פרוייקט גמר - מנהלי רשת << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

פרוייקט גמר - מנהלי רשת

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

MCSE – מה זה בכלל?

בעולם בו אנו חיים הכול מתנהל על ידי מחשבים. אם בעבר המחשבים תפסו חלק קטן בחיינו והיינו רואים אותם רק בחברות מובילות ואצל אנשים בעלי כסף הרי שהיום הכול מתנהל על ידי מחשבים ותקלה ברשת מחשבים משמעותה יכולה להיות הרסנית לחברה או ארגון מסוים בעיקר אם אובד מידע בגלל תקלה כזו. לכל חברה יש רשת מחשבים או מספר רשתות מחשבים ועל כל אלו מופקד מנהל הרשת. לימודי MCSE הם לימודים המכשירים מהנדסים מנהלי רשתות, אשר אלו אחראיים על כל רשת התקשורת במפעל, בחברה או בארגון בו היא קיימת.

ההבדל בין טכנאי מחשבים למנהל רשת

מחשבים כפי שציינו הם החשובים ביותר בכל מפעל, חברה או ארגון וכל פעולה עוברת דרכם כמו גם מידע רב שזורם בכל הקשור לפעילות החברה כמו מידע על מוצרים שמפתחת החברה, לקוחות קיימים או לקוחות עבר, כספים ומה לא... לכל בעיה שנחשבת בעיה בסיסית יש טכנאי מחשבים שהוא זה שאמור להתמודד עם הבעיות הללו וברוב המקרים הוא מצליח. במידה והבעיה חמורה יותר או שמדובר על תקלה ברשת מנהל הרשתות MCSE הוא זה שאמור לפתור אותה כמו גם זה שאמור לפקח על הפעילות השוטפת של הרשת והשרתים בחברה.

איפה לומדים את זה?

לימודי MCSE הם לימודים שקיימים במספר מכללות בארץ, לימודים אשר כל אחד יכול לגשת ולהיבחן בשביל להתקבל אליהם. בקורס הזה מוכשרים הסטודנטים לתחום הנדסת מערכות ובסופו של הקורס הם עוברים מבחנים של חברת מייקרוסופט בשביל לקבל תעודה. במהלך הקורס לומדים הסטודנטים את כל מה שקשור לניהול רשתות, תכנות ומערכות הפעלה כמו גם תקשורת בין שרתים ותפעול שרתים שניזוקו. הקורס עצמו הינו קורס מקיף שבסופו של דבר לאחר הקורס הסטודנטים יכולים לחפש מיד מקום עבודה מתאים בתחום.

התחום עצמו הינו תחום מבוקש מאוד בעיקר בעולם בו המחשבים הם אלו ששולטים בכל מקום, ורובם המכריע של הסטודנטים מוצאים מקומות עבודה בשכר טוב כבר מיד לאחר סיום הקורס, תלוי כמובן בביצועים שלהם במהלך הקורס עצמו.


MCITP - השיעור הראשון

בס"ד

היום היייתי בשיעור הראשון של MCITP ואני חייה להגיד שהופתעתי מאוד! מה היה כל כך מפתיע? אני אספר לכם בוודאי! אפשר להסביר את ההפתעה שלי בשלוש נקודות עיקריות - ואלו הן:

  • רמת העומק בקורס MCITP היא כבוהה מאוד, אפילו בשיעור הראשון! ידעתי שמדובר בקורס עמוק ורציני מאוד, אבל ציפיתי שאפילו MCITP יהיה קל בהתחלה! אני חייה להודות שזה מגניב לי מאוד שיש אתגר כבר מיד! זה לא שהדברים היו לא מובנים, הכול היה מובן - אבל הרגשתי מאמץ!
  • המדריך שלנו ל-MCITP הוא לא פחות ממקסים! חוץ מזה שהוא מקצוען אמיתי.. זה נראה לי חשוב שבקורס MCITP יהיה חיבור עם המדריך - במיוחד לאור הקשיים שעשויים להיות בדרך בתוך החומר הקשה. מאוד שמחתי לגלות שמדריך MCITP הוא גם איש מקצוע וגם בן אדם!
  • המכללה שבה אני לומד MCITP היא ממש מקסימה! דואגים לנו לכל דבר - ביום הראשון לקורס MCITP אפילו הביאו לנו כיבוד קל כדי שנתחיל באווירה טובה! יותר מזה, יש פינת קפה ובהפסקות אנחנו מתרעננים והכול על חשבון המכללה! זה חשוב שבקורס MCITP תהיה הרגשה טובה שיש אמא ואבא!!

לסיכום, אמנם לא נתתי את כל הנקודות שהפתיעו אותי (ולטובה מאוד) אחרי השיעור הראשון של MCITP, אבל כן הסברתי את הרוב הגדול. אני מקווה שאתם כמוני תיהנו בקורס MCITP ושתפיקו ממנו את המירב!

 


מהרו להרשם! קורס MCITP נפתח!

קורס MCSE או קורס MCITP? מתלבטים מה ללמוד? בעולם הטכנולוגי של ימינו, ההתלבטות בהחלט מובנת. אז כדי לפתור את הדילמות, קראו על כל מה שרציתם לדעת על ההסמכות השונות בתחומי ניהול רשתות המחשבים במאמר שלפניכם.

MCSE

Microsoft Certified Solution Expert או בשמה הקצר MCSE, הינה ההסמכה המוכרת והמוערכת בשני העשורים האחרונים. ההסמכה מהווה תו תקן לידע טכנולוגי רלבנטי, ומשום כך מעניקה לעוברים אותה יתרון יחסי הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. ההסמכה מחברת את המשתתפים בה לענקית הטכנולוגיה מייקרוסופט, ומציבה את המחזיקים בה בעמדות מפתח להובלת הארגונים השונים לדור הבא, ובין היתר לעידן הענן.

ההסמכה הייחודית איננה כזו הממוקדת במוצר או בטכנולוגיה ספציפיים, אלא נשענת על ראיה נרחבת ועמוקה של הפתרונות הטכנולוגיים הקיימים. הסמכה זו מבוססת על תכנים מקיפים, ומבטיחה כי המוסמכים יהיו מוכנים לטכנולוגיות המובילות והחדשניות ביותר. תעודת MCSE מהווה הוכחה למעסיקים הפוטנציאליים כי למחזיק בה יש את הידע והכלים המתאימים לתפקיד הנדרש, ומהווה מקפצה של ממש בדרך למציאת עבודה.

MCITP

Microsoft Certified IT Professional או בשמה הקצר MCITP הינה הסמכה מוכרת ופופולרית בתחום רשתות המחשבים, אשר פותחת אפשרויות עבודה מגוונות ונרחבות באופן קבוע. מסלולי ההסמכה בהסמכה זו נחלקים למסלולי שרתים ולמסלולי תחנות עבודה. במסלול תחנות העבודה, ההסמכה מתמקדת בניהול ובמתן תמיכה לתחנות העבודה, בעוד במסלול השרתים, ההסמכה מתמקדת בתחום הוירטואליזציה, והיא מאפשרת התמקצעות בוירטואליזציה של שרתים או של תחנות קצה.

ההסמכה

הלימודים בשני המסלולים הינם לימודים נרחבים ומקיפים, אשר בסופם מתקיימות בחינות ההסמכה. בחינות ההסמכה מורכבות ממספר מבחנים שונים, שבוחנים את הבקיאות בחומר שנלמד. רק מי שעומד בבחינות בהצלחה יהא זכאי לקבל את התעודה הנכספת של חברת מייקרוסופט העולמית.

יתרון יחסי

בעולם התחרותי הקיים בימינו, וכאשר על כל משרה מתמודדים עשרות ולעתים אף מאות מועמדים, למי שמחזיק בתעודה של חברת מייקרוסופט מוקנה באופן אוטומטי יתרון יחסי על האחרים המתמודדים על אותה המשרה. בעוד מי שנעדר תעודה, מסונן ישירות על ידי המעסיק, הרי שבעלי התעודה מגדילים את סיכויי קבלתם לעבודה פי כמה וכמה.


לדעת את MCSE – שאלות ותשובות בתחום למידה

רוצים גם אתם להתחדש בתחום ישן אך מוצלח? תחומי ההייטק הם בהחלט ההצלחה של היום. רוב האנשים מחפשים לעבוד בתחום ומכאן הצורך לברור באשר לקורסים ייחודיים. הכנו עבורכם שאלות ותשובות בתחום הנחשק ביותר. הכול אודות MCSE או MCITP.

שאלה: מהם המסלולים הקיימים במסגרת לימודים אלו?

לימודי MCSE  או MCITP הינם לימודים בעלי מסלול הכשרה חופשי והעשרת ידע כללי. יש בהחלט מסלולים שיעניקו יד חופשית ללמדנים מביניכם. אם כבר למדתם את התחום ויש לכם תעודה, מסלולים אלו יתאימו לכם ויעניקו לכם מידע נוסף.

שאלה: מהם לימודי תעודה בתחום?

לימודי תעודה בתחום הינם לימודים של תלמידים שמעולם לא התנסו בנישה זו. הקורס הינו קורס לכל דבר והוא נבחר בקפידה על ידי טובי המרצים, שעות מאורגנות, מיקום קרוב לאזור המגורים ובעיקר סילבוס של כל מקצועות, הגשת עבודות ובסיום דבר- תעודה מקצועית מטעם אותה המכללה או המוסד הנבחר.

שאלה: מהם תנאי הקבלה למוסדות אלו?

תנאי קבלה הינם אנגלית בסיסית, כך גם ידע בסיסי במחשבים. רצוי לומר כי הדרישות הסופיות של הקורס לא תהיינה רק מבחן סופי אלא גם עובדה של פרויקט גמר. פרויקט זה יעיד על ההצלחה בפועל.

שאלה: מה תעניק לכם מייקרוסופט בתמורה ללימודים?

רוב אנשים בוחרים ללמוד במסלולים אלו נוכח העובדה כי מייקרוסופט מעניקה להם תעודה של הסמכה בינלאומית. התעודה תופסת בארץ ובמדינות אחרות. הדברים מותנים במבחן חיצוני שאותו תבצע מייקרוסופט.

שאלה: מה יכלול חומר הלימוד אשר יינתן לתלמידים?

חומר הלימוד לא יבוא לידי ביטוי רק ביודעי דבר אלא גם במאגר של סרטים מקצועיים שיסייעו ישירות מהבית. כך גם הרצאות ייחודיות, מרצים טובים ואפילו רשימת סרטים מלאה אשר תמצא באתר של המכללה.

שאלה: כיצד ניתן לאתר מוסד לימודים אשר יעניק את כל הבטחותיו?

בגדול? יהיה עליכם לבצע סקר שווקים מעמיק של כמה וכמה מוסדות חינוך בעלי מוניטין של שנים, הצלחה מוכחת ובעיקר המלצות של חברים שכבר למדו בקורסים דומים ואשר השתלבו במעגל העבודה באמצעות התעודה.

זקוקים למידע נוסף? רוצים לשים את היד על מוסד החינוך הטוב ביותר? בשביל זה אנחנו כאן. נשמח לסייע לכם בכל עת.לימוד רשתות

כל שישנה התפתחות בטכנולוגיות הקשורות לאינטרנט ולתקשורת, כך הולך תחום הרשתות ונהיה מבוקש. כל חברה היום מתנהלת באמצעות רשת פנימית של המחשבים בחברה אשר מתעדכנים כל העת במידע רלוונטי באמצעות שיתוף קבצים או דואר. על כל הקשור בהתנהלות הרשת ותחזוקתה אחראי מנהל רשתות אשר עבר קורס לימוד רשתות כלשהו.

 

אילו קורסים מוצעים בתחום?

חלק גדול מהקורסים המוצעים בתחום לימוד רשתות מועבר מטעם חברות המובילות בתחום כמו מיקרוסופט או סיסקו. מטעם חברת מיקרוסופט, לדוגמה, מוצעים הקורסים MCSE, MCSA או MCITP. מטעם סיסקו מוצע הקורס CCNA. אותן חברות שמות להן למטרה להכשיר נציגים שיהיו נושאי הדגל מטעמן בעבודה מול חברות אשר מחזיקות במערכות ההפעלה פרי פיתוחן. עם סיום הקורס רשאי בוגר הקורס לגשת למבחן הסמכה מטעם החברה ולקבל תעודה בינלאומית המעידה על הכשרתו כמנהל או מהנדס רשתות המכיר לעומק את המערכות שמציעה החברה.

 

מה כוללים תכני הקורסים?

הקורסים השונים בתחום לימוד רשתות נבדלים מעט זה מזה. עם זאת, ישנם נושאים המשותפים לכולם. עם נושאים אלה נמנים: מהי רשת תקשורת מחשבים, כיצד מתבצעת הקמתה של רשת מחשבים, הטופולוגיות והארכיטקטורות של רשת, התשתיות הפיזיות המתלוות להקמת הרשת, ניהול ותחזוקה של שרתים: שרת דואר, אינטרנט, קבצים או מדפסת, תכנון גיבויים, ניהול משתמשים, אבטחת מידע, מערכות ההפעלה השונות (תלוי מטעם איזו חברה מועבר הקורס), כולל המערכות החדישות ביותר, טיפול בתקלות בכל אחד ממרכיבי הרשת ועוד.

 

איך בחור מוסד לימודים?

אם אתם עומדים לעבור קורס לימוד רשתות מטעם חברה כלשהי, בקשו לראות קדם לכן את חומר הלימוד. בקורסים מטעם החברות המטרה הסופית היא מעבר הבחינה מטעם החברה. לכן, חשוב שהמוסד יעשה שימוש רב ככל האפשר עם חומר מקורי שהוציאה החברה וילמד את הקורס על פי דרישות הבחינה.

 

אפשרויות תעסוקה עם סיום הקורס

לאחר סיום הקורס ניתן להשתלב בחברות שונות מכל ענפי המשק כמו גם במוסדות לימוד להשכלה גבוהה המרושתים ברשת מחשבים פנימית, ארגונים ומוסדות ציבוריים. תעודה מטעם חברה היא בינלאומית ופותחת דלתות גם לעבודה בחו"ל.