ניהול קבוצות - Groups << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ניהול קבוצות - Groups

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

הסמכת מומחי MCSE של מייקרוסופט

בעידן הטכנולוגי המתקדם בו אנו חיים ניתן לראות כי אחוז ניכר מאוד מבין כלל החברות והארגונים הינו אחוז של חברות אשר משתמשות ברשת של מערכות אשר מסייעת ליצור תקשורת נכונה בין כל חברי הארגון ומסייעת ליצור את החיבור בין כל חברי הארגון בצורה הטובה ביותר ובצורה הנכונה ביותר. קורס MCSE הינו קורס אשר מעניק הכשרה והסמכה לעסוק בהתקנה, תפעול ותיקון של רשתות תקשורת בחברות וארגונים ולמעשה מעניק לתלמידים אשר מסיימים אותו בהצלחה אפשרות להשתלב במגוון רחב של תפקידים בחברות הייטק שונות בארץ ובכל רחבי העולם. קורס זה מבוצע תחת הפיקוח של חברת מייקרוסופט אשר בסוף הקורס מבצעת את מבחני ההסמכה וכן את התעודה בסוף הקורס מקבלים ממנה.

למי מתאים קורס MCSE ?

 כיום ניתן לראות מכללות רבות ומוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ המציעים קורס MCSE אך קורס זה אינו מתאים לכל אחד. הקורס מתאים לאנשים אשר מעוניינים להשתלב בתחום ניהול הרשתות ואנשים בעלי ידע בתחום, אפילו אם זהו ידע בסיסי ביותר. קורס זה יכין את אותם אנשים לעבודה בתחום בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר ויעניק להם מידע רב מאוד אשר יאפשר להם לבצע את העבודה בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה ויאפשר להם ליהנות מהשתלבות בעולם ההייטק בצורה פשוטה במיוחד, עם תעודה שיכולה לפתוח להם דלתות רבות.

מבחני סיום הלימודים

לאחר סיום הלימודים התלמידים מבצעים מבחני הסמכת MCITP של חברת מייקרוסופט. המבחנים הללו מורכבים על ידי אנשי מקצוע ובעלי ניסיון רב מאוד בתחום וכוללים את כל החומר הנלמד בסיום הקורס. על פי תוצאות המבחנים מוענקת ההסמכה לתלמידים אשר זכאים לה והם מקבלים מאת חברת מייקרוסופט תעודה אשר מאפשרת להם לעסוק בתחום בצורה הטובה ביותר. כמובן, לא מדובר במבחנים קלים ולכן לאורך כל הלימודים המרצים מבצעים הכנה אל המבחנים הללו ואף מאפשרים לתלמידים לבצע מבחני דמה שונים אשר יכינו אותם לקראת מבחני ההסמכה של מייקרוסופט בצורה הטובה ביותר ויאפשרו להם להתמודד עם המבחן ללא כל קושי או בעיה.MCSE-Server Infrastructure

שלום לכולם !!

Mcse הוא התואר החדש של מיקרוסופט וניתן להשיגו במספר מסלולים.

Server Infrastructure  היא הסמכה שמיועדת לשרתים ומחולקת למספר נושאים כמו :

Installing and Configuring Windows Server 2012 המבחן לנושא זה הוא :410

Administering Windows Server 2012  המבחן לנושא זה הוא : 411

Configuring Advanced Windows Server 2012 Services   המבחן לנושא זה הוא : 412

Designing and Implementing a Server Infrastructure  המבחן לנושא זה הוא : 413

Implementing an Advanced Server Infrastructure   המבחן לנושא זה הוא : 414

כמו שאתם מבינים קיימות 5 בחינות לצורך השגת תואר MCSE לשרת 2012  .הבחינות כמובן חדשות ובתכונת חדשה. הבחינות באות לבדוק שאכן יש לך את הכישורים הנדרשים עבור DATA CENTER מודרני.

כמו כן נדרש ממך להפגין ידע נרחב בניהול ובניהול מערכות, וירטואליזציה אחסון ויסודות רשת.

הכישורים שצוינו הם כישורים מעל רמת MCSA ודרושים ל MCSE כדי לתת מענה להתפתחות הטכנולוגית האדירה והמהירה. מוסמך שלא יעמוד בדרישות שצוינו מעל לא יוכל לתת מענה עולם בחברה שהוא מועסק או יעוסק בה וימצא עד מהרה את דרכו החוצה. לכן חשוב ומומלץ להבין שלא די בהשגת התעודות השונות אלא שמאחוריהן יעמוד אדם נחוש ובעל ידע נרחב ומעמיק שגם אם אין לו ניסיון לבטח יהיה לו קל יותר מאחרים להשלים את הניסיון המעשי הדרוש בעזרת הידע הרחב הטמון בו.

גם מי שילך ,ילמד וישקיע עשרות אלפי שקלים בלימוד באחת מהמכללות בתחום לא מובטח שום ידע או הצלחה ואנשים עשויים להרגיש אפילו בסוף קורס שלמדו חסרי אונים וידע למרות ההשקעה הכספית והאישית האדירה. כדי למנוע תחושות אלו קמה לה מכללה מצוינת שמלמדת באמצעים חדשים ובאופן פרטני באמצעות סרטיי וידאו מעולים בתחום . מכללה כזו היא מכללת פרקטיקיו שניתן ללמוד שם כמובן את  מסלול ה-MSCE בהצלחה רבה. MCSE בפרקטיקיו זה הדבר הבא גם בשל העלות העממית וגם בשל כמות הידע העצומה שניתן ללמוד באמצעות שיטה זו להבדיל ממכללה רגילה.

לסיכום תארתי כאן בפניכם את אחד המסלולים מיני רבים ללימוד MCSE והמלצתי לכם לעשות זאת במכללה מצויינת דוגמת מכללת פרקטיקיו.

מקווה שתקחו את ההחלטה הנכונה ביותר ובהצלחה לכולם.

 

 

 


קורס מנהלי רשת MCSE – מה לומדים?

בקורס MCSE מתחילים ללמוד קודם כל יסודות התקשורת (כמו כתובת IP ועוד נושאים רבים אחרים שמקורם בקורס סיסקו בכלל).  יסודות התקשורת הינו חלק חשוב מאוד, אבל בבחינה של מיקרוסופט זה כמעט ולא בא לידי ביטוי, אבל זה עדיין חשוב הרי רוב התלמידים לא למדו לפני כן קורס טכנאי מחשבים ובאו ישר ללמוד לנהל רשת מחשוב גדולה.

בעולם האידיאלי ולפי המלצות של מיקרוסופט עצמם לקורס מנהלי רשת – MCSE, צריכים להגיע טכנאים לאחר ניסיון של שנה ויותר. בעולם של היום, בו שיווק וכסף מעל הכול והמותג "קורס מנהלי רשת MCSE" נשמע טוב ומוכר טוב, אנשי השיווק רושמים את התלמידים ישירות לקורס, כי קורס טכנאי מחשבים קשה יותר למכור, כי זה נשמע פחות טוב למתעניין חדש.

המורה בכיתה דבר ראשון מתחיל מקורס טכנאי מחשבים מבלי לומר זאת במפורש. הם קוראים לזה  מבוא, יסודות או בכל שם אחר, אבל זה לא משנה את העובדה שרוב רובו של החומר הנלמד בפרקים אלו בהתחלה לא מופיע בסילבוס הרשמי של מיקרוסופט ואין עליו בחינה.

אחרי שלומדים יסודות התכנות עוברים להתקנה ועבודה עם תחנת עבודה וונדוס 7 או 8 (תלוי במרצה) ושוב גם זה מאוד חשוב ללמוד צד-לקוח, אבל זה לא בסילבוס וזה לא חלק מבחינה, זאת רק תוספת שנובעת מעובדה שתלמידים בכיתה ברובם לא עברו קורס טכנאי מחשבים לפני-כן. אני לא מדבר על קורס טכנאי שמפרק ומרכיב לוח-אם שזה החלק הכי קטן בכל הקורס הזה והכי פשוט.

היום אין כבר ג'אמפרים וחומרה כל כך חכמה שהיא מנהלת את עצמה ולנו הטכנאים נשאר רק לחבר חלקים כמו בלגו, האמת, שזה יותר פשוט מלגו כי אי אפשר אפילו לחבר לא נכון (פיזית אי אפשר לחבר לא נכון) בניגוד ללגו.

המטרה של המאמר שלי, זה להדגשי את ההבדל בין קורס טכנאי מחשבים לבין קורס מנהלי רשת ולהסביר שקורס טכנאי מחשבים מאוד מאוד חשוב ותכניו נלמדים גם בקורסים אחרים ואי אפשר לדלג על זה.

אם לסכם את כל המאמר הזה, אז הייתי אומר:

קורס טכנאי מחשבים, הינו קורס חובה שמלמד בעיקר יסודות התקשורת ופחות פיזיקה של המחשב (נגמרו הימים האלו של התעסקות בחלקים הפיזיים של המחשב). אין טעם  לחיות באשליות שבקורס מנהלי רשת MCSE מתחילים לנהל שרתים, בסופו של דבר הכל מתחיל בקורס טכנאי מחשבים וחייבים להתחיל בקורס זה, לעבוד שנה ורק אז ללכת ללמוד לנהל שרתים, הרי בכל מקרה אף אחד לא יתן גישה לשרת (שעליו עובדים מאות אנשים) לילד שרק עכשיו סיים את הקורס.

חבל על הכסף, ישר לשלם 15,000 ₪ ולהתחיל ללמוד קורס MCSE,  עדיף להתחיל בקורס טכנאי מחשבים זול קצר ופשוט, לעבוד שנה ורק אז לגשת לקורס MCSE.

דרך אגב, עדיף ללמוד בסרטונים מהבית. גם נוח יותר, גם מקצועי ואיכותי יותר וגם זול יותר (חצי שנה 1,500 ₪ לפי 250 ₪ לחודש). ככה אני למדתי.

MCSE הכשרה למנהל הרשתות
MCSE - Microsoft Certificated Systems Engineer הוא תאר הניתן על ידי מיקרוסופט העולמית, ומעיד שבעליו עמד במבחן ההסמכה של מיקרוסופט ועתה הוא מוכשר בניהול רשתות תקשורות לעסק בסביבת עבודה של מיקרוסופט, זהו מסלול דורשני שבסופו מי שעומד בקשיים יכול להכנס אל העולם התעסוקתי של מנהלי רשתות ומקצועות ה IT  האחרים, בגלל תפוצתן הרחבה של מערכות ההפעלה של מיקרוסופט מוסמך MCSE נדרש מאד בקרב מחלקות הIT  בחברות וארגונים רבים. על מנת להכנס אל מועדון מקצוענים זה עליכם לבחור בתכנית לימודים המכינה אתכם היטב לבחינת ההסמכה, ומתאימה לאורח חייכם כך שתוכלו להתמיד ולהתמסר ללימוד לאורך קורס ההכשרה. הקורסים שונים בהיקפם ומשתנים במעט גם בנושאי הלימוד, כאשר חלק ממוסדות הלימוד בוחרים לדבוק רק בעיקרי נושאי הבחינה ואחרים מכלילים בקורס גם נושאים שיהפכו אתכם למנהלי רשתות כשירים וטובים יותר, נושאים כמו מחשוב ענן ווירטואליזציה.

הדרישות מבוגר קורס MCSE-          יכולת הקמת רשת תקשורת מבוססת שרתים מרובים.

-          אבטחת התקשורת ברשת.

-          יכולת התמודדות בעיות בתעבורה ברשת.

-          הכרת מערכות ההפעלה של מיקרוספט.

-          הכרת חומרה חיונית להפעלת הרשת.

-          תחזוק הרשת באופן שוטף.

-          הכרת פרוטוקולים שונים.

-          הכרת תחום הנדסת התוכנה.

באיזה בית ספר כדאי לבחור?

ללימודי MCSE מומלץ לבחור לבית ספר מוביל בהוראה טכנולוגית, בית ספר שכבר העביר מחזורי תלמידים רבים את הקורס בהצלחה ברורה במבחן, בית ספר המציע לכם מורה בעל הכשרה בתחום, אל תהססו ובקשו שיחת הקדמה עם המורה, הכימיה בינכם תשפיע על למידתכם. בדקו שבכיתה עמדת מחשב לכול תלמיד, ושהכיתות אינן פקוקות בתלמידים. בדקו מה דעתם של אנשי המקצוע על מיומנות התלמידים היוצאים משערי בית הספר, והצלחתם בתחום. בנוסף כדאי לבדוק שתוכנית הלימוד כוללת סימולציות, תרגולי בית ופרוייקטים אשר מבטיחים את הפנמתכם את החומר הנלמד. קורס MCSE מאפשר בחלק מבתי הספר תשלום ממענק השחרור ואם אתם משוחררים טריים מומלץ לבדוק את הנושא. כמו כן חשוב שבית הספר יוכר על ידי מיקרוסופט מה שמתבטא בהתאמת נושאי הלימוד לבחינת ההסמכה. לפי מצב השוק כעת מוסמכי MCSE יוכלו למצוא בקלות יחסית עבודה בתחום.
קורס MCITP ו-Active Directory.

בס"ד


שלום כולם, ידוע שהחומרים שב-קורס MCITP הם נרחבים מאוד, אבל היום נעסוק באחד התחומים הנרחבים ביותר שב-קורס MCITP והוא Active Directory. אמנם רק מודול אחד ב-קורס MCITP עוסק באופן רשמי ב-Active Directory, אבל למעשה כל המודולים, למעט אולי מודול Windows 7, עוסקים במישרין או בעקיפין ב-Active Directory. נוכל לומר ללא חשש ש-Active Directory היא לב ליבו של קורס MCITP!


מהי Active Directory? Active Directory היא תוכנת השליטה של מייקרוסופט על הסביבה העסקית. כאשר הסטודנט ב-קורס MCITP נדרש לאתר משתמשים או לשלוט עליהם ועל גישה שלהם למשאבים, זה נעשה דרך Active Directory. מכאן חשיבותה העצומה ב-קורס MCITP. אפשר לומר בוודאות שללא ידע בתחום זה אין שום טעם בכל קורס MCITP!


בואו ניתן דוגמא, כאשר סטודנט ב-קורס MCITP לומד על IIS או על Remote Desktop, אמנם אין לזה כבייכול קשר ישיר ל-Active directory, אבל כדי לאשר משתמשים לשימוש בשרתים אלו יצטרך הסטודנט ב-קורס MCITP להיות בקי ב-Active Directory. נמצא שוב, כמו שאמרנו, ש-Active directory היא לב ליבו של קורס MCITP, לא פחות!


ההמלצה שלי כמרצה ב-קורס MCITP היא שכל סטודנט ישים דגש מיוחד על תחום זה ולא יחסוך שום מאמץ במהלך קורס MCITP להבת כל אספקט שהוא ב-Active Directory. כאשר הסטודנט יסיים את קורס MCITP וייגש לראיון עבודה, הוא יכול להיות בטוח שתעודת הסיום של קורס MCITP לא תעזור לו אם אין לו ידע טוב ב-Active Directory!


תשקיעו ותצליחו, בהצלחה!