יסודות התקשורת - מתחילים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

יסודות התקשורת - מתחילים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

הרצאה בנושא ניהול רשתות
המציאות הישראלית היומיומית מכתיבה לכולנו את החיפוש אחר המשרה המושלמת. אין זה פלא כי במציאות לא וודאית מבחינה כלכלית כולנו עסוקים במציאת המקצוע המכניס שייתן לנו את הביטחון הכלכלי וההכנסה הבטוחה למשך זמן רב. אם גם אתם רוצים למצוא את עצמכם במקום מצליח בתעשייה, או אם אתם סבורים שההכנסה שלכם אינה גבוהה דייה, אם אתם חושבים על הסבה ואינכם יודעים לאן לפנות – כדאי שתקראו את המאמר הבא.

אין ספק שמדובר בשוק ערני ודינאמי המציע לא מעט אופציות שונות להתפתחות. אם גם אתם רוצים להתפתח בתחום מסוים או לרכוש מקצוע מבוקש בניהול רשתות או ניהול מערכות מידע, ניהול בסיסי נתונים או קידום אתרים, בניית אתרים ועוד – תוכלו למצוא אצלנו בפרקטיקיו את המענה המושלם לצרכים השונים שלכם. אין זה סוד כי בעוד שתחומים אחרים מדשדשים, תחומי המחשוב השונים ממשיכים להציע דרישה לכוח אדם בתחומים השונים, וזאת גם כאשר בתחומי עיסוק אחרים ישנה ירידה בביקוש לעובדים חדשים.

ישנם לא מעט מקצועות כיום אותם ניתן לרכוש בתוך זמן קצר יחסית על ידי הירשמות לקורסים ייעודיים כאלה ואחרים המקנים ללומדים את הכלים השימושיים  - אלה שיאפשרו לכם להיכנס לשוק בתוך זמן קצר ובאופן מקצועי. המכללות המעבירות מקצועות אלו מציעות מגוון קורסים שונים וביניהם הרצאה בנושא ניהול רשתות ועוד. אצלנו במכללה תוכלו למצוא את כל המגוון מבלי לצאת מהבית.

אנחנו בפרקטיקיו מציעים לתלמידים שלנו את החומרים המתקדמים ביותר ואת המגוון הגדול ביותר של אפשרויות שונות ללימוד בתחומים השונים. אצלנו תוכלו למצוא את המורים הטובים ביותר בכל תחום שהוא מבלי שתצטרכו אפילו לקום מהספה! המקצועות שאנו מציעים לתלמידינו מתעדכנים ומשתנים ללא הרף יחד עם השוק כך שבכל מקרה תמיד תוכלו למצוא את המסלול המתאים לכם מכל.

אם אתם מתלבטים או לא יודעים היכן מקומכם בשוק העבודה, אם אתם רוצים להגדיל את ההכנסה שלכם ולא יודעים באיזה מסלול לפנות ואם אתם חושבים שאתם יכולים להתפתח במקצוע מכניס – צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נכוון אתכם אל המסלול להצלחה.
כל המידע על קורס MCSE
תעודה המעידה כי אדם הוכשר להיות מהנדס מערכות מטעם חברת מיקרוסופט או כפי שהתואר מכונה בקיצור MCSE היא תעודה בעלת משמעות רבה. כל חברה כמעט זקוקה לאדם שיהיה מיומן בכל הקשור בתפעול, הקמה, תחזוק ותיקון מערכת הרשתות בחברה. התקשורת המרכזית בין עובדי החברה, במחלקות ובסניפים השונים, ובין המנהלים לעובדים נעשית באמצעות הרשתות. לכן, קורס המלמד את נושא הרשתות לעומקו הוא מבוקש.

למי מיועד קורס MCSE ?

קורס MCSE נועד להכשיר אנשים בעלי ידע בסיסי במחשבים והכרה של מערכות הפעלה. עם זאת, ניתן למצוא הן קורסים למתחילים אשר בהם הידע הקודם הנדרש בתחום המחשבים הוא בסיסי מאוד. ישנם קורסים מתקדמים יותר אשר בהם נדרש ידע מסויים במחשבים. ישנם מוסדות אשר עורכים ראיון או מבחן קבלה כלשהם. מכללת פרקטיקיו מאפשרת ללא תנאי קבלה וללא תשלום ללמוד את קורס המתחילים מהבית ולאחר מכן להמשיך לקורס מתקדמים כתלמידים מן המניין.

מהם נושאי הלימוד הנלמדים במהלך הקורס?

קורס MCSE כולל מגוון נושאים על פי הידע שתידרשו להפגין בבחינה, ביניהם: :מערכות הפעלה, מידע ותוכנות לטכנאים, מבוא לרשתות, תקשורת מחשבים ותשתיות רשת מחשבים, תכנון והקמה של רשת המלווה בהקמת שרתים, חומרה, הקמה, תפעול ופתרון בעיות בשרת Exchange, עיצוב ותחזוקת רשתות מרחביות, Windows XP, ניהול משאבים, ניהול משתמשים ותוכנות באמצעות GPO, עדכונים וגיבויים, מוצרים נלווים ועוד.

היכן נלמד הקורס ומהו היקפו?

הקורס נלמד במוסדות לימוד העוסקים במיחשוב. היקף הקורס וגם שעות הלימוד משתנים ממוסד למוסד.. הטווח הוא בין ארבעה חודשים לשנה. מכללת פרקטיקיו מאפשרת ללמוד את הקורס כקורס אונליין באמצעות סרטונים מוסברים ומפורטים, מה שחוסך זמן הגעה למוסד הלימודים ומאפשר ללמוד בשעות הנוחות לכם..

מהי בדיוק הבחינה של מיקרוסופט?

הבחינה של מיקרוסופט מורכבת למעשה משבע בחינות שונות. אין ספק שלימוד קורס באחד המוסדות המכינים לבחינה יקל עליכם מאוד. חברת מיקרוסופט מתייחסת בבחינות לכל נושא ונושא אותם צריך לדעת מהנדס רשתות מוסמך מטעמה. הבחינה נערכת במוסדות המורשים להעביר אותה ויש לשלם עליה תשלום נוסף מעבר לתשלום עבור הקורס.
זה הזמן להרשם לקורס מבוקש-קורס טכנאי מחשבים!
עולם המחשבים מדליק אותך? זה הזמן להרשם לקורס מבוקש-קורס טכנאי מחשבים!

כיום, במרבית הבתים והארגונים ניתן למצוא לפחות מחשב אחד. בבתים ממעמד בינוני ומעלה כבר יהיו שניים או אפילו שלושה, כשלפחות אחד מהם נייד. זוהי הסטטיסטיקה הרווחת בעולם המערבי טכנולוגי של ימינו. עם העלייה בכמות וברשתות המחשבים, עלתה גם הדרישה לטכנאי המחשבים לצורך התקנה של מערכות מחשב, תחזוקה, טיפול ותיקון בתקלות ועוד. קורס טכנאי מחשבים הפך לקורס מבוקש מבין קורסי הטכנולוגיה המוצעים במכללות טכנולוגיות ברחבי הארץ.

מגוון מסלולים והתמחויות שונות-אי אפשר להשתעמם כאן!

בעקבות תאוצה בפיתוח הטכנולוגי, ניתן למנות כיום מסלולי התמחות שונים ומגוונים לטכנאי מחשבים, ביניהם טכנאי מחשבים ביתיים, טכנאי רשתות תקשורת, טכנאי עם התמחות בחומרה ותוכנה ועוד. גם בתוך מסלול התמחות  מסויים של קורס טכנאי מחשבים עדיין סביר שילמדו  קורסי הבסיס הבאים: אלגברה, סטטיסטיקה, יסודות החשמל, אלקטרוניקה- אשר הם חיוניים לעבודתו של כל טכנאי. מעבר להם נושאי הלימוד משתנים בין מסלול אחד למשנהו ובין מכללה למכללה.

מה להביא איתי? ומה אני מקבל?קורס טכנאי מחשבים כולל דרישות קבלה לא גבוהות במיוחד: 12 שנות לימוד, אנגלית בסיסית, בחינה מקדימה ולעיתים גם ראיון קבלה בסיסי. משך זמן הלימודים משתנה בין מוסד אחד לשני ובדרך כלל נמשך כמספר חודשים. על מנת לקבל תעודה של טכנאי מחשבים מוסמך יש, מלבד הגשת תרגילים במהלך הקורס, להגיש גם פרויקט אמצע ופרויקט גמר. התעודה הינה מטעם המכללה ומהט-המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע.

ותכל'ס-מה יוצא לי מכל זה?

אפשרויות התעסוקה בגמר קורס טכנאי מחשבים הינן מגוונות. ניתן להשתלב כשכיר במגוון חברות שירות ותמיכה, חברות וחנויות מחשבים, חברות עסקיות וארגונים או כטכנאי בעל עסק עצמאי לתיקון, תחזוקה ותפעול. השכר הוא טוב, ניתן להתקדם וגם כשכיר ישנן אופציות עבודה בשפע (כי מי מאיתנו לא הזעיק טכנאי מחשבים במקרה של תקלה..?). לסיכום זהו קורס מומלץ בשל היותו פרקטי ודינאמי ,הוא מחבר בין מה שנלמד לבין העבודה בחוץ בפועל, וניתן למצוא בו אופציות תעסוקה מגוונות ולהשתכר יפה.

עולם המחשבים מדליק אותך? זה הזמן להרשם לקורס מבוקש-קורס טכנאי מחשבים!

כיום, במרבית הבתים והארגונים ניתן למצוא לפחות מחשב אחד. בבתים ממעמד בינוני ומעלה כבר יהיו שניים או אפילו שלושה, כשלפחות אחד מהם נייד. זוהי הסטטיסטיקה הרווחת בעולם המערבי טכנולוגי של ימינו. עם העלייה בכמות וברשתות המחשבים, עלתה גם הדרישה לטכנאי המחשבים לצורך התקנה של מערכות מחשב, תחזוקה, טיפול ותיקון בתקלות ועוד. קורס טכנאי מחשבים הפך לקורס מבוקש מבין קורסי הטכנולוגיה המוצעים במכללות טכנולוגיות ברחבי הארץ.

מגוון מסלולים והתמחויות שונות-אי אפשר להשתעמם כאן!

בעקבות תאוצה בפיתוח הטכנולוגי, ניתן למנות כיום מסלולי התמחות שונים ומגוונים לטכנאי מחשבים, ביניהם טכנאי מחשבים ביתיים, טכנאי רשתות תקשורת, טכנאי עם התמחות בחומרה ותוכנה ועוד. גם בתוך מסלול התמחות  מסויים של קורס טכנאי מחשבים עדיין סביר שילמדו  קורסי הבסיס הבאים: אלגברה, סטטיסטיקה, יסודות החשמל, אלקטרוניקה- אשר הם חיוניים לעבודתו של כל טכנאי. מעבר להם נושאי הלימוד משתנים בין מסלול אחד למשנהו ובין מכללה למכללה.

מה להביא איתי? ומה אני מקבל?קורס טכנאי מחשבים כולל דרישות קבלה לא גבוהות במיוחד: 12 שנות לימוד, אנגלית בסיסית, בחינה מקדימה ולעיתים גם ראיון קבלה בסיסי. משך זמן הלימודים משתנה בין מוסד אחד לשני ובדרך כלל נמשך כמספר חודשים. על מנת לקבל תעודה של טכנאי מחשבים מוסמך יש, מלבד הגשת תרגילים במהלך הקורס, להגיש גם פרויקט אמצע ופרויקט גמר. התעודה הינה מטעם המכללה ומהט-המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע.

ותכל'ס-מה יוצא לי מכל זה?

אפשרויות התעסוקה בגמר קורס טכנאי מחשבים הינן מגוונות. ניתן להשתלב כשכיר במגוון חברות שירות ותמיכה, חברות וחנויות מחשבים, חברות עסקיות וארגונים או כטכנאי בעל עסק עצמאי לתיקון, תחזוקה ותפעול. השכר הוא טוב, ניתן להתקדם וגם כשכיר ישנן אופציות עבודה בשפע (כי מי מאיתנו לא הזעיק טכנאי מחשבים במקרה של תקלה..?). לסיכום זהו קורס מומלץ בשל היותו פרקטי ודינאמי ,הוא מחבר בין מה שנלמד לבין העבודה בחוץ בפועל, וניתן למצוא בו אופציות תעסוקה מגוונות ולהשתכר יפה.
אילו אפשרויות יש למי שמעוניין לעבור קורס מחשבים
עולם המחשבים הוא עולם מרוכב ומרתק. הוא טומן בחובו אפשרויות רבות ולמעשה לימודי מחשבים הם דבר מגוון למשי. הסיבה לכך היא שהמון דברים בעולם שלנו קשורים במחשבים ולכן ניתן למצוא קורס מחשבים כמעט בכל תחום. מסלולים לימודים שכולל לימודי תוכנה, מסלול לימודי שיווק באינטרנט, לימודי קידום אתרים, מסלול לטכנאי מחשבים ועוד מסלולי לימוד רבים כלולים תחת הכותרת קורס מחשבים. קורס כזה יכול להיות גם במסגרת הסבה מקצועית למי שמעוניין לפתח קריירה שניה.

לטכנאים


קורס מחשבים לטכנאים למשל נמשך בין שנה לשנתיים. ניתן לשלב בו עבודה במקביל ללימודים. בקורס לומדים על מבנה המחשב, מערכות ההפעלה השונות, התקנת חומרה שגרתית או מיוחדת ועוד נושאים רבים ומגוונים. עבודתם של טכנאי מחשבים כוללת כיום לא רק תיקון מחשבים או התקנה, אלא גם שילוב של כמה מחשבים יחד ויצירת רשת מחשבים ולכך קיימים מסלולי לימוד מיוחדים שמכשירים טכנאים להתקין רשתות תקשורת.

תכנות


חשוב להזכיר שאפשרויות התעסוקה בסיום קורס כזה הן מגוונות וניתן להשתלב בשוק העבודה בין אם כשכיר ובין אם כעצמאי בקלות רבה. קורס מחשבים אחר הוא קורס פיתוח תוכנה שמבוסס על טכנולוגיות קיימות ברשת ועל כל האפשרויות שמציע שהאינטרנט במטרה לקדם את הצרכים החיוניים לכם. זהו קורס שמאפשר לקחת תוכנה קיימת ברשת, לבצע בה מספר שינויים וכך להתאימה אותה לשימוש שלכם, בין אם לשימוש פרטי ובין אם לצרכי עבודה. את התוכנה יש לקחת ברישיון כמובן כדי שניתן יהיה לערוך בה שינויים.

הקורס גם מלמד כיצד ליצור דרגות אבטחה, שפות תכנות בסיסיות, עבודה עם בסיס נתונים, עיצוב מערכות ועוד. קורס כזה נמשך כעשרה חודשים וניתן לשלב במהלך הלימודים גם עבודה.

שיווק ברשתות החברתיות


לכל מי שמתעניין בעולם השיווק, ניתן לקחת קורס מחשבים שעוסק בשיווק ופרסום בפייסבוק. נקודת המוצא של הקורס היא שאחת הדרכים הטובות ביותר לפרסם או לקדם חברה היא דרך הרשתות החברתיות ובראשן הפייסבוק. הלימודים עוסקים בניתוח הסטטיסטיקות שבפייסבוק כדי לבדוק את מידת ההצלחה שלכם, דרכים להפצה ושיווק בפייסבוק, כיצד למשוך קהל אל העמוד שלכם, וכיצד לפתוח אירוע בפייסבוק. כל אלה ייצרו לחכם אפשרויות עבודה מגוונות כאנשי שיווק של הרשתות החברתיות.