סיכום ב-3 דקות - Site and Services << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - Site and Services

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

כל היתרונות שברשתות מחשבים

בעידן שלנו, אפילו בבתים ישנם לרוב מספר מחשבים. לא כל שכן הוא בעסקים. אפילו בחברה הנחשבת קטנה ישנם לרוב לפחות חמישה מחשבים. לכן, בחברות במיוחד הקמת רשתות מחשבים היא חשובה, חוסכת הרבה זמן, אנרגיה וכסף ומאפשרת עבודה יעילה, נוחה והרבה פחות מסורבלת. בנוסף, היא אפילו חוסכת מקום במשרד.

 

עבודת צוות מרחוק

כאשר אומרים עבודת צוות עולה בראש תמונה של מספר אנשים היושבים במעגל תחת שולחן אחד כאשר שרטוט או דגם כלשהו מונחים לפניהם או פשוט מקיימים סיעור מוחות בנושא כלשהו. רשתות מחשבים מאפשרות לבצע את עבודת הצוות הזו בצורה נוחה הרבה יותר, כאשר כל אחד יושב ליד השולחן שלו עם המחשב האישי שלו. את אותו דגם או שרטוט כל אחד מהמשתתפים רואה אצלו במחשב וניתן גם לקיים שיחה בין כל המשתתפים המחוברים ביניהם ברשת ולהגיע לתוצאות מצויינות של עבודה משותפת.

 

חיסכון במכשירים ובמקום

תארו לכם חדר בו ישנם עשרים מחשבים כאשר לכל אחד מהם מחוברת מדפסת משלו, סורק, או פקס. סביר כי ללא רשתות מחשבים שבעזרתן ניתן לחבר מספר מחשבים לציוד קצה אחד- מדפסת אחת, סורק אחד וכו', החדר היה עמוס לעייפה במכשירים כך שבקושי היה מקום להלך בחדר. אין ספק כי שימוש משותף במכשיר אחד למספר מחשבים חוסך הרבה מקום וגם הרבה כסף לחברה שאינה צריכה לספק מכשיר לכל מחשב.

 

שיתוף קבצים

במצב בו צריך עובד גישה לתיקיה או קובץ נמצאים במחשב אחר, בעזרת הרשאה מתאימה הוא יכול לעשות זאת גם דרך המחשב שלו בעזרת החיבור לרשת. ללא החיבור לרשת היה אותו עובד צריך להגיע למחשב בו שמור אותו קובץ על מנת לעיין בו.

 

אבטחת מידע

בכל חברה ישנו חומר חסוי אשר הגישה אליו אמורה להיות רק לאנשים מסויימים. גם בתוך החברה לא כל עובד רשאי להיות נגיש לכל חומר המאוחסן. באמצעות רשתות מחשבים מתאפשרת בקרה על המידע שיכול הגיע לכל עובד באמצעות מתן הרשאות מתאימות. כמובן כך הדבר גם לגבי מידע אליו יכול להחשף הציבור כאשר הוא עושה שימוש באפליקציות הארגון.  

מנהל רשת- מקצוע רווחי ומבוקש
עם התפתחות הטכנולוגיה והתקשורת האינטרנטית מנהל רשת הפך להיות מקצוע מבוקש. בכל בית עסק אשר מכיל מעל 10 מחשבים ישנו צורך באדם מיומן בתחום אשר ידע להתמודד עם רשתות מחשבים לסוגיהן, על כל המרכיבים שלהן: מודמים, נתבים ושרתים וידע להתמודד עם פעולות שונות הקשורות בתפקוד הרשת כמו הקמת הרשת, הקמת שרת, רשת האינטרנט החיצונית, מערכת הפקסים, אבטחת מידע ועוד.

באילו חברות יש צורך במנהל רשת?

מנהל רשת נחוץ היום בכל חברה. ענף המשק בו עוסקת החברה כלל אינו משנה. החברה יכולה להיות מתחום ההייטק, התעשיה, רשת של חנויות המקושרות זו לזו ברשת אחת, מוסד ציבורי, משרדים ממשלתיים והרשימה עוד ארוכה. כל חברה שבה למעלה מעשרה מחשבים תזדקק למנהל רשת.

כיצד נראית עבודתו של מנהל רשת?

מנהל רשת נמצא ועובד בעיקר מאחורי הקלעים. עבודתו ביום יום מתבטאת בתיקונים ופתרון בעיות אך לא רק בהם. הוא אמון על ביצוע גיבויים ואחסון מידע, אחראי על האפשרות של גישתם של עובדים מרחוק אל הרשת. ישנה אחריות על מעבר המידע ברשת בצורה טובה ומהירה והתעסקות עם כל הציוד הקשור לכך.

איזו הכשרה נדרש מנהל רשת לעבור?

החברות השונות מעוניינות להעסיק באופן קבוע מנהל רשתות רציני ואחראי ולכן יקחו רק כזה שעבר קורס ניהול רשתות. מדובר על קורס המועבר מטעם חברת מיקרוסופט בעיקר אך גם חברת סיסקו. בסיום הקורס עובר הסטודנט מבחן מטעם החברה המקנה לו את הסמכות לעסוק בתחום בארץ ובחו"ל. זהו קורס שנמשך כשמונה חודשים כך שלאחר תקופה קצרה יחסית יהיה ניתן להתחיל בעבודה.

אילו מוסדות מעבירים את הקורס ובאיזו מתכונת.

קורס ניהול רשתות מועבר במכללות שונות ברחבי הארץ, בעיקר כאלה העוסקות במיחשוב. ברוב המכללות הקורס מועבר באופן פרונטלי במוסד עצמו. מכללת פרקטיקיו מאפשרת לעבור קורס אונליין מהבית במסגרתו תצטרכו כמובן לעמוד בכל מטלות ודרישות הקורס כדי לסיימו. הקורס נמשך כ- 350 שעות לימוד אקדמיות המתפרשות על פני כשמונה חודשי לימוד. במהלך הקורס תלמדו חומר עיוני רב בכל הנוגע לרשתות ותעברו הכנה לבחינת ההסמכה.