סיכום ב-3 דקות - שרת DHCP << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - שרת DHCP

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מנהל רשת

מנהל רשת הוא אדם שנהיה מבוקש ונדרש יותר ויותר בחברות רבות. עבודתן של החברות היום מבוססת על רשת המחשבים הפנימית שבחברה. רשת המחשבים מאפשרת תקשורת נוחה בין העובדים גם אם כל אחד יושב מול המחשב שלו, עבודה משותפת בזכות נגישות כל המחשבים למידע דומה, חיבור כל המחשבים לאותו מכשיר כמו מדפסת אשר חוסך את הצורך לרכוש ציוד עבור כל מחשב. בעזרת רשת המחשבים המידע מאוחסן, מגובה ומאובטח ומתאפשרת אליו גישה על סמך הרשאות אותן מארגן מנהל הרשתות. קורס מנהל רשת מכשיר את מנהל הרשתות לטיפול בכל הפונקציות הללו של רשת המחשבים.

 

מהו קורס מנהל רשת?

קורס מנהל רשת מכשיר ונותן כלים לעיסוק בתחום. רשת המחשבים היא תחום מורכב שדורש הכרה מעמיקה עם כל מערכות ההפעלה והתוכנות הנדרשות לטיפול השוטף בה. בנוסף בקורס לומדים הסטודנטים כיצד להקים רשת מחשבים מאפס, באילו נתונים יש להתחשב בעת הקמתה, כיצד לבנות את התשתיות שיאפשרו את פעילותה התקינה. גם תחום אבטחת המידע ומתן הרשאות נתון תחת אחריותו של מנהל הרשת והוא בעל חשיבות עצומה על מנת שמידע רגיש ישאר בידיים הנכונות בלבד.

 

אילו קורסים מוצעים בתחום?

ישנם מספר קורסים המוצעים בתחום. חברת מיקרוסופט, לדוגמה, שהיא מהחברות המובילות בתחום פיתוח טכנולוגיית הרשתות נותנת את חסותה עבור קורס מנהל רשת בסופו יכולים הסטודנטים לגשת לבחינה מטעם החברה ואף לקבל תעודה בינלאומית מטעמה. הקורסים מטעם מיקרוסופט הם MCITP, MCSE ו- MCSA. בכל הקורסים הללו מושם דגש על לימוד לעומק של מערכות ההפעלה שפיתחה החברה כמו Windows XP  למשל ומערכות הפעלה נוספות. התעודה הבינלאומית פותחת בפני מנהל הרשת אפשרויות תעסוקה רבות יותר.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?

לאחר קורס מנהל רשת אפשרויות התעסוקה הן רבות. חברות מכל ענפי המשק, החל מחברות הייטק, דרך חברות בתחום הפיננסי וכלה בחברות תעשיה מעסיקות מנהל רשת. כך גם לגבי מוסדות ציבוריים וארגונים ממשלתיים. בנוסף נפתחות הדלתות לעבודה מעבר לים כך שהשקעה בקורס הנמשך מספר חודשים היא בהחלט משתלמת ומתגמלת מבחינה כספית מבחינת עניין וגיוון.

כל המידע על עבודה בתור מנהל רשת
בכל חברה בסדר גודל בינוני ואף למטה מזה ישנה רשת מחשבים. מחשבים המקושרים זה לזה ברשת מקלים על עבודת החברה ומגדילים את התפוקות. על מנת שרשת המחשבים תפעל כראוי,  ישנו צורך באדם מיומן בתחום אשר ידע להתמודד עם רשתות מחשבים לסוגיהן, על כל המרכיבים שלהן: מודמים, נתבים ושרתים ויבצע פעולות שונות כמו הקמת הרשת, הקמת שרת, רשת האינטרנט החיצונית, מערכת הפקסים, אבטחת מידע וכמובן איתור ותיקון תקלות...

כיצד נראית עבודתו של מנהל רשת?

מנהל רשת מתקין את כל הציוד הקשור לתפקודה השוטף והיעיל יותר של הרשת. מדובר על התקנתם של מודמים, שרתים או נתבים, הכנסת משתמשים חדשים, ניהול תיבות מיילים ופתיחת תיבות קיימות, אבטחת מידע, אחסון מידע וביצוע גיבויים. עבודתו של מנהל רשת היא בעיקר עבודה טכנית מול המחשבים וציוד הרשת. פחות מדובר על מתן שירות באופן ישיר לעובדי החברה אלא במקרה של תקלה.

האם יש צורך בהכשרה או שניסיון מספיק?

החברות השונות מעוניינות להעסיק באופן קבוע מנהל רשת רציני ואחראי ולכן יקחו רק כזה שעבר קורס ניהול רשתות. גם אם אתם טכנאי מחשבים זמן רב ויש לכם ניסיון רב בתחום, עדיין ההיצע הרב בשוק יוצר תחרותיות ואין ספק כי אדם בעל תעודות הוא בעל סיכוי רב יותר לקבל משרה טובה. הקורס המועבר מטעם חברת מיקרוסופט בעיקר אך גם חברת סיסקו. בסיום הקורס עובר הסטודנט מבחן מטעם החברה המקנה לו תעודה בינלאומית בה הוא מוכר כמנהל רשת מומחה של מיקרוסופט או סיסקו.

אילו מוסדות מעבירים את הקורס ובאיזו מתכונת.

הקורס מועבר במכללות שונות ברחבי הארץ, בעיקר כאלה העוסקות במיחשוב. הוא אורך כשמונה חודשים וכולל 350 שעות לימוד אקדמיות. הימים ושעות הלימוד נקבעים על פי החלטת המוסד. אם קשה לכם למצוא זמן פנוי להגיע ללימודים  מכללת פרקטיקיו מציעה קורס אונליין הנלמד באמצעות המחשב הביתי בזמנכם החופשי, גם אם אלה שעות לא סטנדרטיות ללימודים.

מהם תכני הקורס?

הקורסים השונים מותאמים לבחינה מטעם החברה. הם כוללים לרוב הכרה עם מערכות ההפעלה של החברה, התקני חומרה, ניהול שרתי דואר, אבטחת מידע, התעסקות עם נתבים ושרתים- התקנתם ותפעולם, ביצוע גיבויים, הגנה על המערכת מדואר זבל או וירוסים ועוד.