התקנת Windows - נושאים מתקדמים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

התקנת Windows - נושאים מתקדמים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

אבטחת מידע לבתי עסק קטנים

רשתות של עסקים קטנים ניצבות מול כמה וכמה איומים, אולם המרכזיים והחמורים ביותר מביניהם קשורים ישירות לתחושת הביטחון בקרב מקבלי ההחלטות ובעלי העסק ובפרט לחוסר ידע מקצועי בשל מגבלות התקציב, ידע שהינו בגדר הכרח להגנתה של הרשת. "National Cyber Security Alliance" ערכה סקר, מתוכו עלה שלמעלה מ- 30% מהמדגם הניחו כי הסיכוי להיפגע ממכת ברק ישירות בחזה הינו גדול יותר מאשר הסיכויים למתקפה על המחשבים שברשותם שמקורה הוא ברשת האינטרנט.

איומים ממשיים על עסקים

חברת SANS מציגה באופן שוטף נתונים סטטיסטיים אודות משך הזמן הממוצע בו כל מחשב "נקי", כלומר הכולל מערכת הפעלה שהותקנה בצורה נקייה מבלי הגנות ועדכונים, יכול להיות חשוף למתקפות או לסריקות עוינות. לפי הנתונים האחרונים שפורסמו נמצא שהזמן הממוצע נע בין עשרים עד שלושים דקות. מדי יום ביומו איומים חדשים צפים ועולים ויתכן מאד שמכת הברק תפגע בזמן הקרוב בעסק, בין אם בצורה של התמודדות לא יעילה עם דוא"ל זבל ובין אם עקב חשיפה של מידע רגיש הקשור למעגל הלקוחות של העסק.

מדוע בתי עסק קטנים מתעלמים מהנושא של אבטחת הרשת?

ההתעלמות של בתי עסק קטנים מכל האיומים הקשורים אל אבטחת מידע ורשת נובעת מכך שבעליהם מאמינים שמפאת גודלו הקטן של העסק לרבות חוסר חשיבותו היחסי בשוק, שום פורץ למעשה לא ישקיע מאמצים במתקפה על רשת המחשבים והתקשורת של אותו העסק. מדובר בהנחה שגויה בעיקרה. כיום ישנה דרישה על פי חוק כמו למשל התקנים של Sarbanes-Oxley Act  להשקיע יותר בנושא של אבטחת מידע המופנית אל חברות ועסקים קטנים.

חברות גדולות מול קטנות

המודעות של חברות גדולות לסיכוני האבטחה הנ"ל הינה גדולה יותר ועל כן הן נוהגות להעסיק אנשי מקצוע מומחים שכל תפקידם נעוץ בהגנה על רשת המחשבים בעזרת כלים מיוחדים. אחד מהכלים הללו יכול להגיע בצורה של מערכת Firewall או מערכות זיהוי מתוחכמות של חדירות הנדרשות לעדכונים שוטפים. על אף שעסקים קטנים אינם יכולים או נדרשים להשקיע את אותם המשאבים מבחינה כלכלית, מבחינת כוח אדם ותחזוקה במערכות הגנה מתקדמות, בכל זאת מכאן ועד התעלמות או הדחקה מלאה הפער עדיין גדול.

קורס טכנאי מחשבים

זמינותו של המחשב ועבודתו התקינה נראית לנו לעיתים כמובנת מאליה. כולנו רגילים שבכל רגע בו נזדקק למידע, לביצוע פעולות, לתקשורת עם אנשים או לכל מטרה אחרת הוא יהיה שם בשבילנו. עם זאת, עלינו לזכור כי המחשב הוא מכונה, וכמו כל מכונה אחרת הוא עלול לקרוס מסיבות כאלה ואחרות. לעיתים יש תקלות שנפתור לבד, אך לעיתים נזדקק לבעל מקצוע שעבר קורס טכנאי מחשבים.

 

מדוע יש צורך בקורס?

לא מעט אנשים מתחילים את דרכם ללא הכשרה פורמלית ובמקום העבודה מקבלים את ההכשרה והניסיון. אם כך, מדוע קורס טכנאי מחשבים הוא מומלץ? הקורס נותן ידע רחב יותר. אמנם ניתן לתקן מחשבים גם ללא הידע באלגברה, סטטיסטיקה או גרפיקה ממוחשבת אך ככל שתהיה תמונה רחבה יותר כך רבים הסיכויים להמשיך ולהתפתח ולא להשאר טכנאי. טכנאי אשר קיבל ידע גם בתחום הרשתות, החומרה והתוכנה יוכל לנתב את עצמו לכיוונים נוספים ולהתקדם הלאה.

 

למה לשים לב כשלומדים בקורס

הידע הרחב והתחומים השונים שכולל קורס טכנאי מחשבים הוא יתרון מבחינת העניין והידע שישמשו להמשך. עם זאת, המטרה היא העבודה שלאחר הלימודים. הלימודים הם הכלי ולא המטרה הסופית. שימו לב כבר במהלך הקורס מהו התחום בו תרצו להתמקד בהמשך ושימו דגש עליו. בקורס יש לא מעט חומר עיוני. כמובן שיש ללמוד אותו בכדי לעבור את הקורס אך ככל שתתאמנו באופן מעשי כך תצאו לשוק העבודה כשאתם בעלי ניסיון וביטחון רבים יותר.

 

לקבל תעודה בינלאומית

מומלץ לעבור קורס שבסופו, מלבד תעודה מטעם מוסד הלימוד, תוכלו לעבור מבחן מטעם אחת מחברות המחשבים המוכרות ביותר כמו מיקרוסופט או סיסקו. במידה ועברתם את המבחן תוסמכו כטכנאי מחשבים גם מטעם אותן חברות והדבר בהחלט יוכל לסייע לכם בהמשך במציאת עבודה או לקוחות.

 

טכנאי מחשבים- כל אחד יכול

קורס טכנאי מחשבים ניתן לעבור גם אם אינכם משוחררי צבא אלא בשלב מתקדם יותר בחייכם. הקורס אינו ארוך והוא נערך במתכונת חד או דו שבועית, גם בשעות אחר הצהריים והערב. כך, גם אם אתם אנשי משפחה ומחוייבים למקום העבודה תוכלו לשלב אותו בחייכם.

טכנאי מחשבים כהתחלתה של קריירה שניה

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם באמצע החיים או אפילו מאוחר יותר בצומת דרכים מבחינת הקריירה. היום המעברים ממקום עבודה אחד לאחר הם מהירים הרבה יותר ממה שהיה בדור הקודם. עם זאת, היום ישנן אפשרויות אשר לא היו בעבר, כך שגם אם פוטרתם לאחר 20 שנות ותק במקצוע מסויים, היום ישנן אפשרויות איך להרים את עצמכם ולהתחיל מחדש. אחת האפשרויות היא להסב את מקצועכם לתחום המחשבים ולהיות טכנאי מחשבים לפחות בתור התחלה. מכאן השמים הם הגבול.
טכנאי מחשבים- מקצוע בטוח ומבוקש


המחשב הוא כלי עבודה שימושי ביותר בכל עסק, קטן כגדול. היום עסקים בכל התחומים מתנהלים באמצעות מחשב או מספר מחשבים אליהם מוכנסים נתונים הנוגעים לניהול העסק. גם חנות מכולת תתנהל בעידן שלנו באמצעות מחשב. בנוסף לעסקים, גם בבתים פרטיים נעשה שימוש רב במחשב ככלי עבודה כמו גם ככלי תקשורת, איסוף מידע ואף בידור. לכן, טכנאי מחשבים הוא בעל מקצוע אשר יזדקקו לו מדי פעם בפעם הן בבתים פרטיים והן בעסקים. עסקים בגודל בינוני ומעלה אפילו יעסיקו טכנאי מחשבים במקום העבודה באופן קבוע. לכן, אם אתם נמשכים לכיוון הטכני זהו מקצוע בהחלט כדאי בשל הביקוש ההולך וגובר לשירותיו של בעל מקצוע מיומן ומעודכן בתחום המחשבים.
התחלת עבודה כמעט מיידית


אנשים מהססים לפני שהם עושים הסבה מקצועית בין היתר בשל ההכשרה הארוכה הנדרשת עבור רוב המקצועות, במיוחד למי שלא בא מהתחום. לא כך הוא לגבי טכנאי מחשבים. כאן מדובר על מקצוע שההכשרה אליו קצרה יחסית ואת התעודה ניתן לקבל לאחר קורס לא ארוך של מספר חודשים. זהו מקצוע שאת רוב הידע והמיומנות רוכשים תוך כד עבודה. בגלל השינויים המהירים בטכנולוגיה, לעבודה נוספים כל העת מרכיבים שלא היו לפני מספר שנים. טכנולוגיות מתחלפות ומשתנות כך שבאחריותו של הטכנאי להתעדכן בחידושים האחרונים ולא להסתמך על הלימודים שלמד לפני מספר שנים.בסופו של דבר, איכותו של כל בעל מקצוע נקבעת בעיקר על פי אישיותו, רצינותו ומוכנותו לעבודה קשה.

הכנה לקראת לימודי טכנאי מחשבים
במציאות היומיומית הישראלית עולם התעסוקה משתנה מדי יום ועל מנת למצוא את מקומנו בשוק העבודה הכללי נדרש תהליך של בדיקה, ניסוי וטעייה. אין ספק שישנם לא מעט תחומים בהם תוכלו למצוא את עצמכם משתלבים במהלך הזמן אולם מי מאיתנו אינו מעסיק את עצמו בשאלות לגבי התחומים השונים ואילו מהם הם המשתלמים ביותר עבורנו, כמו גם המקצועות המתגמלים ביותר. על מנת שתוכלו לקבל מושג כללי לגבי התחומים השונים בשוק חשוב לקרוא קצת מידע מקדים ולקבל פרטים שונים מהמכללות ומהאקדמיות.

כיום הולך וניכר תהליך המעיד על ירידת קרנה של האקדמיה ועלייה בביקוש ללימודים במכללות ובמכינות פרטיות וציבוריות. לאחר שאנו מגלים כי בוגרי תארים מתקדמים מוצאים את עצמם מובטלים בבית חודשים ואף לעיתים שנים מתום הלימודים מתברר כי האקדמיה אינה מהווה ערובה להכנסה בטוחה. לפיכך – יותר ויותר אנשים מעדיפים לפנות לתחום לימודי במוסדות כגון מכללות פרטיות וציבוריות. הכנה לקראת לימודי טכנאי מחשבים הינו אחד התחומים היותר מבוקשים כיום.

יתרונן הגדול של המכללות השונות הוא בהיותן הכנה מושלמת לשוק העבודה והעובדה שהן מעניקות ארגז כלים עשיר לכניסה לתחומים השונים. מדובר יחסית בלימודים קצרים ברוב הזמן ובאופן יחסי ללימודים האקדמאיים כאשר במקביל רוכשים התלמידים כלים מעשיים וייעודיים המאפשרים כניסה קלה ומהירה לשוק העבודה. חלק ניכר מן המכללות אף מעניק ליווי מלא עם הכניסה לשוק העבודה ושיפור היכולות להיכנס לחברות הגדולות בתחומים השונים.

אצלנו בפרקטיקיו תוכלו למצוא מגוון רחב של תחומים שונים ומגוונים לרכישת השכלה, ביניהם הכנה ללימודי טכנאי מחשבים והכנה ללימודי ניהול בסיסי נתונים, לימודי ניהול מערכות וקידום אתרים ועוד. אין ספק שקורסים ייעודיים וטכניים מאפשרים ללומדים להיכנס ישירות לתחום המבוקש ולהתברג בתפקידים המבוקשים ביותר. אנחנו במכללה מעניקים לתלמידים שלנו הכוונה מלאה לאורך כל הדרך ותוכלו לקבל אצלנו הכנה ללימודי טכנאי מחשבים באופן המקצועי ביותר.

פרקטיקיו הינה המכללה המעודכנת והמתקדמת ביותר בארץ כיום ללימוד מקצועות המחשב השונים וכן המכללה המאפשרת ליווי מלא לכל אורך הדרך, כאשר כל השיעורים שלנו מועברים אונליין באמצעות המחשב.
מה ללמוד: החל מקורס בישול ועד קורס טכנאי מחשבים
השתחררת מהצבא? הספקת לחרוש בחצי שנה את הודו סלאש דרום אמריקה? "הגיע הזמן שתמצא את עצמך" אתה שומע את גברת פולניה לוחשת לך? כנראה שזה הזמן להתחיל ללמוד. לימודים לא חייבים להיות משימה מפרכת ומעצבנת, החל משלב הבחירה, דרך הלימוד עצמו שכאשר מדובר במסגרת של תואר/ מקצוע זו מסגרת יותר חופשייה, ועד כמובן הסיום-השלב המיוחל. לכבודכם הכנו את המאמר הבא: איך לבחור במה ללמוד, בין אם אתם מכוונים לקורסים כמו קורס טכנאי מחשבים או לימודי שף.

החפזון הוא מן השטן