סיכום ב-3 דקות - פתיחת Port בנתב << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - פתיחת Port בנתב

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
00:00-01:40 גישה לנתב לטובת פתיחת Port.
01:40-01:56 פתיחת Port בחומת האש הפנימית של המחשב.
01:56-02:50 פתיחת ה-Port הרצוי ב-Router וביצוע הפנייה נכונה.
02:50-03:40 בדיקה חיצונית של ה-Port לאחר פתיחתו וסיכום.
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

הסמכות מייקרוסופט רשתות
במציאות היומיומית ניכר הוא כי לא קל להתברג בתעשייה על היבטיה השונים וכי עוד פחות מכך לא קל להחליט על התחום בו רצוי להתברג. מה הם התחומים המתאימים לכם ביותר? באיזה תחום תוכלו לקבל ביטחון כלכלי למשך זמן רב? האם ישנו תחום בארץ שאינו מושפע מהשינויים הכלכליים השונים? אין ספק כי רכישת השכלה בתחום ייעודי יכולה לסייע רבות לכניסה לשוק העבודה אולם בימינו ודווקא במציאות הישראלית, לא ברור בדיוק אילו מהתחומים השונים יהיו רלוונטיים ורווחיים גם מחר.

יותר ויותר מבינים כיום כי התעודות אותן מעניקות האוניברסיטאות אינן בהכרח מעניקות תעודת כניסה לשוק העבודה ואנו זוכים לראות מדי שנה בוגרי תארים מתקדמים שאינם מוצאים את מקומם בשוק העבודה אלא נותרים מובטלים למשך זמן רב. אין זה פלא אם כך שרבים עוברים לרכוש את השכלתם דווקא במכינות ובמכללות הייעודיות המכשירות את הסטודנטים לקראת יציאה לשוק העבודה ורכישת תפקיד נחשק. המכללות הייעודיות בארץ מציעות מגוון כמעט אינסופי של מקצועות בהם ניתן לרכוש השכלה וביניהם הסמכת מייקרוסופט רשתות, הסמכת טכנאי מחשבים, תכנות, עיצוב, הכשרת מנהלי רשתות ומנהלי בסיסי נתונים ועוד.

אין ספק שלמכללות השונות ישנו יתרון משמעותי על פני האקדמיה ולו בשל היותן מכשירות מקצועיות ליציאה מיידית לשוק העבודה. חלק ניכר מן המכללות אף מלווה את המסיימים ומסייע בקליטה לחברות המקצועיות ביותר בשוק. יתרונן העיקרי של המכללות השונות הינו בהעניקן כלים מקצועיים לכניסה לשווקים הרלוונטיים ומתן האפשרות להשתלב בתפקידים להם יש ביקוש מתמיד.

אם גם אתם רוצים להעניק לעצמכם את ההזדמנות ליהנות מהמקצועות המבוקשים ביותר בתחום ואתם רואים את עצמכם משתלבים בתחומים פופולאריים כגון מחשוב והדרכת מחשבים, תכנות וטכנאות, הסמכות מייקרוסופט רשתות ועוד הרי שמכללת פרקטיקיו היא המענה המושלם עבורכם. אנחנו מעניקים הסמכה מקצועית במגוון רחב של תחומים שונים ומציעים לתלמידים שלנו ליהנות מליווי מלא לכל אורך הקורס.

במקום שאתם תצטרכו להגיע עד למכללה – תוכלו לקבל את כל הלימודים עד הבית, בלי לקום מהכורסה. הקורסים שלנו מועברים אונליין כך שכל התלמידים שלנו מקבלים מענה מלא לצרכיהם השונים.
מנהל רשת ויחסי אנוש

בס"ד


שלום כולם. זה נכון ש0מנהל רשת מתעסק עם מחשבים ופחות עם בני אדם - אבל בכל זאת חשוב להדגיש את החובה של מנהל רשת לשמור על יחסי אנוש טובים עם סביבתו. זה ברור שללא יחסי אנוש טובים, יהיה קשה מאוד ל-מנהל רשת להישאר בעבודה ובוודאי ובוודאי שלא להתקדם בה לתפקידים בכירים יותר. איך אמר פעם אדם חכם? לפעמים עשר אחוז מהזמן קובע תשעים אחוז מהתוצאות.. ככה גם כאן. אפילו אם מנהל רשת יהיה במגע עם אנשים רק עשר אחוז מהזמן - יהיה לדבר זה השפעה מכרעת על הקריירה שלו לפחות ברמה של תשעים אחוז! הסיבה היא שאף אחד לא אוהב להיות מול מנהל רשת אנטיפט, מקצוען ככל שיהיה. מנהל רשת שכזה לרוב יקבל את מכתב ההתפטרות שלו במהרה עם מכתב המלצה כדי להמתיק את הגלולה.


הדבר ש-מנהל רשת הכי צריך להיזהר ממנו זו גאוותנות. אין דבר יותר בזוי מ-מנהל רשת גאוותן ובפרט אם הוא טועה. תלמדו גם להגיד לפעמים "אני לא יודע", תאמינו לי - זה לא יזיק בכלל. מנהל רשת צריך תמיד להיות במצב של מוכנות ללמוד מכל אחד ולא להיות בטוח בצדקתו. זה לא אומר שהוא צריך להטיל ספק בידע שלו כל רגע ורגע, אבל בהחלט מנהל רשת טוב יודע שיש לו תמיד עוד מה ללמוד ומכל אחד.


מנהל רשת חברותי יזכה לאהדה רבה בקרב עובדי החברה והערך המוסף שבהתנהגות הטובה ייתן תמריץ גדול לממונים עליו לקדמו ולשמרו כ-מנהל רשת בחברה.


זה הכלל: אפילו אם אתם עובדים לרוב עם מחשבים , אל תשכחו ש-מנהל רשת, מה לעשות, תמיד יעבוד גם קצת עם אנשים.