ניהול שרת מרחוק - הגדרת RSAT << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ניהול שרת מרחוק - הגדרת RSAT

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

ללמוד MCITP- הצלחת התעסוקה

האם אפשר למצוא עבודה לאחר שמסיימים קורס של MCITP   או אפילו קורס של MCSE? ההצלחות מעידות בעד עצמן כי השמיים הם בהחלט הגבול. עד כמה אתם רוצים לגעת בהצלחה? יש קורסים שבהחלט יפתחו עבורכם את שערי התעסוקה. להלן כמה שאלות ותשובות בתחום.

שאלה: מהו קורס MCITP

קורס MCITP הינו קורס מתקדם הבא לצדו או במקומו של קורס MCSE. אפשר להגיד כי הוא גם משלים קורס של MCSE. לכן, לא מעט אנשים בוחרים להשלים את הקורס ולהפוך למקצוענים בתחום הנדרש. הקורס הינו קורס ניהול רשתות מבית מייקרוסופט.

שאלה: מהו היתרון בבחירת קורס זה?

היתרון בבחירת קורס זה בא לידי ביטוי ביכולת לצבור כמה שיותר ידע והכנה למבחנים מורכבים מבית מייקרוסופט. ההסכמה יכולה בהחלט לספק לכם את כל התשובות אל שוק העבודה וכך גם האפשרויות להשתלב בארגוני הייטק. יש לא מעט תפקידים איכותיים והאפשריות רבות אף במדינות שאינן ישראליות. יתרון גדול? מסתבר שכן. על כך יש בהחלט להעניק את זמן המחשבה ובעיקר את הבחירה הנכונה.

שאלה: מה מעניקה התעודה בפועל?

התעודה אשר מתקבלת בסיום הלימודים הינה תעודת הסמכה שמסייעת לכם לעסוק בכל תחומי הרשתות. תעודת ההסמכה מקנה יתרונות לא מעטים בתחום ומאפשרת לגוון במגוון משרות ותחומים קרובים. נשמע מפתה? בהחלט. מכאן שקורס שכזה הפוך לנדרש בקרב לא מעט אנשים המחפשים את ההצלחה.

שאלה: האם אוכל לפתח קריירה באמצעות התעודה?

בהחלט, הקורס הינו קורס מבית היוצר של החברה הגדולה מכולן. מייקרוסופט ומכאן שההצלחה הינה המותג, אחר כך מגיע שלב הניסיון והיכולות בשטח. במסגרת חיפוש אחר יתרונות, יספק קורס זה את כל ההצלחות תחת קורת גג אחת. מוניטין? הגשמת חלום? כשמדברים על קורס MCITP, מדברים על הצלחות המדברות בעד עצמן. לרוב, כאשר אנשים בוררים אחר קורס מצליח, ראוי ורצוי להם לבחור קורס מבית מותג כזה או אחר.

זקוקים למידע נוסף? רוצים להגשים את עצמכם בדרך הקלה ביותר? בשביל זה אנחנו כאן. השאירו את הפרטים ואחד מאיתנו ישמח לעזור לכם בדרך הטובה ביותר.הכול על לימודי MCITP

כיום ניתן לראות חברות וארגונים רבים אשר בהם ישנן רשתות תקשורת מורכבות ובהן מועסקים אנשי מקצוע אשר כל תפקידם הוא להתקין, לתחזק ולטפל ברשתות הללו בצורה הטובה ביותר וכך לאפשר לעסקים השונים לפעול באופן תקין לאורך כל היום. כיום, לימודי MCITP  הינם לימודים מבוקשים מאוד אשר הבוגרים שלהם מצליחים להתקדם בסולם התפקידים ולהתברג בחברות מובילות ואיכותיות מאוד בתחום.

מה ההבדל בין קורס MCITP וקורס MCSE ?

קורס MCITP הוא למעשה קורס המחליף את MCSE, אין כל הבדל ביניהם. בעבר היו לומדים קורסי MCSE וכיום הם הוחלפו בקורסים מתקדמים ואיכותיים מאוד. בקורסים הללו התלמידים מקבלים מידע תיאורטי רב מאוד ומקבלים מגוון רחב של כלים אשר יכולים לאפשר להם לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ובצורה הנכונה ביותר.

בסיום הקורס מבוצע מבחן מטעם חברת מייקרוסופט העולמית ורק אלו אשר עוברים את המבחן בהצלחה יכולים למצוא עבודה איכותית ומתגמלת בתחום.

משך זמן הקורס ותנאי קבלה

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מכללות בכל רחבי הארץ אשר מציעות לימודי MCITP. לרוב, מדובר בקורס אשר נפרס על פני 250 – 420 שעות לימוד אקדמאיות. הלימודים הללו מיועדים לאנשים בעלי היכרות עם תחום המחשבים, אנשים אשר שולטים באופן מלא באנגלית ועוברים בהצלחה מבחנים וראיונות שונים אשר קובעים האם הם מתאימים למכללה ולסוג הלימודים הללו.

אם גם אתם מעוניינים להתקדם ללימודים מקצועיים ואיכותיים אשר יאפשרו לכם ליהנות מאפשרויות קבלת מידע רבות ואפשרות קידום מגוונות, פנו אל כמה מוסדות לימודים ובדקו איזה מוסד מתאים לכם בצורה הטובה ביותר. כיום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של מוסדות לימוד שכאלו ואתם יכולים למצוא מגוון רחב של מסלולים כמו מסלול בוקר לאמהות, מסלולי ערב לאנשים עובדים ועוד מגוון רחב של מסלולים אחרים.

מלגות לימודים

כיום ניתן למצוא כמה מכללות מקצועיות אשר עובדות בשיתוף עם גורמים המציעים מלגות לימודים. אלו יכולים להיות גורמים אשר מעוניינים בכך שתלמדו ותעבדו אצלם לאחר מכן, או ארגונים אחרים הדואגים לקידום ההשכלה.


מדוע כל טכנאי מחשבים צריך ללמוד MCSE – שאלות ותשובות

לימודי MCSE זמינים ללימוד במגוון מכללות ובתי ספר לעולם המיחשוב, ומספקים לכל טכנאי מחשבים את כל היסודות הנדרשים לעבודה בתחומי מערכות ההפעלה, הרשתות, התוכנות והחומרה. טכנאי מחשבים המבקשים להיכנס לעולם המיחשוב בארגונים, חייבים לעבור את הקורס המפרט את כל הידע שהם צריכים להחזיק.

מה הם הנושאים הנכללים בלימודי MCSE?

לימודים אלה כוללים מגוון רחב של תחומי בסיס בעולם המיחשוב לרבות מערכות הפעלה של מיקרוסופט, רשתות ותקשורת מחשבים, הקמה ותחזוקה של רשתות מיחשוב ותקשורת, פתרון בעיות ברשתות תקשורת, חומרת רשת, ניהול משתמשים, ניהול משאבים ועוד שורה של מושגי יסוד בעולם המיחשוב.

עד כמה חשובים נושאים אלה לטכנאי?

טכנאי המבקש לעבוד עם ארגונים חייב להיות בקיא מאוד בכל עולם רשתות המחשבים והתקשורת. הטכנאי צריך להכיר את מערכות ההפעלה השונות, מערכות התקשורת והמיחשוב, טכניקות ניהול משאבים וניהול משתמשים ועוד שורה של נושאים המהווים בסיס בעבודת הטכנאי.

האם יכול טכנאי לפתח קריירה בעולם המיחשוב ללא לימודי MCSE?

התשובה היא לא. עולם המיחשוב דורש מהטכנאי בקיאות ומיומנות במעגלי ידע רחבים מאוד בעולם המיחשוב והתקשורת. ללא לימודים אלה לא יוכל הטכנאי להכיר אפילו את המושגים הבסיסיים ביותר סביב מערכות התקשורת והמיחשוב של ארגונים, בין שמדובר בארגון קטן של עסק ביתי, ובין שמדובר בעסק גדול כמו חברה עם עשרות ומאות עמדות מחשב.

מה מעניק הקורס לטכנאי?

בראש ובראשונה המטרה בלימוד הקורס היא רכישת כל הידע הנדרש לעבודה כטכנאי עם ארגונים. מעבר לכך, הקורס מעניק גם תעודת הסמכה למערכות תקשורת של מיקרוסופט, ומאפשרת לטכנאי להמשיך ולהרחיב את ידיעותיו בשכבות ידע עמוקות ויסודיות יותר.

לימודי MCSE הם לימודים בסיסיים ויסודיים בעולם טכנאות המחשבים. למעשה, קשה לדמיין טכנאי מחשבים העובד עם ארגונים גדולים ואפילו קטנים, ללא שעבר את לימודי הקורס. בקורס זה נחשף הטכנאי לכל יסודות מערכות המיחשוב והתקשורת המושתתות על מיקרוסופט, וזה פחות או יותר כל המערכות הפעילות כיום, לא רק בישראל, אלא בעולם כולו, ומעניקים לטכנאי את הבסיס הנדרש להמשיך בעבודתו בפועל, ובהרחבת השכלתו בתחום המחשבים והתקשורת


ניהול רשתות מוסמך- Microsoft Certified Systems Administrator
ניהול רשתות ארגוניות הוא תפקיד חשוב בהיררכיה הארגונית, זהו תפקיד טכני ולוגיסטי מעיקרו, אך הוא מכתיב את כול פעילות העסק. ניהול רשתות שייך לענף ה IT  של הארגון, ומנהל השרתות אחראי לתפקידים רבים ובראשם ניהול צוות התמיכה הטכנית בארגון. מנהל הרשתות  אחראי גם להקמת תשתית רשתות התקשורת מצד החומרה שלה והתקנות תוכנה בכול עמדת מחשב בארגון. להלן פירוט תפקידיו השונים של מנהל רשתות.

שטחי האחריות שבהגדרת תפקיד מנהל רשתות

-          ניהול שרת הדואר על כול הבטיו, בדרך כל מדובר בחבילת Exchange של מיקרוסופט, הניהול מתבטא בהגדרת נפחי תיבות לעובדים לפי דרישות תפקידם, התקנת פילטרים חוסמי ספאם, תיעוד מען מעודכן של דוא''ל של פרטים וחברות איתם החברה בהתקשרות עסקית ועוד.

-          התקנת אנטי וירוס ועדכונו. אבטחת המידע וגיבוי המידע שעל השרתים.

-          התאמת תשתית החומרה ברשתות במתגים, עמדות, נתבים, כרטיסים, מודומים ורכזות, והטמעת כול הפרטים למכלול מתפקד אחד, כמו כן לעיתים יש צורך בהתערבות בביוס, ובאדמינסטרטור במחשבים בעמדות השונות.

-          אימות משתמשים, הקצאת משאבים, והכרת פרוטוקלים כמו WAN  ועוד והטמעתם ברשת.

-           שליטה מרחוק, הוספת שרתים, אופטיצזציה של רשת התקשורת לצרכים המשתנים.

מסלול הלימוד

מסלול הלימוד להכשרת מנהל רשתות מתחיל בקורסים שנועדו להכשרה בנושאי רשתות ארגוניות ועמידה במבחני ההסמכה של מיקרוסופט, מבחנים אלו מקנים לסטודנט רקע מקיף וכלים מעשיים של ניהול רשתות ותוקפן בינלאומי, לאחר מכן ישנם קורסים מעשירים נוספים כמו CCNA  של סיסקו, וקורסים המיועדים לסביבות עבודה של לינוקס, שדה אחריות חדש יחסית ונדרש הוא הקמת רשת, מסד נתונים ושליטה בו בענן, זהו תפקיד חדש שסביר מאד שייהפך חיוני יותר ויותר לארגון ככול שהשימוש בו יתרחב . מסלולי הלימוד לתפקיד מנהל רשתות נלמדים במספר בתי ספר למקצועות והכשרות טכנולוגים, כאשר לא כול הסלולים זהים בהיקפי הלימוד, חלק מהמסלולים נמשכים כחצי שנה פעמיים בשבוע ואחרים על פני שנה וחודשיים, שימו לב גם שלא כול מסלול נועד להכין אתכם למבחן ההסמכה אלא לפתוח לכם צוהר מבואי לתחום ניהול הרשתות. ניהול רשתות הוא מקצוע תובעני שדורש חשיבה תכנון ויכולת מקצועית לנתינת מענה מהיר למצבי משבר בתוכנה ובחומרה, מי שרוכש אותו מבטיח לעצמו עיסוק שמשלב בין חשיבה ועשייה, ואחריות רבה בצידו.
כל מה שרציתם לדעת על לימודי MCITP

כיום כל ארגון גדול פועל בעזרת רשת של מחשבים אשר מקשרת בין העובדים ובין מקורות חיצוניים שונים. רשת המחשבים הינה מסועפת ומתרחבת ככל שהארגון גדל ולכן כיום ארגונים וחברות רבות מעסיקות מנהלי רשתות מקצועיים ואיכותיים אשר ינהלו את רשתות המחשבים, יטפלו בכל בעיה ויתחזקו את הרשת בצורה הטובה ביותר. לימודי MCITP אלו לימודי רשתות המבוססים על הטכנולוגיה של חברת מייקרוסופט העולמית ונערכים בפיקוחה של החברה. בסופם של הלימודים הללו, נערך גם מבחן גמר על ידי חברת מייקרוסופט ואלו שעברו אותו בהצלחה זוכים לקבל תעודת הסמכה מטעם החברה  אשר מאפשרת להם לעבוד בתחום בצורה טובה.


למי מתאימים לימודי MCITP ?


לימודי MCITP מתאימים לאנשים בעלי ידע טכני במחשבים אשר מעוניינים להתחיל לעסוק בתחום המחשבים. אחת מבין דרישות הסף לקבלה לקורס בכל מוסד לימודי הינו ידע בשפה האנגלית ברמה גבוהה שכן כל העבודה מבוססת על שפה זו ולא בעברית. בנוסף, מכללות ומוסדות לימוד שונים מבצעים מבחני התאמה או ראיון אישי, ולעיתים גם את שניהם, בכדי להיות בטוחים כי התלמיד המועמד אכן מתאים ללימודים מסוג זה והוא יצליח להשתלב בהם בצורה טובה. אם לא, חבל על המאמץ של התלמיד והמכללה וחבל על הזמן אשר הוא יבזבז בקורס שהוא כלל לא מתאים אליו.


תעודת הסמכה של חברת מייקרוסופט


לימודי MCITP הינם כאמור לימודים אשר בסופם התלמידים מקבלים תעודת הסמכה מאת חברת מייקרוסופט העולמית. תעודת ההסמכה הזו מעניקה לתלמידים אפשרות להתקבל למגוון רחב מאוד של מקומות עבודה שונים גם בארץ וגם בעולם ומוכיחה יותר מכל את היכולת של אותו מנהל רשת. חשוב להדגיש כי לא קל לקבל את התעודה הזו ובכדי להעניק את תעודת ההסמכה חברת מייקרוסופט מבצעת מבחן כולל וייסודי מאוד אשר בודק את הידע של התלמיד בכל התחומים אותם הוא צריך לדעת. רק תלמיד אשר עובר את המבחנים המורכבים הללו בהצלחה זוכה לקבל את התעודה ולהיות בעל מקצוע מבוקש ויוקרתי במיוחד אשר יכול להעניק לו יתרונות רבים.