שרת CA - תעודות דיגיטליות << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שרת CA - תעודות דיגיטליות

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

MCITP זה הקורס שלי סוף סוף!!!

בס"ד

שלום חברים יקרים, היום התחלתי ללמוד קורס MCITP! מה אתם חושבים, אני מתרגש או לא מזה שאני מתחיל ללמוד את קורס MCITP שחיכיתי לו כל כך הרבה זמן? צודקים! ממש ממש חיכיתי לקורס MCITP ולכן וודאי שאני מתרגש! לא כל יום מתחילים קורס בסדר גודל של MCITP ועם חשיבות כמו MCITP וזה מרגיש מאוד מאוד מיוחד!

ככל שאני חושב על זה יותר ויותר נדמה לי שאני עדיין חולם, איך יכול להיות שאני באמת בקורס MCITP שכל כך רציתי? טוב, אולי אני אספר לכם קצת על היום הראשון סקורס MCITP, מעניין אם תתלהבו כמוני מה-MCITP שהתחלתי!

אז ככה, המדריך שלנו בקורס MCITP הוא ממש מגניב, נראה לי שהוא יודע כל דבר במחשבים ולא רק ב-MCITP (לא ש-MCITP זה מעט!). בכיתת MCITP שלי יש אנשים ממש נחמדים וכבר התחברתי לי עם חלק! ואיך היה השיעור הראשון ב-MCITP אתם שואלים?

נשיעור הראשון של MCITP היא מטריף לגמרי! למדנו מה זה חומרה ומה זה תוכנה. למדנו מהם הסמכות MCITP שנעבור ומה כולל הקורס של MCITP. הייתי בהלם עד כמה יש ללמוד בקורס MCITP! תמיד ידעתי שקורס MCITP זה קורס עתיר ידע, אבל לא חשבתי שעד כדי כך!!

חברים, מה אני אגיד לכם, אני מאושר עד הגג שהתחלתי ללמוד קורס MCITP ולא נותר לי אלא להמליץ לכם בחום רב מאוד על קורס MCITP, אני בטוח שתיהנו מקורס MCITP בדיוק כמו שאני נהנה. שיהיה לכולנו המון בהצלחה עם קורס MCITP כבוד!!!

 


מה זה MCITP

לימודי MCITP, או בשמם המלא Microsoft Certified Information Technology Professional, הינם לימודים אשר מכשירים אנשים בעלי רקע במחשבים לעבודה בתור מנהלי רשת מטעם חברת מייקרוסופט העולמית. כיום, התעודה המוענקת בסיום הלימודים הללו מוכרת בכל רחבי העולם וכל בוגר של הקורס יכול למצוא עבודה במגוון רחב של חברות וארגונים בארץ ובעולם כולו.

מטרות ויעדים של לימודי MCITP

לימודי MCITP הינם לימודים אשר מעניקים לאדם את כל ההכשרה לה הוא זקוק בכדי לעסוק בניהול רשתות של מייקרוסופט. הלימודים הם מקיפים וכוללים מגוון רחב של מידע ולכן כיום בחברות רבות מעסיקים מומחי MCITP ומעניקים להם שכר נאה ותפקידים מתגמלים וחשובים. במהלך שנה – שנה וחצי בה נערך הקורס, התלמידים מקבלים מידע וכלים רבים במגוון רחב של נושאים ולאחר מכן, בסיום הלימודים, נערך מבחן בו הם נבחנים על היכולות שלהם.

האם כדאי לגשת ללימודי MCITP ?

לימודי MCITP יכולים להעניק לכם יתרונות רבים :

  • הלימודים כוללים מידע במגוון רחב של תחומים אשר יכול לסייע לכם בעבודה בעולם ההייטק בצורה טובה.
  • לימודי MCITP או MCSE מוכרים על ידי חברת מייקרוסופט העולמית ומאפשרים לכם למצוא עבודה בכל רחבי העולם בצורה הטובה ביותר.
  • הלימודים נערכים במגוון מסלולים – לימודי ערב או לימודי בוקר, וכך מאפשרים לכם לשלב אותם עם עבודה, לימודים אחרים או כל דבר אחר בו אתם עסוקים בצורה נכונה וטובה. בנוסף, תוכלו למצוא מגוון רחב של מידע ואפשרות לימודים און ליין, דבר אשר מקל על הלימודים בצורה משמעותית.
  • הלימודים קצרים יחסית ונערכים בממוצע כשנה. לאחר השנה הזו אתם יכולים להתקדם בצורה משמעותית בסולם המשרות ולמצוא עבודה איכותית ומתגמלת במיוחד.

יתרונות אלו, ועוד יתרונות רבים אחרים אשר מעניקים לכם לימודי MCITP, יכולים לאפשר לכם למצוא עבודה בקלות ובמהירות וליהנות משיפור משמעותי של המצב הכלכלי שלכם ושל אפשרויות הקבלה לעבודה.

לסיכום, אם אתם רוצים להשתלב בעולם ההייטק ולמצוא עבודה איכותית בחברה מובילה ומקצועית, לימודי MCITP הם הלימודים המתאימים לכם ביותר. גשו עוד היום אל מכללה מקצועית ומובילה והתחילו לברר על הלימודים הללו.


מדוע כולם עושים קורסים של MCITP ושל MCSE?

בעולם שכולו טכנולוגיה אי אפשר למצוא כבר חברות גדולות שעובדות ללא רשת תקשורת מקצועית וטובה, ובהחלט אפשר להבין מדוע כשיש תקלות ברשתות התקשורת החברות הגדולות לא מסוגלות לעבוד. הפכנו להיות מאוד תלויים במשבים שלנו, בין אם זה כדי לעבוד ובין אם זה כדי לתקשר עם מכרים בחו"ל, ולכן אין ספק שרשת התקשורת שלנו הפכה להיות חלק בלתי נפרד מכל חברה ועסק. רוצים לדעת איך עובדות הרשתות האלה? מעוניינים לדעת איך לתקן אותן ואיך עובדת טכנולוגיית הענן הנפלאה? אם כך, בואו תעשו עוד היום קורסים כמו MCITP  או MCSE, כי קורסים כאלה ירחיבו את הידיעות שלכם מאוד.

פתח לקריירה נפלאה

אין ספק שמעבר לעניין הבסיסי בתחום, רוב האנשים שבוחרים לעשות קורסים כמו MCITP או קורסים כמו MCSE, עושים זאת כי הם חושבים על העתיד שלהם, ובצדק. העניין הוא שקורסים כאלה הם ההכנה הכי טובה שיכולה להיות לבחינות ההסמכה של מייקרוסופט, והבחינות האלה חשובות כי מי שצולח אותן מקבל תעודה משמעותית ביותר. להגיע לראיון עבודה בחברות שונות עבור תפקיד של מנהל רשת תקשורת ולהציג תעודת הסמכה של חברת מייקרוסופט העולמית זה כמעט כל מה שצריך כדי לקבל את התפקיד, ולכן זה כדאי. אומנם קורסים כאלה הם תובעניים ודורשים ללמוד באופן רציני ומעמיק, אך אחרי הקורסים האלה רוב הבוגרים מצליחים לעבור את בחינות ההסמכה, ולמעשה כך הם סוללים לעצמם קריירה טובה בעולם המחשבים.

דרישות הקבלה

יש הרבה מאוד קורסים במחשבים שאפשר לעשות, כי יש הרבה תחומים שקשורים למחשבים.כדאי לדעת שבדרך כלל כשמדובר על קורסים שהמטרה שלהם היא לעבור בחינת הסמכה, תנאי הקבלה אינם גבוהים מידי, כך שאפילו אם אתם לא אנשי מחשבים מזה שנים, סביר להניח שתוכלו להתקבל. מעבר לכך שכדאי שיהיה לכם ידע בסיסי במחשבים ויכולת לתפעל אותם, כדאי גם שתדעו אנגלית לפחות ברמה בסיסית, כי בסופו של דבר הכול מתנהל באנגלית. ללא ידיעת השפה עלול להיות לכם מאוד קשה להבין את הקורס ולעשות את הבחינה ולכן זה תנאי קבלה משמעותי ביותר.


הסמכות מיקרוסופט mcitp
רכישת מקצוע בימינו אינה עניין של מה בכך. רובנו מוצאים את עצמנו מחפשים את הדרך הנכונה להתמודד עם השינויים התדירים בשוק העבודה ומחפשים את התחום המתאים לנו ביותר בו נוכל למצוא את פרנסתנו בדרך הרווחית והבטוחה. ואולם לא ניתן להבטיח דבר במציאות בה המצב הפוליטי והחברתי משתנים, לכן אין זה פלא כי רובנו מעסיקים את עצמנו בשאלת התעסוקה.

כיום ניתן לראות תנועה ערה של סטודנטים מכיוון האקדמיה למכללות ייעודיות שונות המכשירות לקראת כניסה ישירה לשוק העבודה. מאחר ומתברר כי האקדמיה אינה מבטיחה הכנסה וודאית וכי ישנם לא מעט בוגרי תארים מתקדמים המוצאים את עצמם מובטלים שנים לאחר סיום התואר – מבינים רבים כי ההכשרה של מכללות יכולה להיות יעילה בהרבה כהכנה לשוק העבודה. גם בין המכללות ישנם לא מעט תחומים מגוונים ולכן חשוב לדעת לבחור בחכמה.

ישנו מגוון כל כך גדול של קורסים במכללות השונות וכולם מכשירים לקראת תחום זה או אחר. ישנן מכללות של הסמכות מיקרוסופט mcitp, אחרות מסמיכות לניהול בסיסי נתונים ומערכות מידע, בניית אתרים ועוד. אין ספק שמדובר ביתרון משמעותי על פני האקדמיות מכמה בחינות: ראשית, המכללות מאפשרות כניסה ישירה לשוק העבודה תודות לכלים ייעודיים ומעשיים שהן מעניקות ללומדים כך שמיד בתום הלימודים יכולים הסטודנטים להיכנס לשוק העבודה עם מקצוע מכניס. שנית, מדובר בקורסים קצרים יחסית כך שניתן לרכוש השכלה וכלים מעשיים לשימוש בעולם התעסוקה ולהיכנס מיידית.

רוב המכללות מעניקות הסמכות מיקרוסופט mcitp וקורסים ייעודיים שונים ולמעשה ניתן לקבל גם ליווי מלא לאחר סיום הקורס וסיוע בכניסה לחברות הגדולות ביותר בתחום. אצלנו בפרקטיקיו תוכלו לקבל את ההכוונה המלאה לקראת המקצוע הבא שלכם כך שתוכלו להיות בטוחים כי מדובר בהחלטה החכמה ביותר שלכם. תוכלו לפנות אלינו בכל שלב ואנו ניתן לכם את ההכוונה המלאה בכל הנוגע לצרכיכם השונים.

אצלנו תמצאו מגוון עצום של קורסים כגון הסמכות מיקרוסופט mcitp ועוד מבלי שתצטרכו לצאת מהבית. אנחנו מעבירים את כל הקורסים שלנו באמצעות האינטרנט כך שאתם אינכם זקוקים לצאת מהבית כלל.
הפרטים החשובים אודות קורס MCSE
קישור אפקטיבי בעזרת רשת המערכות הוא חשוב על מנת שהקשר בין העובדים יהיה קל ונוח. על הרשת בחברה מתבססות פעולות רבות כמו אחסון מידע, גיבוי, גישה מרחוק ועוד. התקנה, טיפול שוטף וביצוע תיקונים במערכות מרושתות דורשים הכשרה מעמיקה, קורס MCSE מכין למבחני ההסמכה מטעם מיקרוסופט וקבלת תעודה מטעמה ולכן כפוף גם לתכנים אותם מעוניינת החברה להעביר.

האם ישנם תנאי קבלה  לקורס MCSE ?

במרבית מוסדות הלימוד נדרש ידע קודם במחשבים, לפחות באופן בסיסי והכרה של המערכות המרכזיות. נדרשת גם אנגלית טובה. עם זאת, ישנם מוסדות אשר בהם מחולק הקורס לקורס למתחילים וקורס למתקדמים כאשר לקורס למתחילים נדרשת הכרה בסיסית ביותר של המחשב וידע סביר באנגלית.

מהם תכני הקורס?

קורס MCSE מעניק ידע והכשרה מקיפים במטרה להתמודד עם חידושים המתרחשים בתחום זה לעיתים תכופות מאוד. מהנדס רשתות צריך לדעת כיצד להתמודד עם חידושים אלה. עם הנושאים הנלמדים בקורס נמנים: מבוא לרשתות, מערכות הפעלה, תקשורת מחשבים ותשתיות רשת מחשבים, מידע ותוכנות לטכנאים, תכנון והקמה של רשת המלווה בהקמת שרתים, מוצרים נלווים, חומרה, הקמה, תפעול ופתרון בעיות בשרת Exchange, עיצוב ותחזוקת רשתות מרחביות, Windows XP, ניהול משאבים, ניהול משתמשים ותוכנות באמצעות GPO, עדכונים וגיבויים, ועוד.

היכן נלמד הקורס ומהו היקפו?

הן היקף הקורס שלו והן התכנים המדוייקים הנלמדים בו משתנים מעט בין מוסד למוסד. ישנם תכנים שבוחרים מוסדות להוסיף כמו ניהול רשתות של סיסקו או אבטחת מידע. יש מוסדות לימוד המחלקים את הקורס לקורס מתחילים ומתקדמים כמו מכללת פרקטיקיו. מכללת פרקטיקיו מאפשרת לכם ללמוד את קורס המתחילים למטרת העשרה כקורס ללא תשלום הניתן ללמידה מן הבית באמצעות סרטוני הסבר מפורטים על כל נושא. לאחר מכן ניתן להמשיך כסטודנט מן המניין בקורס מתקדמים ולהתכונן לבחינת ההסמכה. טווח הקורס הוא ארבעה חודשים עד שנה.

ומה לאחר הקורס?

עם סיום הקורס תגשו לבחינות ההסמכה של מיקרוסופט. מדובר על שבע בחינות בסך הכל אותן תעברו במוסדות הלימוד המורשים. על הבחינה יש לשלם בנפרד. התעודה מטעם מיקרוסופט היא בינלאומית כך שאת הקריירה בתחום תוכלו לפתח במגוון חברות בארץ ובעולם.