הכרות עם Office 365 בענן << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

הכרות עם Office 365 בענן

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

MCITP - אקטיב דיירקטורי

היום בקורס MCITP למדנו על server 2003 שזה המערכת הפעלה הישנה יחסית לשרתים.
בכדי להצליח ב- MCITP צריך לשלוט גם ב- server 2003 וגם ב- server 2008 חוץ מהמערכות הפעלה של הקליינטים. MCITP זה ראשי תיבות של מומחה לטכנולוגיות שיתוף מידע וזה נעשה ע"י שרתים מרכזיים. ב- MCITP לומדים כיצד להשתמש באקטיב דיירקטורי המקום בו מגדירים משתמשים והרשאות
והתחלנו להכנס לנושא בשיעור ה- MCITP היום. המרצה שלנו שהוא מומחה מטעם מייקרוסופט ללמד ולהכשיר לתפקיד MCITP הדגים לנו היום דברים בסיסים שעל מוסמך MCITP לדעת.
למדנו שאקטיב דיירקטורי זה כמו ספר טלפונים שיש בו את כל המידע בפורסט, דומיין, OU, יוזר, קבוצה, contact, מחשב, תיקיות משותפות, מדפסות, אתרים וסאבנט.
בכל אחד מהדומיינים בפורסט יש .D.C אחד האחראי לכל האימותים, הרשאות, הוספות, מחיקות, עריכות ושינויים בתוך הדומיין ועליו אחראי מנהל הרשת מוסמך MCITP.
ההרשאות יכולות להיות ברמת הדומיין או ברמת האובייקט.
הדומיינים מתקשרים ביניהם ע"י TRUSTS שיכול להיות חד סיטרי או דו סיטרי ובברית מחדל האימון הוא דו סיטרי.
OU - organizational unit יכול להופיע רק בתוך דומיין ומשתמשים בו כדי להגדיר מחלקה ספציפית, מקום, קבוצה, פונקציה, זה כלי עזר ל- MCITP לארגן את הרשת.
בקיצור - גם אני מבולבל עדיין אך עם תירגול ושינון נעשה קצת בראש ונהיה מוכנים למבחן MCITP.

 


כל מה שרציתם לדעת על MCSE

אם אתם רוצים להיות מהנדסים מערכות ומנהלי רשתות חברת מייקרוסופט עליכם ללמוד את התחום לפני שאתם עוסקים בו על מנת לבין את הדברים הבסיסיים ולעבוד בצורה נכונה ומקצועית. להלן מאמר שמכיל 4 שאלות ותשובות בסיסיות בנושא MCSE  על מנת שתדעו את הדברים הבסיסיים בנושא לפני שאתם נכנסים לתחום.

 כיצד ניתן לבחור מקום טוב שמלמד קורס MCSE?

על מנת לבחור מקום טוב שמלמד קורס MCSE עליך לבקש המלצות מחברים, מכרים, או בני משפחה שיש להם ניסיון ורכשו השכלה ממקום שמלמד את הקורס. המלצות זה דבר שחשוב לקבל מכיוון שהם יכוונו אותך לקורסים הטובים ביותר בתחום שהוכיחו את עצמכם והכשירו אלפי סטודנטים לעבור בתחום.

מה משך זמן הקורס?

משך זמן קורס MCSE / MCITP הוא הין ארבעה חודשים לבין שנה. חשוב שתעשה את השיקולים שלך ותבדוק לאיזה שכבת עומק את רוצה להגיע בתחום. ובמילים אחרות, ככל שתבחר קורס ארוך יותר כך הידע שלך בתחום יעמיק. לכן, על מנת לעשות את הבחירה הנכונה בדקו כמה זמן בשבוע תוכלו להשקיע ולהגיע לפגישות מבלי להפריע לחיי היום יום שלכם, ומה עומק ההשכלה שאתם רוצים לרכוש מהקורס (בסיסית, בינונית או עמוקה).

מה ניתן לעשות על מנת לחסוך כמה שיותר?

אם אתם רוצים ללמוד קורס MCSE  אבל אתם מוגבלים כלכלית אנו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין הקורסים השונים על מנת למצוא את הקורס שהכי מתאים לכם מבחינה כלכלית. חשוב שתבחרו בקורס בעל מחיר ממוצע ולא זול מידי, ותבחרו מקום מוכר וטוב בעל ניסיון על מנת שתרכשו את הידע בצורה הטובה ביותר ע"י המורים הטובים ביותר.

מה מעניק לקורס לטכנאי?

הקורס מעניק לטכנאי את היכולת לעבוד התחום כטכנאי עם ארגונים גדולים, ותעודת מקצוע למערכות תקשורת של מיקרוסקופ.

לסיכום, לימודי MCSE  הם לימודים בסיסיים בעולם טכנאות מחשבים ועליך ללמוד בקורס  לפני שאתה נכנס לעסוק בתחום. חשוב שתבחר מקום טוב ומוכר בעל ניסיון שקיבלת המלצות עליו על מנת שכל תקופת הלימודים תעבור בצורה טובה ומקצועית.


מה הן רמות המחירים המקובלות של קורס MCSE?

עבור אנשים רבים המעוניינים לזכות בהסמכה כלשהי על מנת לפתוח ערוצי קריירה חדשים, אחת השאלות החשובות ביותר היא העלות של השגת אותה הסמכה, העלות של מסלול הלימודים והשגת ההסמכה. בהקשר זה ראוי לציין שלימודי MCSE מסופקים על ידי גופי לימוד פרטיים בלבד, ולכן ישנה משמעות רבה לרמת המחירים. אתם שאלתם בעניין זה, ואנחנו עונים.

האם יש בכלל רמות מחירים אחידות?

ובכן, אין רמת מחיר מוגדרת שכל מוסדות הלימוד צריכים לפעול על פיה, או שאסור להם לחרוג ממנה. יחד עם זאת, ישנה רמת מחירים מקובלת שהתגבשה לאורך השנים, וסביבה מתחרים מוסדות הלימוד השונים אל מול הסטודנטים הפוטנציאליים. בשורה התחתונה, ישנה רמת מחירים שמשמשת כבסיס השוואה בין מוסדות הלימוד השונים. רמת מחירים זו אינה מחייבת.

מה היא רמת המחירים שלה ניתן לצפות?

מאחר ורמת המחירים משתנה מעת לעת ותלויה בשורה של פרמטרים כמו זהות המוסד המלמד, מספר הסטודנטים הרשומים לקורס, רמת הביקוש וכדומה, אנו מעדיפים שלא לנקוב במספרים קונקרטיים. יחד עם זאת, כל אדם המעוניין לעבור לימודי MCSE צריך להיות מוכן לרמת מחירים הנעה בסביבות מספר אלפי שקלים בודדים לקורס.

היכן ניתן לברר את רמת המחירים?

ובכן, ישנו שלב שבו כבר לא ניתן לתת מידע פרטני מספיק באופן כללי, וצריך לפנות לכל מוסד ומוסד לימודי כדי לברר את הפרטים. בכל מוסד שבו אתם מתעניינים לגבי לימודי MCSE, תוכלו גם לשאול ולברר לגבי המחיר הנדרש, ולבנות לעצמכם את טווח המחירים המוצעים.

כיצד לבחור את המוסד הטוב ביותר?

בחירת מקום הלימודים צריכה להיות שילוב של איכות הלימודים, המוניטין של המוסד, הביקורות שאתם משיגים אודות המוסד ורמת הלימודים בו, ושל רמת המחיר המוצעת. כמו שאתם יודעים לעשות את השילוב הזה ברכישת כל מוצר, כך גם בתחום הלימודים.

מחיר מסלול הלימודים הוא בהחלט פרמטר מרכזי שצפוי להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות שלכם בבחירת מוסד הלימודים ובהחלטה האם בכלל ללמוד את הקורס. עשו את כל המאמצים להשיג את המחיר הטוב ביותר, מבלי לוותר על איכות הלימודים ומוניטין ההסמכה שתקבלו.


קורס mcsa

קורס mcsa הוא קורס ניהול רשתות שבסופו ניגשים לבחינת הסמכה M.C.P מטעם חברת מיקרוסופט ותואר מנהל הרשתות ניתן מטעמה. היום תחום הרשתות הוא תחום מבוקש מאוד ונדרש בכל עסק, חברה או מוסד ציבורי. כל עסק שברשותו מעל שני מחשבים נעזר ברשת פנימית אליה מרושתים כל המחשבים שבחברה. ככל שהחברה גדולה יותר תפקידו של מנהל הרשתות מורכב יותר ולכן חברות גדולות מעסיקות את מנהל הרשתות על בסיס קבוע.

 

תחומי האחריות של מנהל הרשתות

מנהל הרשתות בארגון או חברה אחראי על תכנונה והקמתה של רשת המחשבים. הוא נדרש להיות בקיא במערכת ההפעלה הכוללת גם את שרתי הדואר, שרת הקבצים, שרת האינטרנט ושרת המדפסת. הוא אחראי על התחזוקה והטיפול השוטפים בכל הקשור לרשת המחשבים, כולל ביצוע גיבויים, מתן הרשאות למשאביה הארגוניים של החברה, אבטחת מידע ועוד.

 

למי מיועד הקורס?

קורס mcsa מיועד בעיקר לבעלי ידע ורקע קודם בתחום המחשבים ומערכות ההפעלה. בוגרי קורס טכנאי מחשבים ובעלי ניסיון בעבודה כטכנאים יפיקו מן הקורס את המיטב. גם בעלי תואר ראשון במחשבים המעוניינים להתמקד ולהתמקצע בתחום הרשתות ולקבל תעודה מטעם חברת מיקרוסופט יכולים לעבור את הקורס ולהגיע לשוק העבודה לאחר התמקדות והתמקצעות בתחום. ישנם מוסדות לימוד אשר מציבים תנאי קבלה לקורס הכוללים מבחן קבלה או ראיון אישי.

 

התוכן הנלמד בקורס

הנושא הבסיסי ביותר של קורס mcsa הוא מהי רשת מחשבים, מהי תקשורת בין מחשבים, הכרת מערכות ההפעלה של מיקרוסופט, הכלים העומדים לניהולה ותחזוקתה של רשת מחשבים, ניהול משתמשים, אבטחת המידע שעל השרת, התקנת IOS ועוד. התלמידים בקורס מכירים לעומק את מערכות ההפעלה העדכניות ביותר של חברת מיקרוסופט כמו Windows XP, Implementing and ManagingMicrosoft Exchange Server 2003 וכך יכולים לגשת לבחינת ההסמכה כשהם מכירים את המערכות הללו על בוריין.

 

אפשרויות תעסוקה

לאחר מעבר בחינת ההסמכה יוצא בוגר הקורס עם תעודת הסמכה בינלאומית כמנהל רשתות מטעם מיקרוסופט. תעודה זו פותחת דלתות במגוון רב של חברות מכל ענפי המשק, החל מחברות הייטק, דרך חברות תעשיה וכלה בבנקים ובמוסדות ציבוריים. התעודה פותחת דלתות גם לעבודה בחו"ל.

מידע חיוני על קורס MCSE
קורס MCSE עוסק בתחום התשתיות של מיקרוסופט ומכשיר את הסטודנטים להקים ולתחזק מערכות מחשב. הסטודנטים לומדים לעומק על מערכות הפעלה, ניהול שרת דואר Exchange, הגדרת שירותי רשת ועוד. כל הקשור בניהול רשתות הוא תחום מבוקש מאוד בקרב עסקים וחברות. התקשורת המרכזית בין העובדים נעשית באמצעות מערכת רשתות והצורך באדם מיומן אשר ידע לתפעל אך מעבר לכך יהיה בקיא בתחום ויוכל לטפל בכל תקלה הוא גבוה.

למי מיועד קורס MCSE ?

ישנו הבדל בין קורסים הנחשבים קורסים למתחילים לבין קורסים מתקדמים יותר. במידה ומדובר על קורס למתחילים לא נדרש כל ידע מעבר להכרת המחשב באופן בסיסי ולאנגלית סבירה על מנת להתמודד עם חומר הכתוב באנגלית. בקורסים מתקדמים יותר ישנו צורך בידע בסיסי במחשבים.

מהם נושאי הלימוד הנלמדים במהלך הקורס?

קורס MCSE כולל בין היתר את הנושאים הבאים:מערכות הפעלה, מידע ותוכנות לטכנאים, מבוא לרשתות, תקשורת מחשבים ותשתיות רשת מחשבים, תכנון והקמה של רשת המלווה בהקמת שרתים, חומרה, הקמה, תפעול ופתרון בעיות בשרת Exchange, עיצוב ותחזוקת רשתות מרחביות, Windows XP, ניהול משאבים, ניהול משתמשים ותוכנות באמצעות GPO, עדכונים וגיבויים, מוצרים נלווים ועוד.

היכן נלמד הקורס ומהו היקפו?

קורס MCSE נלמד במכללות שונות ברחבי הארץ. ההיקף וההעמקה בתחום משתנים ממוסד למוסד. ישנם כאלה שבהם מדובר על קורס בסיסי יותר, ישנם כאלה המשלבים קורס ניהול רשתות סיסקו או אבטחת מידע עם הקורס. הטווח הוא בין ארבעה חודשים לשנה. מכללת פרקטיקיו מאפשרת ללמוד את הקורס כקורס אונליין באמצעות סרטונים מוסברים ומפורטים. ישנה גם אפשרות ללמוד את הקורס להעשרה בלבד ללא הגשת תרגילים או עבודות וזאת ללא תשלום.

מהן אפשרויות התעסוקה בעתיד?

לאחר סיום הקורס מומלץ לגשת לבחינת הסמכה מטעם חברת מיקרוסופט אשר מקנה תעודה בינלאומית מטעמה. לאחר מכן- הכל פתוח. בכל חברה ישנה מערכת של רשתות אשר זקוקות להפעלה ואחזקה יומיומית. מדובר על חברות הייטק, מוסדות וארגונים גדולים, בנקים והרשימה עוד ארוכה. כך תוכלו להשתלב בתחום חיוני שצומח ומתפתח כל הזמן.