סיכום ב-3 דקות - Trust בין דומיינים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סיכום ב-3 דקות - Trust בין דומיינים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס רשתות והתועלת שבו

הרשת הגדולה והמוכרת ביותר לכולנו אשר מאגדת בתוכה מחשבים מכל העולם היא האינטרנט. האינטרנט או בשמה העברי מרשתת היא בעצם רשת מחשבים עצומה אשר כוללת המוני מחשבים וחוות שרתים ובזכותה כולנו יכולים לגשת למידע באופן חופשי מלבד מידע רגיש שדורש הרשאה ולתקשר באופן חופשי זה עם זה. עם זאת, בכל חברה או עסק ישנה רשת פנימית הכוללת רק את המחשבים שבאותה חברה. רשת המחשבים הפנימית בכל חברה דורשת טיפול יומיומי, במיוחד בחברות הגדולות. קורס רשתות מכשיר את הלומדים בו כיצד להקים ולתחזק רשת מחשבים, עבודה שהופכת נדרשת יותר ויותר.

 

האם רשתות הוא תחום שניתן ללמוד תוך כדי עבודה?

כמובן שבכל תחום הלמידה תוך כדי עבודה היא רבה. בשל הטכנולוגיה המתקדמת בקצב מסחרר, מערכות שנלמדו בקורס יהיו רלוונטיות לתקופה מסויימת עד להופעתה של מערכת משוכללת יותר. עם זאת, בשל האחריות הרבה שבתחום והצורך בעבודה מושלמת, הוא חשוב ומועיל מאוד. רובן הגדול של החברות לא יקחו סיכון ויבחרו רק אדם שעבר הכשרה פורמלית בתחום. לכן, לא כדאי לבחור כאן בקיצורי דרך. גשו לקורס בטרם תציעו את עצמכם בשוק העבודה. אל תשכחו שיהיו לכם מתחרים שחלקם הגדול עבר את הקורס ויהיה לו יתרון.קורס רשתות

 

תנאי הקבלה ומתכונת הקורס

קורס רשתות מיועד בעיקר לבעלי ידע קודם בתחום המחשבים, במיוחד לבוגרי קורס טכנאי מחשבים אשר עוסקים בתחום ובאים מתוכו. הקורס מועבר במתכונת דו או חד שבועית, ישנם מסלולי ערב כך שבמקביל לקורס ניתן להמשיך בעבודה במשרה מלאה. משך הקורס משתנה ממוסד לימוד אחד לאחר אך מגיע בממוצע לשמונה חודשים- תקופה בהחלט סבירה לביצוע שינוי ושדרוג המקצוע שלכם.

 

תעודה בינלאומית הפותחת דלתות

קורס רשתות מועבר לרוב בהרשאת החברות הגדולות העוסקות בתחום כמו מיקרוסופט או סיסקו. לאחר הקורס יכול הסטודנט לגשת למבחן הסמכה מטעם החברה שיקנה לו תעודה בינלאומית מטעמה. תעודה זו פותחת דלתות הן בארץ והן בחו"ל במגוון רחב של חברות, מוסדות וארגונים. רוב החברות, המוסדות הממשלתיים והציבוריים או מוסדות לימוד מעסיקים מנהל רשתות על בסיס קבוע.

שאלות ותשובות בנוגע ללימוד רשתות
לימוד רשתות הוא שם כולל למספר קורסים בתחום הרשתות. כל הקורסים נותנים הכשרה בתחום התקשורת, מערכות ההפעלה והאינטרנט. בכל הקורסים יוכשרו הסטודנטים וילמדו כיצד להקים רשתות, לתפעל אותן, כיצד לבצע את כל הפעולות הכרוכות בעבודתה השוטפת של הרשת כמו גיבוי, איחסון ותקשורת בין המשתמשים השונים. תחום התקשורת והאינטרנט מתפתח כל הזמן ולכן נוספים עוד סוגי קורסים שניתן ללמוד בתחום.

אילו מסלולים ישנם בתחום?

לימוד רשתות הוא כאמור שם כולל למספר קורסים. החלוקה היא קודם כל לפי החברות שאליהן כפוף הקורס. חלק גדול מהקורסים כפוף לחברת מיקרוסופט אך ישנם גם קורסים הכפופים לחברת סיסקו שגם היא אחראית לציוד רב בתחום האינטרנט והתקשורת. עם הקורסים נמנים: קורס CCNA- מנהל רשת מעם חברת סיסקו, MCSE המופעל מטעם חברת מיקרוסופט, MCSA שגם הוא משוייך למיקרוסופט ו- MCITP מטעם חברת מיקרוסופט בו לומדים הסטודנטים להכיר את מערכות ההפעלה והשרתים החדשים יותר של החברה.

למי הלימודים מיועדים?

לימודי רשתות לסוגיהם מיועדים לבעלי ידע בסיסי במחשבים- הכרת המחשב ומערכותיו השונות. נדרשת אנגלית ברמה בסיסית- טובה על מנת להתמודד עם חומר הלימוד. ישנן מכללות המציגות חומר הדרכה בעברית כמו מכללת פרקטיקיו המספקת סרטונים מפורטים בעברית לנוחיות התלמידים ועל מנת לאפשר להם להתרכז בהטמעה והבנה של חומר הלימוד.

מהם תכני הקורסים.

תכני הלימודים משתנים מעט על פי החברה מטעמה מועבר הקורס ולפי סוגי התוכנות הנלמדים. באופן כללי, הנושאים הנלמדים בקורסים הם: הכרת מערכות הפעלה, חומרה והתקני חומרה, ניהול השרת ופיתרון תקלות בו, יישום, התקנה הוגדרת תצורה, תכנון מערכות גיבוי ועוד.

מהן האפשרויות עם סיום הקורס?

לאחר סיום כל אחד מסוגי הקורסים שהוזכרו יש לגשת למבחן ההסמכה, לרוב מטעם חברת מיקרוסופט. הבחינות הינן מקיפות ונוגעות בכל תחומי הקורס. את הבחינה תעשו במוסד הלימוד שקיבל הרשאה מטעם מיקרוסופט להעברת הבחינה. ככל שתשכילו לבחור מוסד אשר מעביר את הקורס בצורה מפורטת ולפי דרישות החברה כך יהיה לכם קל יותר לעבור את הבחינה. לאחר מעבר הבחינה תקבלו תעודה בינלאומית מטעם החברה תוכלו לעבוד בתחום בחברות מתחומים שונים בארץ ובעולם.