMWARE מיועד לדוברי השפה האנגלית, מכיוון שרוב קורב הVMWARE מועבר בשפה האנגלית, ולכן חשוב לשלוט היטב בשפה לפני שאתם מחליטים להירשם לקורס. כמו כן עליכם לשלוט ולהיות בעלי ניסיון בתחום ניהול הרשתות או ניהול תשתיות. גם אם יש לכם ניסיון בתחום ניסיון התשתיות אבל אתם לא שולטים בשפה האנגלית, לא ישתלם לכם לעבור את הקורס. לכן, אם אתם רוצים לעבור בכל זאת את הקורס החדשני הזה כדאי שתעברו קודם קורס ללימוד השפה האנגלית על מנת לעבור את קורס הVMWARE  בצורה טובה יותר.

כיצד עלי לבחור מקום לימודים בצורה הטובה ביותר?

על מנת להיות מומחים כמה שיותר בתחום, עליכם לרכוש ידע ממקום לימודים מוכר וטוב. לפני שאתם נרשמים למקום לימודים מסוים אנו ממליצים לכם לבדוק האם המקום בו אתם מעוניינים להירשם מחזיק בקריטריונים הדרושים כגון: רישיון עבודה, קשר עם חברת VMWARE, ניסיון רב שנים בהכשרת תלמידים, מורים טובים, המלצות מאנשים שעברו את הקורס ועוד. וזאת על מנת להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה.

מדוע חשוב לקרוא חוזה לפני שחותמים עליו?

חשוב לקרוא את החוזה של מקום הלימודים שבחרתם לפני שחותמים עליו על מנת למנוע אי הבנות בעתיד. לא פעם התגלו בחוזה סעיפים שאף אחד לא הודיע עליהם, ולכן חשוב לקרוא את החוזה על מנת למנוע מצבים אלו.

מה כולל הקורס?

הקורס כולל העשרת הידע בתחום הרשתות הווירטואליות, התמודדות עם המערכת בצורה טובה יותר ותרגול רב של מערכות המותקנות בחברות, על מנת שהסטודנט יהיה מוכן לחיי העבודה בתחום בחוץ ויירכש את כל הידע הנחוץ התחום.

לסיכום, אם החלטתם ללמוד את קורס VMWAR כדאי שתעשו זאת בצורה נכונה ותלכו למקום לימודים מוכר וטוב על מנת שתרכשו את הידע הנדרש על הצד הטוב ביותר.
קורס VMWARE
חברת VMWARE פיתחה טכנולוגיה חדישה אשר הולכת ותופסת מקום נכבד בחברות רבות והיא וירטואליזציה של שרתים. לטכנולוגיה זו יתרונות רבים, בעיקר האפשרות לחסוך בחומרה וניצול טוב יותר של משאבי החברה. התוכנות הוירטואליות מאפשרות גם למשתמשים שימוש נוח, קל ויעיל יותר ומאפשרת גישה נוחה יותר אל המידע השמור ברשת המחשבים. חברת VMWARE מעניקה הסמכות בינלאומיות ללומדים את התחום.

מהו בדיוק VMWARE?

VMWARE אלה תוכנות שפותחו על ידי החברה הנקראת אף היא בשם זה. תוכנות אלה מאפשרות להתקין ולהשתמש מספר תוכנות הפעלה במחשב אחד. ניתן להשתמש במספר מערכות הפעלה שונות בו זמנית. הדבר חוסך השקעה בכמות רבה יותר של חומרה ומאפשר לחברות לנצל את המשאבים העומדים לרשותן בצורה יעילה יותר.הדבר אף חוסך שטח משרדי ומאפשר לעובדים להנות מסביבת עבודה נוחה יותר.

למי מיועד קורס VMWARE?

קורס   VMWARE מיועד לבאים מתחום המחשבים, במיוחד מתחום ניהול רשתות או ניהול תשתיות. פעמים רבות לחברה יש אינטרס לשלוח עובדים, במיוחד את מנהלי הרשת להתמחות ולהתמקצע בתחום זה על מנת לעבור לתוכנות וירטואליות. לשם כך יש צורך באדם מיומן אשר מכיר היטב את התוכנות הללו לפרטי פרטים.

מהו תוכן הקורס?

קורס VMWARE מעשיר את הידע של הסטודנטים בתחום הרשתות הוירטואליות ונותן כלים כיצד לתחזק, לתפעל אותן וכיצד להתמודד עם בעיות במערכת. הלימודים כוללים תרגול רב על מערכת אשר זהה למערכות שמותקנות בחברות למיניהן כך שהסטודנט יוצא עם ניסיון. הקורס מכין את הסטודנטים לקראת בחינות ההסמכה מטעם החברה וקבלת הסמכות VCP ו- VCAP שהן הסמכות בינלאומיות, מה שפותח דלתות רבות בשוק העבודה.

כיצד לבחור מקום לימודים?

מכללות שנות בתחום המחשבים מעבירות את הקורס. ודאו כי מוסד הלימודים אכן קיבל הרשאה ונמצא בקשר עם חברת VMWARE. ודאו כי הקורס כולל תרגול רב וביצוע בחינות דמה הזהות לבחינות ההסמכה. גם המחיר משמעותי. מכללת פרקטיקיו מאפשרת לכל אחד לשלם בתשלום חודשי על פי קצב הלימוד שלו. אם במכללות אחרות מדובר על קורס של מספר חודשים, מכללת פרקטיקיו מאפשרת לכל אחד ללמוד בקצב שלו בעזרת סרטונים ומצגות מפורטים ולשלם על פי קצב הלימוד. כך סטודנט זריז וחרוץ ישלם פחות.
שרת VMWARE
שרתים (server) הם חלק מחיינו כבר זמן רב ומאפשרים פעילות רציפה ויציבה לאורך זמן. ישנם סוגים שונים של שרתים אשר להם תפקודים שונים. באופן טיפוסי מדובר בקופסה בגודל של מקרר קטן המריצה מערכת הפעלה ייעודית ומחוברת ברשת למספר מחשבים הנקראים לקוחות. הלן סקירה קצרה של סוגי השרתים:

 • שרת הדפסה – זהו שרת המקבל הוראות הדפסה מכמה מחשבים (למשל בספריה של האוניברסיטה או בקומה שלמה במשרד כלשהו) ומבצע אותן. יתרונו של שרת זה הוא בכך שהוא מאפשר לצמצם את מספר המדפסות (במקום מדפסת אחת לכל מחשב) וכן בכך שהוא משחרר את המחשבים השונים מהקצאת מקום וכוח לתוכנת הדפסה.

 • שרת אחסון – זהו שרת המאפשר אחסון של קבצים של כנמה משתמשים בתוך מחשב אחד. היתרון של שרת זה הוא בכך שהוא חוסך לנו את הצורך להקצות שטח אחסון בכל אחד מן המחשבים. יתרון נוסף טמון ביכולת של כל מחשב לגשת אל הקבצים מתוך השרת ואין צורך לחפש בכל מחשב אחר הקבצים הנחוצים.

 • שרת בסיס נתונים – זהו שרת שתפקידו להקל על ביצוע פעולות של יישומים על ידי כך שניתן לאחסן עליו את בסיס הנתונים עליו פועלים היישומים. היתרון הוא בחלוקת עומס טובה יותר לביצוע פעולות מהיר.

 • שרת דואר אלקטרוני – זהו שרת שתפקידו לשלוח ולקבל דואר אלקטרוני ולנתב אותו למען הנכון.

 • שרת פקס – זהו שרת שתפקידו לקבל ולשלוח פקסים בעבור כמה משתמשים המחוברים ברשת ובאופן זה להקל על העומס של כל מחשב.

 • שרת HTTP  - הוא שרת המספק דפי HTML עבור אתרי אינטרנט/

 • שרת proxy – הוא שרת המשמש לשיפור העברת הנתונים בין מחשבים מרוחקים.


בתוך כל הבליל הזה בולט שרת VMWARE שכבר כמה שנים עושה מהפיכה באופן שבו אנו חוש=בים על שרתים. לא עוד מתקן מגושם ומרעיש שמצריך חדר משלו ואיש תחזוקה. שרת VMWARE הוא שרת וירטואלי שאינו מצריך אחסון פיזי אלא מוצע כשירות התפור לפי צורכי הלקוח. באופן זה יש מקום לביצוע כל המטלות הנ"ל תוך חיסכון משמעותי בשטח משרדי וחומרה פיזית.
VMWARE – עתיד המיחשוב?
חברת VMWARE איננה מוכרת כמו ענקיות תוכנה אחרות כגון Microsoft, google ואחרות ולכן רבים אינם מבינים כי מדובר באחת מחברות התוכנה הגדולות ביותר בעולם ובאיום ממשי על מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בעולם – windows.

הסיבה לכך נעוצה חזון של החברה. אך על מנת להבין חזון זה יש לחזור אחורה אל המוצר הראשון שלה – ה workstation. מוצר זה אפשר לראשונה הפעלה של מספר מערכות הפעלה מתוך מחשב אחד. במילים עממיות הכוונה לכמה מחשבים וירטואליים הפועלים מתוך קופסא פיזית אחת באופן מקביל או אחד במקום השני – לפי בחירת המשתמש או המשתמשים בחלק מהמקרים.

יתכן כי חלק מהקוראים מגרדים בראשם ברגע זה ותוהים למה זה טוב? ובכן, הפעלה של מספר מערכות הפעלה מתוך מחשב פיזי אחד חוסכת הרבה מאוד:

 1. היא מאפשרת רכישת מחשב אחד במקום שניים או יותר ובכל חוסכת את העלות של רכישת המחשבים הנוספים.

 2. היא חוסכת את המקום שהמחשבים האחרים היו תופסים לו היו נרכשים ומוצבים בחלל העבודה של הארגון. זהו חיסכון בריהוט, בשטח משרדי, בתחזוקה של מחשבים ובחשמל.

 3. היא מאפשרת ניצול טוב יותר של כוח המיוחשוב של מחשב בודד ובאופן זה ניתן לחסוך אפילו רכישה נוספת של מחשבים (לדוגמה, המחשב של הפקידה אינו זקוק לכוח חיישוב רב והכוח הנותר יכול לשמש להפעלת מערכת הפעלה נוספת שתוגדר לה משימה מחקרית של הארגון).


חזון זה ממומש כיום בכל רחבי העולם ובכלל זה בכל החברות הנמנות על ה fortune 100 (כולן לקוחות של חברת VMWARE). כיום מתעתדת החברה להחיל חזון זה לא רק על מערכות הפעלה ושרתים אלא כל כל התהליך כולו לרבות תקשורת נתונים, רשתות, אחסון מידע עד למצב בו כל מחשבי הלקוח יגיעו כשירות הניתן על ידי חברת VMWARE בפריסה מיידית כמעט ועל פי דרישת הלקוח המשתנה בקצב מהיר בעולם מודרני. מימוש חזון זה הוא בעל פוטנציאל רב שכן שירות מסוג זה יכול להועיל לארגון המודרני ולאפשר לו להקצות יותר משאבים למטרה שלו ופחות ללוגיסטיקה של תשתיות.
VMWare

המגמה של וירטואליזציה של שרתים הופכת להיות יותר ויותר דומיננטית בתחום המחשוב וניתן לראות יותר ויותר חברות העוברות לטכנולוגיה החדישה. לסביבה הווירטואלית יתרונות רבים שחברות רבות מאמצות. בין היתרונות הדומיננטיים ניתן לראות חיסכון בחומרה וניצול מרבית של המשאבים הטכנולוגיים בארגון מבחינה תשתיתית. VMWare היא אחת החברות המובילות בתחום הווירטואליזציה של השרתים ונותנת לארגונים וחברות את האפשרות ליהנות מכל היתרונות של הטכנולוגיה המתקדמת.


יתרונות תוכנות VMWare


היתרונות של תוכנות VMWare הם ניכרים במיוחד בעבור ארגונים וחברות גדולות. אחד היתרונות הבולטים הוא היכולת לנצל בצורה אופטימלית את המשאבים והתשתיות המחשביות בארגון. על ידי ניצול זה, החברה יכולה לחסוך סכומים גדולים מאוד על יצירת תשתיות חדשות או שיפור התשתיות הקיימות. בנוסף, התוכנות הווירטואליות משפרות באופן ניכר את השירות למשתמשים ומעניקות להם את הגישה הטובה ביותר לבסיסי המידע הנחוצים לעבודה שוטפת ויעילה.


ללמוד VMWare


לאור הביקוש ההולך וגובר של חברות וארגונים לעשות שימוש בטכנולוגיות VMWare, קורס VMWare מעניק לתלמידים את הידע והיכולת לעבוד עם הטכנולוגיה. הקורס מעניק לתלמידים את הידע להתקין ונהל מערכות מבוססות על טכנולוגיות VMWare. ומכין את התלמידים לבחינת ההסמכה של חברת VMWare המעניקה את תעודת המקצוע בתחום. המטרות של הקורס הן ללמד התקנה של ESXi והגדרה שלה במערכת, התקנה של שרתי vCenter והגדרה של הרכיבים שלהם, לנהל את הגישה של המשתמשים למערכת, לעשות שימוש בשרת vCenter על מנת לפקח על השימוש במשאבים והתקנת תוכנות הגנה על נתונים.


למי מיועד הקורס?


קורס vCenter  מיועד לאנשי מחשבים, מנהל רשת ומנהלי תשתיות בארגונים שעוברים לטכנולוגיות vCenter  ורוצים לעסוק בתחום. מרבית המכונים המעבירים את הלימודים מתנים את הקבלה ללימודים בידע מוקדם במערכות הפעלה מבוססות מייקרו