כלי ניהול בשרת Server Manager 2012 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

כלי ניהול בשרת Server Manager 2012

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

לימודי מחשבים

בשעה טובה ומוצלחת התחלתי לימודי מחשבים ואני מקווה להבין את הכל ולתרגל. התקנתי במיוחד מחשב ווירטואלי בשביל לתרגל לימודי מחשבים וכן כמה מחשבים ישנים שאנשים טובים תרמו לי לצורך המשימה.

מחשב ווירטואלי הוא מצויין בשביל לימודי מחשבים בגלל שאין אפשרות למחוק או להזיק למערכת האמיתית ובכל שלב יש אפשרות לחזור אחורה. המורה שלי יוני הוא מומחה מספר אחת בלימודי מחשבים ואנשים פשוט עומדים ברשימת המתנה כדי להשתתף בשיעורים שלו. היום באמצע לימודי מחשבים נכנס בחור רוסי אחד והתחנן ליוני להשתתף בשיעור אך יוני עם כל הרצון הטוב שלו נאלץ לדחות את השתתפותו למועד מאוחר יותר. אם אתם מעוניינים בלימודי מחשבים אני ממליץ גם לכם ללמוד אצל יוני.לימודי מחשבים אצלו זה פשוט חוויה והחומר רץ במהירות ובלי מאמץ. בסיום לימודי מחשבים אצלו אתה מגלה שאתה עובר את כל מבחני ההסמכה בקלות ושלא בזבזת זמן על נושאים לא רלוונטיים.

לימודי מחשבים בקורס שלי מתקיימת בכיתת מחשבים כאשר לכל תלמיד יש מחשב אישי והמרצה "משתלט" לכולם על המחשבים ומעביר מצגת. ככה אפשר להתרכז יותר בקלות בלימודי מחשבים ולא להתפתות לבזבז את הזמן על שטויות כמו פייסבוק או משחקים ולהפסיד את השיעור. בסוף השיעור יוני עושה לנו תרגול על מחשבים ווירטואליים שזה החלק המעשי בלימודי מחשבים.

אני מאחל לכם גם להנות מלימודי מחשבים. בהצלחה.


לימודי מחשבים - הסמכות מייקרוסופט

בס"ד

שלום חברים, היום ברצוני לספר לכם קצת על לימודי מחשבים מבית היוצר של מייקרוסופט. כידוע, ה-לימודי מחשבים מתחלקים להרבה מאוד תתי נושאים, כגון: תכנות, רשתות, תקשורת וכו'. היום נסקור, כמו שאמרנו, את ה-לימודי מחשבים מבית היוצר של מייקרוסופט:

ראשית יש לנו את ההסמכות הישנות, של סביבת 2003. אלו הן ההסמכות העיקריות ש-ללימודי מחשבים בסביבת 2003 יכלו לספק:

 • MCP - Microsoft Certified Specialist - ה-לימודי מחשבים להסמכה זו כוללים את כל התחום של windows XP עם מעט הסתכלות על טכנאות.
 • MCSA - Microsoft Certified System Administrator - ה-לימודי מחשבים להסמכה זו כוללים את כל הידע הדרוש כדי לנהל רשת מחשבים.
 • MCSE - Microsoft Certified system Engineer - ה-לימודי מחשבים להסמכה זו כוללים את כל הידע הדרוש כדי להנדס רשת מחשבים.

בסביבת 2008 לימודי המחשבים נשארו פחות או יותר זהים, רק שמות ההסמכות השתנו.

 • MCTS - Microsoft Certified Technology Specialist - ה-לימודי מחשבים להסמכה זו דומים ל-MCP רק על סביבת windows 7.
 • MCITP - Microsoft Certified IT Professional - ה-לימודי מחשבים להסמכה זו מגיעים בשתי רמות: Administrator ו-Enterprise ורמות אלו מקבילות ל-MCSA ול-MCSE בהתאמה (רק עם סביבת 2008).

זהו חברים, אני מקווה שנהניתם ושיהיו לימודי מחשבים פוריים :)

נ.ב. ה-לימודי מחשבים שהוזכרו כאן במאמר עוסקים בייחוד בהסמכות של ניהול רשתות. ישנן הסמכות מתחומים אחרים שלא הוזכרו כאן - למשל: MCPD, MCDBA וכו'.

 


לימודי מחשבים - ניהול רשתות

בס"ד

אחד מהקורסים ל-לימודי מחשבים שנחשב ליוקרתי ביותר, או לפחות לאחד היוקרתיים, הוא קורס ניהול רשתות. מה יש בו שהופך אותו לכל כך יוקרתי בקרב הקורסים ל-לימודי מחשבים? אני אסביר! ראשית כל מדובר בקורס עתיר ידע שה-לימודי מחשבים שבו הם נרחבים עד מאוד.. פעם אמר לי חבר טוב שהוא מהנדס מכונות שנראה לו שהחומר ב-לימודי מחשבים של ניהול רשתות הוא אפילו יותר נרחב מתואר המהנדס שעשה!! שנית, החומר ב-לימודי מחשבים של ניהול רשתות הוא עמוק מאוד, קרי - לא רק שהחומר מתפרס לצצדים לטווח רחב מאוד, אלא הוא גם הולך מאוד לעומק בדיוק על פרטים קטנים ועל יחסים בין אלמנטים שונים ברשת! דבר שלישי, לימודי מחשבים של ניהול רשתות מאפשרים לסטודנטים לגשת למגוון רחב של עבודות מתגמלות מאוד בתחום - החל מעובדי Help Desk למתחילים שרוצים לצבור ניסיון וכלה באנשי הרשת הראשיים של גוגל לתותחים המלאים כבר בניסיון.. לימודי מחשבים יכולים להביא אתכם עד כדי כך רחוק ואם תתאמצו זאת לא אגדה!

אמנם יש קושי ב-לימודי מחשבים בכלל וב-לימודי מחשבים של ניהול רשתות בפרט, אבל זה בטל בשישים כשמסתכלים על כל הצדדים הטובים שכרגע היצגתי, ובטוח יש עוד רק שלא חשבתי עליהם כרגע! אני ממליץ לכל מי שמתעניין ב-לימודי מחשבים לנסות את תחום ניהול הרשתות, זה ישתלם לו מאוד! באחריות :)


לימודי מחשבים - התמודדות עם כישלון

בס"ד

ב-לימודי מחשבים קורה הרבה פעמים שצריך להתמודד עם כישלון וזאת הרגשה לא כייפית במיוחד. הרבה אנשים לא יודעים איך לאכול את זה שמשהו לא עובד להם. כישלון ב-לימודי מחשבים יכול להיות או כישלון בהבנת החומר או כישלון ביישומו בשטח. בכל מקרה, כישלון ב-לימודי מחשבים יכול לתסכל את הסטודנט מאוד מאוד.

אז מה עושים? קודם כל מכירים בעובדה שכולם נכשלים מתישהו ב-לימודי מחשבים ושזאת לא סיבה לדיכאון! זה קורה וזה חלק מהעניין ובמקום להיות עצובים, אפשר להסתכל על זה כקרש קפיצה לדרגה גבוהה יותר! מי שלא מתייאש מ-לימודי מחשבים בסוף הקושי מתייאש מלהפיל אותו.

אחרי שהבנו שכישלון מתישהו הוא דבר כמעט בלתי נמנע ב-לימודי מחשבים אז אנחנו פנויים לפרק את הבעיה שנתקלנו בה לגורמים קטנים. למשל, מה הבסיס של חוסר ההבנה שלנו? האם כל שאר החומר שהועבר לנו ב-לימודי מחשבים ברור לנו עד הסוף? האם ניסינו לשאול מישהו או להתעניין בגוגל? אם כן - מה עוד חסר לנו לפיתרון? האםניסינו לחשוב קצת מחוץ לקופסה כדי לפתור את הבעיות שעמדו מולינו?

ברגע שאנחנו חושבים באופן כזה מעט מאוד דברים יפילו אותנו. הייאוש של אנשים ב-לימודי מחשבים הוא המכשול הגדול ביותר, ואם הם מחליטים להתמודד עם הבעיות שהם נתקלים בהם עם רוח קרב, דבר לא יעצור אותם מלהיות השפיצים של לימודי מחשבים!!

תזכרו את זה ושיהיה בהצלחה!

 


לימודי מחשבים ללא חשש

בס"ד

תגידו לי, למה אנשים מפחדים מ-לימודי מחשבים? זה משהו שאני בכלל לא מבין! הרי לימודי מחשבים זה ממש כיף וגם אסור לשכוח ש-לימודי מחשבים זה מאוד מאוד מתגמל ומעניין! אז למה אנשים כל כך פוחדים מ-לימודי מחשבים? אני חושב שאני מבין לפחות חלק מהסיבות ואני אנסה לנתח את הפחד הגדול מ-לימודי מחשבים. אז ככה...

לימודי מחשבים מחייבים את התלמיד להתאמץ, והרבה אנשים פוחדים מהמאמץ הכרוך ב-לימודי מחשבים. לדעתי זאת סיבה לא ראוייה, שכן, מכו שכבר אמרתי, לימודי מחשבים זה מתגמל מאוד ושווה מאוד את המאמץ, אבל בכל זאת - אנשים פוחדים מהמאמץ שב-לימודי מחשבים.

עוד סיבה היא שאנשים פוחדים להיכשל ב-לימודי מחשבים. גם זה טפשי למדיי, הרי אם תיכשלו ב-לימודי מחשבים פשוט נסו שוב! מה הבעיה? חוץ מזה, אם תורידו את הלחץ יש סיכוי קלוש שתיכשלו ב-לימודי מחשבים!

בואו נאמר את משהו אחד, לימודי מחשבים זה המגרש של הגדולים, לפעמים נוח לתלמידים לראות את עצמם רק כתלמידים ומפחיד אותם להכיר במציאות - ש-לימודי מחשבים הופך אותם לאנשי מקצוע לכל דבר! אני דווקא חושב שזה דבר מגניב מאוד ב-לימודי מחשבים, אבל שוב - יש מי שיירתעו מ-לימודי מחשבים דווקא בגלל הדבר הזה.

כמו ששמתם לב, אין באמת סיבה אמיתית לפחד מ-לימודי מחשבים, זה הכול פסיכולוגי. אז תעזבו שטויות, לכו על לימודי מחשבים בלי חשש, ותראו שיהיה בסדר. בהצלחה!

 


לימודי מחשבים

בס"ד

שלום כולם. אני רוצה לכתוב את המאמר הזה בהודיה גדולה לה' יתברך שבזכותו אני מצליח לכתוב כמות גדולה מאוד של מאמרים ובמעט מאוד זמן. אני לא יודע אם אתם יודעים, אבל בלילה הזה הייתי צריך לכתוב המון מאמרים, כי בחג הסוכות לא עובדים כידוע, והנה אני כבר כותב במון מאמרים, חלקם על לימודי מחשבים וחלקם בנושאים אחרים. וה' יתברך פתח לי מעיינות של יצירתיות ואני באמת רוצה להודות לו ולהלל את שמו. אני יודע שאף אחד לא רואה את המאמר הזה, אבל לא איכפת לי. לא הייתי יכול לכתוב כל כך הרבה על לימודי מחשבים בלעדיו. ועוד בכזאת מהירות?? אין שום סיכוי.

אז אבי היקר שבשמיים. אתה הוא זה שפותח שערי פרנסה ואני מודה לך מאוד מאוד. הלוואי ותהיה בעזרי וגם את המאמר הזה על לימודי מחשבים אועל לכתוב בקלות ובהצלחה. כי בלעדיך וודאי לא אוכל – ואני לא מוכן לומר כוחי ועוצם ידי עשה לי את החייל הזה כי זה שקר גמור! ואפילו אם יש בי צד פנימי שמרגיש ככה, הוא שקרי ומה אעשה שיש בי יצר הרע? אבל אני אלחם בו עד חורמה בעזרת ה' יתברך!

אחרי הפתיחה הזו אכתוב משהו נוסף על לימודי מחשבים כי זה נושא המאמר עצמו. ובכן, אז על מה אכתוב הפעם? האם אכתוב על דרכי הלימוד הנכונות כדי להצליח ב-לימודי מחשבים. הנה אתם רואים איך פתאום נולד בי רעיון בין רגע? מאיפה זה בא? זה נקרא עזרה משמיים חברים יקרים. פשוט!

עכשיו ככה. יש הרבה דרכים ללמוד לימודי מחשבים, אבל עכשיו אני אכתוב לכם על דרך שאני מאוד מעריך – ואני חושב שגם בשוק מעריכים אותה והיא למידה עצמית. אני יודע שלא חינכו אתכם במה שאתם קוראים לו מערכת החינוך החולנית באמת ללמוד כמו שצריך – אבל הגיע הזמן ללמוד את זה. והסיבה היא שבלימוד עצמאי טמונה כל ההצלחה של החבר'ה הבאמת מוצלחים בתחום. הרי התחום כל הזמן מתחדש וכל הזמן גדל. התחום כל הזמן מקבל זוויות חדשות וטכנולוגיות חדשות. ואיך תוכלו להתעדכן כל כך מהר ובאופן יעיל אם לא תלמדו ללמוד עצמאית??

לכן, הקניין הגדול שמקבלים ב-לימודי מחשבים זו היכולת ללמוד לבד. מי שלא קונה את הקניין הזה, אין לו יכולת כמעט להתקדם בשוק לשום דבר ושום עניין. ובכן, מכאן ברור ש-לימודי מחשבים מחייבים יכולת עצמאית ומחשבה רחבה ועמוקה. זה לא עניין של הולדה, זה עניין של עבודה. תכניסו את זה טוב טוב למודעות שלכם. אנשים לא נולדים עם זה, הם רוכשים את זה. ומי שחושב שהוא פשוט לא נולד עם זה שינצח את העצלנות כי היא מעכבת אותו.

ובכן, לימודי מחשבים ככלל זה דבר מאוד מעניין ואני בטוח שתרוו הרבה נחת מהקורס שאליו אתם הולכים. לא כל פעם נפתח צהר לקריירה חדשה, אבל זו בדיוק המהות של לימודי מחשבים. תהנו ושיהיה לכם המון בהצלחה בהמשך.

אל תשכחו לעדכן אותנו בכל דבר שברצונכם לעדכן, אם איכשהו הגעתם בכל זאת לאתר הזה מסיבה לא ברורה. נשמח לשמוע!


כדאי לכם לעשות קורס מחשבים מקצועי

הרצון שתהייה לכם קריירה טובה ומצליחה הוא רצון לא רק שלכם, אלא של הרבה מאוד אנשים אחרים. אנחנו חיים בעולם שהוא כמעט כולו קפיטליסטי, ומשמעות הדברים היא שכל אחד היה רוצה להצליח להתקדם ושיהיה לו קצת יותר. אם התמזל מזלכם ואתם רוצים קריירה בתחום המחשבים, ואם גם יש לכם גישה בסיסית לכך, אז אין ספק שהגיע הזמן שתגשימו את החלום שלכם, ותוכלו להתחיל לעשות זאת בעזרת קורס מחשבים שתירשמו אליו עוד היום. קורס כזה זה אומר לא תואר ראשון או שני במדעי המחשב, אך הוא בהחלט יוכל לתת לכם תעודה שבסופו של דבר תעזור לכם להיכנס אל עולם המחשבים ולהתחיל לפלס בו את דרככם.

איזו  תעודה  מקבלים

ראשית, רצוי לדעת שאומנם לימודי מחשבים יתנו לכם תעודה, אך זו לא הסיבה היחידה ללמוד אותם. הלימודים עצמם מרתקים ונותנים כלים שכל אדם צריך לקבל, כך שמעבר לתעודה אתם גם תיהנו מהלימודים עצמם. בנוגע לתעודה עצמה, זה מאוד תלוי איזה קורס מחשבים תבחרו לעשות, כי יש לא מעט קורסים שונים. במסגרת לימודי מחשבים תוכלו ללמוד קורסים בתוכנה, קורסים של תכנות ועוד הרבה קורסים אחרים שכוללים את ההבנה של מערכת ההפעלה של המחשב, כך שהתעודה תלויה מאוד בקורס שתבחרו. כמו כן, התעודה יכולה להיות גם מטעם המכללה שבה אתם לומדים וגם מטעם חברת מייקרוסופט במידה ובסופו של דבר אתם ניגשים למבחן ההסמכה של החברה.

האם  עדיף  ללמוד  לבד

יש אנשים שיכולים ללמוד באופן עצמאי, אך האמת היא, שלא לכולם זה יכול להתאים. בלימודים עצמאיים אומנם יש חופש גדול מאוד, כי אתם הם אלה שבוחרים מאיפה ללמוד וגם מתי, אך מצד שני, בסוג כזה של לימודים כל האחריות היא עליכם. לכן לא הרבה אנשים יכולים לעשות את זה וגם להצליח בכך, כי רוב האנשים כן צריכים שמישהו ייתן להם מסגרת וחוקים. חשוב שתכירו את עצמכם ותדעו איזו שיטה תוכל להיות טובה עבורכם, כי אסור לשכוח שבסופו של דבר המטרה היא לסיים את הלימודים בהצלחה גדולה.


קורס מחשבים

המחשב משמש אותנו לביצוע פעולות פשוטות ובסיסיות הן בבית והן במקום העבודה. מרבית האנשים מאמינים שהם מכירים את כל הפעולות האפשריות במחשב, אולם הלכה למעשה מדובר רק בחמישה עשר אחוזים מסך כל היכולות של המחשב לרבות תוכנות ההפעלה השכיחות בהן נעשה שימוש רחב כיום. היכרות מעמיקה עם עולם המחשבים ושפת התכנות יכולה להוות יתרון משמעותי למי שמעוניין להשתלב בשוק עבודה זה בארץ או בחו"ל. כיום ישנם מוסדות לימוד רבים המציעים מסלולי לימוד או קורס מחשבים.

מסלולי לימוד מגוונים

כאמור ניתן לבחור כיום מתוך מגוון מסלולי לימוד בתחום המחשבים המכשירים את בוגריהם למקצועות המחשב השונים. מסלולים אלו כוללים בין השאר מסלולי לימוד אקדמיים או הכשרות ממוקדות בסופן ניתנת לבוגרים תעודת גמר בנישת ההתמחות הספציפית שנלמדה. הכשרות אלו מועברות במסגרת קורס מחשבים להתמחות בנישה מסוימת. ישנם שני תחומים מרכזיים בלימודים האקדמיים שמקנים תואר מהנדס בסופם. התחום הראשון הוא תוכנה שאיננה מהווה חלק פיזי טכני אלא אוסף של פקודות בשפת תכנות.

תכניות לימוד אקדמיות

תחום התוכנה עוסק במדעי המחשב המבוקש על ידי חברות שונות העוסקות ביישומי מחשב ותוכנות להפעלת מוצרי מחשוב שונים ובפיתוח של לומדות. התחום השני הוא תחום החומרה כלומר ההרכב הפיזי של כל מחשב, המתמקד בהנדסת חומרה בעיקר ועוסק גם בצד הטכני של המחשב לרבות זה התוכני. תכניות אקדמיות המקנות ידע בעיצוב ובניית טכנולוגיות מחשוב נחלקות לכמה תחומים מרכזיים כדלקמן: הנדסת מחשבים, הנדסת תוכנה, מדעי המחשב, הנדסת מחשבים והנדסת מערכות מידע.

לימודי תעודה

לימודי תעודה למקצועות המחשב נערכים במסגרת של קורס מחשבים הפונה בין השאר גם לאנשים ללא שום רקע וניסיון בתחום שברצונם להכיר לעומק את עולם המחשבים מהבסיס. קורסים אחרים עוסקים בשימוש והיכרות עם תוכנות עיצוב, בניית אתרים, שרטוט ותכנון. כמו כן ישנן קורסים לכתיבת תוכנה בשפות מחשב שונות, קורסים לאבטחת מידע, בדיקת תוכנה, ניהול מערכות מידע ועוד. בדרך כלל תוכניות לימוד אלה נחשבות למעודכנות וחדישות בהתאם לשימוש הגובר ברשת האינטרנט ובמחשבים לצד הביקוש הגובר בשוק העבודה לאנשי מחשבים ומתכנתים מקצועיים. 

אתר הרצאות על מחשבים
מידע רב על מחשבים קיים בזכות לא מעט מקורות מידע. אך אנו יכולים לראות כיצד יש הבדל משמעותי בין מקור מידע חובבני וחלקי ובין כזה שיש בו באמת המון מידע איכותי שיכול להיות מובן בקלות רבה לכל אדם. סרטונים איכותיים הכוללים מידע עדכני לגבי תחומים שונים בעולם המחשבים מספקים הנאה לגולשים רבים.

היכנסו כבר עכשיו לאתר של מכללת פרקטיק יו ותיהנו מעולם שלם של מידע ויזואלי שערוך בצורה חכמה ומתאים למגוון רחב של שימושים. כך, הן מי שמעוניין להיחשף לראשונה למידע בתחום המחשבים והן מי שיש בידו תעודה ורוצה להרחיב את הידע, יכול ליהנות מהעושר הוויזואלי ומהתכנים המקצועיים שבאתר המרשים.

מידע בהיקף עצום שקשה לתאר

כמובן שבמיוחד אלו שמעוניינים לרכוש מקצוע חדש ולקבל תעודת הכשרה ממכללה מכובדת, יכולים להיות שמחים עוד יותר על ההרצאות השונות שקיימות באתר של מכללת פרקטיק יו. היום יש כבר לא מעט סטודנטים שהבינו עד כמה שיעורים המועברים באמצעות סרטונים ברשת האינטרנט הם בעלי ערך רב ברכישת מקצוע.

אתר הרצאות על מחשבים כמו זה שמציגה מכללת פרקטיק יו מביא לכך שכל מי שרוצה לרכוש מקצוע כמו טכנאי מחשבים, מנהל רשתות וכיו', יכול לעשות זאת בצורה קלה כשהוא נהנה ממידע בהתאם למטרותיו. ראוי לציין עד כמה שיטה מתקדמת זו חוסכת המון לכל אחד ומקדמת רבים במהירות לקראת תעודת ההסמכה.

אין שום צורך לצאת מהבית

המון הרצאות איכותיות שערוכות בעברית ברורה, מדגישות עד כמה לא צריך לצאת מהבית כשרוצים לצבור ידע רב. אך נראה כי הנקודה החשובה עוד יותר היא זו שמאפשרת לגולשים באותו אתר הרצאות על מחשבים, לסיים לימודים איכותיים ביותר ולעמוד במבחנים חיצוניים של חברות כמו סיסקו או מיקרוסופט.

בזכות האתר המוצלח כל כך של מכללת פרקטיק יו אפשר ליהנות מכל העולמות ולהרגיש כיצד לא רק מעשירים את הידע האישי ומשפרים יכולות שונות בתחום המחשבים, אלא שעושים צעד חשוב מאוד לקראת רכישת מקצוע שיכול לפרנס בצורה מכובדת את אלו שסיימו את הלימודים ומצאו לעצמם מקום עבודה רציני.