סיכום ב-3 דקות - הרשאות NTFS << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - הרשאות NTFS

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
00:00-01:20 יצירת משתמשים.
01:20-02:35 יצירת תיקייה ומתן הרשאות NTFS, ביטול או אפשור של הורשת הרשאות.
02:35-03:10 הרשאות NTFS מתקדמות.
03:10-03:47 Owner.
 Effective Prmissions 03:47-04:15
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

אבטחת רשתות IP
אבטחת רשתות IP  היא  תחום המעביר נתונים ללא אִימות. זוהי שיטה יעילה הנחשבת לאחד הפרוטוקולים החשובים ביותר. זו גם הסיבה שיש ביקוש רב להתמקצע בתחום. חשוב לאבטח רשתות רק משום הפריצות הרבות הקיימות למחשבים השונים. זו הסיבה כי התחום תופס תאוצה ומכשיר עובדים רבים בתחום. אם אתם שוקלים להירשם ללימודים בתחום זה, חשוב כי תקראו את המאמר שלפניכם. הוא יספק לכם מידע כללי אשר יאפשר לכם להעמיק את ידיעתכם אודות הלימודים.

למי מומלץ ללמוד תחום זה ?

אבטחת רשתות היא תחום חשוב לכל ארגון ציבורי או לכל אדם פרטי שיש לו עסק או מידע שהסודיות שלו חשובה.  אנשי אבטחת מידע, אנשי פיתוח ואנשי תקשורת  ימצאו עניין רב בלימודי מנהל רשת. המטרה החשובה של הקורס היא להעניק ידע וכלים בנושא אבטחת רשתות. הלימודים מדגישים את  יישום שיטות האבטחה הקיימות בשוק. אם אתם אוהבים אתגרים, אם אתם רואים עצמכם משתלבים בתחום רגיש זה, כדאי שתשקלו באופן רציני את ההרשמה ללימודי אבטחה.

מהו הידע הנלמד בקורס ומהי חשיבות השליטה בשפה האנגלית  ?

רוב המוסדות ילמדו את נושא ההצפנה, האבטחה, שיטות היישום, קריאת הפרוטוקולים והדרכים ליישום. כמובן, תוכלו להעשיר את הידע שלכם גם באופן תיאורטי. לשם כך עליכם לשלוט בשפה האנגלית, גם אם באופן בסיסי. זכרו- מחשבים זהו תחום בינלאומי, על כן שפתם נלמדת בשפת המוכרת לכולם, זאת כדי ליצור אחדות בהכרת המושגים השונים. לא ניתן לקרוא מידע רב בעברית הקשור למחשבים, על כן סגלו לעצמכם כבר מעכשיו לימודי אנגלית מן הבסיס.

כיצד לבחור את מוסד הלימודים ?

פשוט מאוד ! בקשו המלצות ! שאלו מכרים, בררו בפורומים שונים, התייעצו עם אנשים שמבינים במחשבים. אל תניחו רק לפרסומות לנתב את בחירתכם. עליכם ללכת אחרי האינטואיציה שלכם. התקשרו למוסדות הלימוד ובקשו יעוץ מקצועי, שאלו אותם מה מקנה תעודתכם, מטעם מי היא מוענקת, מי הם המרצים, מה מספר הלומדים בכל קורס. בדקו את האווירה במקום, בררו עד כמה הציוד עדכני, שאלו מהם נושאי הקורסים הנלמדים, בקשו לדעת האם מוסד הלימודים מחויב במציאת עבודה לתלמידיו.

האם ניתן לעבוד בתחום זה כעצמאי ?

למעשה, ניתן להיות עצמאי בכל מה שקשור לתחום המחשבים. אל תהססו לבדוק עם אנשי המקצוע העובדים בשוק האם יש ביקוש לעבודתם. הקשיבו לחוות דעתו של עובד מן השטח, שאלו אותו מה היתרונות של תפקידו ומהם החסרונות גם כשכיר וגם כעצמאי. הדבר ייתן לכם רקע על כדאיות הלימודים, למרות שכמו שאנחנו מאמינים, הכדאיות קיימת בכל מה שקשור לעולם המחשבים, בין אם אתם בוחרים להיות עצמאיים ובין אם אתם בוחרים להיות שכירים. חשוב לברר עד כמה זיקתכם למחשבים קיימת ועד כמה אהבתכם לתחום מורגשת- לפני הכול.מהם הכישורים הייחודיים לעיסוק בתחום זה ?

חשוב שתהיו סקרניים, שכן עליכם למצוא דרכים רבות לפתור בעיות בעולם המחשוב. חשוב שתהיו יצירתיים, שתחשבו באופן מעמיק ושונה. אנשי מחשבים, למרות הנטייה לחשוב שהם מרובעים, נדרשים דווקא לחשיבה פתוחה, שכן הקִדמה מצריכה התמודדות עם האקרים ופורצים, וכל עוד תצליחו לחשוב באופן ייחודי, כך תוכלו להגיע לפתרונות מדויקים לבעיות השונות בתחום. כמובן, התמדה ונחישות להצליח הן תכונות חשובות בדרך לכיבוש התחום.

לסיום, אבטחת רשתות היא תחום מומלץ ללמידה. במאמר זה ניסינו לענות על מספר שאלות חשובות שיתנו לכם רקע לגבי התחום. עליכם לגשת ללימודים בתחום זה רק אם הכתוב במאמר מעורר בכם עניין. זכרו כי תחום המחשבים הוא רחב. אנחנו משוכנעים כי תוכלו למצוא עניין בכל תחום אשר יאפשר לכם התמזגות עם הקִדמה. יותר מכל חשוב להשקיע בתחום בו אתם רוצים להתמחות ולהתמקצע לאורך זמן. לכו אחרי רחשי לבכם. אנחנו משוכנעים כי לבסוף יימצא התחום המושלם ביותר עבורכם.
לימודי מחשבים - מה ללמוד?

בס"ד


שלום לכולם, מהם סוגי הלימוד של לימודי מחשבים? במלים אחרות, מה ניתן ללמוד? רב הבלבול אצל כל ההולכים ללמוד לימודי מחשבים בין כל הקורסים השונים. אני אנסה לעשות כאן סדר בין כל הקורסים של לימודי מחשבים.


קורס הדגל של לימודי מחשבים הוא הנדסת רשתות, מה שנקרא MCITP. לימודי מחשבים מסוג זה הם עמוקים מאוד ורחבים מאוד ולוקחים לרוב בערך כשמונה חודשים. לימודי מחשבים הנ"ל נותנים לתלמיד את כל המידע הבסיסי כדי להיכנס לתחום ניהול הרשתות. מסיימי לימודי מחשבים מסוג זה יכולים להתברג בעבודות מסוגים שונים ומגוונים בתחום.


קורס נוסף של לימודי מחשבים שהוא נפוץ מאוד הוא קורס תקשורת של Cisco. לימודי מחשבים מסוג זה הם גם עמוקים מאוד ואורכים לרוב כארבעה חודשים. לימודי מחשבים מהסוג הנ"ל נותנים לתלמיד את כל המידע הבסיסי כדי להיכנס לתחום התקשורת. מסיימי לימודי מחשבים מסוג זה יכולים להתברג בעבודות בתחום כבר מסיום הקורס.


קורס נוסף של לימודי מחשבים שנותן תמורה גבוהה מאוד הוא קורס תכנות, מה שנקרא MCPD. לימודי מחשבים הנ"ל מאפשרים לתלמיד ללמוד את יסודות התכנות ולהתברג בחברות בתחום בסוף הלימודים. הקורב אורך כשמונה חודשים לערך וגם פה מדובר ב-לימודי מחשבים עמוקים ומאתגרים.


ישנם כמובן עוד קורסים של לימודי מחשבים – כמו קורס פיתוח אפליקציות לאייפון ואייפד, או קורס פיתוח אפליקציות לפייסבוק וכו'. לימודי מחשבים הללו הם יותר נישתיים, אבל אל לנו לטעות ולחשוב שתמורתם מועטה. מי שמתעניין בתחום ימצא את ה-לימודי מחשבים האלו מועילים ביותר!


בהצלחה.