פרוייקט הקמת חברה מאפס בסרטונים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

פרוייקט הקמת חברה מאפס בסרטונים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

MCITP - שרת DNS

בס"ד

שלום כולם, היום נסקור את אחד החומרים היותר מאתגרים בקורס MCITP, את שרת DNS! שרת DNS מאפשר לאיש ה-IT (נקרא לו בפשטות MCITP על שם המקצוע) למפות שמות לכתובות IP וגם להיפך.

הקושי שנתקלים בו אנשי MCITP בעבודה עם שרת DNS היא המורכבות שבו. צריך להכיר טוב טוב מהו Name Space, מהו Authoritative Server ועוד ועוד. לא כאן זה המקום להיכנס לנבחי ה-MCITP וללמד את כל החומר הזה - אבל אני רוצה לתת מספר טיפים לכל מי שבאמצע קורס MCITP הגיע לשלב של ה-DNS:

  1. אל תפחדו. תוודאו שכל דבר ברור ותשאלו שאלות! MCITP טוב הוא MCITP ששואל שאלות!!!
  2. תהיו מוכנים ללמוד קונספטים חדשים. MCITP טוב הוא MCITP שאינו מקובע לקונספטים ישנים שכבר למד!
  3. תתרגלו תתרגלו ותתרגלו - MCITP טוב הוא MCITP שמתרגל!!!
  4. תעמיקו ותקראו עוד בויקיפדיה, תילחמו להיות מקצוענים אפילו יותר ממה שמציעים לכם בקורס - MCITP טוב הוא MCITP שמשקיע את כולו!

זהו חברים, אם תפעלו כמו שהמלצתי לכם אני בטוח שגם את המשוכה הזאת של DNS אתם תעברו ותצליחו בקורס MCITP. בהצלחה :)

נ.ב. העיקר העיקר הוא לא להתייאש! זה נכון ששרת DNS, כמו הרבה חומרים ב-MCITP דורשים השקעה, אבל זה משת. באחריות! צאו לדרך ותרוויחו!

נ.ב.ב. אל תהיו כבדים ואל תהיו לחוצים. MCITP זה תחום מרתק, תיהנו ממנו ותעשו הכול עם חיוך!


קריירה מבטיחה עם קורסי MCSE, MCITP

עולם התעשייה וההייטק הוא עולם דינאמי, הוא עולם מתחדש, הוא עולם שמצריך מישהו שיהיה עם האצבע על הדופק כל הזמן. לכן, יותר ויותר מקצועות הקשורים לעולם הטכנולוגי נוצרים עם החידושים והשינויים, באופן הולך וגדל. ניהול ואחזקת רשתות תקשורת נמנה על מקצועות אלו. מהם קורסים אלו? ומהי ההסמכה הנדרשת? הכל במאמר הבא.

קורס MCSE

קורס MCSE או בשמו המלא Microsoft certificated Systems Engineer , הינו קורס המכשיר את המשתתפים בו להתברג בתעשיית ההייטק בתוך פרק זמן לא ממושך. בקורס נלמדים היבטים רבים בתחום ניהול הרשתות והוא חשוב ומשמעותי למעוניינים להכנס לעולם ההייטק. בין מקצועות הלימוד ניתן למצוא אבטחת מידע, הפרעות תקשורת, מבוא למערכות הפעלה, מידע ותוכנות לטכנאים, האצלת סמכויות באמצעות AD, ניהול משתמשים, ניהול תוכנות, הקמת רשת משולבת שרתים, חומרה ועוד.

קורס MCITP

קורס MCITP או בשמו המלא Microsoft Certified Information Technology Professional, הוא קורס מתקדם וחדיש שבא להחליף את קורס ה-MCSE  שקדם לו. זהו קורס מתקדם ומקצועי, אשר מטרתו היא להכשיר את משתתפיו לעבודה עם השרת החדיש ביותר של חברת מייקרוסופט הבינלאומית.

הלימודים בקורס MCITP הינם לימודים מגוונים הכוללים נושאי לימוד רבים. בין התכנים עליהם שמים דגש בקורס ניתן למצוא את עקרונות הרשת והמחשב, מערכות הפעלה מתקדמות, ניהול תשתית רשת מתקדם, הגדרה וניהול בסיסים של רשת מחשבים, אבטחת מידע, ניהול מתקדם של תשתית רשתות, שרתים ועוד. הלימודים הינם בהתאם לדרישות הלימוד של חברת מייקרוסופט, וכוללים הרצאות, חומר תיאורטי ותרגול מעשי.

ההסמכה

בתום הלימודים בכל אחד מן המסלולים שלעיל, הבוגרים ניגשים לבחינות ההסמכה של חברת מייקרוסופט. מי שעבר בהצלחה את בחינותיה של חברת מייקרוסופט יקבל תעודת גמר, המהווה הסמכה בינלאומית מטעם מייקרוסופט לתחום זה.

מה הלאה?

היתרון הגדול שקיים לשני הקורסים השונים שלעיל הוא שהם מהווים מקצוע נדרש ביותר בשוק, ומהווים מקפצה של ממש למי שמעוניין להכנס לעולם התעשייה וההייטק. הם אינם נמשכים זמן רב, כשמשכם הינו תלוי במוסד הלימודי בו הם נלמדים, ומייד עם תום הבחינות ניתן להתברג לאחת ממאות ואלפי המשרות המוצעות.


מתלבטים לגבי לימודי MCSE? כל השאלות והתשובות שיסייעו לכם להחליט

אנשים רבים המעוניינים להיכנס לעולם המחשבים ותקשורת המחשבים, מתלבטים בין שורה ארוכה של קורסים ולימודים מקצועיים, כשאחד הבולטים ביניהם הוא לימודי MCSE. האם כדאי לכם ללמוד את הקורס הזה, כמה רחוק הוא יכול לקחת אתכם, עד כמה הוא הכרחי במסלול הלימודים ובניית הקריירה, כל השאלות ששאלתם, וכל התשובות שלנו.

עד כמה חשובים לימודי MCSE?

לימודים אלה הם לימודים המעניקים את הבסיס ואת המבוא ההכרחי כל כך לכל אחד המעוניין להעמיק בעולם המחשוב ותקשורת המחשבים. כל אדם המעוניין להיכנס לתחום זה מחוייב לעבור את הקורס, ולקבל את מעגלי המידע הבסיסיים שיסייעו לו לרכוש התמחויות בתחומים ספציפיים בהמשך הדרך.

האם ישנם קורסים אלטרנטיביים שניתן ללמוד במקום זה?

התשובה היא כן. ישנם קורסים אלטרנטיביים, חלקם מבוססי מיקרוסופט וחלקם כוללים יותר. לכל קורס יש את הדרישות שלו, את העלויות שלו, ואת משך הלימוד שלו. קורס MCSE התקבע כקורס שמעניק את השילוב האופטימלי בין כל הפרמטרים האלה, ולכן הפך לכל כך פופולארי.

האם ניתן ללמוד את הקורס שלא במוסד לימודי?

התשובה היא בהחלט כן. את הלימודים ניתן לבצע בדרך הרגילה במוסד לימודים רגיל, וכן ניתן לעשות קורס און ליין המבוצע על ידי מוסדות לימוד באמצעות הערוץ המקוון. בנוסף, ניתן לעבור את הלימודים בצורה עצמאית לחלוטין, ולעבור את בחינות ההסמכה במסגרות של מיקרוסופט.

היכן ניתן לקבל מידע נוסף?

אם דרוש לכם מידע נוסף שיסייע לכם לקבל את ההחלטה, ולהתגבר על ההתלבטות, תוכלו לערוך חיפוש קל ופשוט באינטרנט, להיכנס לאתרי האינטרנט של מוסדות הלימוד השונים, ולקבל את כל המידע הדרוש לכם על מנת לקבל החלטה בצורה חכמה ושקולה. בנוסף, תוכלו גם לפנות באופן טלפוני או אישי למוסדות הלימוד השונים, ולהתייעץ בצורה יותר פרטנית.

ההתלבטות האם עליכם ללמוד קורס MCSE או קורס אחר, והאם הקורס הזה בכלל הכרחי לבניית הקריירה שלכם, היא התלבטות לגיטימית. הדרך הטובה ביותר לפתור התלבטויות מסוג זה היא להשיג כמה שיותר מידע שישמש כתשתית טובה לקבלת ההחלטה שלכם, ואת המידע הזה תוכלו למצוא בקלות רבה באינטרנט.


כל מה שרציתם לדעת על ניהול רשתות

רשת מחשבים מהווה היום חלק חשוב בתפקודה של חברה. במחשבי החברה נשמרים נתונים החשובים להתנהלותה התקינה כמו תוצאות ספירות מלאי, חישובים ואף באמצעותה נעשית התקשורת בין עובדי החברה. היא גם נותנת אפשרות גישה מרחוק לעובדי החברה גם אם הם עובדים מהבית או מכל מקום אחר. על מנת שכל המערכת המורכבת הזאת תתנהל ותעבוד באופן חלק, קיים היום מקצוע שהופך מבוקש יותר ויותר והוא ניהול רשתות.

 

מה כולל תפקידו של מנהל רשתות?

תחום ניהול רשתות הוא תחום נרחב. מנהל הרשתות אחראי על רשת תקשורת המחשבים בחברה על כל היבטיה. אם מדובר על הקמתה של רשת חדשה, מנהל הרשתות אחראי על תכנונה ועל המבנה שלה כך שתעבוד באופן חלק. הוא אחראי על הקמת תשתיות פיזיות, בין אם מדובר על כבלים או רשת אלחוטית. לאחר הקמתה אחראי מנהל הרשתות על תפעולה ואחזקתה של הרשת, על עבודתו התקינה של השרת, על ניהול משתמשים ומתן הרשאות, אבטחת המידע, אחסון מידע וביצוע גיבויים ועליו להתמודד עם כל בעיה או תקלה בתפקוד הרשת.

 

כיצד לבחור קורס ניהול רשתות?

קורסים בנושא ניהול רשתות מועברים במוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ, במיוחד כאלה המתמקדים בתחום המחשבים. ישנם מוסדות אשר קיבלו הרשאה להעביר קורס מטעמן של החברות הגדולות והמובילות בתחום כמו מיקרוסופט או סיסקו. מדובר על הקורסים MCITP או MCSE ו- MCSA מטעם מיקרוסופט והקורס CCNA מטעם סיסקו. מומלץ לבחור את אחד הקורסים האלה על מנת לקבל בסופם גם תעודת הסמכה בינלאומית. את התעודה מקבלים לאחר מעבר בחינה חיצונית מטעם אותה חברה והתעודה ניתנת מטעמה.

 

כיצד לבחור מוסד לימודים?

לאחר שבחרתם בקורס המתאים אשר יתן את התעודה הטובה ביותר עבורכם, ודאו כי מוסד הלימודים אכן עושה שימוש ניכר בחומרים המקוריים מטעם החברה אך גם מצרף אליהם חומרי עזר בעברית כמו חוברות או סרטונים. ככל שהקורס יהיה מושתת על חומר מקורי של החברה כך רב הסיכוי שתגיעו מוכנים יותר לבחינת ההסמכה ותעברו אותה בהצלחה.

 

מה שרציתם לדעת על קורס MCITP
בכל חברה או ארגון ישנה רשת תקשורת מסועפת המחברת בין המחשבים השונים בחברה והופכת אותם  ליחידה תקשורתית אחת. כל המידע של החברה או הארגון נשמרים בשרתים השונים, בין אם אלה שרתי דואר, שרתי קבצים או מסדי נתונים. רשת תקשורת שכזו היא עניין מורכב הדורש ידע והתמודדות יומיומית. קורס MCITP המחליף את קורס MCSE  יתן לכם את כל הכלים החדישים ביותר להתמודדות עם מערכת שכזו, כאשר ההסמכה שתקבלו היא מטעם חברת מיקרוסופט כך שזוהי הסמכה בינלאומית לעסוק בתחום.

האם ישנן דרישות מקדימות?

קורס MCITP מיועד לבעלי ידע  במחשבים ברמת הידע שנדרשת לטכנאי מחשבים. ישנם מוסדות לימוד אשר מאפשרים להתחיל מידע בסיסי ביותר והכרת מחשב בסיסית ולמעשה מלמדים את התחום מראשיתו. מכללת פרקטיקיו לדוגמה מאפשרת להתחיל בקורס למתחילים אשר אותו ניתן ללמוד מהבית ללא תשלום וללא הגשת מטלות ולאחר מכן ללמוד בקורס מתקדמים במסלול לימודי תעודה המכינים לבחינה.

מהם נושאי הלימוד בקורס?

בקורס תלמדו ותכירו את מערכות ההפעלה החדישות ביותר של מיקרוסופט, כולל השרת WINDOWS SERVER 2008. תלמדו מבוא לרשתות, מבוא להתקנה וניהול, תכירו את שרת הדואר Exchange 2007, הגדרה וניהול בסיסים של רשת מחשבים, אבטחת מידע, ניהול תשתית רשת מתקדם ועוד.

היכן נלמד הקורס ומהי מתכונתו

קורס MCITP מועבר במכללות שונות ברחבי הארץ בעיקר כאלה העוסקות בתחום המחשבים. היקף הקורס משתנה ממוסד למוסד. מדובר על טווח שבן 250 ל- 400 שעות לימוד. ברוב המכללות הוא נלמד כקורס ערב. מכללת פרקטיקיו מציעה לכם ללמוד אותו כקורס אונליין מהבית. במסגרתו תצטרכו כמובן להגיש את כל המטלות הנדרשות אך תוכלו לעשות זאת מן המחשב הביתי שלכם ולחסוך הגעה למקום הלימודים.

כיצד לבחור מקום לימודים?

חשוב כי החומר הנלמד בקורס יהיה צמוד לדרישותיה של חברת מיקרוסופט ולחומר הבחינה. ככל שתתרגלו במסגרת הקורס יותר בחינות הסמכה כך תהיו מוכנים יותר. חשוב לוודא כי המוסד אכן מוכר על ידי מיקרוסופט ככזה הרשאי להעביר את הקורס. הוכחות לכך הן שילוב של חומרים מקוריים שהחברה מוציאה בחומר הלימוד. חומר עזר בעברית כמו סרטונים או חוברות מטעם המכללה יסייע בהבנת החומר והטמעתו. בדקו שקבוצות הלימוד הן קטנות וישנו יחס אישי.