קורס טכנאי מחשבים - אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס טכנאי מחשבים ורשתות - Help Desk

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
יסודות התקשורת - מתחילים

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס טכנאי pc – ולהיות מוכנים לעבודה

עולם המיחשוב הוא דינמי ביותר. החומרה משתנה ומתקדמת כמו גם התוכנות שמתעדכנות לעיתים קרובות. מה שאומר שבשביל לקבל את הידע המקצועי ואת היכולת לעבוד בתחום יש צורך לקבל הסמכה כללית מעולה. כזו שמנחילה לכל תלמיד את ההתמצאות בתחום המיחשוב, ואת ההבנה הכללית בענייני חומרה ותוכנה. כך שתהיה לו האפשרות להתמודד באופן עצמאי עם התפתחויות שונות ושינויים בתחום. בשביל לקבל את היכולת המקצועית הזו יש ללמוד קורס טכנאי pc.

מה מקנה לי קורס טכנאי pc?

כאשר אתה לוקח קורס טכנאי pc אתה בעצם מכיר מכלול רחב מאוד של מוצרי תוכנה וחומרה. מה שמכין אותך לעבוד בתחום כטכנאי מחשבים או מנהל רשתות. ההסמכה של קורס כזה הינה רחבה ופותחת בפניך אפשרויות תעסוקה שונות.

איפה ללמוד?

אמנם יש מקומות לימוד שונים אשר לכל אחד מהם יתרונות שונים. כאשר אתה מחליט ללכת ללמוד עדיין אתה חייב להחליט ולבחור איפה כדאי ללמוד את הקורס. מהו מקום הלמודים שיקנה לך את הידע המקצועי בצורה הטובה ביותר וייתן לך אפשרויות תעסוקה מצוינות להשמה עם סיום הקורס. כאשר בעת החיפוש יש לשים לב למספר דברים. ראשית בדקו ובררו אחר המקצועיות של בית הספר. האם הוא עוסק בהסמכת עובדי מחשב כבר תקופה ארוכה מספיק? האם יש להם מדריכים מקצוענים בעלי יכולת דידקטית טובה וכושר הסבר מעולה? האם הם נותנים דגש על תרגול, שהוא בעצם חלק נכבד מאוד מהלמידה?

כמה זה עולה?

קורסים במקומות שונים עשויים לעלות מחיר שונה. בעת הבירורים שימו לב לעניין המחיר. אמנם מחיר קורס כזה עשוי לעלות לכם מחיר גבוה. אבל היותו נותן לכם הסמכה מקצועית ותעודה שתאשר לכם עובדה בתחום המיחשוב. עושה את השקעה לשווה ומשתלמת.

האם יש ביקוש?

עוד יש לברר האם יש בתקופה הנוכחית ביקוש לבוגרי הקורס. האם יש משרות פנויות בתחום כך שתהיה לכם אפשרות להשתלב בעולם התעסוקה עם סיום הלימודים. כי גם אם תסיימו בהצטיינות מרובה, היעדר צורך בעובדים ישאיר אתכם בחוץ. רק מקצוע מבוקש משתלם ללמוד.

הציוד החשוב בכיתה של קורס מחשבים

בכל כיתה שבה מלמדים מחשבים אנו יכולים למצוא ציוד רלוונטי. אחרי הכול, אנו צריכים לזכור כי חומר תיאורטי שנלמד עם ספרים מסוימים הוא דבר חשוב מאוד, אך אם אין בחדרי הלימוד ציוד מתקדם שמתאים לעולם המודרני של היום, הרי שנראה כיצד גם תלמידים טובים יכולים להתקשות בסיום קורסי מחשבים שונים.

 

מאחר ובישראל של היום יש לא מעט מוסדות לימוד שמציעים קורסים שונים בתחום המחשבים, הרי שאנו צריכים להתייחס לא רק לגודל הכיתות, למספר מסלולי הלימוד, לתעודות שמפוקחות מטעמן של חברות גדולות בתחום המחשבים, ולאיכות המרצים, אלא גם לרמתו של הציוד בכל כיתה שבה מועבר קורס כזה.

 

הענקת יכולת רצינית ללמידה ברמה גבוהה

יש להדגיש חזור והדגש עד כמה ציוד מחשבים איכותי ותקין בכל כיתה שבה מועבר קורס מחשבים הוא כזה שתורם רבות להענקת יכולת גבוהה מאוד וליצירת מיומנות מרשימה אצל כל תלמיד רציני. זאת מאחר ובמוסד לימודים שמכבד את עצמו יש התייחסות רצינית ללימוד מעשי של חומר הלימוד ולא רק ללימוד תיאורטי.

 

אם לימוד מעשי מביא את התלמיד לעבודה מול מחשב שבו יש את כל התוכנות הרלוונטיות לקורס שלו או למחשב שבו ניתן לתרגל עבודה על שרתים ועל רשתות תקשורת או תיקונים שונים, הרי שקל לזהות את הגדלת היכולת המעשית של כל תלמיד רציני לקראת פיתוח כישורים לעבודה לאחר סיום הקורס.

 

הצגת הפנים של מוסד הלימודים

אין ספק שיש עוד נקודה חשובה אליה יש להתייחס אם אנו נוגעים בעניין החשוב של ציוד בכל כיתת מחשבים. הכוונה היא לפנים שמציג מוסד לימודים למי שמתעניין במגוון הקורסים שלו. כלומר, אדם שמתעניין בכל קורס מחשבים שהוא, ירצה לראות הכיתות מצוידות כדי להבין שמדובר בבית ספר איכותי למחשבים.

 

כך, מוסד לימודים שמקפיד להציג מתקנים ברמה גבוהה מאוד משדר מסר חיובי מאוד לכל אדם שמבין כי הסכום שמתבקש ממנו על לימודים בתחום המחשבים אינו מוגזם או לא מחובר למציאות, אלא שהוא חלק מרצון של בית ספר מצוין להציג סביבת לימודים מספקת מכל הבחינות שלה,, כולל בהיבט ציוד הכיתות.

 

 

מה יכול להקנות קורס טכנאי pc

אלו שמתעניינים ברכישת ידע בצורה מקצועית על ידי קורסים שונים מציגים את הגיוון הגדול שקיים היום בלא מעט תחומי לימוד. כך אנו רואים כיצד גם קורסים בתחום המחשבים הם כאלו שזוכים לביקוש רב ומדגישים עד כמה הם מאפשרים יכולת בחירה מדויקת עבור כל מי שרוצה להיכנס לתחום זה בעתיד הקרוב.

 

בכל הקשור לקורסים של טכנאי pc אנו יכולים לראות כיצד יש רבים שרוצים לדעת מה בדיוק יכול להקנות להם מבחינה מקצועית קורס כזה. כך הם מבינים שמדובר על קורס שבו לומדים את מערכות ההפעלה שאופייניות לפעילות עם מחשבים בשטח וגם יישום של התקנות ושל קונפיגורציות רשת שונות.

 

חשיבותו של תרגול רב

יש לא מעט דברים לומר על קורס טכנאי pc אך נראה כי אחד הדברים החשובים ביותר נוגע לחשיבות הרבה של תרגול החומר הנלמד. חשוב להבין כי לא מעט חומר תיאורטי מועבר לתלמידים במסגרת של קורס איכותי הנלמד במקום רציני, אך יישומו של חומר זה בצורה מעשית הוא דבר חשוב מאוד עבור כל תלמיד.

 

אם מדובר על קורס איכותי שבו מאפשרים לתלמידים לפרק מחשבים שונים ולעסוק בהתקנות או בפתרונות של תקלות מגוונות ומאתגרות מאוד, הרי שנראה כיצד במהלך חודשי הלימוד כל תלמיד רציני ייהנה מקבלת מיומנויות חשובות מאוד שיאפשרו לו לנהל היטב את עבודתו בשטח ולתקן כל מחשב בו ייתקל.

 

יכולת אמיתית לביצוע משימות מגוונות

חשוב להבין שהיום יש סוגים שונים של תקלות בכל מחשב, ובנוסף יש גם היום מחשבים מתקדמים מאוד שמציגים לא רק תוכנות הפעלה חדשניות אלא גם חומרה מאתגרת הרבה יותר. כך, קורס טכנאי pc ישרת היטב את התלמידים אם ייגע בצורה נרחבת בכל הדברים שיסייעו במשימות העתידיות של הטכנאי.

 

במהלכו של קורס איכותי רואים התלמידים כיצד הם זוכים להפגין את הידע הרב שרכשו במהלך הלימודים על מנת להבין האם הם כבר הגיעו לרמה של יכולת אמיתית לביצוע של מגוון משימות מאתגרות. זאת בין אם מדובר על תיקון ובדיקה של מחשב אחד ובין אם מדובר על סביבה מרובת מחשבים שנחשבת למאתגרת יותר.

 

למה לעשות קורס מחשבים?

יש לא מעט אנשים שלא מרוצים מהקריירה שלהם וממקום העבודה שלהם. אנשים אלו הולכים יום יום לאותו מקום ועושים את זה בלי הרבה חשק. לצערנו, אחוז לא מבוטל מאותם אנשים ממשיך כך את חייו עד שהוא יוצא לפנסיה, אך יש גם לא מעט אנשים שמחליטים לעשות שינוי, מחליטים באמצע החיים ללכת ולעשות משהו אחר, משהו שיסייע להם לעשות את השינוי, משהו שיעניין אותם ויפיח בהם רוח חדשה. יש לא מעט אפשרויות כאלו אך קורס מחשבים כלשהוא יכול להיות בדיוק מה שצריך, שינוי שעושים תוך זמן קצר ויש לא מעט אפשרויות.

מה זה אומר?

העידן בו אנו חיים הוא עידן אינטרנטי, עידן הייטקיסטי בו במחשבים מנהלים לנו את החיים ואת העולם בכלל. אך טבעי הוא הדבר שנרצה להיות חלק מזה, ויש לא מעט קורסי מחשבים שיכולים להיות מעניינים, אך לא רק מעניינים אלא גם טומנים בסופם עבודה טובה. קורס מחשבים יכול להיות בתחום החומרה או התוכנה, קורס שגם יעניין אותנו וגם יסדר לנו עבודה טובה. אם רק נשכיל להכיר את הקורסים הללו ומה מציעים בהם, נוכל למצוא אחד שיתאים לנו ותוך כמה חודשים נהיה עם הסמכה כלשהיא ביד, הסמכה אותה נוכל להציג במקום עבודה.

קורס קטן – משכורת גדולה

חלק גדול מאותם קורסי מחשבים הם קורסים קצרים, קורסים של כמה חודשים אותם ניתן ללמוד בבוקר או בערב, מה שאומר שניתן להתאים אותם לעבודה ולחיים. הקורסים הללו אומנם קצרים יחסית, חודשים בודדים עד שנה שנתיים, אך הם ממוקדים בתחום מסוים ובסופו של דבר מסיימים את הלימודים וניתן לגשת עם התעודה לחברות שונות. המשכורות לאחר הקורסים הללו יכולות להיות מאוד טובות, משכורות שניתן לפרנס איתן משפחה, צריך רק כמובן לצבור את הניסיון בעבודה ולהשקיע את כל מה שאפשר.

לא חייבים להיתקע באותו מקום כל החיים, וניתן תמיד לעשות שינויים. רק צריך לקחת יוזמה לעשות את זה, צריך להחליט שעושים את השינוי המיוחל ועם קורסים שונים אפשר באמת לעשות את זה כמו שחולמים בדיוק.

למה לעשות קורס טכנאי PC?

אנשים רבים מתלבטים מה הם רוצים ללמוד ואיזה קריירה הם רוצים לפתח בעתיד. בדרך כלל זה מגיע לאחר סיום השירות הצבאי, מה שאומר או מיד לאחר השירות או לאחר הטיול הגדול, או לאחר כמה שנים או חודשים בעבודה. אך התלבטות זו יכולה גם להגיע באמצע החיים, לאחר שנים ארוכות של עבודה בתחום מסוים ורצון לשינוי, והיום הרבה יותר אנשים עושים שינוי ממה שעשו בעבר, שינוי שיכול להיות מבורך ולהפיח רוח חדשה. יש לא מעט קורסים אותם ניתן לעשות ואחד מהם הוא קורס טכנאי PC שהולך ונהיה קורס מבוקש מאוד בשנים האחרונות.

למה דווקא הקורס הזה?

העידן בו אנו חיים הוא עידן המתאפיין במחשוב הולך וגובר. כל דבר כמעט שאנו עושים קשור איך שהוא למחשבים ובדרך כלל גם לאינטרנט. אם בעבר מחשב היה נחלתם של העשירים ואלו שיכולים להרשות לעצמם אחד כזה, הרי שהיום לכולם יש. במחשבים משתמשים כבר ילדים וכמובן אנשים בוגרים, והיום עם המחשבים הניידים והמחירים הזולים יחסית שלהם, כל אחד כמעט בעלים של אחד כזה. בדיוק בגלל זה יש ביקוש רב לטכנאי מחשבים ולכן קורס טכנאי PC הוא כל כך מבוקש היום, ולא  חסר מה לעשות איתו לאחר שמסיימים אותו.

מה לומדים בקורס כזה?

קורס טכנאי PC הוא קורס בו לומדים איך לתפעל ואיך לתקן מחשבים, בין אם הם ניידים ובין אם הם נייחים. לכל מחשב יש חומרה ותוכנה וצריך לדעת את שני אלו על בוריים. צריך לדעת לקחת מחשב ולתקן אותו, להחליף לו חלקים וכמובן לדעת גם מאיפה להשיג אותם. צריך להכיר את המערכות השונות ואת הרכיבים השונים של המחשבים, בין אם הם ניידים ובין אם הם נייחים. ומה עושים לאחר מכן עם סיום הקורס? עוסקים בזה, בין אם בתור עצמאיים ובין אם בתור שכירים.

יש לא מעט חברות שמחפשות אחר טכנאי מחשבים, חברות שמעסיקות צוות שעוסק בזה במשרה מלאה, ומי שיחפש טוב יוכל למצוא לעצמו עבודה בתחום זה ולהישאר בה שנים רבות.

 

כל מה שחשוב לדעת על בחירת קורס מחשבים מקצועי

מי שתחום המחשבים מעניין אותו וחושב להפוך אותו לעניין מקצועי חייב לקחת קורס מחשבים ברמה הגבוהה ביותר. אם תחפשו קורסי מחשבים ברשת תגלו שישנם עשרות אם לא מאות הצעות שונות ללמוד את כל הדברים החשובים בעולם המחשבים במגוון רחב ביותר של קורסים.

אז איך בכל זאת תוכלו לבחור קורס מחשבים מקצועי שיהיה הכי טוב ומקצועי? כיצד תדעו שאכן החומר הנלמד הוא רלוונטי? כל התשובות לשאלות החשובות הללו מסתתרות ממש כאן בהמשך המאמר שלפניכם.

בוחרים קורס במוסד לימודים ידוע

על מנת שתוכלו להיות רגועים עם בחירת הקורס שלכם עליכם להתעניין בקורסים הנלמדים במוסדות לימוד מוכרים. זה לא חייב להיות קורס באקדמיה למחשבים של הטכניון אך אין ספק שאין ספור מקומות קטנים או מכללות ללא שם מזמינים אתכם ללמוד אך מעניקים קורסים ללא כיסוי רחב וללא אספקט מקצועי.

לכן חפשו רק מקום לימודים שיש לו קבלות, שיש לו בוגרים מרוצים וכמובן שפאנל המרצים שלו הינו בעל ניסיון, ידע והרבה מאד היכרות עם תחום המחשבים שמתפתח בכל יום צעד אחד קדימה.

מתחילים מאפס ממשיכים קדימה

גם אם יש לכם סוג של ידע מוקדם אין זה אומר שברשותכם ידע כללי רחב דיו בכדי לקפוץ ישירות למים העמוקים. על מנת להכיר טוב את עולם המחשבים ולהתמחות בו באופן מקצועי עליכם להתחיל מההתחלה. זאת אומרת לקחת קורס מחשבים למתחילים, קורס בו נלמדים יסודות התחום ומקבלים רקע רחב מאד על אספקטים שונים בעולם המחשבים שיעניקו לכם לא רק ידע אלא גם הבנה לאיזו תחום נישתי יותר תרצו לפנות בעתיד ולאן תוכלו לקחת את ידיעותיכם בהמשך הלאה אל העולם המקצועי.

לאחר שבחרתם קורס מחשבים איכותי וודאו כי יש לכם את כל הזמן להשקיע בו. לא די להגיע אל הקורס וללמוד בכיתב. עליכם לחזור הביתה עם הרבה מאד חומר ושיעורי בי, לשנן, להתנסות, לבדוק ולחקור. רק כך מגיעים לתוצאות טובות ומצליחים בתחום המרתק הזה. בחרו קורס מקצועי שיעשה רק טוב לקריירה העתידית שלכם.

הכל על קורס טכנאי PC

קורסים במחשבים נפתחים מדי יום בכל מקום כמעט בארץ. הקורסים הפכו פופולריים מאד בשנים האחרונות עם התפתחותו של האינטרנט והפיכתו לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו, גדולים וקטנים. הגידול העצום בשימוש במחשבים ביתיים הפך את הצורך בתיקונים שונים, התמודדות עם בעיות מחשבים וכדומה לכורח המציאות ולתחום מבוקש ביותר, אולי המבוקש ביותר כיום בשוק. קורסים רבים פונים לקהל הרחב, לא בהכרח לאנשי מחשבים או לבעלי רקע מיוחד בעולם הטכנולוגיה.

כל אחד יכול, הרבה מאד רוצים

כל אחד יכול ללמוד קורס מחשבים בסיסי וכל אחד יכול לבחור להתמחות אפילו בקורס המנחה כיצד לטפל במחשב, לפתור בעיות ולהכיר טוב יותר את העולם הזה. אם אתם מחפשים בדיוק משהו כזה אז קורס טכנאי PC  הוא בדיוק הקורס הנכון עבורכם.

בגלל הביקוש העצום נפתחו הרבה מאד קורסים הפונים לקהל הרחב, אלו נלמדים במרכזים שונים, במכללות ובבתי ספק לטכנולוגיה ומחשבים ואפילו במתנ"סים ציבוריים ועוד. אם גם אתם רוצים לבחור קורס טכנאי PC  להנאתכם או בכדי להתמחות במחשבים, כדאי לכם מאד לחפש קורס רציני ומקצועי המועבר על ידי איש מקצוע בעל ניסיון וידע, שיאפשר לכם לקבל את מירב הידע שאתם זקוקים לו וגם ידע להעניק לכם כלים של ממש לפעולות בשטח.

הופכים את הלימודים למקצוע

לאחר שלמדתם קורס טכנאי PC יש לכם את הידע והכלים להמשיך הלאה לשלב הבא. אם תרצו להסתפק בידע הזה תיאלצו לבצע רק תיקונים קלים יחסית, לפתור בעיות פשוטות ובעצם להתמודד בעיקר עם צרות קטנות של מחשבים ביתיים ברמת היום יום. במידה ויהיה לכם עניין להשתדרג, להוביל, לפרוץ דרך בחברה מסויימת או להשתלב כעצמאים בעולם המחשבים יהיה עליכם להמשיך הלאה וללמוד גם קורסים נוספים.

כיצד תעשו זאת? חפשו קורסי מחשבים עבור בוגרי קורס טכנאי PC, אין ספק שתוכלו למצוא כאלו בקלות, שוב דאגו לכך שהקורס הבא יהיה גם הוא מקצועי ויוכל להעניק לכם הזדמנות אמיתית להתשלב במקצוע באופן הנכון והטוב ביותר. אם לא תלמדו איך תדעו? בהצלחה בהשתלבות בעולם המחשבים.

קורס מחשבים

קורס מחשבים המתאים למטרותייך ויכולותייך יכול להימצא בקלות אם עובדים נכון ובוחרים בהתאם את הקורס הרצוי. ישנם קורסי מחשבים בהם לומדים פרקי בסיס בסוגיות של מערכת הפעלה מייקרוסופטית לצד קורסים המכשירים את תלמידיהם להיות מנהלים וטכנאים בתחום החלונאי. בחירת קורס מחשבים המתאים לשאיפות שלך צריכה להיעשות בדרך הבאה.

אפיון המטרה לשמה נרשמים לקורס

קורס מחשבים יכול להיות קורס העשרה או קורס פרקטי. כאשר מדובר בקורס העשרה, ניתן להעשיר את הידע בשתי דרכים: לבחור בקורס שחלק גדול מהציבור היה צריך בלאו הכי מטעמי תדמית: למשל קורס בו לומדים כיצד לבנות אתר ב- HTML יחד עם ג'אווה סקריפט. רבים מאתנו בעלי עסקים, והיכולת לדעת לבנות לעצמנו את האתר, או לפחות להתמצא במה שהולך מאחורי בניית האתר – חשובה כיום לכל עוסק. סגנון שני של העשרה יכול להיות לימוד מקצוע המשמש לעבודה בחברה כמו וירטואליזציה או ניהול רשת, בהם נלמדת לא מעט ספרות מייקרוסופטית להעשרה כללית. לעומת זאת, כאשר לומדים לימוד פרקטי, על מנת לקבל עבודה – האסטרטגיה היא על פי סוג התעסוקה הרצוי: להישאר עצמאי או להצטרף כשכיר לחברה עם תנאים סוציאליים. במידה והישארותך עובד עצמאי היא על הפרק הכי מומלץ ללמוד להיות טכנאי PC. במידה ועבודה שכירה היא משאלת הלב שלך, ישנם קורסי ניהול רשת ווירטואליזציה כתוצאה מהם – ניתן לעבוד רק בשורותיו של ארגון מסודר.

מימוש המטרה של הקורס

על מנת לממש כיאות את המטרה, חשוב לבחור בקורס שעונה על הדרישות שלכם ולהתאים את הסילבוס הרלוונטי ביותר לכם. כך, למשל , אם הנך תלמיד שהלימודים הללו הם עיסוקו היחיד מומלץ לבחור בפרק זמן קבוע להתייצבות ללימודים, בעוד שאם הנך סטודנט או עובד בעבודה אחרת – ניתן לבחור שעות משתנות בהתאם ליום הלימודים, ולגבש סילבוס בצורה נוחה ומתואמת אישית.

פרק הזמן הכולל הנדרש ללימודים

ישנם סטודנטים שיכולים להרשות לעצמם לא לעבוד או לדחות את מועד תחילת העבודה על רקע לימודים ממושכים, וישנם כאלו שזקוקים ללימודים מזורזים כדי לצאת לעבוד. אלו המעוניינים בכך יוכלו להירשם לקורס טכנאי PC שמוציא את תלמידיו מהר יחסית לעבודה, בעוד שמי שמעוניין לדחות את מועד יציאתו לעבודה יכול לבחור בקורס וירטואליזציה או מנהל רשת שנחשב בדרך כלל לארוך יותר.

קורס טכנאי PC

קורס טכנאי PC מקנה לתלמידים ידע נרחב לביצוע מגוון פעולות תיקון ושיקום מחשב תקול. הקורס – אשר אינו נחשב לקורס תוכנה אלא לכזה המלמד כיצד לתחזק ולתקן מחשב בודד או צביר מחשבים נחשב לכדאי מאד בקרב אלו שטרם מצאו את מקומם בשוק העבודה מהטעם הפשוט – שבניגוד לאסטרטגיה בה לומדים מקצוע המלמד אותך להיות עובד שכיר בחברה, כאן לומדים מקצוע שתמיד צריך, גם מטעם חברה וגם בבודדים, ולכן שאלת התעסוקה אינה רלוונטית, כי הלומד את המקצוע הזה יהיה בעל-תעסוקה במאת האחוזים.

מחשבים מתקלקלים – עניין שבשגרה

בשל כך, הבוגרים של קורס טכנאי PC הם אנשים עובדים ואפילו אנשים עסוקים מאד. בקורס לומדים מגוון רחב של תיקונים שצריך לבצע – החל מתיקונים פשוטים לכונן ה- DVD-ROM ועד לתיקונים מסובכים לדיסק קשיח שהתחמם, ספק כוח תקול או רכיבי חומרה אחרים שנמצאו לא תקינים. גם לומדים לבצע תיקוני תוכנה – החל מאיחוי כונן ועד להתקנה מחדש של מערכת ההפעלה.

קורס מהיר שאינו "סוחב" את התלמיד זמן ארוך

אחד היתרונות הבולטים של קורס טכנאי PC הוא הזמן הנדרש ליישומו. בעוד לימודים אוניברסיטאיים או כאלו המכשירים את התלמיד להיות מנהל הם לימודים ממושכים ביותר, הגוררים איתם חובות אקדמאיות רבות ושעות אינספור, כאן מדובר בקורס מזורז ויעיל אשר יקנה לכם אך ורק את מה שתצטרכו כדי לצאת ולהתחיל לעבוד. מאידך, כן מדובר בקורס של מכללה ולא בקורס פרטי או לא מוכר, ואז אתם נהנים משני העולמות: גם לומדים לימודים מעשיים וגם מחזיקים בתעודה יוקרתית ובעלת שם אשר תסייע לכם בעתיד התעסוקתי או הלימודי הקרוב והרחוק.

מהקורסים השימושיים במשק

למותר לציין כי מדובר בקורס שהעבודה שתתרחש לאחריו היא ממש בקו החזית: תוצאת תעסוקה מידית. ממש כשם שכל אדם זקוק למנעולן שיפתח לו דלת נעולה, כל אדם זקוק לאיש שיתקן לו את המחשב. לכן, מדובר באחד המקצועות שממש כדאי לכל אחד ללמוד. מעבר לכך, גם אם לא תעבדו בזה בסופו של דבר, הקורס יכול לסייע לכם לזהות בקלות בעיות במחשב שלכם ולפעול למניעת הסבת נזקים מהן.

 

קורס מחשבים

בעולם ההשכלה מודרני אחד מהתחומים המבוקשים ביותר אם לא המבוקשים ביותר הוא ללא ספק תחום המחשבים. בכלכלת המדינה ובכלל בכלכלת העולם המודרני, תחום ההיי טק הולך וצובר תאוצה והפך לאחרונה למרכזי ביותר. כיום לא ניתן כמעט למצוא ענף שאיננו נעזר במחשב בצורה כזו או אחרת. קורס מחשבים הוא מונח שלא שייך בלעדית רק למכשירים הישנים שכבר במשך שנים ארוכות מהווים חלק בלתי נפרד משולחן העבודה שלנו, אלא הוא מתייחס גם למחשבים שמניעים רובוטים, שואבי אבק, כלי רכב, משחקי מחשב וכדומה.

ענף ההיי טק

בתחומי ההיי טק התעסוקה שוקקת וישנה לא מעט דינאמיות בענף זה עם יותר ויותר אנשים שמעוניינים להשתלב ולהתברג בו. זאת מכיוון שתנאי התעסוקה מאד איכותיים בענף ההיי טק, המשכורות גבוהות ביחס לממוצע בשוק, התחום הוא מאתגר במיוחד ומעניק אפשרות להמשיך בלימודים ולשכלל את המקצוע במרוצת השנים עם רכישת התמחויות חדשות ומגוונות. ניתן ללמוד תואר רשמי במדעי המחשב באוניברסיטאות השונות, אולם כיום נהוג ואף יותר נוח לצבור התמחויות והכשרות מגוונות על פי צרכי העניין והתעסוקה בזמן הנידון על הפרק.

תחום המובייל והאפליקציות

בעוד שנה או שנתיים, ייתכן שתחום הידע שלמדתם היום כלל לא יהיה רלוונטי, זאת מאחר שכל שינוי טכנולוגי מוביל למעשה לעלייתו של תחום אחד על חשבון משנהו הוותיק יותר. אחת מהדוגמאות המובהקות לכך הוא לימודי מובייל ואפליקציות שרק לפני כמה שנים בודדות לא היו קיימים בכלל, ואילו היום מדובר באחד מהתחומים המבוקשים והשוקקים ביותר.

מגוון קורסים

תחום זה כולל מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד שונים המיועדים לקהלי יעד רחבים, לרבות אנשי מחשבים שברצונם להעמיק את הכשרתם ולהרחיב את ארגז הכלים המקצועי שאותו הם מביאים לעבודתם, משוחריי צבא שמעוניינים ללמוד את התחום מאפס ולפתח בו קריירה מצליחה ועד לאנשים שמעוניינים לעשות הסבה מקצועית ולחבור אל ענף מרתק ומתקדם. קורס מחשבים אם כן כולל בתוכו לא מעט תחומי ידע כאשר כל תחום כזה מכיל התמחויות רבות ושונות ודרגות עומק כאלה ואחרות.

מכאן שקל מאד ללכת לאיבוד בתוך ים האפשרויות הכוללות בנוסף קורסי קידום או בניית אתרים, לימודי אקסל ואופיס, קורס לפיתוח תוכנה וכן הלאה. 

קורס טכנאי pc

קורס טכנאי pc או טכנאי מחשבים עוסק במגוון טכנולוגיות מתקדמות הכוללות למשל מחשבים, מכשירי פקס, סורקים ומדפסות שכיום מהווים כולם חלק אינטגראלי בכל משרד שהוא, והם עוברים אפילו אל רוב בתי המגורים. קורס טכנאי מחשבים נועד להכשיר את בוגריו לטפל בשורה ארוכה של מכשירים ומספק הבנה רחבה בנוגע לעקרונות טיפול בתקלות בעולם טכנאות PC- טכנאות מחשבים, מבלי קשר לדגמים מסוימים או לחברה. במסגרת יועברו מגוון רחב של תכנים, עליהם נרחיב את היריעה בשורות הבאות.

תכני הקורס

ראשית קורס טכנאי מחשבים מתמקד בהיכרות המחשב והאלקטרוניקה הסיפרתית. לאחר מכן יעסוק הקורס בארכיטקטורת מחשב, כלומר במעבד, בלוח האם, זיכרון, רכיבי IDE/SCSI/SATA והיקפיים. הדיסק הקשיח הוא נושא נוסף בו מתמקד כל קורס טכנאי מחשבים הכולל בתוכו כמה מהנושאים הבאים: פרמוט, חלוקה למחיצות, בניית מערכות RAID, ניהול הזיכרון: ROM, RAM, זיכרון מטמון, צללים וכן הלאה. במסגרת הקורס תתבצע היכרות עם יסודות לימוד חשובים דוגמת מערכות ההפעלה Xp/Vista/2003/2008, התקנתן ותחזוקתן היסודית.

יסודות חשובים ומרכזיים במסגרת הקורס

חלק נוסף וחשוב במסגרת קורס טכנאי pc קשור לתחזוקת המחשב: מתקן הדיסק, מאחה הדיסק, מערך גיבויים, Ghost, התמודדות עם וירוסים: טיפול, איתור, שליטה בתוכנות אנטי וירוס נפוצות וכדומה. במסגרת הקורס ישנה גם לא מעט עבודה מעשית הכוללת בין השאר פירוק והרכבה שלחומרה, התקנת כרטיסים, התקנת מערכות הפעלה וכן הלאה.

מבוא לרשתות ולאינטרנט

הקורס יעסוק גם במבוא לרשתות, נושא רחב הכולל בתוכו כמה מהתחומים הבאים: מבנה הרשתות, רשת LAN/WAN, הקמת שרתים, תקלות רשת, תחזוקת רשת, עבודה בסביבה מרובת משתמשים, סוגי כבילה, נתבים, חיווט, רכזות, פרוטוקולים ותקנים בין לאומיים ועוד שורה ארוכה של נושאים המהווים חלק בלתי נפרד מלימודי טכנאות מחשבים. הקורס יתמקד בנוסף בתחום של מבוא לאינטרנט הכולל היכרות עם כמה מהמונחים הבאים: מודם, כרטיס רשת, תקשורת, הכרת האינטרנט גלישה, דואר אלקטרוני, תמיכה בסביבת אינטרנט וכן הלאה.

תכני לימוד נוספים במסגרת קורס טכנאי pc יתמקדו במבוא לאלקטרוניקה וחשמל, ציוד היקפי לרבות הפעלה, תקלות שכיחות וטיפולים בפקסימיליות, מדפסת הזרקת דיו, סורקים אופטיים, מדפסות לייזר וכדומה.

 

 

כיצד בוחרים קורס מחשבים?

כיום אין להתעלם מכך שתחום המחשבים ממשיך להיות אקטואלי, ממשיך להתפתח, לכבוש וכלל אינו נרגע, כאשר כל יום יוצאות גרסאות חדשות של תוכנות, חידושים והמצאות בתחום. על כן בין אם מבקשים להתמקצע על תוכנה מסוימת עבור ניהול העסק ובין אם מבקשים להתמקצע בתחום מסוים על מנת להעשיר את ארגז הכלים שלכם בתור טכנאים- טוב להכיר שיש מגוון קורסים שניתן לקחת בתחום- כך שניתן להמשיך ולהיות ערים לחידושים- לחיות את הקדמה.

יתרון יחסי

יש אינספור קורסי מחשבים וכל היופי שתמיד ניתן למצוא קורס נוסף להעמיק בו, קורס נוסף להשלים את ההתמחות, קורס מחשבים נוסף על מנת להשלים את הפער שהקדמה ממשיכה ליצור במרוצת הזמן. כמו כן לצד מגוון קורסי מחשבים גם ניתן למצוא מגוון מקומות שמעבירים קורסים שכאלו, כאשר יש קורסים שמכינים לקראת מבחנים בינלאומיים בתחום ויש קורסים שרק לשמע השם שלהם פותחים דלתות.

נקודת מוצא

כיצד יודעים איזה קורס מחשבים לקחת? ובכן הדבר תלוי האם עוסקים בתחום שמצריך ניהול תוכנה ספציפית, או האם מדובר על טכנאי מחשבים שמבקש להעשיר את הידע שלו בהתאם למגמה חדשה בתחום. כמו כן יש להתחשב בידע של כל אחד- כך למשל יש קורסים שמותאמים עבור אנשים חדשים בתחום שמבקשים לצלול אל עולם המחשבים מהבסיס ומנגד יש מגוון קורסים שמתאימים רק למי שכבר בקיא בתחום.

פרקטיקה

לאור המבחר הגדול ומבחר המקומות שמעבירים לימודים שכאלו, גם חשוב להבין מה כל קורס יודע להעניק. יש לברר לגבי ההסמכה, יש לברר לגבי כמה זמן נמשך כל קורס, (ניתן למצוא שאותו קורס יסתכם בעשרים מפגשים ומנגד אותו קורס במקום אחר יסתכם ב30 מפגשים), יש לבדוק מהן שעות הלימוד, (לא פעם ניתן למצוא מסלולי לימודי ערב עבור אנשים עובדים), מהו אופי התשלום, (האם ניתן להשתמש בפיקדון הצבאי), וכדומה. לסיכום נציין שיש מבחר קורסים בתחום, יש קורסים יותר יוקרתיים ויש פחות. יש קורסים שהם רק השלב הראשוני ויש כאלו שהם שלב לקראת הסמכה בינלאומית. ההיצע קיים- כל שנותר זה לבחור.

 

להתמקצע- קורס טכנאי pc

באופן כללי יש מגוון קורסים של טכנאי מחשבים שמיועדים עבור כל מי שמבקש לרכוש לעצמו מקצוע בעל ביקוש רב באחד התחומים היותר רלוונטיים כיום- בתחום המחשבים. יש מגוון קורסים שונים, אך כאשר יוצאים ללמוד קורס טכנאי pc, ניתן למצוא תחום שמאפשר למצוא עבודה באופן מיידי, לצאת עם מקצוע מבוקש ביד, עם מקצוע שמהווה נדבך חשוב בתחום. על כן מי שעובר קורס שכזה מחזיק ביתרון יחסי על פני מתמודד שטרם עבר קורס טכנאי pc.

תוצאה של ביקוש

יש להבין שקורס טכנאי pc הנו תוצאה של ביקוש רחב היקף  וזאת כיוון שרבים מחפשים אחר טכנאים שמכירים היטב מגוון חומרות לצד מגוון מערכות הפעלה ואף יודעים לעלות על מגוון פתרונות באופן מידי. כמו כן מי שעובר קורס טכנאי pc יוצא בשל להתמודד עם סביבה מאתגרת בה יש צורך להכיר מגוון מערכות הפעלה מתקדמות.

בחירת מקום

 כאשר בוחרים מקום עבור לימודים שכאלו יש צורך לבחור במקום בעל רזומה חיובי, שהמרצים בו בעלי ניסיון ויודעים כיצד להעביר את החומר הלימודי. יש לבחור במקום שדורש תרגול מעשי רב ואינו מסתפק רק בהרצאות תיאורטיות, יש לבחור בקורס שבנוי על מערך לימודים מסודר והגיוני וכמובן שהמוסד הלימודי בעל שם, כך שבוגריו יחטפו כמה שיותר מהר. כמו כן יש לבחור במקום שמכין את התלמידים לקראת מבחני הסמכה מבית מיקרוסופט.

קהל יעד

כל היופי שאל הקורס יכולים לגשת גם אנשים שטרם רכשו רקע בתחום, אך יחד עם זאת גם אנשים שמבקשים לעשות הסבה מקצועית ואנשים שמבקשים להכיר מקרוב מגוון רשתות ומערכות ההפעלה. מכאן שגם מי שללא ניסיון וגם מי שבעל רקע יכולים ללמוד האחד לצד השני. על כן בין אם מבקשים לעשות הסבה מקצועית ובין אם מבקשים להעמיק את הידע- טוב להכיר קורס שכזה. לסיכום נציין שלכל מקום יש דרישות מעט שונות וכל מקום מציע כמות שעות לימוד שונות. על כן מי שמתלבט רצוי שיבחן איזה פרמטר נכון לו, להיכן הוא יכול להתקבל ואיזה מקום יודע להציע לו את התנאים הטובים ביותר לצד סיכויי ההצלחה הטובים ביותר. 

קורס טכנאי pc

עולם המחשבים גדול מאי פעם. אם לפני 20 שנה, היו בתים בודדים בהם היה מחשב, ואם אותו מחשב היה מאוד מיושן ומאוד איטי ומוגבל, הרי שהיום בכל בית ישנו לפחות מחשב אחד, ובמרבית המקרים מספר מחשבים לבני המשפחה השונים. מחשבים גם אפשר למצוא כמעט בכל בית עסק, בין שמדובר על מחשב לכל דבר ובין שמדובר על קופות ממוחשבות, אבל בשורה התחתונה, מחשב הוא פריט נפוץ שאפשר למצוא בכל מקום, ובהתאם לכך צריך גם מישהו שיתקן אותו, שיתחזק אותו ויטפל בכל תקלה שמתעוררת במסגרת השימוש בו.

טיפול במחשב על כל היבטי החומרה והתוכנה

קורס טכנאי pc הוא קורס המעניק לכם מעגלי ידע נרחבים אודות המחשב, לרבות חומרת המחשב, מערכות הפעלה, תוכנות בסיסיות ופופולאריות, סוגים של תקלות, תהליכים וטכניקות לאיתור תקלה ותיקונה ועוד שורה של נושאים הנלמדים בקורס ומאפשרים לכם לרכוש את כל הידע הדרוש לכם על מנת לספק שירותי טכנאות לכל מחשב PC באשר הוא, בין שמדובר על מחשב ביתי במגזר הפרטי, בין שמדובר על מחשב נייד ובין שמדובר על מחשבים בארגון עסקי או ציבורי.

וודאו שזה הקורס שמתאים לכם

אחרי שאמרנו את זה, לפני שאתם נרשמים ללימודי קורס טכנאי pc עליכם להבין בדיוק מה המשמעות של הדברים, ולהחליט שזה מה שאתם רוצים לעשות. המדובר בתפקיד טכני מאוד, ואין לו שום קשר לעולם התכנות, מערכות המידע וכדומה. תוכלו כמובן להשתלב בתחום של תחזוקת וניהול רשתות מחשוב ותקשורת, אך יהיה עליכם להעשיר את מעגלי הידע שלכם בתחום הרשתות. במידה וזה לכשעצמו מובן לכם, וזה בדיוק מה שאתם רוצים, הרי שלימודי קורס טכנאי pc הם הלימודים המתאימים לכם ביותר.

בחירת מוסד הלימוד המתאים

כדי להבין בדיוק מה כולל הקורס, אילו נושאים נלמדים בו, כמה זמן אורך הקורס ופרטים נוספים, כדאי לגשת למוסדות הלימוד המציעים את הקורס במסגרת לימודי תעודה. כמו כן, כדאי להתייעץ עם טכנאי PC פעילים על מנת לקבל המלצות על מוסדות ההשכלה הטובים ביותר בתחום זה. אנשי מקצוע אלה בדרך כלל מכירים את הנושא ויכולים לתת לכם המלצות קונקרטיות.

אודות קורס מחשבים

"קורס מחשבים" הינה כותרת כללית למדי ומתחתיה מסתתרים מגוון תתי כותרות. כך למשל ניתן למצוא קורסי תכנות, קורסים לטובת הכרת המחשב, קורסי גרפיקה, קורסים עבור תחזוקת מחשבים, קורסי בקרה, קורסי בדיקה והרשימה עוד ארוכה. כיום קורסי מחשבים מאוד נפוצים וניתן למצוא אותם במגוון המוסדות השונים. לצד ההיצע הנרחב של הקורסים גם ישנו קהל יעד נרחב שמבקש לעבור את אותם קורסים, וזאת כי כידוע לכל תחום המחשבים מאוד עוצמתי ואינו עשוי להתפוגג בקרוב, אלא רק להמשיך ולהתפתח כאשר בכל עת נוספים שכלולים ותוכנות חדשות.

קהל יעד

קורס מחשבים מתאים גם עבור מי שהתחום עדיין חדש עבורו אך הוא נמשך לתחום ומבקש להתמקצע בו, וגם עבור טכנאים מנוסים שמבקשים להעשיר את ארגז הכלים שלהם ולצבור ידע נוסף במגוון תחומים וזאת על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות. יש לדעת שלימודי מחשב מוצעים במגוון מסלולי לימוד שונים, כך שניתן לבחור במסלול אקדמאי ואף למצוא שלל הכשרות ממוקדות.  מי שבוחר במסלול אקדמאי מהר מאוד יימצא שניתן לבחור בין תחום התוכנה, (אוסף פקודות המותאם לשפת התכנות), ויש לו דרישה רבה בעיקר במגוון יישומי מחשב אצל חברות שעוסקות בפיתוח לומדות, לבין תחום החומרה בה בעיקר נלמד ההרכב הפיזי של המחשב כאשר לרוב נעשה שילוב בין הפן הטכני לבין הפן התוכני.

לימודי תעודה

מלבד מסלולי לימוד שונים בתחום גם ניתן למצוא את האופציה היותר קלילה שנוגעת ללימודי תעודה עבור מקצועות המחשב. פה לרוב מדובר על קורסים שמיועדים לאנשים חסרי רקע בתחום ושמבקשים להכיר את התחום  ברמה הבסיסית ביותר. בין מגוון המסלולים ניתן למצוא לימודי בניית אתרים, לימודי תוכנות עיצוב, לימודי שרטוט ותכנון, לימודי אבטחת מידע, לימודי כתיבת תוכנה וכדומה.

רף קבלה

מי שמבקש ללמוד קורס מחשבים באוניברסיטה צריך לעמד ברף קבלה מאוד גבוה, וזאת כי מדובר על רמה גבוהה לצד ביקוש רב. עם זאת במכללות האקדמיות השונות כבר ניתן למצוא תנאי קבלה יותר גמישים ומי שפשוט מבקש לעבור קורס, יגלה שכמעט כל הדלתות פתוחות עבור כל אחד.

כלי חשוב- קורס טכנאי pc

כיום כאשר החומרה מתפתחת במהירות הבזק וכל יום יוצאים שדרוגים נוספים בתחום, עולה הצורך ביותר ויותר טכנאים הבקיאים בתחום. יש להבין שכיום יש הרבה יותר מרק מחשב אחד אצל מגוון עסקים ועל כן עולה הצורך להיעזר בשירותי טכנאי מחשבים באופן כליי ובטכנאי pc באופן נקודתי וזאת על מנת לקבל מענה עבור מגוון צרכים שונים- צרכים כגון תחזוקת שוטפת, שדרוג המערכת הקיימת וכמובן מערך תיקונים נרחב. לאור הביקוש הרב טוב לדעת שאם מבקשים לעבור קורס טכנאי pc, הרי שניתן למצוא מגוון קורסים מובילים בתחום.

ביקוש והיצע

קורס טכנאי pc התפתחו מאוד בשנים האחרונות עקב דרישה מרובה של השוק אחר טכנאים שמכירים באופן  מקצועי את מגוון מערכות החומרה והתפעול, וזאת כי רוב העסקים כוללים תחנות עבודה מסוג זה, (pc), לצד מערכות מבית מיקרוסופט. על כן בוגרי הקורס יוצאים עם שליטה מלאה על מגוון התחומים הנוגעים לחומרות, רשתות ומחשבים אישיים.

השתלבות מבטיחה

כיום ניתן למצוא לא מעוט אנשים שמבינים באופן כללי בחומרת החשבים, אך עדיין אין זה מסמיך ומכין אותם להתמודד בטריטוריה המורכבת ועל כן מומלץ לעבור קורס טכנאי pc. בעיקרון הקורס מעניק הכשרה מקיפה בטריטוריית טכנאות המחשב ומוציא את בוגרי הקורס עם התעודה הנכספת- עם תעודה של טכנאי מחשבים מוסמך. מכאן שברגע שיש תעודה שכזו הלקוחות יודעים שמדובר על טכנאי שבקיא ברזי המחשב, הרשת והחומרה. כמו כן יש מגוון מכלולים שמאפשרים לבוגרים שעמדו בשלל המבחנים להיות זכאים לתואר הנכסף מטעם מיקרוסופט ופשוט מאוד להיחשב למומחים בתחום ועל כן מגוון דלתות יפתחו לפניהם אם כעצמאיים ואם כעובדים אצל חברות מובילות.

קהל יעד

קורס זה עשוי להיות מתאים לקהל יעד נרחב- גם לאנשים חסרי ידע מקדים בתחום, אך עם זאת גם לאנשים שמבקשים להיכנס עם רגל ימין אל עולם ההייטק. באופן כללי רצוי להחזיק בכושר טכני מפותח ולהיות בעלי משיכה לתחום המחשבים. רבים מהחיילים המשוחררים מוצאים טעם בקורס זה מתוך הבנת המגמה ואף מגוון אנשים רבים שמבקשים לעבור הסבה מקצועית.

 

קורס HTML

שפת HTML ושימושיה העיקריים

שפת HTML היא שפת תכנות מבוססת תגיות, אשר באמצעותה כתובים הרבה מאתרי האינטרנט שקיימים כיום. הביטוי HTML הינו ראשי התיבות של Hyper Text Markup Language. השפה נחשבת כשפת תקן, וידיעת שפה זו היא ללא ספק הבסיס לכל סוג של עבודה עם תחום אתרי האינטרנט.

כיום, כמעט ואין מוסד או חברה, בתחום ההייטק או מחוצה לו, שאינם זקוקים לבוני אתרים בעלי ידע וניסיון. קורס HTML יוכל להקנות את הכלים הבסיסיים הנחוצים לעבודה עם שפה זו, ולהכשיר את בוגריו להיות בוני אתרים אשר ישתלבו בקלות בשוק התעסוקה.

חומר הלימודים

במהלך לימודי הקורס, יכירו התלמידים את מבנה הדף של HTML, ורבות מן התגיות העיקריות והנפוצות ביותר לשימוש. בין השאר, יילמד שימוש בתגיות עיצוב, תגיות של הוספת תמונה או מולטימדיה, הוספת טבלאות, הוספת קישורים ועוד. כמו כן, ישנם קורסים שישלבו גם יסודות משפת הJAVA, שגם היא שפה שימושית ביותר בעולם האינטרנט.

בכל מקרה, רצוי לבחור קורס HTML שלצד הלימוד התיאורטי, משלב גם הרבה מאוד התנסות מעשית. התנסות כזו תוכל לתת לתלמיד כלים רבים, שכן בתחום זה הלימוד התיאורטי אינו מספיק כלל; כמו כן, היא תוכל לסייע לבוגרים להשתלב ביתר קלות בתעסוקה בתחום.

על הקורסים

קורסים העוסקים בשפת HTML הם על פי רוב בסיסיים יחסית, ולא נדרש ידע קודם על מנת לעסוק בתחום מלבד היכרות בסיסים עם שימוש באינטרנט. קהל היעד שלהם הוא, אם כן, כל אחד שמתעניין בתחום או מעוניין לעשות הסבה מקצועית.

אורך הקורסים משתנה בין מוסד אחד למשנהו, ובדרך כלל הוא נע בין חודשיים לחמישה חודשים. לרוב, הלימודים נערכים פעם אחת בשבוע, כדי להתאים ללוח הזמנים של אנשים שעובדים או לומדים במוסדות אחרים. בסוף הלימודים, מקבלים הבוגרים תעודה מטעם מוסד הלימוד. מוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ מציעים את הקורס, אך מומלץ לבחור במוסד ידוע ובעל שם בתחום. תעודה של מוסד כזה תהיה בעלת משמעות עבור מעסיקים פוטנציאליים, ועובדה זו תיתן ייתרון משמעותי לבוגרי הקורס כאשר הם יחפשו עבודה בתחום. 

קורס מחשבים

בעולם ההשכלה המודרני, תחום המחשבים הוא אחד מבין המבוקשים ביותר. בכלכלת המדינה תחום ההיי טק הפך למרכזי במיוחד ובכלל בעולם המודרני. כיום אין כמעט שום ענף שאיננו נעזר בצורה כזו או אחרת במחשבים. שכן המונח מחשב כבר ממזמן לא שייך אך ורק למכשיר הוותיק שמוכר לכולנו משולחן העבודה הביתי או המשרדי, אלא שייך לדוגמא למחשב המניע מטוסים וכלי רכב, שואבי אבק ורובוטים, משחקי מחשב וכמובן המחשב הפופולארי ביותר שמשמש כיום כמעט כל אדם בעולם המערבי הלא הוא הסמארט פון.

מסלולי לימוד שונים

בתחומי ההיי טק התעסוקה שוקקת והענף מאד דינאמי. על כן כיום לא מעט אנשים מבקשים להשתלב בענף בין השאר בעקבות תנאי ההעסקה הגבוהים, המשכורות המכובדות שנחשבות להרבה יותר גבוהות מהממוצע בשוק. בנוסף מדובר בתחום מאתגר עם אפשרויות להמשך לימודים ושדרוג מקצועי לטווח הארוך עם לא מעט התמחויות שונות. ניתן להירשם אל מסלול לימוד אקדמי לתואר ראשון במדעי המחשב באחת מהאוניברסיטאות או לרכוש התמחות או הכשרה מסוימת במסגרת קורס מחשבים מזורז לצרכי עניין ותעסוקה בזמן כלשהו.

אופי הלימודים ותחום העסיוק

בעקבות שינויים טכנולוגיים תדירים או שינויי דגש טכנולוגיים ועלייתו של שינוי כזה על חשבון חברו הוותיק, כיום ייתכן שתחום ידע מסוים שנלמד יהפוך ללא רלוונטי בעליל כעבור שנתיים. קורס מחשבים ללימודי אפליקציות ומובייל הוא דוגמא מצוינת לכך שלפני שנים מועטות בלבד לא היה קיים בכלל ואילו היום מדובר באחד התחומים המבוקשים ביותר בענף. בתחום המובייל והאפליקציות קיים מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד שמתאימים לקהלי יעד מגוונים לרבות אנשי מקצוע שברצונם להעמיק את ידיעותיהם בתחום.

שפע של תחומי ידע

קורס מחשבים העוסק במובייל ואפליקציות יכול גם להתאים למשוחררי צבא שמעוניינים להתחיל ללמוד את הנושא מאפס ולפתח בעתיד קריירה משגשגת. בנוסף אנשים שמבקשים לבצע הסבה מקצועית ולחבור לעולם ההיי טק המרתק בהחלט עשויים להתאים לקורסים אלו. ישנם לא מעט תחומי ידע בעולם המחשבים ואם נתייחס לכל ההתמחויות השונות ודרגות העומק השונות בתחומי ידע אלו נקל להבין את הבלבול שמייצר השפע.

קורס טכנאי pc

קורס טכנאי pc מתאים למי מכם שניחן בחוש טכני, אוהב ומתחבר לעולם המחשבים. טכנאי מחשבים הוא לא כל אדם שמסוגל להתקין תוכנה או לעשות שימוש במברג. בעידן של היום ישנו צורך בהכשרה מקצועית בדמות של קורס טכנאי מחשבים אשר פותח מגוון הזדמנויות תעסוקה ונפרש על מסלולי לימוד שונים ונישתיים. טכנאי מחשבים נדרש בכל מקום שבו ישנם מחשבים. המקצוע הולך ומתפתח בקצב מסחרר ומחייב רמת מיומנות גבוהה. מלבד זאת הטכנאי חייב להחזיק בידע רב בתחום ולאתר פתרונות יצירתיים לאי אלו בעיות אפשריות.

תחומי אחריות ונושאי לימוד

תחום האחריות של טכנאי מחשבים נפרש על כל הנושא של התחזוקה וההתקנה של רכיבי חומרה לרבות התקנות ויישום של מערכות תוכנה כאלה ואחרות. כדי להתמקצע בתחום של חומרת המחשבים האישיים יש צורך בידע מעמיק ורחב היקף בטכנולוגיות המחשב. קורס טכנאי pc עוסק בהתקנת חומרה, עקרונות הרשת הארגונית והביתית, תמיכה במערכות הפעלה, פיתרון בעיות ותקלות ומתן שירות אישי. הקורס עצמו נועד להקנות לתלמידים את הידע היסודי והמעמיק הנדרש לעבודה בשטח.

קהל יעד

קורס טכנאי pc להכשרת טכנאי מחשבים אישיים פונה הן לאנשים חסרי רקע בתחום וכאלו שברצונם להשתלב בעולם ההיי טק והן לאקדמאים ובוגרי אוניברסיטאות שמעוניינים לערוך הסבה מקצועית. כמו כן קהל היעד של הקורס כולל גם חיילים משוחררים ואנשי מחשוב שברצונם להעמיק את ידיעותיהם בתחום. עבור אנשים שמעוניינים בהסבה מקצועית, קורס טכנאים מחשבים עשוי להיות פיתרון אידיאלי. זאת משום שעולם המחשבים וההיי טק הוא מבין המבוקשים ביותר כיום.

דרישות מטכנאים מחשבים

כתוצאה מדרישות השוק הגוברות לטכנאים בעלי הכרות נרחבת עם מערכות הפעלה וחומרה שמסוגלים לפתור בעיות באופן עצמאי בשטח, קורס טכנאי pc ורשתות תקשורת התפתח באופן ניכר. כיום חברות קטנות כגדולות ברובן נשענות על תחנות עבודה מסוג PC לצד מערכות ההפעלה של מייקרוסופט. טכנאי מחשבים נדרש בראש ובראשונה להפגין שליטה מלאה בתחום החומרה, בעולם המחשבים האישיים וברשתות. טכנאי מחשבים חייב להבין את עקרונות היסוד המנחים על מנת לצלוח בתחום החומרה ומערכות ההפעלה.

קורס VMWARE

קורס VMWARE במסגרת מסלולי ההסמכה של חברת VMware המפתחת של פלטפורמת הוירטואליזציה השכיחה ביותר בעולם, הוא אפשרות נהדרת להשתלב באחד מענפי התעסוקה המבוקשים והרלוונטיים ביותר כיום. נושא הוירטואליזציה הוא ללא ספק אחד מהנושאים החמים ביותר בעולם והפך לרלוונטי במיוחד כתוצאה מהביקוש הגובר למעבר למחשוב ענן אשר בחלקו מורכב גם ממעבר לעבודה בוירטואליזציה. נכון להיום חברת VMware מחזיקה למעלה מ- 70% מנתח השוק של מוצרי וירטואליזציה.

פיצול מסלולי ההסמכה

כדי להשתלב בעולם הוירטואליזציה, חברת VMware מציעה שני מסלולי הסמכות המתאימים לשני סוגים של קהלי יעד העוסקים בתחום. קורס VMWARE להסמכת VCP מתאים למהנדסי מערכות, מנהלי מערכות מידע, מפתחים, יועצי מחשוב ואנשי הסיסטם למיניהם. ההסמכה מחייבת מעבר של בחינה אחת לכל גרסת המערכת. לאחרונה החברה עברה מגרסה 3.5 לגרסת  VMware vSphere™ 4, מה שהוביל לפיצול מסלולי ההסמכה המעניק למומחים אפשרות להיבחן להסמכה עבור כל אחת מהגרסאות בנפרד.

הסמכת VCP 3.5

חברת VMware מציעה עבור הסמכת VCP 3.5 מספר מסלולים והבחירה ביניהם מושפעת מרמת ההיכרות והניסיון עם מוצרי החברה. אם רק עכשיו חברתם לעולם הוירטואליזציה ומוצרי החברה לא מוכרים לכם, יהיה צורך לעבור תחילה קורס VMWARE מסוג VI3: install & Configure V3.5 שיקנה לכם את כל הידע החיוני. לאחר מכן תוכלו לגשת לבחינת ה- VCP של גרסת 3.5. אם צברתם ניסיון טכני עשיר ונחשפתם למוצרי החברה, תוכלו להשתתף בקורס  VI3: Fast Track V3. מקוצר הכולל את התוכן של שני הקורסים הקודמים.

אפשרויות הסמכה למתקדמים

האופציה האחרונה להסמכה לגרסת 3.5 פתוחה למי שמחזיק בהסמכה קודמת על גרסאות 2.0 או 1.0. כאן יהיה צורך להיבחן אך ורק בבחינת VCP 3.5 אולם החברה ממליצה בכל זאת לעבור קורס VI3: What's New V3.5. כל ההסמכות ל- VCP4 החל מהראשון בינואר 2010 מחייבות בנוסף מעבר של אחד מקורסי ההכשרה לכל הפחות על המערכת החדשה. אם לא צברתם ניסיון עם מערכת VMware, יהיה צורך להשתתף באחד משני הקורסים הבאים:  VMware vSphere: Install, Cofigure, Manage V4 או  VMware vSphere Fastrack V4.

איך לבחור קורס טכנאי PC?

הסבר כללי על הקורס

קורס טכנאי PC הוא בעיקרו קורס העוסק בתיקון מחשבים. הקורס מקנה את כל הכלים לתיקון מחשבים ומכשירים אלקטרוניים אחרים אשר נמצאים בשימוש יומיומי בכל משרד- מדפסות, סורקים, מכונות פקס ועוד. הקורס מכשיר לתיקון מכשירים אלקטרוניים מסוגים שונים, באופן כללי- דהיינו, לא תיקון של מוצרי חברה מסוימת, אלא תיקון כל המכשירים מכל דגם שהוא.

מדובר, אם כן, בקורס מאוד יעיל. כל משרד, וכיום כמעט כל משפחה, צריכים לעיתים תיקון של המחשב או של אחד מן המכשירים האלקטרוניים הקשורים אליו. קורס כזה יכול לפתוח הרבה מאוד דלתות לאפשרויות עבודה שונות, כשכיר או לחלופין כעצמאי.

הביקוש לקורסים מסוג זה הינו גדול מאוד, ויחד איתו עלה גם ההיצע. עם זאת, לא כל קורס בו תיתקלו יהיה קורס מקצועי, אשר עונה על כל הדרישות של קורס מקיף ויעיל. חשוב מאוד לבחור בקורס טוב, אשר באמת יוכל לסייע לכם ללמוד את נושא תיקון המחשבים על בוריו, כך שמייד עם סיום הקורס תוכלו להתחיל לעבוד בתחום.

מה צריך לבדוק?

כל קורס טכנאי PC חייב להכיל מספר אלמנטים. אם הקורס אינו מכיל נושאים אלה, ניתן להבין שזהו אינו קורס מקיף ברמה הנדרשת.

קורס טוב יתחיל בהכרה בסיסית של המחשב ושל עקרונות הפעולה שלו (המינוח המקצועי הוא אלקטרוניקה ספרתית). לאחר מכן, הקורס יכלול היכרות עם כל אחד מן החלקים שקיימים במחשב- וביניהם זיכרון, מעבד, לוח אם, דיסק קשיח ורכיבים היקפיים. יש ללמוד הן על המבנה של רכיבים אלה, והן על תחזוקה נכונה שלהם. כדאי לבחור בקורס שמכיל חומר לא רק על רכיבי המחשב עצמם, אלא גם על מכשירים נלווים כגון פקסים ומדפסות.

בקורס טוב עוברים לא רק על רכיבי החומרה, אלא גם על התוכנה. הקורס יכיל גם היכרות עם כל מערכות ההפעלה הנפוצות כיום, כולל התקנה נכונה שלהן ותקלות שעלולות להתעורר בהן. על הקורס להקדיש זמן גם ללימוד על איתור והתמודדות עם וירוסים מסוגים שונים.

בנוסף, חשוב לוודא שהקורס לא מכיל אך ורק הסבר תיאורטי, אלא גם התנסות מעשית בחומר הנלמד. 

קורס טכנאי PC- בפרקטיקיו מביאים אותך לשיא.

טכנאי PC הוא מקצוע מבוקש מאוד על ידי לקוחות פרטיים, ציבוריים וארגוניים, חברות גדולות וקטנות, מוסדות לימוד, מרכזי לימוד והדרכה ובעצם כל מקום אשר נשעה בו שימוש במחשבים – קשה חהצביע על מקום שלא זקוק לאיש מקצוע כזה בהישג יד.

המחשבים- לצד היותם חכמים וחסכניים עבור בני האדם ומבצעים בעבורינו פעולות חשובות ומסובכות בלחצית כפתור הרי הם נדרשים גם כן לתיחזוק מתמיד, שדרוגים, תיקונים ושיפורים כשהם קורסים לעיתים קרובות או נדבקים בוירוסים. טכנאי PC מומחה ייתן מענה זמין ומהיר לכל בעיה כזו להנאת כל הצדדים- הלקוח המרוצה שימליץ עליו בחום לחבריו והטכנאי המרוויח סכום נאה בזמן קצר והופך לאיש מקצוע עסוק ומבוקש.

קורס טכנאי PC בפרקטיקיו- להגיע לפסגה בקצב שלך.

בפרקטיקיו חשבו עליכם ובנו קורס טכנאי PC מקצועי ומקיף הנותן לכל בעל ידע בסיסי במחשבים כלים מקצועיים וחדישים להיהפך תוך זמן קצר לטכנאי מומחה למחשבים היודע בדיוק איזה פעולה לבצע בכל רגע נתון ואיך לעבוד נכון מול כל מערכת. קורס טכנאי PC בפרקטיקיו שאתם לוקחים בזמנכם הפנוי הוא בחירה מוצלחת וחכמה שתעניק לכם אפיק פרנסה רווחי ומכניס.

כיצד משתתפים בקורס?

נרשמים לפרקטי קיו באתר, מקבלים קוד גישה ומכאן הדרך להצלחה פתוחה וברורה- אתם בוחרים את הקורס או הקורסים שאתם מעוניינים ללמוד- בנוסף לקורס טכנאי PC  תוכלו להתמקצע גם בשפות תיכנות מתקדמות, רשתות ותקשורת ועוד עשרות נושאים במחשבים במקביל ללא תשלום נוסף. אתם צופים בסדרת ההרצאות שכלם, מתרגלים ובאים למבחן מסכם סופי המעניק לכם תעודת הסמכה. זהו. זה התהליך הפשוט והדרך הקלה להצלחה הנמצאת ממש בהישג ידכם-בגלישה לאתר הבית של פרקטיקיו והרשמה קצרה גם אתם בדרך הנכונה.

מי המרצים בקורסים של פרקטיקיו?

מכללת פרקטיקיו שמה דגש רב על בחירת מרצים מהשורה הראשונה המעבירים את הקורסים בצורה חוויתית, מעניינת ומגוונת להנאת התלמידים הצופים ולזכירת החומר בצורה מסודרת, השיעורים מובנים לפי סדר נושאים מאורגן ופרקטי תוך מתן דוגאות, הדגמות והמחשות רבות ותרגולים מונחים. כמו כן ישנו חומר עיוני מעודכן ומגוון להעשרה נוספת בספרייה העיונית באתר של פרקטיקיו.

קורסי מחשבים

שלום לכולם !!

פעם הייתם בקורס מחשבים???

אתם לא יודעים מה אתם מפסידים  !!

קורס מחשבים פשוט נותן לך הכנה לחיים במחשבים אין לכם מושג כמה זה הולך לעזור לכם בחיים לדוגמא בעבודה שלי אני עובד בחנות פלאפונים רק בגלל שכל הזמן אני מסדר שם את המחשב אני מקבל משכורת כמעט כפולה ורוב הזמן הבעיות כל כך קטנות .

הדבר שהכי מצחיק אותי לשמוע שאני עושה דבר קטן שאפילו לא שמו לב שעשיתי אותו ואז הוא אומר לי נשבע לך לפני דקה זה לא עבד או שאני שומע שיואו איך עשית את זה שעה ניסתי לסדר את זה. המון מהדברים הם מאוד פשוטים לפתור במיוחד אחרי שלמדת בקורס מחשבים .

אנשים לפעמים כל כך פתטים בנושא מחשבים שזה מדהים פעם אחת באתי לאיזה ביקור בית והם אומרים לי שהמחשב לא נדלק אני לוחץ על הכפתור וזה לא נדלק אני בודק את השקע אני רואה את המפצל חצי בחוץ, כן זה היה הזוי .

לאן הגענו ישר הבאתי להם מספר של קורס מחשבים פשוט לא יכלתי להבין איך אנשים יכולים להיות כל כך מטומטמים המון אנשים אומרים לי שיש להם בעיה באינטרנט 90% מהזמן הבעיה היא שהם לחצו על כפתור מסוים במקלדת שעושה ביטול ל-wifi ואני תמיד חושב לעצמי אם הם רק היו הולכים לקורס מחשבים הכול היה נפתר.

אנשים לא מבינים כמה קורס מחשבים יכול לעזור להם ,אם זה בעבודה אם זה בבית להסתדר עם המחשב יותר בקלות בכל תחום ולא שיבוא הטכנאי ואין לך מושג מה הוא עושה, בכלל אם אתה תלמד בקורס מחשבים אתה תהיה הטכנאי ולא תצטרך לקרוא לטכנאי שכל דבר הכי קטן עולה איזה 200 שקל רק על הביקור הוא ייקח לך 150 שקל וזה אם הוא זול, אז אני שואל אותך לא יותר פשוט ללכת לקורס מחשבים ואז אתה תדע מה אתה עושה אני אישית אומר לך זה ישנה לכם את החיים פתאום אתה תרגיש בעל ידע.

לכן אני מציע לכם ללכת ללמוד קורס מחשבים במכללת פרקטיקיו.הנושאים הנלמדים במהלך קורס טכנאי מחשבים

קורס טכנאי מחשבים הינו קורס אשר כולל מגוון רחב מאוד של נושאים שונים ומגוונים. כמו בכל תחום לימודים אחר, ניתן לחלק קורס מחשבים לשני חלקים עיקריים. החלק הראשון הוא החלק בו נלמדים הלימודים התיאורטיים השונים והחלק השני הינו החלק בו נלמדים הלימודים המעשיים. כמובן, בתחום לימודים שכזה – מחשבים, החלק המעשי הינו הרבה יותר גדול מהחלק התיאורטי וכמו בתחומי לימוד רבים אחרים, מדובר בחלק הרבה יותר מעניין של הקורס. לרוב, קורסים אלו אינם ארוכים מידי וניתן למצוא גם קורסים של שנה ואולי מעט יותר, כך שכל אחד יכול להיות טכנאי מחשבים בזמן קצר וליהנות מאפשרויות רחבות של עבודה בתחום.

החלק התיאורטי של קורס טכנאי מחשבים

כאמור, חלק אחד מבין שני חלקיו של קורס טכנאי מחשבים הינו החלק התיאורטי. בחלק זה לומדים גם על ההיסטוריה של עולם המחשבים ועל ההתקדמות של התחום הזה וגם על החלקים השונים של המחשב, על הדרך בה הם פועלים וכדומה. למעשה, כל תלמיד אשר מקשיב בחלק זה ומבין את החומר, יכול להכיר את המחשב בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה גם מבלי לפתוח את המארז שלו ולבדוק את החלקים אשר קיימים בפנים. הוא יודע מהם החלקים החיוניים לכל מחשב, מהם החלקים שניתן להוסיף לו וכיצד פועל כל חלק וחלק.

החלק המעשי של קורס טכנאי מחשבים

החלק המעשי של קורס טכנאי מחשבים הינו חלק מורכב יותר אשר כולל עבודה טכנית מעמיקה על המחשב עצמו. העבודה כוללת היכרות עם המחשב על כל החלקים השונים שלו, היכרות עם החומרה, התוכנה וכל פרט ופרט אשר מרכיב בסופו של דבר את המחשב השלם. למעשה, חלק זה הינו הכנה לעבודה אותה יצטרכו לבצע טכנאי המחשבים בסיום הקורס ולרוב, חלק זה יסייע להם בהצלחה בבחינות הגמר ובסיום הקורס בצורה הטובה ביותר. חלק זה מועבר על ידי מרצים שהם עצמם מומחי מחשבים גדולים כך שכל המידע אותו הם מעבירים הינו אמין ומקצועי והתלמידים יכולים להתקדם בזכותו.כל המידע הדרוש על קורס מחשבים

בעולם הממוחשב של היום, כל חברה קטנה או גדולה מעסיקה טכנאי מחשבים בחברה אשר אחראי על תיקון וטיפול כל הנושאים הקשורים למחשבים שבשימוש עובדי החברה. טכנאי מחשבים הוא איש שירות אשר נותן שירותי תיקון ותחזוקה של המחשבים בעת תקלה או התקנה של מחשבים חדשים. על מנת להיות טכנאי מחשבים צריך איש המקצוע לעבור קורס טכנאי מחשבים שמעני