שרת DHCP << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שרת DHCP

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

MCITP

בס"ד

חברים יקרים שלי, אני כל כך אוהב את התחום של MCITP שהחלטתי לכתוב עליו שיר קטן. מוכנים? אני מקווה שאתם מוכנים כי כמו שאתם מכירים אותי – גם אם תצעקו לאאאא אני אשיר. אני כזה. תתרגלו. ובכן, הנה השיר שלי:

פעם חשבתי איזה מקצוע ללמוד, ולא הייתי בטוח. השמיים נראו אז בצבע אפור, כמו הפנים של חברת ביטוח. פתאום עלה לי רעיון מדהים, חשבתי ללמוד MCITP. ומיד נהנייתי מאושר מהרעיון. כי MCITP זה תמיד מקום ראשון.

MCITP שולט בכל העולם כמעט, ואני שולט בתחום הזה כמעט מהיום הראשון.

זהו, זה השיר הקצר שלי. חבל שאי אפשר להראות את החלון בכתיבה. אני הרי לא יודע תווים. אבל בכל מקרה אני מקווה שנהניתם. טוב נו, אני יודע שזה שיר דבילי, אבל בכל זאת – רציתי להראות משהו אומנותי, לפחות במקצת שאני יודע לעשות. נמאס לי שכולם חושבים שכל מה שאנשי MCITP יודעים לעשות זה לפרמט מחשב. זה ממש לא נכון. אנחנו גם יודעים לחבר שירים ולכתוב סיפורים ולכתוב מאמרים ולנגן בגיטרה ואפילו עוד הרבה גברים אחרים!

אפרופו חברים, בנושא אחר. אתם יודעים שחזר עכשיו הביקוש הגדול לאנשי MCITP? הרי כבר נגמר המשבר הארור ההוא שהיה בשוק, ולכן אפשר בקלות להיכנס לתחום. כדאי שתקפתו על העגלה מהר לפני שזה ייגמר. לא תמיד תקבלו כרטיס כניסה כל כך בקלות. אני אישית חושב שמי שלא לוקח את הכרטיס הזה הוא באמת פראייר לא קטן. באמת חבל מאוד עליו.

אבל מי שכן ייכנס לתחום של MCITP עומד להרוויח את כל הקופה ממש. הוא גם ייכנס בקלות לתחום, גם יקבל ניסיון מהר וגם יקבל את המשכורות השמנות מהר. אולי אפילו תוך שנה או חצי שנה! חברים זו ממש מכירת חיסול וחבל לפספס.

אתם רואים למה אני כל כך אוהב את התחום של MCITP? איפה תמתצו כאלו מכירות חיסול שוות? ועוד בתחום ההיי-טק?? חברים, זה נדיר ממש!

בכל אופן, העבודה עצמה בתחום של MCITP היא גם כייפית מאוד. כל היום פותרים תקלות ומרגישים כאילו כל העולם עכשיו תלוי בכם. ברור שזה לא נכון, אבל זה כיף לפעמים להרגיש ככה. סתם בשביל ההרגשה, אתם יודעים. בכל מקרה, האנשים בחברה באמת חושבים עליכם ככה. כשמשהו לא עובד למי הם פונים? אליכם כמובן! אתם היחידים שהם מרגישים שיכולים לעזור להם עכשיו! ולכן אל תקחו את התחום הזה בקלות! באמת אתם צריכים מאוד לשמוח שאתם אנשי MCITP ושיש לכם את היכולת לעזור ככה לאנשים אחרים. הכיף הכי גדול בעולם זה לעזור לאנשים אחרים. אין סיפוק יותר גדול מזה. זה המ]תח להנאה בחיים האישיים וגם בעבודה. וכמה שיותר תעזרו לאנשים ויותר תעשו את זה בלב שלם, אתם תרגישו יותר שלמים עם עצמכם. העזרה לאחרים היא הכיף העיקרי במקצוע. בחיים בכלל למען האמת.

זהו חברים. כאן סיימנו. אני מקווה ששכנעתי אתכם שכיף בתחום ושכדאי להצטרף. אם לא השתכנעתם עדיין אז חבל, מישהו אחר ייהנה מהפירות שאתם לא קוצרים. אבל ככה זה בחיים. לכל החלטה יש מחיר. להתראות.


לימודי MCITP אפשר לעשות באופן עצמאי

מאז ומעולם החלום שלכם היה לקחת חלק בעולם הייטק ותמיד רציתם לעבוד עם מחשבים? אם כך, מה מנוע מכם להגשים את החלום הזה ולהתחיל לעשות את זה כבר עכשיו? יש היום לא מעט קורסים שתוכלו לקחת בהם חלק, בין אם אתם רוצים לעשות קורס כמו MCITP ובין אם אתם מעדיפים לעשות קורס כמו MCSE, ואין ספק ששתי האופציות האלה יכולות להיות טובות מאוד ומעניינות עבורכם. כמו כן, אם מה שמנע מכם לעשות קורסים דומים עד היום הייתה המחשבה שיהיה עליכם לצאת מהבית ולהעביר שעות בכיתה, אז כדאי שתדעו שיש אפשרות ללמוד את הכול גם באופן עצמאי.

לימוד עצמי הוא נוח יותר

אתם עסוקים מאוד בימים אלו ולא רואים את עצמכם מצליחים להגיע לקורס של MCSE לכל אחד מהשיעורים? אם כך, שיטה של לימודי MCITP מרחוק בהחלט תוכל להתאים לכם. מדובר על לימודים שנעשים בעזרת המחשב, כי את כל החומר תוכלו ללמוד על ידי הסרטונים השונים שתוכלו לראות אונליין בעל עת. זה נותן הרבה מאוד חופש לסטודנטים של קורסים כאלה כי למעשה הסטודנטים הם אלה שבוחרים באיזו שעה ובאיזה יום ללמוד, ואין ספק שזו אופציה נפלאה. עם זאת, חשוב שתדעו שיש לא מעט עבודות ואפילו פרויקט גמר שיהיה עליכם להגיש, כך שכדאי שתתכוננו ללימודים שכן ידרשו מכם להתאמץ, אפילו אם אתם תהיו אלה שקובעים מתי ואיך ללמוד.

האם זה מתאים לכל אחד?

אין ספק שלימודים מרחוק זה לא דבר שיכול להתאים לכל אחד, והדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק עם עצמכם זה האם יש לכם מספיק משמעת לעשות כזה דבר. זה ידרוש מכם להתאמץ ולהיות אחראים על כל מה שקורה לכם מבחינת הלימודים, ואין ספק שהרבה אנשים לא יצליחו ללמוד בשיטה כזאת. מה שכן, בין אם אתם לומדים לבד ובין אם אתם הולכים לעשות קורס, לא כדאי שתוותרו על הלימודים כי הם הדרך שלכם להתקבל לעבודה נחשבת ונחשקת בעולם ההייטק שאליו אתם כל כך רוצים להיכנס, ואין סיבה לוותר על החלום הנפלא הזה.


כל הסיבות הנכונות ללמוד MCSE

מה שהיה בעבר לימודי MCSE הפך בשנים האחרונות להיות לימודי MCITP. הסיבה להחלפה בביקוש ללימודי MCITP  היא בעיקר בשל התכנים המתקדמים שלהם על פני התכנים של לימודי MCSE והביקוש עבור אנשי מקצוע מומחים בתחום על ידי חברות וארגונים מובילים העושים שימוש במוצרי מייקרוסופט וצריכים מנהלי רשת לתחזוקה ותיקון של הרשתות והשרתים בחברה. לימודי MCITP נחשבים ללימודים המתקדמים ביותר שמעניקים יתרונות רבים לבוגרים שלהם.

הכנה מושלמת לבחינות ההסמכה

אחד היתרונות הבולטים של לימודי MCITP הוא בהכנה המושלמת שהם מעניקים לתלמידים לקראת בחינות ההסמכה של חברת מייקרוסופט. על מנת לקבל תעודת מוסמך MCITP ולהשתלב בשוק העבודה, חייב בעל המקצוע לעבור את מבחני ההסמכה של חברת מייקרוסופט ולכן לימודים במסגרת קורס מסודר הכוללים סרטונים, מצגות ותרגולים שחלק מהם הם סימולציות קרובות ככל הניתן למבחנים יכולים במידה רבה להכין את התלמידים לעבור את המבחנים בהצלחה.

השתלבות בשוק העבודה

יתרון בולט נוסף של בוגרי הקורס הוא אפשרויות התעסוקה וההשתלבות בשוק העבודה באופן מהיר. מרבית החברות והארגונים מחזיקים מוצרי מייקרוסופט ולכן מבקשים איש מקצוע מומחה לתיקון ותחזוקה של השרתים ומוצרי התקשורת של החברה. השתלבות כמנהלי תקשורת שכירים בחברות הגדולות במשק מהווה עבודה בשכר גבוה. בנוסף, לרשות הבוגרים של הקורסים עומדת אפשרות העבודה כפרילנסים המייעצים ונותנים שירותי תיקון ותחזוקה למוצרי מייקרוסופט לחברות וארגונים גדולים.

ידע מבוקש לעבודה בחברות הגדולות במשק

לימודי MCITP וכן לימודי MCSE  מכשירים את התלמידים לעבודה עם שרתים ומוצרים של חברת מייקרוסופט שמרבית החברות והארגונים עושים בהם שימוש. בוגרים של הלימודים מקבלים את הידע המתאים לעבוד בסביבות עבודה עם שרתי Windows Sever 2003 או Windows Sever 2000, ליצור תשתיות מתאימות לשרתים אלו, לתקן את השרתים וכן לפתור בעיות שעולות במערכות הקיימות ברשת.

לסיכום, הלימודים מעניקים לבוגרים שלהם את הכלים המתאימים לעמידה בהצלחה בבחינות ההסמכה של חברת מייקרוסופט, בוגרי הלימודים משתלבים בשוק העבודה כמנהלי רשתות מקצועיים כשכירים או כפרילנסים הנותנים שירותי ייעוץ ושירותים נוספים על בסיס חד פעמי או קבוע.כל מה שרציתם לדעת על ניהול רשת של מיקרוספט
רשת מחשבים הינה רשת של שני מחשבים או יותר אשר מחוברים זה אל זה ויש להם היכולת להעביר מידע ביניהם ולהתחבר יחדיו להתקנים משותפים. כאשר מדובר ברשת ביתית לרוב מדובר במספר מחשבים מצומצם מאוד אולם כאשר מדובר ברשת עסקית הדבר יכול להגיע לכדי מאות או אלפי מחשבים. תקלות ברשת מחשבים במצב כזה עשויות לשבש את העבודה של החברה כולה ולגרום לאיבוד כספים. על כן מרבית החברות מחזיקות מנהל רשת קבוע בחברה.

הגדרת תפקיד

תפקידו של מנהל רשת הינו להקים רשת מחשבים, לדאוג שהכול מתנהל בה כשורה, לחבר את המחשבים להתקנים המתאימים, לדאוג לנתב את התקשורת בין המחשבים על פי דרישות החברה, לפצל בין רבדי התקשורת השונים של המחשבים של ההנהלה העובדים וכו' ולהנפיק סיסמאות וכתובות למחשבי הרשת. מנהלי רשת לרוב מתמחים על פי תוכנת הפעלה. מנהלי הרשת של מיקרוסופט מתמחים בניהול רשת במחשבים העובדים את תוכנת ההפעלה של מיקרוסופט.

קורס MCTIP

קורס מנהלי הרשת של מיקרוסופט מעניק הכשרה תיאורטית וטכנית לניהול רשת של חברת מיקרוסופט. במהלך הקורס על התלמידים להתנסות בסוגיות תיאורטיות הקשורות בניהול רשת ולפתור בעצמם בעיות סבוכות. הקורס אינו מקנה תעודה אלא מכין את התלמידים למבחנים הנעשים בחברת מיקרוסופט עצמה.

יתרונות

תוכנת ההפעלה של מיקרוסופט הינה תוכנת ההפעלה הפופולרית והנפוצה ביותר בעולם, לכן הכשרה של מיקרוסופט יכולה לפתוח בפניכם את הדלת במקומות רבים בארץ ובעולם.

תנאי קבלה

קורסMCITP-Enterprise הינו קורס ניהול רשת של חברת מיקרוסופט. קורס זה מיועד לאנשים בעלי הכשרה של טכנאי מחשבים או בעלי רקע נרחב במחשבים בתחום דומה. אדם שאינו מגיע מעולם המחשבים צריך לעשות קורס מקדים של טכנאות מחשבים או לקחת מסלול מורחב ומקיף המוצע באחדות מן המכללות.

מוסדות לימוד

קורס MCTIP איננו קורס אוניברסיטאי אלא קורס הניתן במסגרת מכללות טכנולוגיות וגופים פרטיים שונים. חפשו  את מוסד הלימוד אשר יתאים לרקע המקצועי שלכם. בדקו מהם אחוזי ההצלחה של הבוגרים במבחנים של חברת מיקרוסופט כדי להבין איזה קורס יכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן.
שאלות ותשובות על הכדאיות של קורס MCSE
את הדרך שלכם אל משרה מעניינת בתחום של מערכות תקשורת אתם יכולים לסלול כבר עכשיו על ידי כך שתעשו קורס MCSE. אם יש לכם שאלות בנוגע לכדאיות הקורס ואיפה מומלץ לעשות אותו, הרי לפניכם כל התשובות החשובות בתחום.

עבור מה קורס כזה מועיל?

קורס של MCSE הינו קורס שמעבר לעובדה שבו תוכלו ללמוד תכנים מעניינים שגם יעזרו לכם בעבודה, תוכלו גם לקבל בו את הכלים לעבור את מבחן ההסמכה של מייקרוסופט. תרצו בוודאי לעבור מבחן כזה כי אחריו תקבלו תעודת הסמכה, ותעודה כזאת תעזור לכם להשתלב יותר בקלות בהרבה מקומות עבודה.

מי יכול להשתתף בקורס כזה?

כל אדם שיש לו רקע בתחום של עבודה בסביבה ממוחשבת וכל אדם שיודע אנגלית ברמה טובה יוכל להירשם לקורס. ברוב המקרים לא צריך לעמוד בדרישות נוספות, אך בחלק ממוסדות הלימוד כן צריך לעבור ראיון אישי קצר. יחד עם זאת, ולמרות שבאופן תיאורטי דרישות הקבלה אינן מחמירות, יש להבין שמדובר על קורס שכן דורש לא מעט השקעה מהסטודנטים בו.

תוך כמה חודשים מסתיים הקורס?

יש קורס של MCSE שנמשך רק ארבע חודשים ויש קורסים שנמשכים גם למעלה משנה, כך שאתם הם אלה שצריכים להחליט איזה קורס מתאים לכם יותר. ההבדל בין הקורסים הללו הוא גם העומק שאליו מגיעים מבחינת החומר הנלמד וגם מספר השעות שצריך להקדיש לכך בשבוע. שימו לב שאתם בוחרים קורס שיהיה לכם נוח להגיע אליו ושלא יהיה עליכם לבזבז עוד זמן יקר בנסיעות למקום שבו הוא נמצא.

איפה הכי מומלץ לעשות את הקורס?

יש הרבה בתי ספר מובילים בתחום הזה, כך שאין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת. דאגו לבחור מקום טוב ללמוד בו, ומקום טוב כולל את מה שאומרת הסטטיסטיקה בנושא של השתלבות הבוגרים במקומות עבודה אחרי הקור. אם יש לכם אפשר לדבר עם בוגרים שעשו את הקורס במקום שבו גם אתם מעוניינים ללמוד הרי שזה טוב, כי זה ייתן לכם תמונה יותר מדויקת. הקורס יפתח לכם דלתות לקריירה מעניינת וזה מומלץ.