יסודות התקשורת - מתקדמים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

יסודות התקשורת - מתקדמים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

טכנאי PC ורשתות- מקצוע שאי אפשר בלעדיו

בימינו הכל מתחיל ונגמר במחשב. המחשב הפך להיות מכלי עבודה שרק מעטים עושים בו שימוש לכלי עבודה שאי אפשר בלעדיו בכל ענפי המשק. בנוסף להיותו של המחשב כלי עבודה שימושי, הוא גם אמצעי התקשורת הפופולארי ביותר היום. רובנו נכנסים לאינטרנט לפחות פעם ביום על מנת לבצע פעולות שונות כמו קניות, לתקשר עם חברים או פשוט לשמוע מוזיקה. אך מה קורה כאשר כל המערכת הזאת קורסת מעומס יתר או מכל תקלה אחרת? כולנו מרגישים כמעט בלי אויר לנשימה. בשל כך, טכנאי PC ורשתות הוא מקצוע מבוקש שתמיד יהיה בו צורך.
חשיבותו של טכנאי PC ורשתות להתנהלות חברה


טכנאי PC ורשתות, בשונה מטכנאי מחשבים, אינו עוסק רק בתיקון ובתחזוקתם של המחשבים. הוא מתמחה גם בתקשורת בין מחשבים. השירות, אם כך, מתרחב יותר וכאן מדובר כבר על תחזוקתן של תוכנות לניהול עסק, ניהול בסיסי נתונים וגם שיתוף יומנים, קבצים ומדפסות הקשורים לתקשורת הכלל ארגונית. אם טכנאי מחשבים מתעסק במיקרו, טכנאי PC ורשתות מתעסק גם במיקרו וגם במקרו. הוא אחראי על חלק חשוב מאוד בעבודתה התקינה של חברה כולל הגעת המידע אל הגורמים המתאימים ומתן הרשאות לגישה למשאבי הרשת הפנימיים והחיצוניים. זהו מקצוע רב חשיבות אשר חברה לא יכולה להתנהל בלעדיו והוא מהווה שדרוג אמיתי לעומת טכנאי מחשבים  העוסק רק בתיקון ותחזוקתם של מחשבים.
תפקידיו הנוספים של טכנאי PC ורשתות


את תפקידו של טכנאי PC ורשתות ניתן לחלק למספר תחומים קטנים יותר. הוא אחראי על תכנון הקמתה של רשת המחשבים בחברה תוך לקיחה בחשבון של הצרכים המוגדרים על ידי החברה. הוא זה אשר מקים את התשתיות, בין אם מדובר על רשת אינטרנט הכוללת התקנתם של כבלים או רשת אלחוטית, הגדרת הרשת מבחינת הרשאתם של המשתמשים ומתן פתרונות לגיבוי המידע ואבטחתו, תחזוקה שוטפת של רשת המחשבים בחברה ועוד. אנו מדברים על מקצוע אשר מצד אחד חברות ועסקים גדולים כקטנים זקוקים לשירותיו ומצד שני ההכשרה בו אינה ארוכה ולכן זהו מקצוע מתגמל ומספק.

היכן ללמוד ניהול רשתות
בעולם של ימינו חשוב מאוד להשכיל ולהתמקצע ואילו מאידך ההשתלבות בתחומי המקצוע השונים אינה עניין של מה בכך ומחייבת התמדה ורצינות, נכונות והקרבה לא מעטות. המציאות הישראלית היומיומית אינה קלה ובמיוחד בשוק משתנה המושפע לא מעט מהמצב החברתי והפוליטי הסוער. לכן ניכר כי רבים מעסיקים את עצמם בתחומים הרלוונטיים יותר.

בשנים האחרונות ניתן לראות תנועה משמעותית של סטודנטים מהאקדמיה למכללות. ההבנה כי תארים מתקדמים אינם מהווים ערובה בטיחותית לרכישת מקצוע רווחי וכלכלי הולכת ופושה בקרב רבים כאשר ניתן לראות לא מעט בוגרי תארים מתקדמים המוצאים את עצמם מובטלים בבית חודשים ואף שנים לאחר סיום התואר. לפיכך אין זה פלא כי רבים מעדיפים לפנות למכללות פרטיות או ציבוריות ולקורסים ייעודיים שונים שיבטיחו את מקומם בשוק העבודה הרלוונטי.

ישנם כיום לא מעט תחומים בהם ניתן ללמוד קורסים כאלה ואחרים. הקורסים הייעודיים מכינים אתכם כתלמידים להיכנס היישר לשוק העבודה עם ניסיון מקסימלי בזמן הקצר ביותר. לקורסים השונים ישנו יתרון מהותי המושג באמצעות ההכשרה הניתנת בשטח והעבודה המעשית הרבה, המכינה את התלמידים לקראת שוק העבודה. חלק מהמכינות והמכללות אף יציעו לכם סיוע והכוונה בתום הלימודים עם עת הכניסה לשוק העבודה והשתלבות בו.

אצלנו בפרקטיקיו הסטודנטים זוכים לקבל מענה מלא לכל צרכיהם תודות לניסיון הרב שצברנו במשך שנות הפעילות שלנו בתחום. התלמידים שלנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי יקבלו את המענה המלא לצרכיהם השונים ולא בכדי. במכללה שלנו תוכלו למצוא מגוון עצום של קורסים ואם אתם מתלבטים היכן תוכלו ללמוד קורס ניהול רשתות הרי שאנו הכתובת לייעוץ והכוונה, העשרה ומתן תשובות מלאות לכל שאלותיכם.

אצלנו תוכלו למצוא קורסים שונים במגוון תחומים כאשר כולם מלווים את התלמיד ומאפשרים לו לבחור את הקורסים המתאימים לו ביותר כמו גם להיכנס לשוק באופן מקצועי. אצלנו מועברים כל הקורסים אונליין כך שאינכם צריכים לצאת מהבית – הקורסים והמורים מגיעים אליכם עד הבית ומעניקים תמיכה מלאה בכל נושאי הלימוד ובכל שלב בתהליך הלימודי. אם אתם רוצים הכוונה – פנו אלינו עוד היום.
איך לבחור טכנאי מחשבים טוב (ורצוי כזה שעבר קורס טכנאי מחשבים)
אתם באמצע הכנת עבודה לצורך פרויקט שופר חשוב בעבודה, כשלפתע המחשב שלכם מתחיל "להשתעל": מסך כחול מופיע ועליו שורת פקודות.. אוי לא, אתם ממלמלים לעצמכם, הסיוט הגדול מכולם מתגשם. יש צורך לקרוא לרופא המחשבים-הוא הטכנאי, איש בקיא ומיומן שיוכל להחזיר לכם את המחשב לסורו, ואם לא לפחות להמליץ מה כן. אבל, לא כל אחד הוא טכנאי מחשבים ראוי לשמו, וישנם הרבה נוכלים בשוק שלא יהססו רק לעשות עליכם כסף, כאלה שאפילו לא עברו קורס טכנאי מחשבים. אז איך מוצאים טכנאי טוב?

לחפש המלצות מאנשים שקיבלו שירות ובאינטרנט

המילה הראשונה: המלצות. אם תשימו לב, בעלי המקצוע הטובים ביותר עוברים מפה לאוזן. שאלו חברים, מכרים, בני משפחה שהתנסו באותו השרות לגבי האיש. אחר כך, מומלץ גם לחפש באינטרנט (של חבר או בית קפה, אם שלכם שבק חיים) אודותיו, מיהו , מה הניסיון שלו, האם עבר קורס טכנאי מחשבים ובאיזו התמחות.

חשוב לדלות כמה שיותר פרטים אודות האיש