שכפול מחשב - Image << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שכפול מחשב - Image

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

מדריך סי שארפ

בשורות שלפניכם מדריך סי שארפ הכולל מידע מקיף אודות אחת משפות התכנות הפופולאריות ביותר, אודות הכדאיות ללמוד תחום זה, מתכונת הלימודים במסגרת קורס ללימודי שפת #C וקהלי יעד מתאימים להגשת מועמדות לקורסים אלו. נתחיל בכך שכיום שפת C Sharp נחשבת לאחת השפות המודרניות המעניקה אפשרויות רבות לקהל מפתחי יישומים ואפליקציות הכוללות בניית יישומים רבים ואפליקציות בסביבת NET. שפת סי שארפ היא שפת תכנות מתקדמת אשר עושה שימוש ניכר בטכניקת תכנות מונחה עצמים.

על איזו טכניקה מבוססת השפה?

טכניקה זו למעשה מתייחסת למלוא האלמנטים הכלולים בעולם התכנות כאל יחידות נפרדות בפני עצמם. לימודי השפה באמצעות מדריך סי שארפ אונליין או על ידי הרשמה לאחד מהקורסים המוצעים בתחום יכול להקנות את כל הידע הנדרש לפיתוח יישומים עבור פלטפורמות שונות כמו למשל יישומי אינטרנט או יישומים בסביבת חלונות. שפת סי שארפ הינה למעשה אבולוציה מפותח ומתקדמת של שפת C המקורית ושפת ++C. במרוצת השנים עולם היי טק מתאפיין בתחרותיות שרק הולכת וגוברת.

מדוע ללמוד שפת C

כיום העולם פונה אל מערך כלכלי חדש הנשען בעיקרו על רשת האינטרנט שכידוע תרמה רבות לקיצור מרחקים וצמצום זמנים. תרומה זו מחייבת את הכוחות הפועלים בעולם ההיי טק להפגין יעילות הרבה יותר גבוהה דרך מציאת פתרונות מחשב באופן יותר אפקטיבי מהיר וזול. מדריך סי שארפ יאפשר לתלמידים להבין מהם העקרונות בהן מתמקדת השפה וכיצד אלו מעניקים למתכנתים יכולות הרבה יותר איכותיות דרך צמצום היקף זמני התכנות באופן יעיל הממזער למינימום את התקלות והטעויות בתכנות.

מה לומדים?

לימודי שפת C  באמצעות מדריך סי שארפ כוללים היכרות מעמיקה עם שפת הפיתוח הנ"ל המשלבת בצורה נהדרת את הנוחות של שפת Visual Basic ובין יכולות מתקדמות יותר של שפות מורכבות יחסית דוגמת ++C. לימודי השפה נעשים בסביבת הפיתוח NET וכוללים הרצאות פרונטאליות, תרגולים מעשיים אודות סוגי משתנים, עבודה עם בסיסי נתונים, ביצוע הכרזות על וצאי דופן, הפניות והצהרות, עקרונות בתכנות מונחה עצמים, עבודה בשכבות, משתנים גנריים וכיוצא באלו. 

קורס רשתות מחשבים

תארו לעצמכם סיטואציה בה מזכירת מחלקה בחברה צריכה לקבוע פגישה אליה יזומנו 10 מנהלי מחלקות אחרות. היום היא בודקת במחשב שלה את יומני הפגישות של כל המנהלים ויודעת מהו התאריך המתאים. בעבר נאלצה המזכירה להתקשר לכל אחת מהמחלקות ולברר מהו התאריך המתאים. אין ספק כי עבודתה קלה היום בהרבה וזאת בזכות רשת המחשבים אליה מחוברים כל המחשבים בחברה. בזכות הרשת קיימת נגישות למאגרי מידע בחברה מתוכה וגם מרחוק וקיימת אפשרות לתקשורת קלה ונוחה בין העובדים.

 

מהי רשת מחשבים?

רשת מחשבים היא מספר מחשבים המחוברים ביניהם לרשת אחת כך שקובץ השמור באחד המחשבים נגיש גם ליתר המחשבים שברשת והעובדים יכולים להחשף באמצעות הרשאות למאגרי המידע של החברה. המחשבים מחוברים כולם לשרת אחד בו מאוחסן המידע ואף מחוברים כולם לציוד קצה כמו מדפסת או סורק כך שאין צורך לחבר כל מחשב למדפסת או סורק משלו. רשת המחשבים דורשת הקמה, תפעול ותחזוק יומיומי שנעשה על ידי מנהל רשתות אשר עבר קורס רשתות מחשבים.

 

מהו תוכן הקורס?

קורס רשתות מחשבים מכשיר את הסטודנטים ומקנה להם כלים כיצד לנהל באופן מספק את רשת המחשבים. הסטודנטים לומדים כיצד להקים רשת, כיצד לתכנן את הקמתה והמבנה שלה בצורה נכונה ויעילה, כיצד להקים את התשתיות- הכבלים או נקודת התקשורת, כיצד להקים שרתים. הם מקבלים כלים כיצד לטפל ברשת באופן יומיומי: מהן מערכות ההפעלה עימן עובדים בתחום, התקני חומרה ותוכנה, אחסון מידע וגיבויים, אבטחת מידע וניהול משתמשים, מתן אפשרות לגישה מרחוק אל מאגרים השמורים ברשת ועוד.

 

למי מיועד הקורס?

קורס רשתות מחשבים מיועד בעיקר לבעלי רקע בתחום המחשבים ובעלי אנגלית טכנית טובה כמו טכנאי מחשבים שמעוניינים לשדרג ולהרחיב את תחום העיסוק שלהם.

 

משך הקורס ומתכונתו

הקורס נמשך בממוצע כשמונה חודשים- הדבר משתנה ממוסד למוסד ותלוי בסוג הקורס. ישנם מספר קורסים בתחום: MCITP, MCSE ו- MCSA המועברים מטעם חברת מיקרוסופט ו- CCNA המובער מטעם סיסקו. מתן החסות של החברות והענקת תעודה מטעמן לאחר מעבר בחינה מעלה את קרנם של בוגרי הקורס בעיני מנהלי החברות ומאפשר גם עבודה בכל העולם.

CCNA

 
בוחרים אתר לימודים של סיסקו

תחום תקשורת הנתונים הוא תחום מבוקש ביותר, ואין ספק שאם גם אתם רוצים לעסוק בתחום הזה ולהתקבל לעבודה בו, הרי שאתם צריכים תעודת הסמכה מטעם חברת סיסקו. חברה זו שהוקמה בשנת 1984 היא החברה החשובה ביותר בתחום תקשורת הנתונים, ולכן טבעי שגם אתם תחפשו אתר לימודים של סיסקו.


הסמכות מדריכי מחשבים
בעולם של ימינו אין זה ברור מה יביא עימו המחר ולא פלא כי רבים שואלים את עצמם מה הוא המקצוע הנכון ביותר עבורם וזה שיעניק להם בטחון כלכלי לטווח הארוך. אין ספק שדווקא במציאות הישראלית היומיומית עלינו לעשות שיקולים מהותיים לבחירה של המקצוע המתאים לנו ביותר, כאשר לא אחת המציאות שסביבנו משתנה ומשנה פניה ותנאיה. על מנת להחליט מה הוא המקצוע המתאים לכם ביותר חשוב לקחת בחשבון את כל המשתנים.

מאחר וניכר כי בוגרי תארים מתקדמים רבים אינם מוצאים את פרנסתם במשך חודשים ואפילו שנים לאחר סיום התואר, רבים מעדיפים לרכוש את השכלתם בתחומים השונים באמצעות מכללות וקורסים ייעודיים המכינים אותם ישירות לשוק העבודה. מכינות אלו יכולות להיות פרטיות או ציבוריות אולם בכל מקרה הן מהוות את הכניסה הרשמית לעולם העבודה ולשוק הרלוונטי.

יתרונן הגדול של המכללות הוא בהיותן מעניקות תנאים אולטימטיביים לכניסה לשוק העבודה לאחר הלימודים וכרטיס כניסה כמעט מיידי לעולם הרלוונטי של עיסוקכם. על מנת לרכוש את ההשכלה הרלוונטית המתאימה ביותר לתחום המבוקש, המכללות השונות מכווינות ומעניקות את הכלים הדרושים להשתלבות בתפקידים המובילים. הסמכת מדריכי מחשבים מחייבת ליווי אישי של התלמיד והענקת הכלים הדרושים לכניסה לשוק העבודה.

ישנו מגוון גדול של מכללות שונות ולכן אין זה פלא כי רבות מציעות מגוון עצום של תחומים, מה שלא מקל על הבחירה. חשוב להכיר את המכללות השונות בטרם מקיימים את הבחירה הסופית. ישנן מכללות שאף מעניקות תמיכה מלאה וליווי לאחר הלימודים ועם הכניסה לשוק העבודה. אין ספק שמדובר בהכנה איכותית ומשמעותית לקראת הכניסה לתחום בו אתם רוצים להשתלב. אצלנו בפרקטיקיו תוכלו למצוא את המקצועות המשתלמים ביותר מכל בחינה שהיא ואנו נוכל להעניק לכם את המענה המלא לכל צרכיכם באשר הם.

אצלנו תוכלו למצוא את כל הקורסים הדרושים לכם בהיקף הגדול ביותר וברמה הגבוהה ביותר. הייחודיות שאנו מציעים לתלמידים שלנו הלומדים הסמכות מדריכי מחשבים מאפשרת לכם ללמוד את כל הקורסים בהם תחפצו מבלי לצאת מהבית.
מחירוני טכנאי מחשבים
מחירוני טכנאי מחשבים (בהנחה שלא עברתם קורס טכנאי מחשבים בסיסי ואתם חייבים אחד כזה)

היום נדבר קצת על המחירים הממוצעים שגובים טכנאי מחשבים (ורצוי שתבחרו כאלו שעברו קורס טכנאי מחשבים) בעבור שירותים שונים שהם מעניקים למחשב שלכם. חשוב מאוד שתדעו! חלק מהבעיות אתם יכולים לפתור לבד, בלא צורך בטכנאי מחשבים, ולחלק-בהנחה שאין לכם שום ידע טכני- אין שום תחליף בטכנאי מחשבים טוב ואמין.

הדוקטור בא: מבדיקה ועד תיקון וירוס.

נתחיל מבדיקה: לרוב, על מנת לאתר את הבעיה, הטכנאי חייב לבצע בדיקה במחשב שלכם. מעבר לזה, יש אנשים שמבצעים בדיקות תחזוקה למחשב אחת לתקופה. מחיר ממוצע של בדיקה למחשב הוא 150 שקלים. הזולים ביותר , אלה שיכולים להיות חובבנים (זהירות!) או שבלי קשר אין להם הכשרה מיוחדת, יגבו מכם 100 שקלים. בעלי הכשרה-למשל קורס טכנאי מחשבים בסיסי או משולב רשתות, יכולים גם לגבות 200 שקלים.

מחיר של תיקון בעיה במחשב-כאן מדובר על בעיות ספציפיות-מגיע ל200 שקלים בקירוב. כאן הטווח נע בין 150-200 שקלים. לעומת זאת, מחיר תיקון של מערכת הפעלה (לרוב ווינדוס) נע בין 220 ל-350 שקלים. דבר שברוב המקרים אנו מזעיקים בשבילו טכנאי מחשבים הוא צרות שגורם לנו וירוס. מחיר תיקון נזקי וירוס מגיע היום ברוב המקרים ל-200 שקלים, כאשר יש כאלה שיגבו גם 220 ועד 250 שקלים.

פתרון תקלות בשטת עשה זאת בעצמך

כמו שאמרנו, ישנן תקלות שאתם יכולים לפתור בעצמכם, עם קצת תושייה ואמונה עצמית כמובן ולחסוך את עלות הביקור של הטכנאי. לא צריך להיות מומחה או לעבור קורס טכנאי מחשבים בשבילן. האחת היא ניקוי המחשב: לנקות אותו מקבצי זבל, דואר זבל, קוקיס ועוד. ישנן כיום תוכנות נפוצות לניקוי המחשב, ביניהן: Ccleaner המומלצת(להורדה בחינם), Zappit שאיתה ניתן למחוק סוגי מידע שונים ועוד. עוד תקלה נפוצה ומעצבנת היא כשהמחשב עושה ריסטארט לעצמו, ברוב המקרים מדובר בהתחממות יתר של המחשב, פשוט תנו לו לנוח. ניתן גם לבטל את האופציה לעשות ריסטארט אוטומטי על ידי כניסה למאפיינים ב"מחשב שלי".
היום, אפשר ללמוד קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם!
מאז שהייתם ילדים קטנים אהבתם להרכיב, לפרק ולהבין איך הדברים פועלים מבפנים? נמשכתם לעולם הטכנולוגיה והמחשבים? הייתם הגאונים שידעו איך להתקין, לפרמט ולפתור בעיות לחברים? אם כל אלה נכונים ואתם נמצאים לקראת החלטה מה ללמוד, כנראה שקורס טכנאי מחשבים בסיסי או מורחב (ניהול רשתות) הם בדיוק הקורסים המתאימים לכם. אחד הדברים שמאוד חשוב לנו לדעת הינה העלות של קורסים כאלה. במאמר הבא נסקור את העלויות וגם: איך ניתן ללמוד חלק-קורס טכנאי מחשבים אונליין חינם?

מחירי קורס טכנאי מחשבים בסיסי

לקורס טכנאי מחשבים מתקבלים בעלי 12 שנות לימוד ואנגלית בסיסית, לעיתים גם ידרשו מכם מבחן/ראיון. הקורס נלמד במגוון מכללות טכנולוגיות ברחבי הארץ, כאשר עלויות של הקורס הבסיסי נעות בין 4000 ל-7000 שקלים. העלויות מאוד משתנות בהתאם לתכנים המוספים, למשך זמן הלימוד ולמוסד המציע-האם