שרתי RMS, Federation Services << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שרתי RMS, Federation Services

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

לקראת לימודי MCSE


חברת מייקרוסופט היא היום החברה הגדולה ביותר לאספקת שרתים וטכנולוגיות מחשבים לחברות וארגונים הגדולים במשק ולכן מוסמכי טכנולוגיות מייקרוסופט הם אנשי מקצוע מבוקשים מאוד בשוק העבודה. מי שמעוניין להשתלב בשוק העבודה כמוסמך טכנולוגיות מייקרוסופט יכול ללמוד במסגרת קורס MCSE  וקורס  MCITPולקבל תעודת הסמכה במקצוע שיפתח לו דלתות רבות בשוק ההייטק ובחברות המובילות במשק כמנהל רשתות.

מטרת הקורסים

מטרות קורסי  MCSE ו MCITP הן להסמיך את הבוגרים של הקורסים לעמוד בהצלחה בבחינות ההסמכה לקראת תעודת מוסמך MCSE  או  MCIT. הקורס מקניה לתלמידים את הכלים והידע הדרוש לעמוד במבחנים ולעסוק בתחום. תעודת הסמכה במקצועות ה  MCITPנחשבת לתעודה המובילה והמבוקשת ביותר על ידי ארגונים רבים במשק ולכן מי שסיים את הלימודים יכול להשתלב בשוק העבודה הן כשכיר והן כעצמאי.

מבנה הקורס ואופן הלימודים

לימודי MCSE ו  MCITPיכולים להיות אפקטיביים ביותר בלימוד דרך מחשב בכיתה או לבד בבית  ולכן לימודים ממוחשבים הם הדרך הטובה ביותר להעביר את הקורסים. במסגרת הלימודים הממוחשבים מקבלים התלמידים גישה למגוון רחב של חומרי לימוד ממוחשבים בפורמטים שונים כמו מצגות, סרטונים, הרצאות מוקלטות, פורומים וכדומה. את שיטת הלימודים ניתן לבחור בהתאם ליכולות ולרצונות של כל תלמיד בנפרד ולרוב מוסד הלימודים מעניק גישה לקורסים ממוחשבים המשולבים עם עזרה טלפונית של מדריכים או קורסים משולבים עם מפגשים פרונטליים בכיתה.

תעודת הסמכה

עם סיום הלימודים מוענק לתלמיד תעודת מקצוע של מוסד הלימודים המאשרת שהוא השתתף בקורסי MCSE ו  MCITP. בנוסף, התלמיד ניגש בסוף הקורסים לבחינות הסמכה של חברת מייקרוסופט אשר עמידה בהצלחה בהן מעניקה לתלמיד תעודת מקצוע מטעם מייקרוסופט אשר למעשה מהווה אסמכתא להכשרה שלו בשוק העבודה.

השתלבות בשוק העבודה.

העובדה שחברת מייקרוסופט חולשת על כל מערכי הטכנולוגיה של חברות גדולות, לא מן הנמנע שהביקוש עבור מוסמכי טכנולוגית מייקרוסופט יהיה גדול מאוד בשוק העבודה. מוסמכי החברה יכולים להשתלב כמנהלי רשתות בחברות וארגוני מבוססי טכנולוגיות מייקרוסופט או לעבוד באופן עצמאי כנותני שירותים לחברות וארגונים העושים שימוש במוצרי מייקרוסופט וזקוקים לשירותי תיקון ותחזוקה של שרתים ומוצרי תקשורת מבוססי מייקרוסופט.


ניהול רשתות MCITP- Microsoft Certified IT Professional

בתחילת שנות האלפיים קורס MCITP נקרא למעשה קורס MCSE  כאשר ההבדלים בין השניים כרוכים בעיקר בתכני הלימוד ובעדכניות שלהם. בכללו של דבר קורס MCSE הכשיר את בוגריו לעסוק בעתיד כמהנדסי רשתות בלבד, לאור החידושים והפיתוחים הטכנולוגיים הדרישות השונות בעולם ה-IT השתנו וחייבו מסגרות לימוד שונות במקצת המותאמות לצרכים החדשים של השוק. Microsoft Certified IT Professional הינם לימודי הסמכה מטעם חברת מייקרוסופט במגוון רחב של תחומים ספציפיים.

מהלך הלימודים ותנאי קבלה

במהלך קורס MCITP   יעברו הבוגרים ארבע הסמכות בתחומים שונים אשר נדרשות עבור כל מי שמעוניין להתברג, בשלב כזה או אחר, בחברות וארגוני היי טק לפי תחום מסוים. תכני הלימוד בקורס בעיקרם מיועדים עבור הקנייה של יכולת מענה ומתן של פתרונות תוכנה מבוססות מייקרוסופט, דרך שימוש בכלים תיאורטיים ומעשיים כאחד הנלמדים בקורס. תנאי הקבלה ללימודים אלו הינם שונים בהתאם למוסד המסוים, אולם הדרישות המשותפות והבסיסיות ביותר הינם הכרות בסיסית עם יישומי מחשבים, הבנה מספקת של אנגלית טכנית, ובחלק מהמקרים יידרש מעבר של כמה קורסים קודמים.

מה כדאי לבדוק טרם ההרשמה למוסד לימודים?

באופן כללי כל הקורסים העוסקים בלימודי מחשבים החל בקורסים של טכנאי מחשבים וכלה בקורסים מתקדמים של ניהול רשתות לדוגמא חשוב לוודא מספר גורמים לגבי רמת מקצועיותו של מוסד הלימודים. ראשית מומלץ לבדוק אם המרצים, מעבר ליכולתם התיאורטית, צברו ניסיון מעשי ופרקטי במהלך חייהם בתחום ה- IT, מעבר לכך יש לבדוק אם הם אכן מחזיקים בהסמכות הוראה בתחום, אם מדובר במכללה חשוב לוודא שהיא פועלת בשיתוף בית התוכנה ושהיא מחזיקה בשם טוב ומוניטין, זאת ניתן לעשות דרך המלצות מצד בוגרי המכללה ובכלל מצד אנשי מפתח בתעשיית ה- IT.

עם תום הקורס MCITP יוכלו הבוגרים להתחיל להשתלב בתעשייה, אולם מכאן אין להסיק שניתן להפסיק עם הלמידה. חשוב להבין שכל עוד מדובר בעולם ה-IT, מדובר בהתפתחויות ושינויים טכנולוגיים בלתי פוסקים. חברות תוכנה כיום מעסיקות אנשי תשתיות אשר קיבלו הסמכה במגוון רחב של טכנולוגיות עדכניות וחדישות, על כן כל בוגר חייב להמשיך בלימודי ההסמכה לאורך כל הקריירה שלו, על מנת לעמוד בכל הדרישות של התקופה הנוכחית.קורס MCSE

השימוש ברשת של מערכות מאפיין כיום את מרבית החברות והארגונים אם לא את כולם מבלי יוצא מן הכל. רשת המערכות נועדה ליצור קישור יעיל ואפקטיבי בין כלל השותפים בארגון או בחברה. המטרה המרכזית של קורס MCSE נעוצה בהכשרת בוגריו לקראת עבודה בתחום כמהנדסי מערכות רשת מוסמכים לצרכי התקנה ומציאת פתרונות יצירתיים עבור אי אלו תקלות ובעיות אפשריות במערכות מרושתות.

מטרות הקורס

ההסמכה הניתנת בקורס ניתנת בהתאם לדרישות של חברת מייקרוסופט העולמית ונדרשת במטרה להכין את הבוגרים לבחינות ההסמכה החיצוניות הנערכות מטעם מייקרוסופט. קורס MCSE:Microsoft Certificated Systems Engineer, מוצע כיום על ידי לא מעט מוסדות לימוד הפזורים ברחבי הארץ כולה. הקורס נועד כאמור להכשיר את תלמידיו לשמש כמהנדסי מערכות ורשתות בתחום, ולהכין אותם למבחני ההסמכה של חברת מייקרוסופט העולמית.

קהלי יעד ומטרות הקורס

קהלי היעד של קורס MCSE מזוהים עם כל מי שמעוניין להתמקצע בתחום ולהתמחות במגוון נושאים הקשורים לניהול רשתות ובכללם הפרעות תקשורת, אבטחת מידע וכיוצא באלו. במסגרת הקורס כל המשתתפים יקבלו אינפורמציה רחבה ומקיפה בנושא של תכנות ומערכות הפעלה, בנושא של רשתות תקשורת ושרתי מחשב וישתתפו בתרגולים מעשיים בשטח שנועדו להכשיר אותם עם סיום הלימודים לעבודה מקצועית בסביבת מערכות הרשת. מי שעוסק כיום בתחום חייב להכיר היטב את התחום של אבטחת מידע ותחזוקת רשתות.

אפשרויות תעסוקה

כיום ישנם מכללות ומוסדות לימוד רבים המציעים לקהל הרחב להשתתף במסלול לימודים מקצועי במסגרת קורס MCSE הכוללים הסמכה בתחום. לימודים אלו נועדו להכין את הבוגרים לעבודה בעולם היי טק מצד אחד ולמעבר של בחינות ההסמכה של חברת מייקרוסופט הבינלאומית. ההסמכות בתחום מאפשרות לבוגרים ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות תעסוקה שונות בתחום כמו למשל מהנדסי רשת בכירים, מנהלי אבטחת מידע, מנהלי IT וארכיטקטי מערכת.

נושאי לימוד

נושאי הלימוד במסגרת קורס MCSE יקבעו בהתאם למוסד הלימודים הנבחר ולפי היקף השעות של הקורס. במרבית הקורסים אומנם יועברו נושאים משותפים כמו למשל מבוא למערכות הפעלה של מייקרוסופט: ויסטה, Windows xp 2003, תכנון והקמת רשת משולבת שרתים, תחזוקה ועיצוב של רשתות 2003 מרחביות ועוד..

MCITP
MCITP או על פי ראשי התיבות Microsoft certified information technology professional הוא אוסף של קורסים שמטרתם היא הכשרת המתלמד בתחום מחשבים כלשהו במטרה להכין אותו לבחינת ההסמכה הרשמית של Microsoft בתחום הקמנה, ניהול, תחזוקה, שדרוג וטיפול ברשתות מחשבים. טכנולוגיות המידע של מיקרוסופט כוללות כמה תחומי ידע אשר להם דרגות ביקש שונות. הביקוש למומחים בתחום MCITP הינו רב ולכן רבים מחפשים ללמוד את הנושא בקורס מסודר אשר יכין אותם לבחינת ההסמכה שבסופה תעודה נכספת אשר הופכת את המועמד אטרקטיבי יותר בשוק העבודה.

כיצד נבחר קורס MCITP איכותי? הנה מספק שיקולים שמומלץ לקחת בחשבון.

  1. מוסד לימודים – MCITP הינו תחום לימודים מבוקש ובשל כך אנו רואים כי ישנם לצד מכללות מסודרות ואיכותיות גם כל מיני חאפרים שמציעים מסלולי לימוד מזורזים בטענה שהם יכינו אתכם לבחינת ההסמכה של מיקרוסופט. רצוי להתייחס במשנה זהירות לכל הצעת לימודים ולבחון אותה בעיניים אובייקטיביות. תשאלו חברים, חשפו מידע באינטרנט ואל תתפתו להתעות שהינן טובות מכדי להיות אמיתיות.

  2. תוכנית לימודית – אחד הדברים שיכול לסייע להזהיר אתכם מפני כל מיני מכללות קיקיוניות הוא התוכנית הלימודית של הקורס שבחרתם. האם מדובר בתוכנית לימודים המקיפה את כל תחום הידע הרלוונטי? האם מדובר בתוכנית הכוללת מספיק התנסות מעשית ולא רק ידע תיאורטי? האם היא חתומה בשמו של מרצה מוביל בתעשייה אשר ניהל פרויקטים רציניים בעבר? האם כיתת הלימודים מאובזרת היטב בציוד חדיש? כל אלה שאלות שכדאי לענות עליהן מבעוד מועד.

  3. תנאי הקבלה – דרישות הסף לקבלה בקורס הן על פי רוב לא רק דרך של המכללה לסנן תלמידים אלא צריכות להיות גם דרך שלכם לסנן מכללות. אין טעם להירשם לקורס מתקדם מדי שבו לא תבינו מה נאמר בכיתה וגם להירשם לקורס נחות מדי לא יעזור לכם יותר מדי אם לא תלמדו בו שום דבר חדש.

  4. עלות – העלות של קורסים מסוג זה משתנה בהתאם לכל מיני גורמים. בסופו של דבר מומלץ, כמו בהרבה דברים בחיים, להימנע מהקיצונויות ולבחור קורס בעלות שהיא היכן שהוא באמצע.

שלבי קורס MCITP

בס"ד


שלום לכולם, במאמר הזה אני אנסה להסביר את השלבים השונים שבקורס MCITP. אני מקווה שתמצאו בזה תועלת והכנה לקראת ה-קורס Exchange שהחלטתם ללמוד.


השלב הראשון ב-קורס MCITP הוא לימודי מכינה. מטרת המכינה היא לתת רקע ראשוני לעולם המחשבים, כמו גם ליישר קן בין רמות שונות של ידע שהתלמידים באים איתם מהבית.


השלב השני ב-קורס MCITP הוא לימודי תחנת קצה. בימינו לומדים את מערכת ההפעלה Windows 7. לא מדובר בלימודים שטחיים, קורס MCITP מספק מידע עמוק ופרטני על המערכת, הרבה הרבה מעבר לידוע לחובבנים ש"מכירים" את מערכת ההפעלה מהבית.


בשלב הבא ב-קורס MCITP תלמדו על שרתי 2008 (ובעתיד על שרתים מתקדמים יותר) השלב הנוכחי מורכב משלושה תתי שלבים, אבל בגדול המטרה של קורס MCITP בשלב הנ"ל היא להבהיר כל אספקט קיים (כמעט) בניהול השרתים, הקמת תשתית טכנולוגית לחברה המבוססת על שרתים, אבטחתם, ניהול המשתמשים ועוד ועוד. שלב זה הוא המרכזי העיקרי ב-קורס MCITP הוא אורך מספר חודשים. בתום השלב הנ"ל התלמידים לרוב יוכלו כבר להגיע לתכלית לשלמה הגיעו ל-קורס MCITP: הוצאת תעודת MCITP. היקף הלימוד בשלב זה שב-קורס MCITP הוא עצום יותר מכפי שניתן לשער ויש להשקיע בו רבות.


בחלק מה-קורס MCITP שניתן ללמוד ישנם שלבים מתקדמים המשלבים לימודי שרתי מיילים, מסדי נתונים, לינוקס, סיסקו, או אבטחת מידע. לעתים ניתן למצוא גם קורס MCITP שישלב כמה התוספות הללו ביחד. התוספות הללו הן לא חובה כדי לעבוד בתחום הוא כדי לסיים בהצלחה קורס MCITP ולהגיע לרמת הידע הדרושה - אבל הן בהחלט מהוות ערך מוסף עצום בשוק.


כמרצה ל-קורס MCITP אני מאחל לכם המון הצלחה!