סיכום ב-3 דקות - שרתי DNS << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - שרתי DNS

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

מיהו מנהל רשת מחשוב ומה תפקידיו?

המושג "מנהל רשת מחשוב" וודאי מוכר למרבית הציבור יחד עם זאת ספק האם משמעותו מובנת במלואה. באופן כללי ניתן לומר שהמושג האמור מתקשר להמון אנשים עם מקצוע מכובד וחדש יחסית בעל ביקוש גבוה המספק שכר נאה. אז ראשית כל ברצוננו לחדד ולומר שמנהל רשתות הוא כל מי אשר עוסק במסגרת תפקידו ברשתות מחשבים או ברשתות תקשורת.

מה דורש התפקיד?

רשת מחשבים הינה למעשה קבוצה של מחשבים שיכולה לכלול גם שני מחשבים בלבד המחוברים ברשת תקשורת חוטית או אלחוטית על מנת לשתף מידע או לעשות שימוש במדפסות סורקים וכל אמצעי משותף אחר. מנהל רשת מחשוב הוא מי אשר אמון על תפעולה התקין של הרשת. כעת עולה השאלה שמעסיקה לא מעט אנשים והיא מדוע הביקוש למנהלי רשת כל כך גבוה לאור הדרישות של התפקיד אשר מזוהות גם עם מכלול הבעיות שכל טכנאי מחשבים אחר מסוגל ויכול לפתור ולתקן?

מהי רשת מחשבים?

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות הביאה לכך שכיום כל חברה או ארגון עושים שימוש במחשבים, לא זו בלבד אלא שגם בכל חברה או ארגון שכזה ישנה רשת מחשבים הכוללת כמות גדולה הרבה יותר משני מחשבים בלבד. חברות אלו משתמשות במחשבים וברשת המחשבים באופן שוטף ויומיומי במסגרת העברת מידע או שמירת מידע על הרשת וכתוצאה כל בעיה שעשויה להתעורר באחד המחשבים או ברשת עצמה הינה אקוטית ובעלת השלכות לא מבוטלות לגבי פעילותה של החברה בהמשך.

תפקידים בחברות וארגונים

לאור האמור לעיל, כיום כל חברה או ארגון בסדר גודל נרחב החליטו להפקיד את האחריות לתקינותה של רשת המחשבים בידי אדם מומחה, במקום להזמין טכנאי מחשבים בכל רגע שמתעוררת תקלה. לעתים נדרש מנהל רשת מחשוב לדאוג להקמה מחודשת לגמרי של הרשת, לדאוג לתפעול התקין והשוטף של הרשת, לבצע התקנות של רשתות תקשורת ולחדש את הציוד הנדרש במסגרתן. מעבר לכך הוא נדרש להיות אחראי על כל הנושא של אבטחת הרשת. הביקוש הרב למנהלי רשת מקצועיים ומוסמכים נובע מחיוניותו של התפקיד הכרוך בניהול רשתות מחשבים עבור חברות וארגונים כיום. 

כל המידע אודות ניהול רשתות
אם אתם מעניינים לעסוק בתחום המחשבים אך תכנות אינו אופציה עבורכם כרגע מסיבה זו או אחרת, ניהול רשתות הוא אופציה מצויינת עבורכם. בתור מנהלי הרשתות בארגון תהיו אחראים לטפל בכל הנוגע לרשת המערכות. בין תפקידיו של מנהל הרשת הוא הקמת רשת חדשה, הקמת שרת חדש, ביצוע גיבויים ואחסון מידע, אבטחת מידע, וכמובן בכל מקרה של בעיה או תקלה למצוא פתרון ולתקן את התקלה כי חברה ללא תקשורת מחשבים תקינה כמעט שאינה יכולה לעבוד.

אילו קורסי ניהול רשתות קיימים?

החברות המרכזיות אליהן כפופים קורסים ברחבי העולם והן מסמיכות מומחים מטעמן הן מיקרוסופט וסיסקו. הסטודנט מקבל כלים כיצד לעבוד עם מערכות ההפעלה של החברה והתוכנות השונות. הקורס מותאם לנושאי הבחינות כפי שקבעה החברה. מטעם סיסקו ישנם הקורסים CCNA או ניהול רשתות סיסקו. מטעם מיקרוסופט ישנם קורסים כמו MCSE, MCSA שהוא קורס מתקדם יותר ו-  MCITP .

מהם נושאי הקורס ומהו אורכו.

היקף לימודי ניהול רשתות הוא לרוב כ- 350 שעות לימוד אקדמיות, תלוי במוסד. מדובר על כשמונה חודשי לימודים. נושאי הקורסים נקבעים על ידי החברה וגם על פי שיקולי מוסד הלימודים. לרוב הנושאים הנלמדים בקורסים הם: הכרת מערכות הפעלה, חומרה והתקני חומרה, ניהול השרת ופיתרון תקלות בו, יישום, התקנה הוגדרת תצורה, תכנון מערכות גיבוי ועוד. הקורס כולל לימודים תיאורטיים אך גם הרבה עבודה מעשית ותרגול. ודאו כי אכן לתרגול הוא חלק ניכר בקורס.

איך לבחור מוסד לימודים?

כדאי לבחור קודם כל מוסד לימודים שהוכר וקיבל הרשאה מטעם החברה להעביר את הקורס ושבו גם מתקיימות בחינות ההסמכה. ככל שהחברה מעורבת יותר בקורס, כלומר ישנו שימוש בספרים וחומר מקצועי שהחברה הוציאה או ישנם מדי פעם מרצים מטעם החברה, כך הדבר מוכיח על רצינות המוסד. נוסף, בדקו כמה השקיע המוסד בהפקת חומר עזר. מכללת פרקטיקיו למשל מספקת סרטוני הסבר רבים ומפורטים בעברית לכל קורס והדבר בהחלט מקל על התלמידים. בדקו האם הלימוד ובמיוחד התרגול נעשה בקבוצות קטנות וניתן יחס אישי לכל סטודנט. אם אתם יכולים להתבסס על המלצות- מה טוב.

מהן אפשרויות התעסוקה?

לאחר שעברתם את הבחינה מטעם החברה תהיה בידכם תעודה בינלאומית המכירה בכם כמנהלי רשתות מוסמכים. תוכלו להשתלב בשוק הן בארץ והן בחו"ל בחברות וארגונים שונים- חברות הייטק, בנקים, מוסדות ציבוריים ועוד.