ניהול מרכזי - GPO - Group Policy << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ניהול מרכזי - GPO - Group Policy

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

למידת MCSE בתקופה קשה

שלום לכולם !!

היום אני רוצה לדבר אתכם על למה מומלץ ביותר ללמוד מסרטונים דרך מכללת פרקטיקיו ובמיוחד בתקופת מלחמה. אז קודם כל אני כמובן מדבר על לימודי MCSE  שהיום הוא תואר מיקרוסופטי מכובד ביותר. אם כן, קודם כל אחד היתרונות הבולטים ביותר ללימודי MCSE בעזרת סרטונים ובמיוחד בתקופה כזו קשה הוא שדרך לימוד בעזרת סרטונים ניתן ללמוד בכל שלב של היום ובכל מקום כמעט ( בתנאי כמובן שיש לו אינטרנט ) . בקורס רגיל בזמנים כאלו בדרך כלל הקורס נדחה ולפעמים זה קורה ממש בדקה התשעים כשהרבה אנשים הם בדרך ללימודים ולא מספיקים להודיע להם עלכך. בלימודים בעזרת סרטונים כמובן שהדבר לא כך ושום דבר חוץ מאולי הפסקת חשמל . תמיד ניתן ללמוד ואתה לא תלוי באף אחד אחר.

דבר שני :  המרצה של הקורס עשוי להיות מגויס, בתקופות מסוימות הוא עלול להיות חולה או לאחר לשיעור בגלל אלף ואחת סיבות , או סתם להגיע לכתה בחוסר חשק בגלל שאולי עבר עליו יום קשה עם האשה , הילדים ,המשפחה או בכבישיי ארצנו. בלימוד באמצעות סרטונים של מכללת פרקטיקיו אף אחת מהאפשרויות האלה לא עולה בכלל על הפרק והסטודנט לעולם לא יהיה מופתע ולא יבזבז זמן יקר בלהגיע למכללה ואז לראות שאין שיעור, להתעצבן - מה שכמובן לא יעזור , ואז שוב לבזבז זמן יקר בדרך חזרה הביתה.

דבר שלישי : בכתה לרוב המרצה יעביר את החומר בקצב של התלמידים היותר טובים בכתה ואילו החלשים יותר ישארו מאחור עד שיבינו שהקורס הוא לא בשבילם ועדיף היה מראש ללמוד במכללת פרקטיקיו באמצעות סרטונים בקצב שלך , בזמן שלך , כשבא לך וכשאתה בחשק חזק ללמוד.

אם כן אנו רואים הרבה יתרונות ( למען האמת ללא חסרונות ) בלימוד קורס MCSE גם בתקופת לחימה שמקשה מאוד בלאו הכי על התלמיד וגם בתקופה רגועה כיוון ששום דבר לא משתווה באיכותו ללימודים באמצעות סרטונים.

לסיום אני ממליץ לכם מאוד ללמוד בשיטה זו של הסרטונים של מכללת פרקטיקיו בשל היתרונות הרבים כפי שמניתי בכתבה ובחיזוק באופן משמעותי בתקופה כזו של מלחמה.

תודה רבה ונפגש בשמחות.

 


כל הסיבות הטובות לעשות קורסים כמו MCSE או MCITP

ממש כפי שאתם לא יכולים לדמיין את החיים הפרטיים שלכם ללא היכולת לתקשר בעזרת המחשב, כך אי אפשר לדמיין ארגונים גדולים שעובדים ללא רשת תקשורת. מצד שני, מה עושים כשרשת התקשורת לא עובדת כמו שצריך, כשיש בה תקלות או כשצריך להתקין אותה? בכל אחד מהמקרים האלה פונים אל המומחים, והמומחים בתחום הזה הם בוגרי קורסים כמו ,MCITP או קורסים כמו MCSE. אין כל צל של ספק שגם אתם יכולים ללמוד את התחום הזה ולהפוך להיות מומחים בו, ואם אתם אוהבים את כל מה ששייך למחשבים ורוצים להכיר את העולם הזה עוד יותר מקרוב, אז למה שלא תעשו את זה כבר היום?

תנאי הקבלה לקורס

ראשית, חשוב להבין שבין אם אתם בוחרים לעשות קורס של MCSE ובין אם הבחירה שלכם היא קורס MCITP, הרי שמטרת הקורסים האלה היא ברורה מאוד. כלומר, מעבר לכך שבוודאי תרצו לקבל את כל המידע הדרוש לכם במסגרת הקורסים האלה, המטר