סיכום ב-3 דקות - תעודות דיגיטליות - CA << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - תעודות דיגיטליות - CA

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מנהלי רשתות

בכל חברה, גדולה כקטנה, מחוברים ביניהם המחשבים לרשת אחת. כך עבודתה של החברה יכולה להתנהל באופן יעיל יותר. כאשר המחשבים מחוברים לרשת אחת ניתן לשתף בקבצים או בדואר, לעשות שימוש באותו מכשיר אליו מחוברים המחשבים כמו מדפסת או סורק והעובדים יכולים לתקשר ביניהם בקלות רבה יותר. על מנת שרשת תעבוד כמו שצריך ללא תקלות, שהמידע יאוחסן ויגיע לידיים הנכונות בלבד מועסק מנהל רשת שאחראי לכל הנוגע לרשת המחשבים בחברה.

 

תפקידיו של מנהל רשת

מנהל רשת צריך להבין היטב בתחום ואף לעבור קורס מנהלי רשתות בכדי שיוכל להתמודד עם כל אתגר שמציבה רשת המחשבים. מנהל הרשת אחראי לתכנונה והקמתה של הרשת במקרה הצורך, כולל הקמת התשתיות בין אם זו רשת חוטית או אלחוטית. הוא אחראי להקמת השרת או חוות השרתים ותפעולם. מנהל הרשת דואג לאחסון המידע ולתכנון גיבויים. הוא צריך להכיר לשם כך את תוכנות ההפעלה בהן עושים היום שימוש כמו : WINDOWS SERVER 2008, או שרת הדואר Exchange 2007. הוא גם דואג לניהול משתמשים ולמתן הרשאות לגישה למידע פנים ארגוני.

 

האם הכרחי לעבור קורס?

ברוב רובם של המקרים לא יבחרו החברות לתפקיד אדם אשר לא סיים קורס מנהלי רשתות. רוב הקורסים בתחום מועברים מטעם החברות המובילות כמו מיקרוסופט שמטעמה מועברים הקורסים MCSA, MCSE ו- MCITP. האחריות מוטלת על כתפיו של מנהל הרשת היא עצומה ולכן חשוב לקבל את ההכשרה, הכלים וההכרה לעומק של המערכות עימן יש לעבוד בניהול הרשת. בנוסף, הקורס הוא לא ארוך ומועבר לרוב כקורס חד או דו שבועי גם בשעות הערב כך שניתן בהחלט לשלב אותו עם משרה מלאה וחיי משפחה.

 

האם נדרש רקע קודם

מומלץ מאוד להגיע עם ידע קודם בתחום. הקורס הוא אידיאלי עבור טכנאי מחשבים או טכנאי רשתות שרוצים לשדרג ולהרחיב את תחום ההתמחות שלהם. נדרשת גם אנגלית טכנית הטובה על מנת "לשחות" בחומר הלימוד. לכל מוסד לימוד ישנן הדרישות שלו אך באופן עקרוני הקורסים מתאימים לבעלי רקע.בתחום המחשבים ומערכות ההפעלה.

שאלות ותשובות על MCITP
MCITP הוא קיצור של Microsoft Certified InformationTechnology Professional . מדובר על תעודת הסמכה מטעם חברת מיקרוסופט העולמית בה היא מכירה בכם כמנהלי רשתות מומחים מטעמה. ניהול רשתות הוא מקצוע מבוקש מאוד היום. כל חברה שיש בה למעלה מעשרה מחשבים מקשרת אותם זה לזה ברשת מסועפת המחוברת לשרת. התקשורת המרכזית בין עובדי החברה מושתתת על רשת זו ושיבושים בה ישבשו את עבודת החברה כולה. לפיכך, כל חברה, במיוחד חברות גדולות מעסיקות היום מנהל רשת שכל תפקידו הוא שמירה על תפקוד תקין שלה.מהי הבחינה שיש לעבור?

הקורס אמור להכשיר אתכם ולהכין אתכם לקראת בחינת ההסמכה. הבחינה מתקיימת במוסדות שהורשו לכך, שהם אלה שגם רשאים להעביר את הקורס, כלומר מכללות שונות ברחבי הארץ. הבחינה אורכת כשלוש שעות ומורכבת ממספר בחינות. על הבחינה יש לשלם בנפרד מהתשלום עבור הקורס. עלות הבחינה היא 55$. לאחר מעבר הבחינה בהצלחה וקבלת תעודה אתם מוסמכים גם מטעם מיקרוסופט לעסוק בתחום.האם נדרש ידע קודם?

קורס MCITP דורש ידע והתעסקות במחשבים ברמה של טכנאי מחשבי. נדרשת גם אנגלית טובה, בעיקר אנגלית טכנית להתמודדות עם חומר הלימוד. עם זאת, ישנם מוסדת אשר מתחילים את הקורס מאפס כך שגם חדשים בתחום בעלי ידע בסיסי מאוד במחשבים יוכלו ללמוד. כך עושה מכללת פרקטיקיו. היא מחלקת את הקורס לקורס מתחילים וקורס מתקדמים, כאשר את קורס המתחילים ניתן ללמוד בחינם.מהו תוכן הקורס?

זהו קורס ניהול רשתות של מיקרוסופט אשר מחליף למעשה את קורס MCSE. נושאי הקורסים דומים אך MCITP מלמד אתכם להכיר על בוריין את המערכות החדישות ביותר שפיתחה מיקרוסופט בתחום כמו Windows Server 2008, או Microsoft Exchange 2007. נושאים נוספים הנלמדים בקורס הם עקרונות הרשת והמחשב, ניהול תשתית רשת מתקדם, אבטחת מידע, ביצוע גיבויים, עיצוב, תכנון וניהול מתקדם של רשתות ועוד.מהן אפשרויות התעסוקה?

לאחר שתעברו את הבחינה יש ביכולתכם להשתלב ולפתח קריירה בתחום הן בארץ והן בחו"ל. ניתן לעבוד בחברות שונות מענפי המשק השונים. כל חברה כאמור זקוקה למנהל רשתות מיומן ובעל ידע נרחב בתחום, כאשר התעודה מטעם מיקרוסופט נותנת ערך מוסף.