התקנת vCenter 5 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

התקנת vCenter 5

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס VMWARE למנהל הרשתות הרואה קדימה

תחום ה VMWARE הוא חדש יחסית, עיקרו העלאת מסדי נתונים שלמים לענן, מהו הענן? מערכת קיבול עצומה אך מבוזרת ומאובטחת המסוגלת לשלוף עבורכם ברגע כול נתון רלוונטי מבוקש שנשמר עליה. הפירוש של אפשרות חדשה זו משנה לגמרי את הגדרות החומרה שעסק צריך, נראה שעם מחשוב הענן מגיעה לסיומה תקופת החומרה של רכישת שרתים, גיבויים, ותקצוב מחלקת IT בהתאם. קורס VMWARE מכשיר את בוגריו לתפוס עמדות קדמיות לקראת התמורה הבאה, ולאפשר לעסק להתקדם אל עידן חדש, גמיש יותר, יעיל יותר ובטוח יותר.


מה לומדים בקורס   VMWARE?


-          הקמת מערכות, ומסדי נתונים בסביבה ווירטואלית וניהולם מרחוק.


-          התאמת מסדי הנתונים לתקשורת עם ממשקי סלולאר וטאבלטים.


-          מטרת קורס VMWARE היא יצירת גוף ידע ושליטה על מנת לעבור בהצלחה את מבחן המוסמך ,Vmware Certified Professional ומבחן ההסמכה של המסלול Microsoft Certified IT Professional, היות וחלק מהמסלולים נמשכים רק קרוב ל50 שעות ואחרים נפרשים על פני למעלה מ 250- לא כולם מציעים הכנה למבחני ההסמכה ובאותה הרמה.


-          התאמת סביבת העבודה הוירטואלית לסביבות תומכות לינוקס או מיקרוסופט.


-          איחסון על שרת ענן.


להיות חלק מהמהפכה


עם כניסת מהפכת הענן צפויות מספר הגדרות IT להפוך לזן נכחד, המעבר ממחשוב מבוסס חומרה למחשוב מבוסס ענן, חופשי מאילוצי הנפח המוגבל, חופשי מהתיישנות החומרה ואי התאמתה, חופשי מתקצוב רכישת חומרה חדשה, חופשי מהתחזוק המתמיד והצורך בעדכון גיבוי וכדומה, ימשוך יותר ויותר חברות לעשות את המעבר, יקל על תקציבן וישפר באופן משמעותי את נגישות וזמינות הנתונים למנהלים ולעובדים. לכן מקצוען בתחום הענן הוא מקצוע שנדרש כבר כיום ויותר ויותר בעתיד הקרוב. קורס VMWARE מיועד למי שנושא ניהול הרשתות מוכר לו, שהוא מנהל רשתות, מהנדס רשתות, טכנאי רשתות ועוסק בתחום, קורסים קלים יותר הפותחים צוהר ראשוני לתחום קיימים בשוק ומשכם קצר יותר ומאפשר כניסה הדרגתית יותר אל נבכי התחום. אנו ממליצים לבחור בבית ספר בעל ניסיון בלימוד מקצועות הטכנולוגיה, שבוגריו משתבצים בעבודה בתעשיה בקלות, ואשר מכין אתכם לקראת מבחני ההסמכה.שרת VMWARE – העתיד של עולם המחשובעתידו של עולם המחשוב הוא נושא לדיון סוער המתחולל בימים אלה בעולם ההיי טק. בזמן שדומה כי חברות רבות מדשדשות במיתון העולמי, יש חברה אחת שנעה קדימה בלי לעצור – חברת VMWARE. הנסיבה לכך נעוצה בחזון החברה שסוכם על ידי מנהיגיה בארבע מילים – software defined data center או מרכז מידע מוכוון תוכנה. על מנת להבין חזון זה יש לחזור אחורה לשני מוצרי החברה הבסיסיים בתחום התוכנה

  1. המכונה הוירטואלית המאפשרת הפעלת מספר מערכות הפעלה על בסיס מחשב פיזי אחד

  2. השרת הוירטואלי – המאפשר את כל פעולות השרת האופייניות לשרת פיזי בלא השרת הפיזי


מוצרים אלה יצאו לשוק מזמן במונחים היי טק (ה workstation בשנת 1999 בעוד שרת VMWARE הגיח שנתיים מאוחר יותר בשנת 2001). ואולם מהפיכות מסוג זה דורשות זמן ואלה הם המוצרים העומדים בבסיסי החזון של משרד מבוסס תוכנה שבו מספר מצומצם של מחשבים בידי משתמשי קצה כאשר יתר הפונקציות מבוצעות מרחוק באמצעות שרתים וירטואליים. כיום המושג "שרת VMWARE" הינו שם נרדף לשרת וירטואלי והנושא מעורר עניין רב. כפי שמציין מנכ"ל VMWARE  בישראל בשנת 2012 מכרה החברה יותר שרתים וירטואליים מאשר כל השרתים הפיזיים שנמכרו יחד.

ארגונים העושים שימוש בשרתים אלה נהנים משטח משרד מצומצם ועלויות אחזקה מצומצמות בכל ההיבטים (חשמל, מיזוג, שטח משרדי, תחזוקה, תפעול תקלות, ניצול לא יעיל של חומרה ועוד). שירות זה מצטרף לטרנד כוללני של מיקור חוץ השוטף את עולם ההיי טק וביסוד ההצלחה שלו טמון עיקרון אחד – שחרור הארגון מעיסוק בלוגיסטיקה ופניות מוגברת לעיסוק בפיתוח המוצר שבלב החזון העסקי.

כל עוד נמשיך לראות מוצרים וירטואליים איכותיים מבית חברת VMWARE  כדוגמת שרת VMWARE אנו צפויים לראות שינויים מרחיקי לכת באופי והצורה של המשרד המודרני. חוות השרתים המסורבלות והגדושות בחומרה מטרטרת עתידות לפנות את מקומן למשרדים קטנים יותר ויעילים הרבה יותר. זהו שינוי מבורך כפי שמעידים כל 100 החברות העשירות בעולם (fortune 100) הנמנות כולן בלא יוצאת מן הכלל על לקוחותיה של חברת VMWARE.
קורס VMWARE מבית VMWARE inc.
תוכנות מבית היוצר של VMWARE הן התוכנות שבזכותן יש לנו כיום את היכולת האפקטיבית לנצל מחשב אחד כפלטפורמה להפעלה של מספר מערכות הפעלה. תוכנות אלה עובדות עם מערכות הפעלה של windows, mac ו linux ובכך אף משמשות גשר בין מחשבי mac לתוכנת windows.

לאור יתרונות אלה, חברות רבות מאוד בשוק ההיי טק וכן מוסדות ממשלתיים ופרטיים בוחרים לעבוד עם תוכנות VMWARE על מנת ליעל את מערך המחשב שלהם. צוכנות אלה אינן פשוטות להקמה, ניהול ותפעול ועל כן חברות רבות נזקקות לשירותים של איש מקצוע בניהול מערך המיחשוב שלהם.

זוהי הסיבה כי מסגרות לימוד המציעות קורס VMWARE קיימות היום בשפע ומציעות קורסים בכל הרמות המכשירים את הנוטלים אותם בניהול ותחזוקה של תוכנות אלה. מדובר כיום במקצוע מבוקש למדי. קורס VMWARE מקנה בסופו תעודת הסמכה המשרת כי התלמיד הינו מוסמך התקנה ותפעול מערכות VMWARE והינו בעל הידע המקצועי הדרוש לעבוד בתחום זה.

הסטטיסטיקות מראות כי למרות משבר ההיי טק העולמי, הדרישה לאנשי מקצוע בתחום ה VMWARE לא פחתה וכי המשכורות המשולמות בתחום זה הינן גבוהות בממוצע בכ 15% מהמשכורות של מי שלא למדו במסגרת מסגרת קורס VMWARE. עוד מורות הסטטיסטיקות כי כיום ישנם כ 40 אלף תלמידים ברחבי העולם הלומדים לתפעל תוכנות של VMWARE בלמעלה מ 60 מדינות ברחבי העולם. סטטיסטיקות אלה הן ציטוט מפי מנכ"ל VMWARE העולמי שמקומם מושבה הוא בעיר palo alto שבקליפורניה.

לאור נתונים אלה קל להבין את הביקוש הרב למכללות ומסגרות לימודיות המציעות קורס VMWARE במיוחד במקרים בהם ניתנת הסמכה רשמית של חברת VMWARE עולמית על סיום לימודים במסגרת המקומית. הסמכה זו מהווה יתררון משמעותי בחיפוש אחר עבודה בתחום. מסיבה זו מומלץ לאלה המעוניינים ללמוד תחום זה על מנת להשתלב בשוק העבודה לחפש אחר מסגרת לימודית העובדת בתיאום מלא עם VMWARE ומציעה עקב כך תוכנית לימודים העומדת בקריטריונים המחמירים של חברת VMWARE וכן תעודת הסמכה רשמית
קורס VMWARE
קורס VMWARE הינו קורס המכשיר את התלמיד להקים, לנהל ולתפעל מערכות מחשבים המבוססות על תוכנות של חברת VMWARE. מאחר ומדובר בתוכנות מורכבות שהתקנתן אינה פשוטה וכרוכה בידע רב כמו גם ביכולת להדריך את משתמשי הקצה באופן השימוש בהן, חשוב לרכוש ידע זה במסגרת לימודים מסודרת המציע קורס VMWARE איכותי ויסודי.

מהן תוכנות VMWARE?

תוכנות VMWARE, כפי שלומדים במסגרת קורס VMWARE הן תוכנות המאפשרות את הפעלתן של מספר מערכות הפעלה מתוך מחשב פיזי אחד. מכיון שמערכות ההפעלה הן "אורחות" על מחשב יחדי, הן קרויות "מכונות וירטואליות" משום שאיןלהם קיום ממשי על מחשב השייך בלעדית להן. היתרון בתוכנות אלה הוא ביכולת להפיק מכל מחשב (התופס שטח מסוים בעולם) כמה מערכות הפעלה שוינות בעלות ייעודים שונים ותפקידים שונים כפי שהם מוגדרים על ידי החברה אותה הם משרתים.

ואולם, לא הכל יתרונות. הקושי בשימוש בתוכנות VMWARE נעוץ בהיותן של תוכנות אלה מורכבות. המורכבות באה לידי ביטוי בהיבט של התקנת התוכנות על רשת מחשבים קיימת כמו גם בהיבטים הקשורים בתפעול שוטף (כגון הדרכת משתשמשים, תפעול תקלות וכיו:ב). במסגרת קורס VMWARE ניתן לרכוש את כל הידע הדרוש על מנת לקבל הסמכה רשמית מטעם חברתVMWARE  העולמית.

לשם מה נחוצה הסמכה רשמית הניתנת בסוף קורס VMWAREובכן, על אף העובדה כי מדובר בשוק דינמי ותוסס שבו חברות היי טק ומוסדות המחזיקים הרבה מחשבים מוכנים לשלם כסף רב על מומחה וירטואליזציה מקצועי, עדיין מדובר בשוק תחרותי. על מנת לבלוט על פני המתחרים על כל משרה חשובה הסמכה רשמית מטעם חברת VMWARE שתשקף למעסיק רצינות כמו גם את עומק הידע שמחזיק בעל התעודה.

מסיבה זו, מי שמעוניין לעוד בתחום דינמי ומרתק יכול להפיק הרבה מקורס VMWARE איכותי שיתן לו את הבסיס החיוני להתחלת עבודה בתחום וכן להתפתחות הלאה בעולם טכנולוגי משתנה לבלי הרף. תעודת הסמכה מקצועית תעזור לבדל את המועמד ממועמדים אחרים ותסלול לו את הדרך לקריירה מתגמלת ומעשירה.
קצת על קורס וירטואליזצייה - VMWare
בס"ד

שלום כולם היום נדבר על קורס וירטואליזצייה – VMWare. אני חייב להודות שאני מאוד נהנה לכתוב על הנושא הזה כי אני קצת משוחד – אני פשוט מאוד אוהב את VMWare. אני ארשה לעצמי במאמר קצת לספר על החוויות האישיות שלי מעבודה עם VMWare, כמו גם לתת רקע כללי על התוכנה והסבר קצר על הקורס. אז בואו נתחיל.

ראשית כל, מהו VMWare? ובכן, אני לא ארבה כאן במלים מכיוון שכבר כתבנו רבות על מכונות וירטואליות במאמרים אחרים, והרוצה לעיין יוכל למצוא את המידע בקלות. רק נגיד באופן כללי, שתוכנת VMWare היא סביבה וירטואלית המאפשרת יצירת