סיכום ב-3 דקות - חשבון מחשב << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - חשבון מחשב

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מנהל מערכות מידע- מקצוע חשוב ביותר

הטכנולוגיה בימינו מתקדמת בצורה מהירה ביותר ועל כן גם המידע הקיים בעולם הוא רב מאוד. בעשרות שנים האחרונות הטכנולוגיה התקדמה בצורה מדהימה ואיתה גם כמויות המידע. יש מידע המסתובב באינטרנט למשל בכל נושא שתבחרו ועל כל דבר כמעט שתרצו לדעת. כמעט בכל נושא שתרצו תוכלו למצוא מידע עליו מידע רב באינטרנט בקלות. הידע מקיף אותנו וסובב אותנו ולעיתים אנו הולכים לאיבוד מרוב מידע שיש צורך לסנן אותו. חשוב לדעת להבחין בין מידע חיוני או מיותר ובין מידע מהימן ולא מהימן על מנת להשתמש במידע.

 

בימינו המידע כל כך רחב ורב וסובב אותנו בכל מקום שאליו נפנה. המידע היום נשמר באופן אינטנסיבי וכמעט לא קיימת מחיקת מידע של אנשים פרטיים או ארגונים, ולכן יש צורך רב בניהול המידע באופן הטוב והמקצועי ביותר בניתן. היום כל ארגון או חברה המכבדת את עצמה חייבת לנהל את המידע העומד ברשותה,זאת כיוון שבדרך כלל מדובר במידע רב ורחב. במידה ולא יתבצע ניהול מידע בחברה הדבר עלול לפגוע רבות בחברה, מידע עלול ללכת לאיבוד והחברה תפגע מכך. ניתן לעבור קורס מנהל מערכות מידע ולהתמקצע בנושא הזה.

 

אין היום ארגון שמתנהל ללא מערכת ניהול מידע ומן הסתם גם יש צורך במנהל מערכות מידע, והדבר חשוב מאוד בכל ארגון גדול שרוצה להתנהל בצורה תקינה וטובה. לכן, מי שלומד ניהול מערכות מידע יכול למצוא עבודה בתחום באחד מהארגונים או החברות שקיימים. בכל מקרה, כדאי לבדוק האם נושא זה מדבר אליכם ומעניין אתכם ובהתאם לכך לבחור את התחום בו תעסקו. קורס מנהל מערכת מידע יכול לתרום לכם רבות ולתת לכם בסיס למקצוע מעניין וחשוב. ניתן לעבוד במקצוע בחברות שונות או בארגונים שונים ברחבי הארץ.

 

אם אתם חושבים על קורס מנהל מערכות מידע, חשוב שתבדקו מול המוסדות השונים את נושאי הקורס ומהי ההסמכה המוענקת לכם בסיום הקורס. תוכלו לבדוק את מקומות הלימודים השונים בהם תוכלו לעבור קורס מנהל מערכות מידע ובידקו האם מקצוע זה מעניין אתכם ומתאים לכם.

מנהל רשת והבחירה הטובה ביותר
כיצד בוחרים מנהל רשת מקצועי לארגון? מהם הקריטריונים בבחירת איש שהוא למעשה לב ליבו של הארגון. תפקידו של מנהל רשת קריטי ביותר לארגון ובפרט שיש צורך לאבטח מיידעים סודיים, חשאיים או אפילו מיידעים רגישים המצריכים את מלוא תשומת הלב. בבחירת מנהל רשת שאינו תואם או מתאים לתפקיד, עלולות להתרחש כמה וכמה התרחשויות אשר עלולות למוטט לא מעט נקודות ומקומות בארגון. על מנת להבין את הדברים ואת מהותו של מנהל רשת, בואו ונדבר על פועלו בארגון הפתוח.

מהם תפקידיו של מנהל רשת?

מנהל רשת מקיים לא מעט תפקידים, מדובר במקצוע נחשק בתחום ההייטק ועולם המחשוב ולא מעט אנשים בוחרים בו לטווח הארוך. מקצוע של מנהל רשת, אינו תפקיד קל והוא תובעני במיוחד נוכח הצבת התפקידים שהוא מציב בפועל. מנהל רשת הוא למעשה האדם האחראי על כל התרחשויות הארגון הבאות לידי ביטוי בניהול המחשבים וחיבורם לכל קצוות הארגון. בארגון גדול, קיימים לא מעט משתמשים אשר מתפעלים את המחשב הודות לאותו מנהל רשת. כאשר חושבים על היעדרותו של מנהל רשת מתחום הארגון, שהרי ארגון גדול לא יוכל לתפקד כראוי. התקלות בעיבוד המידע, חוסר יכולת לתפעל מחשבים, פקס או אפילו טלפונים וכל מה שנמצא תחת כנפי הרשת, הופך את חייהם של העובדים לפשוטים ביותר, כאשר יש מישהו אשר יספק להם את השירות המתאים.

מנהל הרשת האולטימטיבי

על מנת לאתר את מנהל רשת המתאים ביותר, יש לפעול בדרך הנכונה הבאה לידי ביטוי בבדיקת מוניטין של אותו האדם. מה שנות הניסיון שיש באמתחתו וכיצד זה בא לידי ביטוי בהמלצות ממעסיקים קודמים. הרבה מעבר לבחירת מנהל רשת טוב ומסור, יש לבדוק את יחסיו עם העובדים והסביבה. ראוי לציין כי בעת בחירתכם את אותו מנהל רשת, שהרי חשוב כי יוכל להיות זמין בכל עת ובכל זמן לתקלות המתרחשות ללא התראה מוקדמת מראש. שהרי תקלות אין מתפקידן להודיע על בעיה ומכאן שיש לבחור איש מקצוע שידע לטפל בבעיה ומאידך ידע להבין ותקשר באופן המתאים ביותר עם שאר אנשי הארגון.