סיכום ב-3 דקות - כלי ניהול לשרת - RSAT << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - כלי ניהול לשרת - RSAT

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

ניהול רשתות ואבטחת מידע – קצת מידע

המידע הזורם דרך האינטרנט בימינו הוא אין סופי.  מיליוני מיילים שעוברים מאחד לשני, מיליוני אתרי אינטרנט שקיימים וכדומה, וכל אלו עובדים על שרתים אשר מאחסנים את כל המידע על גביהם. העברת המידע פשוטה באופן עקרוני, לכל עמוד באינטרנט יש כתובת שהיא הכתובת בתוך השרת שבו המידע של העמוד הזה נמצא, ומי שרוצה להגיע למידע כלשהוא מגיע לכתובת הרצויה בשליחת מידע המידע עובר בין שרת אחד לשני, וכך התקשורת המתנהלת היא בדרך כלל בתוך שניות. ניהול רשתות ואבטחת מידע הם שני מקצועות שנולדו מכך.

ניהול רשתות

ניהול רשתות ואבטחת מידע הם שני מקצועות שנולדו בעידן המודרני אם כן, עידן בו האינטרנט שולט בכל דבר. אך מה זה ניהול רשתות? לכל חברה או ארגון יכולה להיות רשת פנימית משלה, רשת אשר כל המידע עובר ברשת הזו, ומישהו צריך לדעת לנהל את הרשת, להתמודד עם תקלות, לפתור בעיות רגעיות או בעיות מסובכות יותר, ועוד. ניהול רשתות הוא מקצוע במשרה מלאה מכיוון שכל הזמן צריכים להיות בקרה וניטור על כל רשת ורשת, בעיקר אם היא של ארגון או חברה שפעילותם באינטרנט משמעותית. מנהל רשתות אחראי על כל אלה.

אבטחת מידע

המקצוע השני בצמד המדובר  ניהול רשתות ואבטחת מידע הוא אבטחת המידע אם כן, מה שקשור באופן ישיר לסעיף אותו הזכרנו קודם. מידע רב זורם בתוך חברה או ארגון, וזהו מידע שיכול להיות בעל ערך עצום ועם משמעות רצינית במידה והוא נפרץ. אבטחת מידע היא מקצוע אשר כל תכליתו כשמו כן הוא – להגן על המידע הקיים הן מתקלות שעלולות להיגרם, אך בעיקר מגורמי חוץ אשר יש להם אינטרסים לחבל במידע או לגנוב אותו. דוגמא אח כזו היא האקרים המנסים לפגוע השכם והערב באתרי אינטרנט ובארגונים ממשלתיים בישראל.

מידע ורשתות אם כן שזורים זה בזה, וחייב להיות מי שאחראי על שני אלו. לימודי אחד מהמקצועות הללו מבטיח מקצוע חשוב ומעניין, אך לא פחות מכך מקצוע מבוקש אשר מכניס משכורת מכובדת.

קורס מנהלי רשת
כאשר מדברים על קורס מנהלי רשת, מדברים למעשה על מנהלי רשת על טהרת מיקרוסופט. טכנולוגיית מיקרוסופט נחשבת לעדכנית ביותר ובמסגרת קורס מנהלי רשת, יכול כל אדם לקבל את ההסמכה ואת ההכשרה המתאימה המאפשרת להתברג בתחום ובעולם המחשוב. במאמר הבא נדבר בעיקר על קורס מנהלי רשת, על תנאים ועל חיפוש מתאים בדרך אל ההצלחה.

מה מספק קורס מנהלי רשת?

קורס מנהלי רשת מספק הכול מהכול. הוא מאפשר לחברות להעסיק אנשים המבינים הרבה מעבר לנקודות קטנות הקשורות בתחום המחשוב. הוא מתפרס על דרישות של מיקרוסופט וכך למעשה מתנהל כל קורס מנהלי רשת לכשעצמו. לרוב, כאשר מגיע אדם מתוך קורס מנהלי רשת, יודעים כי הוא עמד בדרישות מיקרוסופט העולמית והוא מבין דבר אחד או שניים באשר לניהול מערכות ורשתות תקשורת. כאן למעשה הופכים מוסדות אלו למוצלחים וכך גם הופך קורס מנהלי רשת לנדרש ביותר. כיצד תורם קורס מנהלי רשת בפועל? בין כל השאר הוא תורם בכל מובן ארצי ובינלאומי, הוא מאפשר גישה קלה לאתרי אינטרנט, מספק הטבות וזכאות גדולה להיות בין מומחי מיקרוסופט באשר הם.

קצת על הקורס בפן הכללי

מה ידרוש מכם קורס מנהלי רשת בפועל? קורס מנהלי רשת יילמד בכל מקום ברחבי הארץ על פי דרישה כזו או אחרת. יש קורסים אשר יציעו 250 שעות הוראה ויש קצת יותר. יש מצבים בהם תוכלו לרכוש לימודי ערב על פי תנאי היום יום ומאידך, אם הנכם בשנת שבתון או מובטלים, שהרי למידה חדשה בתחום של קורס מנהלי רשת תטיב עמכם במסלול של לימודי בוקר. תנאי הקבלה יבואו לידי ביטוי בידיעה בתחום המחשוב. כך גם יכולת קריאה והבנה את האנגלית הטכנית, כמו כן יבוצעו מבחני התאמה ואפילו ראיון אישי. בסיכום דבר, קורס מנהלי רשת מביא מקצוע מבוקש וחשוב הבא לידי ביטוי בתמיכה, פתרון תקלות ובעיות תחזוקה וכמובן יכולת מלאה לקבל החלטות כאלה ואחרות באשר לנושאי המחשוב בחברה. קורס מנהלי רשת הוא בהחלט מקצוע לחיים ומסתבר שגם במקרה הנ"ל, עם הצלחה לא ממש מתווכחים.