סיכום ב-3 דקות - שרת VPN << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - שרת VPN

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס טכנאי רשתות

תחום הרשתות הולך ותופס תאוצה. הוא אינו רק מנת חלקם של עסקים וחברות בהם ישנה רשת מחשבים מסועפת אלא גם בבתים פרטיים. גם בבתים ישנם היום בדרך כלל מספר מחשבים, כך שגם אם מדובר על רשת מחשבים קטנה, גם בבתים מומלץ לחבר את המחשבים לרשת אחת . כך, כל המחשבים יהיו מחוברים לאותו ציוד קצה כמו מדפסת או סורק וגם המידע בבית יהיה שמור ומאוחסן באופן מסודר כשמכל מחשב בבית תהיה גישה אל המידע. קורס טכנאי רשתות מכשיר את הלומדים בו להקים רשתות קטנות ולטפל ברשתות אלה. עבור טכנאי מחשבים זהו ערך מוסף שיגדיל את מספר הלקוחות ויהפוך את העבודה למעניינת יותר.

 

מהו ההבדל בין טכנאי מחשבים לטכנאי רשתות?

לרוב, טכנאי רשתות הוא גם טכנאי מחשבים אך לא כל טכנאי מחשבים עוסק גם בתחום הרשתות. טכנאי מחשבים עוסק במחשב כיחידה בודדת. הוא עוסק בהתקנות של מערכות הפעלה, תיקונים שונים בחומרה ובתוכנה של המחשב,  מבטל את השפעתם של וירוסים שונים שהצליחו להטפל למחשב ועוד. טכנאי רשתות עוסק, מלבד טיפול במחשב הבודד גם בטיפול ברשת. הוא רואה את התמונה הרחבה יותר- תקשורת בין מחשבים על תכנון ההקמה שלה, כולל תשתיות פיזיות כמו כבלים שיש להעביר, התקנת שרת ועוד.

 

איזו הכשרה נדרשת לעיסוק בתחום?

קורס טכנאי רשתות מועבר במוסדות לימוד שונים, בעיקר כאלה העוסקים במחשוב. מדובר על קורס שנמשך מספר חודשים כשרצוי להגיע אליו עם ידע במחשבים. הוא מומלץ בעיקר לטכנאי מחשבים שרוצים להרחיב את תחום ההתמחות שלהם. ישנם קורסים המועברים מטעם החברות המובילות בתחום כמו סיסקו ומיקרוסופט ובסוף הקורס מקבלים תעודה בינלאומית לאחר מעבר מבחן מטעם החברה.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בתחום?

לאחר מעבר של קורס טכנאי רשתות ישנן אפשרויות רבות לתעסוקה בגלל החיוניות של רשת מחשבים תקינה, במיוחד בעסקים ובחברות. טכנאי רשתות יכול לעבוד באופן עצמאי ולתת שירות ללקוחות פרטיים או לעסקים קטנים. הוא יכול לעבוד גם כשכיר בחברה גדולה ולהיות חלק מהמחלקה העוסקת בתחזוק שוטף של רשת המחשבים בראשותו של מנהל הרשתות.

 

מנהל רשת

מנהל רשת הוא האדם האחראי על כל ענייני הרשת בחברות הגדולות ובמשרדים העסקיים. מאחר ומרבית החברות עובדות על בסיסי מידע, מנהל הרשת בארגון הוא אחד האנשים החשובים ביותר ששירותם נדרש בכל שלב של העבודה. עבודתו של מנהל רשת בארגון כוללת תיקון ותחזוקה של רשת המחשבים בארגון וטיפול בחומרה ובשרתים של הרשת. בנוסף האחריות של מנהל הרשת בארגון היא להדריך את משמשי הקצה ולספק להם את כל צרכי העבודה הקשורים במחשבים ורשתות.


קורס ניהול רשתות


מנהל רשת מוסמך הוא מיש עבר קורס ניהול רשתות ועמד בהצלחה בבחינות ההסמכה למנהלי רשת. קורס ניהול רשתות כולל מגוון רחב של נושאים שנועדו לתת לאנשי המקצוע את הכלים לטפל בבעיות ותקלות שיכולות לצוץ ברשת. הקורס כולל נושאים כמו הקמת הרשאות משתמשים ברשת, טיפול במערכת ההגנה והאבטחה של הרשת הארגונית. התקנה של תוכנות, ניהול משימות ברשת, שחזור נתונים במקרה של תקלה, הגדות הרשת ועוד.


תכולת התפקיד של מנהל הרשת


ארגונים ועסקים רבים מחזיקים מנהל רשת באופן קובע לטפל בכל נושאי הרשת בארגון. תכולת התפקיד של מנהל הרשת בארגון יכולה להשתנות מארגון לארגון אולם מרבית הארגונים מגדירים את תפקידו של מנהל הרשת באופן זהה פחות או יותר. אחד התפקידים החשובים ביותר שמרבית הארגונים מעמידים בראש סדר העדיפויות של תכולת התפקיד של מנהל הרשת בארגון הוא הקמת רשתות תקשורת בארגון ומענה לעל בעיה או תחזוקה נדרשת ברשתות.


נדבך חשוב נוסף של מנהל הרשת אותו ניתן לראות בארגונים השונים הוא כל מה שקשור להטמעה של הטכנולוגיות בארגון. מנהל הרשת אחראי על טיפול ברשת והטמעה של הרשת והטכנולוגיות החדשות בקרב העובדים והמחלקות השונות ברשת. המשמעות של הטמעה כוללת הדרכה וליווי של עובדים ברשת, הקמה של משתמשים חדשים בארגון, ניהול הרשאות, ליווי והדרכה של העובדים בטכנולוגיות החדשות ועוד.


לסיכום, מנהל רשת הוא אחד האנשים החשובים ביותר בארגון הודות לצורך של הרשת בארגון להיות פעילה באופן רצוף. עם הצורך בטכנולוגיות חדשות וההטמעה של טכנולוגיות שונות בארגונים, תפקידו של מנהל הרשת מורחב גם לתחום ההדרכה וההטמעה.