קורס סי-שארפ - קורס #C - אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס יסודות התכנות - שפת #C - קורס סי-שארפ

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
להורדת תרגילים ודוגמאות בנושא רקורסיה - לחת כאן

להורדת תרגילים ודוגמאות בנושא Delegate - לחת כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
הרצאת מבוא לקורס #C (סי-שארפ) מונחים ומושגי יסוד - שפת #C (סי-שארפ) יצירת פרויקט ב-Visual Studio קבצים ותיקיות בפרוייקט חדש מה זה console application הסבר מעמיק על חלון Console משתנים - חלק 1 משתנים - חלק 2 משתנים באתרי אינטרנט - חלק 3 קבועים - פקודת Const פעולות מתמטיות - אופרטורים - חלק 1 פעולות מתמטיות - אופרטורים - חלק 2 פעולות מתמטיות - אופרטורים - חלק 3 ביצוע המרה - Cast קלט מהמשתמש - User Input תנאי If - Else - חלק 1 תנאי If - Else - חלק 2 תנאי If - Else - חלק 3 משפט Switch, Case - חלק 1 משפט Switch, Case - חלק 2 משפט Switch, Case - חלק 3 משפט תנאי מקוצר - אופרטור טראנרי אופרטור לוגי - AND, OR לולאת While לולאת do-while לולאת for פקודות break and continue Debugger לולאה בתוך לולאה - Nested Loop לולאות - For, While (שפת #C) לולאות For, While באתרי אינטרנט פונקציות - Functions (חלק 1) פונקציות - Functions (חלק 2) העברת פרמטרים לפונקציה - by ref פונקציות - Functions (הסבר נוסף) פונקציות - Functions (באינטרנט) תיעוד של קוד חיפוש בגוגל קורס סי-שארפ - מערך - Array לולאת foreach מטריצה - Matrix תווים - Chars (שפת #C) מחרוזת - Strings enum פרמטרים לפונקציה Main ייצוג מספרים במחשב ביצוע פעולות ברמת סיביות רקורסיה - Recursion רקורסיה - Recursion (הסבר נוסף) פרוייקט גמר - קורס יסודות התכנות #C

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס סי שארפ, מה זה ייתן לי?

חושב ללמוד קורס סי שארפ? רוצה לדעת האם זה צעד נבון? האם זה אכן משתלם וכדאי? קרא הלאה את המאמר הבא וראה מה עליך לעשות וכיצד לקבל החלטות בתבונה.

לאן אני רוצה להגיע?

ראשית עליך לחשוב עם עצמך בכנות ולהגיע להחלטה בדבר היעד שלך. מהי המטרה שלך? היכן אתה רוצה לעבוד ובאיזה תחום אתה מעוניין להשתלב? האם ידע ויכולת לעבוד בסביבת סי שארפ אכן מקדם אותך בעניין? אם התשובה היא חיובית תוכל להמשיך הלאה ולבדוק את העניין.

האם התחום מתאים ליכולות שלי?

לא כל אחד מתאים ללימודים ולעבודה בתחום. לכן לפני שמחליטים חשוב מאוד לבדוק את מידת ההתאמה שלכם לתחום. תוכלו לעבור מבחן התאמה במקום הלימודים. כמו כן נערכים מבחני התאמה כאלו גם בגופים העוסקים בהשמת עובדים או בקרב יועצי תעסוקה. בחינת ההתאמה האישית שלכם לתחום תסייע לכם בעת קבלת ההחלטה בדבר רישום אל קורס סי שארפ.

האם יש עבודה שמתאימה לי?

הלאה, האם יש בשוק עבודה שמתאימה לכם? תוכלו לבדוק זאת בלוחות הדרושים השונים. כך תוכלו להסיק לגבי הביקוש שיש בתחום. קראו את המודעות וראו מי מתוכם תהיה רלוונטית לכם עם תום הלימודים. רק אם אתם מסיקים כי אכן מדובר בתחום מבוקש שיש לכם סיכוי טוב למצוא בו עבודה, כדאי לכם ללכת על זה.

מהי המשכורת הצפויה?

כמה מרוויח שכיר בתחום? מהו גובה השכר הממוצע? עיינו בטבלאות שכר המתפרסמות ומתעדכנות וראו האם מדובר במשכורת שהולמת את היכולות ואת הצרכים שלכם. תוכלו להתרשם מהממוצעים המוצגים. אך זכרו שמדובר בממוצע ואין בכך מידע אמין לגבי המשכורת שתקבלו אתם כמתחילים בתחום זה.

איפה ללמוד?

בחירת מקום הלימודים משמעותית אף היא לגבי העתיד שלכם. שכן יש מקומות לימוד בעלי שם ומוניטין. כאלו שמוציאים בוגרים בעלי ידע מקצועי ומקיף, ומקנים לכל בוגר את הביטחון המקצועי. מה שמסייע לכל אחד מהם בתקופת חיפוש העבודה. כמו כן מעסיקים שונים מכירים את מוסדות הלימוד ויודעים בוגרים של מי הם מעדיפים לקלוט לעבוד אצלם בארגון. בחרו בתבונה וראו רוב הצלחה!

קורס סי שארפ מציע לימוד של שפה חשובה

לעבודה עם מחשבים יש שני צדדים, אם נגדיר זאת כך. יש את הצד של המשתמש, זהו האדם שמקבל את המחשב כשהוא עמוס בתוכנות רלוונטיות ומבצע את עבודתו כמו גרפיקה ממוחשבת, הנדסה, כתיבה ועוד, ויש את צד המפתח, ששייך לאלו שכותבים תוכנות מסוימות בהן יעשו שימוש המשתמשים בכל מחשב ומחשב.

 

מכאן אנו מבינים כי יש אנשי מקצוע שזו היא העבודה שלהם לכתוב למחשבים תוכנות שונות כדי שכל מחשב יוכל לספק את הדרישות של המשתמשים ממנו. כך העולם מכיר את שפות התכנות השונות, ובמיוחד את שפת סי שארפ, איתה עובדים מתכנתים בכל רחבי העולם על מנת לכתוב פונקציות ותוכנות שונות המופצות בעולם.

 

ללמוד שפת תכנות שיש לה ייחוד משלה

בעולם המחשבים יש מספר לא קטן של שפות תכנות כשכל שפה מציגה את יתרונותיה וחסרונותיה ואת הנוחות או אי הנוחות להפיק ממנה את המיטב כשרוצים לכתוב כל שורת קוד שהיא. שפת C מאפשרת לכל מתכנת לנצל היטב את משאבי המחשב באופן מאוד יעיל וגם יש לה מנגנונים הקשורים לבקרה ולזרימת נתונים.

 

כשאנו מדברים על קורס סי שארפ אנו רואים כיצד תלמידי קורס כזה יזכו להכיר שפת תכנות מצוינת שיש לה ייחוד משלה. השימוש בשפה זו נעשה לרוב במערכות שונות והיא מוכרת בלא מעט מקומות בעולם בזכות היכולת לעבוד איתה בצורה ממוקדת ולעשות בה שימוש כשנדרש גם חיבור בין מערכות שונות, תוכנה וחומרה.

 

מעקרונות ועד חומרים מורכבים

מהלך איכותי של לימודי שפת תכנות כמו סי שארפ מראה כיצד התלמיד מתחיל בצורה אטית יותר וסופג את חומר הלימוד הבסיסי עד שהוא מוכן לעבור לחומרי לימוד מורכבים הרבה יותר כדי לסיים קורס סי שארפ כשהוא באמת נחשב למתכנת מן המניין.

 

החל מהכרת העקרונות של שפת תכנות זו והבנת הבסיס שלה, דרך לימודי תחביר, טיפוסי נתונים ומבנים, וכלה בלמידת המשתנים שיוצרת שפה זו והממשקים איתם עושים אינטגרציה, יכול כל תלמיד רציני לפתח מיומנות של כתיבת שורות הקוד ולהתחיל דרך רצינית כאיש מקצוע שיודע לתכנת עבור מערכות מחשוב.

 

 

ללמוד קורס סי שארפ

החוק בישראל מחייב כל צעיר וצעירה לאחר סיום שנות התיכון שלהם להתגייס לצבא ההגנה לישראל. לאחר שלוש שנים של שירות צבאי הם יכולים להחליט מה הם רוצים לעשות בחיים שלהם. האם הם רוצים לעבוד ולחסוך כסף לטיול הגדול או ללימודים, האם הם רוצים להתחיל ללמוד או כל דבר אחר לעשות. יש לא מעט צעירים שמחליטים ללמוד, אם מיד לאחר השחרור או אם לאחר זמן מסוים, והם מתלבטים מה כדאי להם ללמוד. יש לא מעט אפשרויות לימודים ביניהם קורסים במחשבים כדוגמת קורס סי שארפ מה ששווה לשקול ברצינות לפני שמחליטים.

מחשבים – העידן של היום...

אם בעבר בשביל למצוא עבודה טובה היה הכרח ללכת וללמוד לימודים אקדמאיים, הרי שהיום זה כבר לא ממש קיים. נכון שעם תואר אקדמי יותר קל להתקבל למקומות מסויימים, אך מי שחושב ללכת לתחום המחשבים או ההייטק יתפלא לשמוע שמספיק שהוא יעשה קורס מחשבים כלשהו כדוגמת קורס סי שארפ ואחרים, ולעיתים קורס כזה יכול לקחת אף כמה חודשים ולאחר מכן הוא יכול להתחיל ולעבוד. לחברות שמקבלות לאחר מכן לעבודה מספיק בדרך כלל יידע בתחום מסוים, ולא ממש משנה מה מסביב חוץ מניסיון ספציפי כמובן שיכול להוסיף.

ללמוד סי שארפ

קורס סי שארפ מתייחס לשפת תיכנות של חברת מייקרוסופט הידועה. השפה מותאמת בין השאר לטלפונים חכמים ולרשת האינטרנט, ומדובר על שפה נפוצה מאוד לתיכנות מונחה עצמים. בין נושאי הלימוד שלומדים בקורס כזה יש: אופרטורים ומשפטי בקרה, מחרוזות, אוספים ומערכים, מבנים, מחלקות, הורשה, תחביר השפה ועוד נושאים שונים ומגונים שמומלץ ללמוד.

איפה ניתן ללמוד את הקורס הזה? את קורס הסי שארפ כמו גם קורסים רבים אחרים, ניתן ללמוד במכללות שונות ברחבי הארץ. מומלץ לעשות השוואה בין המכללות השונות בסילבוס אותו הן מציעות, ואם יש לכם חבר או בן משפחה שיכול להמליץ לכם על מכללה ספציפית מה טוב. יש כמובן את האופציה של לימודים און ליין מה שרבים בוחרים בו, הן בגלל הנוחות והן בגלל העלות הנמוכה אם מחשבים את כל הנתונים.

 

 

 

מתקדמים אל העתיד עם קורס סי שארפ

אם אתם אנשי מחשבים הרי שהמונח שפת סי מוכר לכם מאד. מדובר כידוע בשפה שפותחה בבית חברת מיקרוסופט העולמית ומשמשת עבור מיליונים כשפת תכנות מרכזית ושימושית מאד. כיום פותחה ושודרגה שפת הסי והיא נקראת סי שארפ, מדובר בשפה בה עושים שימוש בעיקר בטלפונים סלולריים ובאינטרנט. מלבד זאת נעשה שימוש רחב בשפה גם במשקים נוספים כגון פלטפורמות ויישומים של WINDOWS.

קורס סי שארפ לכל המעוניין

את שפת הסי שארפ תוכלו ללמוד בקורס מקצועי המועבר על ידי מנחה המכיר היטב את התחום. אין ספק שידע שכזה הוא ידע רציני וחשוב שיעמוד לצידכם כאשר תרצו לבצע פעולות תכנות כאלו ואחרות בסביבת NET, ב-WINDOWS  ועוד. מה לומדים בקורס? תחביר השפה של שפת הסי שארפ, מבנים, הורשה ומחלקות שונות, משקים ומערכים שונים, אופרטורים ומשפטי בקרה, משתנים וטיפוסי נתונים ועוד.

למי מיועד הקורס ותנאי הקבלה אליו

קורס סי שארפ מתאים אם אתם בוגרים של קורסים מקבילים, מהנדסים או הנדסאים, בעלי רקע בתכנות ובעיקר למי שיש לו שליטה בשפת C וC+. ידע מוקדם זה בהחלט יסייע לכם להצליח בקורס ולקבל את כל הכלים הדרושים לכם. יהיה עליכם להתחייב ללימודים בהיקף מלא, כאשר עליכם חובת ההגעה וכן פעילות לימודית בבית כגון הכנת משימות שונות ההכרחיות לתהליך הלימוד.

אורך הקורס ופרטים נוספים

קורס סי שארפ נפרש על פני סמסטר אחד או יותר, בהתאם למספר ימי הלימודים. באופן כללי חשוב מאד לוודא שהמקום בו בחרתם ללמוד מעניק לכם הכשרה ותעודה מקצועית, עם הסמכה רשמית כמתכנתים בשפת סי שארפ. לא כדאי ללמוד במקום לא מוכר כמובן, אלא רק במוסד לימודי המכבד את עצמו.

כמו כן שימו לב שסילבוס הקורס עונה על הציפיות שלכם, בטח אם יש לכם הכשרה קודמת או הסמכה קודמת בשפות C. עליכם לדאוג לרכוש כלים חדשים, מעודכנים ורלוונטיים לתקופה.

יש לכם זמן ואפשרות, המשיכו לרכוש ידע אותו תוכלו לקבל בכל אחד מקורסי המחשבים המובילים הנלמדים כיום בישראל. ידע הוא כוח וכל הסמכה היא חלון להזדמנות חדשה.

קורס סי שארפ

קורס סי שארפ הוא קורס המכשיר את תלמידיו לתכנת בדוט נט. סי שארפ והשפה המתחרה וי בי דוט נט הן שתי שפות התכנות המהוות את אבן הבניין המרכזית בדוט נט. השתמשת בדוט נט לבנות אתר? לבנות צד שרת של אתר? לפתח תוכנה? לפתח תבנית אנימציה מתוכנתת ב- WPF? כל האלמנטים הללו בסופו של דבר, ומאחורי כל הצד היפה והנגיש, הם אלמנטים שחייבים בתכנות וי בי דוט נט או סי שארפ: אחד מהשניים.

מהם הנושאים שיילמדו בקורס סי שארפ?

1.       נהיגה בסיסית בשפת התכנות: קריאה למשתנים, שימוש בהתניות ולולאות.

2.       שימוש בממשקי GUI לעטיפת מוצר התכנות בגרפיקה: WINFORM, WPF.

3.       שימוש בסי שארפ לתכנות צד השרת של אתר האינטרנט.

4.       לימוד תזמון אירועים בסי שארפ (Threading).

5.       שימוש בסי שארפ לתכנות ההתנהגות של השרת המארח באמצעות הכלי הדוט נטי WCF.

מה חדש בסי שארפ ווי בי דוט נט שלא היה קיים בשפות מוקדמות?

השפות הללו הן שפות אובג'קט-אוריינטד (מונחות-עצמים) באופן מלא ומובהק, שכמותו לא היה באף שפה. אם בעבר, לדוגמה, ביקשתם לעשות פעולה פשוטה יחסית כמו לכתוב משפט עברי/אנגלי שיוצג על מסך ה- DOS הייתם צריכים ליצור בעצמכם מערך של אותיות, ואתם עוד תלמדו שיצירת מערך באיזשהו כלי של מייקרוסופט, לאו דווקא בסי שארפ, זו לא פעולה כל כך פשוטה. לעומת זאת, כתיבת אותו משפט בסי שארפ לא מצריך יצירת מערך, משום שהמשתנה "אוסף של אותיות" הוא כזה אשר מייקרוסופט יצרה עבורנו, משתנה מסוג STRING. זו עוד נחשבת לפעולה פשוטה יחסית, מה שאומר שבפעולות המורכבות הזמן והמשאבים הדרושים ליצירת התוצר יהיו הרבה יותר קצרים ופשוטים לנו מאשר לאדם שמתכנת בשפה ישנה יותר כמו C++.

מהם הנושאים אשר יידרשו לי בעבודה כמי שיועסק בסי שארפ?

מדובר בנושאי בדיקות ותכנות כאחד. בתחום הבדיקות תידרש לבצע בדיקות אוטומציה, שהן בדיקות אשר מצריכות ידע תכנותי בסי שארפ על מנת לקיימן. החלק היפה בהן הוא שברגע שהן נעשו כמו שצריך – הן עובדות אוטומטית והבודק רק צריך לרשום באגים מבלי להריץ משהו בבדיקה עצמה.

בתחום התכנות – קורס סי שארפ יכשיר את התלמידים לעבוד עם מסדי נתונים SQL ולהציגם על מסך של אתר אינטרנט בהינתן שאילתות מתאימות, הוא ילמד שימוש ב- MULTITHREADING לתזמון אירועים המתרחשים בזמנים שונים, וכמובן – יילמדו נושאים תכנותיים גם ברמת התחזוקה, למשל לאפיין תכונות אירוח של שרת באמצעות WCF. על כן, קורס סי שארפ מכין אתכם לעבודה, למעשה, מכל הזוויות וגורם לכם גם להבין טוב יותר כיצד פועל המחשב מבחינת עיבוד המידע בתוכו.

קורס סי שארפ

שפת התכנות סי שארפ- C# מבית מייקרוסופט משמשת כיום בסביבת הפיתוח NET ומותאמת בין היתר לרשת האינטרנט ולטלפונים חכמים. זוהי אחת השפות הפופולאריות ביותר לתכנות ומהווה שפה מונחה עצמים. השפה משמשת בעיקר לפיתוח פלטפורמות ליישומי אינטרנט כמו כן ליישומים בסביבת חלונות. קורס סי שארפ מתמקד בהיכרות של השפה ובעקרונות התכנות שקיימים בה לרבות עקרונות התכנות מונחה עצמים. הסטודנטים בקורס נחשפים אל סביבת הפיתוח NET, אל המשתנים השונים ומוכשרים לעבוד עם בסיסי נתונים, מערכים וכן הלאה.

מתכונת הלימוד בקורס

הסטודנטים בקורס מקבלים ארגז כלים מעשיים לשימוש בכל הפונקציות והמשתנים הקיימים בשפת סי שארפ. המתכונת שבה נערכים הקורסים היא מעשית וכל סטודנט יושב מול מחשב כאשר המרצים מסבירים בינתיים על כל מודול בשפה. בתוך כך התלמידים מתרגלים בזמן אמת את תכני הלימוד. במסלולים אלו בנוסף, התלמידים נדרשים לתרגל באופן עצמאי את חומרי הלימוד בבית ולהגיש תרגילים ומטלות. ברוב תכניות הלימוד התלמידים נדרשים בנוסף להגיש פרויקט גמר מסכם.

נושאי הלימוד המרכזיים

קורס סי שארפ כולל את כמה מנושאי הלימוד הבאים: תחביר שפה, משתנים וטיפוסי נתונים, מבנים, העמסת אופרטורים, הורשה, ממשקים, מערכים, מחרוזות ואוספים, אופרטורים ומשפטי בקרה, מחלקות וכן הלאה. כיום ישנו מגוון רחב של מוסדות לימוד בישראל שמציעים קורסים אלו ותנאי הקבלה משתנים בין מסלולי הלימוד השונים. בחלקם, המועמדים נדרשים להיות הנדסאים או אקדמאים ואילו בקורסים אחרים ישנו צורך גם בשליטה טובה בשפה האנגלית עם דגש על קריאה ורקע בסיסי בעולם המחשבים.

תכניות הלימודים השונות

תכניות לימוד אחרות מחייבות את המועמדים לעבור ראיון שמתקיים באמצעות ועדת קבלה, ואילו תכניות לימודים אחרות פונות אל מתכנתים בלבד שצברו ניסיון מעשי קודם בפיתוח ובעלי שליטה בשפת התכנות C,C++  ו  Java- . ברוב הקורסים ישנה חובת נוכחות של 80% לכל הפחות לרבות הגשת המטלות והתרגילים. כמו כן, התלמידים נדרשים ברוב המסלולים להגיש פרויקט גמר ולעמוד בבחינות נושאי הלימוד השונים. כל מי שעמד בחובות הלימודים זכאי לתעודת גמר מטעם מוסד הלימודים. הבוגרים יכולים להשתלב בחברות לפיתוח יישומים לרשת האינטרנט, לטלפונים חכמים וכן הלאה. 

לקראת קורס סי שארפ

שפת סי שארפ היא תולדה של חברת מיקרוסופט העולמית. מדובר על שפת תכנות שנועדה לשמש בסביבת פיתוח NET. השפה מותאמת עבור מגוון מצעים, בין היתר גם עבור האינטרנט ומבחר טלפונים חכמים. שפה זו היא אחת היותר נפוצות שקיימות כיום עבור תכנות מונחה של עצמים. כמו כן לא מדובר בסוף פסוק, נעשה בה גם שימוש נרחב עבור מבחר יישומי אינטרנט ויישומי וינדוס.

תוכנית לימודים

מי שבוחר לעבור קורס סי שארפ ייחשף אל מגוון עקרונות התכנות שהיא כוללת. לימודים אלו כוללים הרבה פרקטיקה מעשית ועל כן רוב המקומות מעבירים שיעורים אלו כאשר התלמיד נמצא מול מחשב, כך שניתן לתרגל בזמן אמת ולהפנים באופן יותר פרקטי. כמו כן מרבית המקומות דורשים להגיש פרויקט מסכם. לאיזה חומר לימודי ניתן לצפות בעת מעבר על לימודים אלו? ובכן כמובן שכל מקום לימודי כולל נושאים מעט שונים, אך סה"כ כן ניתן לצפות לעבור על מבנים, הורשה, מחלקות ממשקים, תחביר השפה, העמסת אופרטורים, טיפוסי נתונים, אופרטורים ומשפטי בקרה, מערכים, מחרוזות ואוספים.

תנאי קבלה

יש להבין שמלבד שניתן לעבור קורס סי שארפ במגוון מקומות, גם יש כמה מסלולים שונים. על כן כאשר בוחנים את תנאי הקבלה, ניתן למצוא שאל מקום אחד ניתן להתקבל, בעוד שאל מקום אחר לא ניתן. בחלק מהמקומות הדרישות הן להיות הנדסאים או לחלופין אקדמאיים, בחלק מהמקומות הדרישות הן שליטה בשפה האנגלית, (דרישה חובה ברוב המקומות), בחלק מהמקומות הלימודים פתוחים רק למתכנתים שמחזיקים בניסיון בפיתוח והם שולטים במגוון שפות תכנות, בחלק מהמקומות ניתן להסתפק רק בידע בסיסי במחשבים וברוב המקומות יש לעבור ריאיון אצל ועדת הקבלה.

אופציות תעסוקה

כמו בכול סיטואציה של בחינת לימודים, גם פה חשוב לבחון קדימה, לבחון מה ניתן לעשות עם אותו קורס ולהבין אלו דלתות הוא יפתח. על כן ניתן למצוא שאם מדובר על תעודת גמר ממקום נחשב, ניתן להשתלב  במגוון חברות פיתוח של יישומים עבור טלפונים חכמים, רשת האינטרנט וכדומה. כמו כן כמו בהרבה מקצועת אחרים, גם פה ניתנת האופציה לפעול כעצמאי. 

קורס סי שארפ

שפת סי שארפ היא שפת תכנות מבית מיקרוסופט המותאמת לסביבת פיתוח NET ומאפשרת פיתוח של מגוון רחב של יישומים ואפליקציות לסביבת האינטרנט והטלפונים החכמים. שפה זו היא השפה הפופולארית ביותר והפונקציונלית ביותר לתכנות מונחה עצמים, ונמצאת בשימוש נרחב לפיתוח פלטפורמות אינטרנט, ויישומים עבור מערכת ההפעלה של חלונות. קורס סי שארפ הוא קורס המתאים למתכנתים בפועל, ולאנשים הרוצים לעשות את הצעדים הראשונים שלהם בעולם התכנות.

לימוד כל מרכיבי השפה

במסגרת קורס סי שארפ תלמדו שורה של נושאי לימוד, לרבות עקרונות השפה, גישת התכנות העומדת מאחוריה, ועוד שורה של נושאים הכוללים את תחביר השפה, אופרטורים, משתנים וסוגי נתונים, משפטי בקרה, מערכים, מחרוזות, רשימות ואוספים, מבנים, ממשקים ועוד שורה של נושאים המרכיבים את השפה. כפי שניתן להעריך מדובר בשפת תכנות מורכבת מאוד, וזאת מאחר והשפה מאפשרת לבצע מגוון רחב של פעולות תכנות, ולבנות יישומים מגוונים עם פונקציונליות מלאה המבוססת על שפת סי שארפ בלבד.

לימודים מורכבים הכרוכים בדרך כלל בתנאי קבלה

מאחר ומדובר בלימודים מורכבים, ייתכן שיהיה עליכם לעמוד במספר תנאי קבלה בהתאם למוסד הלימודים בו אתם בוחרים ללמוד. תנאי קבלה אלה יכולים להתחיל בשליטה טובה בשפה האנגלית, דרך ראיון שיהיה עליכם לעבור עם יועץ לימודים במוסד ההשכלה על מנת לאבחן את ההתאמה שלכם לקורס, וכלה בידע מוקדם בתכנות בכלל, או רקע אקדמי בעולם המחשבים. מן הסתם, תנאי קבלה אלה צריכים להיכנס למערך השיקולים שלכם בתהליך בחירת המקום בו תלמדו קורס סי שארפ.

בחירת מוסד הלימוד המתאים לכם

כמו כן, כדאי להצטייד בהמלצות מאנשי מקצוע העוסקים בתחום זה וכבר עברו את הקורס בעבר. אנשי מקצוע החיים את התעשייה יום יום, יודעים בדיוק מה הם סיכויי ההצלחה של בוגרי הקורס בהתאם למוסד הלימוד בו למדו את הקורס. ישנם בוגרים המגיעים ממוסדות לימוד מסויימים, ועצם העובדה שהגיעו מאותם מוסדות לימוד מעניקה להם יתרון בתהליכי גיוס עובדים, וישנם מוסדות לימוד שמייצרים בדיוק את האפקט ההפוך, כך שבחירת מוסד הלימוד הוא חלק לא פחות חשוב מהלימודים עצמם במסגרת הקורס.

אודות קורס סי שארפ

חברת מיקרוסופט העולמית היא זו שעומדת מאחורי שפת סי שארפ. מדובר על שפת תכנות שפותחה עבור סביבת NET והיא מותאמת עבור הרשת האינטרנטית ועבור מגוון טלפונים חכמים. מי שטרם מכיר שפה זו מוטב לדעת שמדובר על  אחת השפות היותר נפוצות והיא מהווה ערך רב עבור תכנות של מונחים ועצמים, הן עבור מגוון יישומי ה=אינטרנט והן עבור סביבת ווינדוס. מי שמבקש לעבור קורס סי שארפ בעצם זוכה להכיר לעומק את סביבת NET ואף מקבל כלים חשובים שמאפשרים לו להתמודד עם מגוון משתנים ועם מגוון בסיסי נתונים ומערכים.

על הפרק

לרוב הקורסים מתנהלים באופן הבא: ראשית נמסרים לתלמידים מגוון כלים לטובת שימוש יעיל של הפונקציות בשפה וזאת לצד עבודה צמודה מול המחשב אישי. מדובר על העברת חומר תיאורטי במקביל לתרגול רב הן בזמן הלמידה והן בזמן הפרטי של התלמיד כאשר רוב המקומות מסיימים את הלימודים עם פרויקט גמר בתחום. כמו כן ניתן לציין שאצל רוב המקומות שמעבירים קורסים אלו ניתן להיתקל במגוון הנושאים הבאים: ממשקים, מחלוקות, מבנים, הורשה, תחביר השפה, העמסת אופרטורים, אופרטורים ומשפטי בקרה, משתנים וטיפוסי נתונים, מחרוזות, אוספים ומערכים. מכאן שמדובר על לא מעט חומר עיוני שיש לתרגל, אך כל אלו תורמים לסיום מוצלח ויעיל של מערך הלמודים.

אופציות תעסוקה

כמו בכל תחום גם פה חשוב לדעת מהן אופציות התעסוקה שמחכות לבוגר הקורס, ועל כן נציין שמדובר על קבלת תעודת גמר מטעם אותו מוסד לימודי, תעודה שמקנה את היכולת להשתלב אצל מגוון חברות שמבקשות לפתח יישומים עבור הרשת האינטרנטית, עבור טלפונים חכמים וכדומה, ומי שבוחר גם יכול לפנות לתחום העצמאיים ולהציע את שירותיו.

תנאי קבלה

אין להכליל את תנאי הקבלה של קורס סי שארפ אצל מגוון המוסדות השונים, אך כן ניתן לומר שבאופן כללי יש להחזיק בתואר אקדמאי או הנדסאי, לשלוט בשפה האנגלית ולהיות בעל רקע בסיסי בתחום המחשוב. כמו כן חלק מהמקומות דורשים לעבור וועדות קבלה ואילו יש מקומות בהם רף הכניסה יותר גבוה ואליהם רק בעלי ניסיון קודם בפיתוח יזכו להיכנס.

 

מה צריך לדעת על קורס סי שארפ

כיום שפת הסי שארפ היא אחת מבין שפות התכנות הפופולאריות ביותר אשר נוצרה בחברת מייקרוספוט לצורך מתן מענה לסביבות העבודה והפיתוח של ה NET. בשל העובדה כי היום כמעט כל תוכנה או אפליקציה עובדת באמצעות האינטרנט ובאמצעות ממשקי הטלפונים החכמים, ישנו ביקוש רב ביותר למומחים בתחום שפת סי שארפ לצורך פיתוח ויצירה של אפליקציות ויישומים חדשים. קורס סי שארפ מיועד למי שמעוניין ללמוד את השפה וליצור יישומי אינטרנט וסמארטפונים בסביבת העבודה הפופולארית ביותר כיום.

מהות הקורס

קורס סי שארפ הינו קורס העוסק לא רק בתיאוריה של שפת התכנות בסביבת ה NET אלא בעיקר בפרקטיקה של הדבר, על מנת להכשיר את הבוגרים לצאת אל שוק העבודה כשבידם הידע המתאים. במהלך הקורס ישנם תרגולים רבים, המתחילים מהרמה הבסיסית ומתקדמים הלאה, בכדי באמת לאפשר את אותה בקיאות הנדרשת בעולם העבודה בסביבת הפיתוח של NET. על אף העובדה כי מקומות שונים יציעו קורסים שונים, הרי שהמהות של הקורס הינה פחות או יותר אחידה בכל מקום.

תוכנית הלימודים

קורס סי שארפ מתקיים לרוב בצורה של תרגול, כאשר בשלב הראשון נעשית היכרות ראשונית עם סביבת הפיתוח והעבודה ולאחר מכן מתחילים ללמוד את השפה ואת מגוון האפשרויות שהיא יוצרת. כחלק מתוכנית הקורס התלמידים לומדים את כל הכלים החשובים ביותר, החל מהבסיס של השפה, המבנה של השפה, הממשקים הקיימים בסביבת העבודה והפיתוח, יצירה של מערכי שפה, מחרוזות שפה ועוד. כל הלימודים מתקיימים מול המחשב תוך כדי תרגול בזמן השיעור וכמובן פרויקטים לעבודה.

למי הקורס מתאים

קורס סי שארפ יתאים למי שמעוניין להשתלב בעולם של ה NET. אם מעניין אתכם לפתח יישומים או אפליקציות לאינטרנט או לסמארטפונים, הרי שקורס זה הוא כמעט בגדר חובה. בנוסף לכך, ניתן ללמוד את הקורס בשילוב עם שפות תיכנות נוספות, כחלק ממכלול של מערך ידע. כמובן, שיש לשים לב לתוכנית הקורס, שבהחלט משתנה בין מוסד לימוד אחד למשנהו. 

אודות קורס סי שארפ

חברת מיקרוסופט העולמית היא זו שעומדת מאחורי שפת סי שארפ. מדובר על שפת תכנות שמיועדת בעיקר עבור פיתוח NET, והשפה בין ביתר מותאמת עבור מגוון טלפונים חכמים וכמובן גם עבור הרשת האינטרנטית. מדובר על אחת מהשפות היותר נפוצות כיום שמשמשת רבות עבור תכנות מונחה עצמים. נעשה בתוכנה שימוש רב על מנת להוציא אל הפועל מגוון יישומים בטריטוריית Windows ועבור יישומי האינטרנט, ועל כן קורס סי שארפ כה משמעותי כאשר מבקשים להתקדם מקצועית בתחום.

מידע כללי

כל מי שניגש ללמוד קורס סי שארפ זוכה להכיר את עקרונות השפה לצד עקרונות התכנות, כאשר יש דגש מהותי על סביבת פיתוח NET, על עבודה בשכבות ועל הכרת מערכים לצד בסיס נתונים. בעיקרון תלמידי הקורס זוכים לקבל ארגז כלים מהותי עבור שימוש במגוון הפונקציות שקיימים בשפת ה C#. כמו כן טוב לדעת שחלק נכבד מהקורס מועבר באופן יישומי, כך שאין צורך רק לעבור על התיאוריה, אלא מהר מאוד עוברים להשליך את ההבנה באופן מעשי תפעולי, כך שניתן להטמיע יותר טוב ולחוש יותר ביטחון בתחום. תלמיד שמבקש להצליח בתחום נדרש לעבור על שיעורי הבית, להגיש תרגילים וברוב המוסדות גם יש להגיש פרויקט מסכם ראוי בתום תקופת הלימודים.

תוכנית לימודים ואופציות

בין יתר הנושאים שעוברים עליהם בקורס ניתן להיתקל בתחביר השפה, משתנים, טיפוסי נתונים, מערכים, ממשקים, מחלקות, מבנים, הורשה, העמסת אופרטורים ועוד. עבור מי שמתעניין, טוב לדעת שקורס סי שארפ ניתן לעבור באוניברסיטה הפתוחה, במכללה לגרפיקה הייטק ותקשורת- נשיא טכנולוגיות, במכללת סלע, מכללת ג'ון ברייס הדרכה, בבית הספר הארצי להנדסאים, במכללת אינטרביט וכדומה. תנאי הקבלה משתנים בין המוסדות, כך שבחלק על המועמד להיות אקדמאי או הנדסאי, בחלק נדרשת שליטה בשפה האנגלית לצד רקע במחשבים, בחלק יש לעבור ריאיון קבלה, בחלק השערים פתוחים רק עבור מתכנתים בעלי ניסיון השולטים בשפה ה C,C++ והJava ובחלק מהמוסדות ניתן להסתפק רק עם הכרות בשפת התכנות. כמובן שמי שמחזיק ביותר מידע, מוטב שייגש למוסדות שדורשים יותר על מנת לא לבזבז זמן על יסודות. 

מי יכול ללמוד קורס סי שארפ

מה זה בכלל סי שארפ? שפת סי שארפ היא שפת תכנות המותאמת לסביבת NET  ובשל כך היא מתאימה לתכנות באתרי אינטרנט שונים ובטלפונים סלולריים חכמים. שפת סי שארפ שייכת למשפחת מייקרוסופט העולמית וניתן להשתמש בה ולמצוא אותה בשימוש רחב ביישומי אינטרנט שונים ומוכרים, כמו גם ביישומי WINDOWS  שונים. על מנת ללמוד קורס סי שארפ כדאי להיות בעל ידע בסיסי בשפות תכנות אחרות על מנת להבין את העקרונות העומדים מאחורי שפות התכנות השונות, למרות שנושאי בסיס אלה יילמדו בקורס עצמו.

הקורס כולל בדרך כלל את כל מה שצריך לדעת על מנת לתכנת באופן עצמאי סוגים שונים של תכניות. בתור דוגמאות ניתן להשתמש כאמור ביישומי WINDOWS המוכרים ומעניין מאד לראות כיצד שפה שהייתה בתחילת הקורס זרה לחלוטין הופכת פתאום גם לברורה מאד וגם נמצאת בשימוש ביישומים כה נפוצים ומוכרים. זוהי בעצם הדרך הטובה ביותר ללמוד – באמצעות השוואה לתכניות קיימות וביצוע דוגמאות שממחישות כיצד התכנית רוקמת עור וגידים ממש מול העיניים של הסטודנטים.

עוד פרטים אודות קורס סי שארפ

ברחבי הארץ ניתן למצוא כמה מוסדות לימוד ומכללות המציעים מגוון קורסים ומסלולים הקשורים במחשבים בכלל וברשת האינטרנט בכלל. מכיוון שלא מדובר בתואר אקדמי מוכר ומסודר, לכל מוסד לימוד ולכל מכללה יש את תנאי ההרשמה והקבלה שלהם. ישנם מוסדות שיקבלו ללימודים אקדמאים או אנשים שכבר יש להם ניסיון בתחום התכנות ויהיו כאלה שאפשר יהיה להגיע אליהם ללא שום ידע או ניסיון. תמיד כדאי לבדוק מבעוד מועד מהם תנאי ההרשמה והקבלה על מנת לוודא שעומדים בהם.

מי שמסיים קורס סי שארפ יכול להשתלב במגוון תפקידים ומשרות בתחום התכנות והמחשבים. אפשר ללמוד לבנות, לעצב ולתחזק אתרי אינטרנט או להשתמש בידע שרוכשים בקורס על מנת לתכנת תכניות בתחומים שונים הדרושות למגוון תחומים מתחומי החיים – תוכנות המתאימות למרפאות מסוגים שונים, תוכנות של חישוב שכר או זמן עבודה של עובדים, תוכנות כניסה לבנייני משרדים ועסקים ועוד. הרגע שמסיימים את הקורס השמיים הם הגבול.  

קורס דוט-נט

בס"ד

שלום כולם, מהו קורס דוט-נט? האם הוא מעניין? האם הוא כייפי? האם הוא יסב לכם אושר? האם זהו הקורס שעליו חלמתם כל חייכם? האם הקורס הזה הוא הוא המפתח להצלחה שתמיד רציתם והרגשתם שאתם כל כך קרובים אליה אבל לא מצליחים אף פעם באמת לגעת? ובכן, התשובה היא לא! אבל עדיין זה קורס מאוד מעניין וכדאי ללמוד אותו!

קורס דוט-נט הינו קורס שמדבר על הפרוטוקולים הבסיסיים של שפת התכנות. נכון שזה נשמע מאוד יבש, אבל אף על פי שזה באמת מעט יבש – זה מאוד יעיל, והיעילות שבו גוברת על היובש שבו. ויותר מזה, הוא רק מעט יבש, לא מאוד. רוב קורס דוט-נט הוא מעניין מאוד ופותח הרבה אפיקים מרתקים לעולם המחשבים.

נקודה נוספת, האם אי פעם שמעתם מישהו שהוא מומחה אמיתי בתחום? האם שמעתם או הכרתם מישהו שסיים קורס דוט-נט? כמו שאתם שמים לב מדובר בנישה קטנה, ומכאן התחרות פה היא לא גדולה. אבל אל תתבלבלו חברים – הנישה אמנם קטנה, אבל היא חשובה מאוד מאוד!! יש הרבה מאוד מה ללמוד ב- קורס דוט-נט, וחברות זקוקות נואשות למומחים אמיתיים. הן גם מוכנות לשלם בעיין יפה למי שיכול לספק את הסחורה. אל תצפו שבלי עבודה תוכלו להתאים לרמות הנדרשות בשוק (אלו רמות גבוהות למדיי), אבל גם אל תקשו על עצמכם ללא סיבה לחשוב שזה בלתי אפשרי. אם תתאמצו ב- קורס דוט-נט ותשקיעו כמו שצריך, אתם צליחו גם תצליחו, ואין סיבה שלא.

ברוב המקרים החומר האנושי שיימצא ב- קורס דוט-נט הוא חומר ברמה מאוד טובה, וזה מאוד משמח מן הסתם! לכולנו נמאס מקורסים שעיקר מהותם זה להיות מגנטים לבוקים שמוכנים לשלם כסף, נכון? בוודאי שלא היינו רוצים לשלם בעצמנו כדי להצטרף אליהם לשיעור. אנחנו מעדיפים בהרבה חברה אינטליגנטית וטובה שיש לה מוטיבצייה אמיתית ללמוד ולהתעלות. תדעו שאני, בתוקף תפקידי כמרצה למחשבים (לא לתואר!), אני נתקל מדי פעם בבוקים שכאלה שמצליחים להשתחל לתוך הקורסים. תאמינו, עדיף שלא היו באים. סתם מבזבזים את הזמן והכסף! אבל זה כבר דיון אחר.

אני מקווה שהמצב שלכם יהיה שונה בתכלית השינוי ב- קורס דוט-נט שתלכו אליו, ושהחברה שתהיה סביבכם תהיה אך ורק חברה איכותית. ברוב המקרים זה המצב. מה לעשות אם בכל זאת נקלעתם למצב לא נעים ויש באמת אחד מהבוקים בשיעור שלכם? פשוט תתעלמו או שתנסו לחנך אותו. זה לא תמיד עובד, אבל גם לא תמיד נכשל. בכל אופן, הכלל הוא שב- קורס דוט-נט לרוב לא אמורות להיות בעיות שכאלו.

אני רוצה רק עוד כמה מלים אחרונות בטרם אסיים את המאמר הזה. אני רוצה להודות לכם שאתם קוראים את כל המאמרים שלי ולא פוסחים על אף אחד. אני מודה לכם שאתם מנויים לאתר הזה ואוהבים לראות מה התחדש בחיי ובעולם הטכנולוגי. זאת גישה מאוד רצינית שאתם מפגינים ואני מאוד מרוצה מזה. אני מאוד אשמח שתמשיכו כך ותקראו לעוד אנשים לקרוא את מאמריי. כמו שאתם שמים לב, אפשר ללמוד המון מהמאמרים הללו, ואם זה עוד בחינם אז למה לא לקחת? בכל אופן, שיהיה המון בהצלחה ב- קורס דוט-נט ונדבר בהמשך.

 

 


קורס דוט-נט – מה הוא כולל ?

קורס דוט-נט הינו קורס אשר המטרה שלו הינה פשוטה מאוד – להכשיר מומחי תכנות בעבודה על מערכת זו של חברת מייקרוסופט העולמית. כיום ניתן לראות מגוון קורסים כאלו אשר נערכים בפיקוחה של חברת מייקרוסופט ובסופם התלמידים מקבלים תעודת הסמכה של חברת מייקרוסופט אשר יכולה לפתוח בפניהם דלתות רבות ולאפשר להם להתקדם אל משרות בכירות בעולם ההייטק בצורה הרבה יותר טובה. חשוב להדגיש כי מדובר במערכת אשר הוכיחה את עצמה כיעילה במיוחד ולכן כיום ניתן לראות בה שימוש על ידי מתכנתים רבים בכל רחבי הארץ ובעולם כולו.

אלו נושאים כלולים בתוך קורס דוט-נט ?

קורס דוט-נט הינו קורס בו נלמד מגוון רחב של נושאים שונים אשר כוללים תכנות ממגוון רחב של סוגים ופיתוח של יישומים שונים. המגוון הרחב של הנושאים מאפשרת לתלמידים להכיר את המערכת בצורה הרבה יותר טובה ולעסוק בתחום באופן הנכון ביותר. כאמור, לאחר הקורס מבוצעות בחינות הסמכה של חברת מייקרוסופט אשר נקראות MCPD, בחינות אשר בודקות את הידע של התלמידים בכל התחומים השונים אשר נלמדים ובודקות את היכולת שלהם לעסוק בתחום בצורה טובה ונכונה. מבחנים אלו מדוקדקים מאוד ולכן רק תלמידים רציניים אשר השקיעו בלימודים יוכלו לעבור אותם ולהתחיל לעבוד בתחום זה במגוון רחב של מקומות עבודה שונים, בין אם אלו מקומות עבודה בישראל ובין אם אלו מקומות עבודה במקומות שונים ברחבי העולם.

למי מיועד קורס דוט-נט ?

בניגוד לקורסים אחרים, כמו קורס בניית אתרים בו לומדים את הכול מהבסיס, קורס דוט-נט מתאים לאנשים בעלי רקע בתחום אשר רוצים לקבל הכשרה גם בסביבת התכנות של Microsoft.NET. כמובן, כמו בתחומי לימוד אחרים, ניתן לראות קורסים שונים בתחום זה אשר מתאימים לסוגים שונים של קהלי יעד כמו מתחילים או מתקדמים, כך שכל אחד יכול להירשם את הקורס המתאים לו וכך לקבל את ההכשרה לה הוא זקוק בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה וליהנות מלימודים ברמה המתאימה לו ולידע אשר איתו הוא מגיע אל הקורס עצמו.


תכנות בעידן האינטרנט

עד לפני שניים שלושה עשורים, היו שפות התכנות מאוד בסיסיות, מוגבלות הן בסט הפקודות וההוראות שהן ידעו לבצע, והן ביכולות של התשתית ומערכת ההפעלה במסגרתה הן פעלו. שפות כמו קובול, פסקל ובייסיק הן שפות שהיו בזמנו היהלום שבכתר, אך כיום אינן מיושמות בצורה נרחבת, אם בכלל. במקום שפות אלה, נכנסו לעולם המחשוב שפות חדשות שיודעות לבצע מגוון הרבה יותר רחב של פעולות, והרבה יותר בקלות. הקלות הזאת מושגת בין היתר על ידי תשתיות חכמות וטובות יותר, כמו למשל פלטפורמת דוט נט שיודעת לספק לתוכנה את כל השירותים הגנריים הנדרשים, ללא צורך מצד המתכנת לטפל בהם באופן ספציפי.

סגנון ממוקד יותר וגנרי יותר

עידן האינטרנט פתח בפנינו עידן חדש בתחום של תכנות, אם כי אפשר לומר שגם הפך את הנושא להרבה יותר ממוקד ושטחי, במובן הטוב של המילה. לצורך העניין, כיום ניתן ללמוד קורס בניית אתרים, ולהפוך למתכנתים מצליחים מאוד בעולם האינטרנט, על אף שבניית אתרים הוא תחום שהמורכבות שלו נמוכה באופן משמעותי מתוכנות אחרות המיועדות לבצע פעילויות ספציפיות. עידן הסמארטפון אפילו חידד את הקו הזה, עם מאות אלפי אנשים הלומדים פיתוח אפליקציות למערכות ההפעלה של איי פון ושל אנדרואיד, ומפתחים אפליקציות בצורה פשוטה מאוד, אך גם מאוד חד גונית.

כניסה פשוטה, קלה וכדאית לעולם המחשוב

אם אתם רוצים לפתח לעצמכם קריירה בתחום המחשבים, ולגזור קופון מההצלחה הגדולה שחווים אנשים רבים בתחום זה, תוכלו ללמוד קורס בניית אתרים, במסגרתו תלמדו שפות תכנות אינטרנט, ופיתוח חשיבה של מתכנת, ובתוך זמן קצר תוכלו כבר לייצר תוצרים בעלי ערך, שאנשים מוכנים ורוצים לשלם עבורם. קורס זה מעניק לכם יכולת לעשות את הצעד הראשון בעולם המחשבים, לבנות את הבסיס שלכם בתחום שיכול גם לפרנס אתכם בצורה יפה מאוד, ובו בזמן להמשיך ולהתפתח לכיוונים נוספים כמו לימוד שפות תכנות נוספות, לימוד דוט נט, לימוד תשתיות ופלטפורמות מורכבות בעולם המחשוב וכדומה. ייתכן שבניית אתרים היא עבודת מחשוב פשוטה וקלה יותר לעומת תוכנות אחרות, אך בהחלט מדובר בתחום שמייצר כיום את הערך הרב ביותר עבור צרכני השוק.


קורס תכנות

שלום לכולם !!

היום אני אדבר אתכם על קורס תכנות #c  .  מהו #C ?

#C היא תוכנה שמיקרוסופט פתחה בתחילת שנות ה- 2000  וגם כאן אחרי מאבק משפטי מול חברת סאן עקב שימוש בצורה מפוקפקת בתוכנה שלהם , על כן מיקרוסופט נאלצה לפתח שפה זו לצרכיה במקום השפה של סאן שנאסר עליה להשתמש בה.

השפה היא שפה מונחית עצמים (גם