סיכום ב-3 דקות - ניהול קבוצות בארגון גדול << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - ניהול קבוצות בארגון גדול

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

מה דעתך על קורס ניהול מערכות מידע?

עם התקדמות הטכנולוגיה בשנים האחרונות צץ צורך באנשי מקצוע רבים העוסקים במקצועות המחשבים השונים על כל גווניהם. היום ניתן לראות כי מחשבים הם דבר נפוץ כל כך וכי כמעט לא ניתן לנהל עסק ללא מחשב וכמובן שגם כל בית כמעט מחזיק במחשב לצרכי עבודה לימודים או כל צורך אחר. בשנים האחרונות אנו שמים לב כי המידע הכתוב כבר נשמר יותר ויותר על גבי מחשבים וכי הניהול השוטף של המידע האישי ושל חברות נעשה על גבי מחשבים ופחות באופן כתוב.

 

קורס ניהול מערכות מידע מעניק ידע וכלים בניהול של מערכות מידע וקישור בין מערכות מידע שונות לכלכלה ובעצם התלמיד לומד כיצד יוכל לעזור לחברה בה הוא עובד על מנת להקפיץ אותה קדימה ולשפר את מצבה. בקורס לומדים נושאים רבים שמקנים כלים לתלמיד בהם יוכל להשתמש בעת מילוי תפקידו בחברה מסויימת. ההכשרה כוללת העמקה בתחום המחשבים וניהול, שיפור עבודה בקבוצה, הובלה של שינויים, שיפור יכולת קבלת החלטות ועוד. כמובן הקורס כולל עוד תחומים רבים נוספים.

 

קורס ניהול מערכות מידע הוא קורס ארוך ואורכו יכול להגיע ל3 שנים והוא כולל בערך 140 שעות כך שישנם מקומות הפורסים את הלימודים בטווחי זמן שונים. בכל מקרה, כדאי לך לבדוק את המקומות השונים המציעים קורס ניהול מערכות מידע ולוודא כי מדובר בקורס שיענה על צרכייך המקצועיים והאישיים. קורס שכזה כדאי לעבור במקום מהימן ומקצועי עם מיטב המרצים שיעניקו לך ידע רב ומקצועי שאיתו תוכל לצאת אל שוק העבודה בקלות. אל תחשוש מלבצע בדיקה מול מספר מכללות המעניינות אותך ולבדוק מולן את כל הפרטים.

 

חשוב להבין כי מנהל מערכות מידע יכול להוות בסיס חשוב בקידום החברה באופן ברור ולכן מדובר בתחום שיכול לספק עבודה קבועה בתחום מעניין. עלייך לחשוב אם נושא זה מעניין אותך ואפילו להתייעץ עם אנשים אחרים שעברו את הלימודים האלה על מנת שתוכל להתרשם מהקורס ומהלימודים. כדי לבחור מקצוע צריך לחשוב ולבצע החלטה שקולה וכדאי להתייעץ עם אנשים המבינים עניין.

על מקצוע ועל מנהל רשת
מה ייחשב כמקצוע מצוין? מהו למעשה מקצוע מצוין לטווח הארוך? בקדמה, משרות חופשיות והיצע של עובדים רב, כולם רוצים להתפרנס בכבוד ולהביא את לחמם ביושר ובשאיפה לרוות נחת וכיף מהמקצוע הנבחר. כאשר מדברים על מנהל רשת, מדברים על היכולת להרוויח משכורות ענק ומאידך להרגיש נינוחות וסיפוק מעבודה בלתי נגמרת. מנהל רשת הוא למעשה אחד שתפקידו לנהל קבוצת שרתים המחברים קבוצה של כמה וכמה מחשבים תחת קורת גג אחת. היכולת לספק עבודה תקינה, לאבטח את המקום וכל זאת לאורך זמן, מביא את ניצחון המקצוע בפועל. אז אולי מקצוע של מנהל רשת קשה ביותר ומאידך, הוא מניב את ההצלחה בסופו של דבר.

על מנהל רשת ועל יתרונות

אז כבר נאמר כי מנהל רשת מעביר משרה שאיננה קלה, משרה הדורשת ממנו לא מעט אחריות על כתפיו ועדיין, מה גורם ללא מעט מנהלי רשת לגעת בחלום? מה גורם ללא מעט מנהלי רשת לעבוד שעות נוספות תחת לחץ כזה או אחר? התשובה לכך באה לידי ביטוי בבחירת מנהל רשת החי על ציר הריגוש והשינוי. יש לא מעט מנהלי רשת שיעידו כי הם אוהבים את העניין ובעיקר את השינויים החלים בכל רגע נתון. כאן למעשה באה לידי ביטוי בחירת הקריירה עבור אותו מנהל רשת.

פועלו של מנהל הרשת

מנהל רשת אחראי ומסור, אחד כזה בעל מוניטין וניסיון של שנים, יהיה אותו אחד אשר יתקל בכמה שפחות תקלות או מאידך, יוכל לפתור אותן במקצועיות הנדרשת. חשוב לציין כי נכון להיום, ניתן למצוא מנהל רשת בבנק הסמוך למקום המגורים, בעירייה, ברשויות המקומיות ובכל מקום אחר. נכון להיום, כאשר אתם רואים הרבה מעבר לשלושה מחשבים, שהרי מדובר במישהו המתפעל את המידע הרגיש שהם מכילים. עניין אבטחת מידע הוא אינו עניין שיש לערער בו ומכאן חשיבות ניהול רשתות על הצד הטוב ביותר. כך גם לגבי תקלות העלולות להימשך לאורך כל היום ולפסול יום עבודה שלם לחינם. מכאן מהותו וחשיבותו של מנהל רשת שעליו יתרחשו כל הדברים בפועל.