שרת Server 2003 << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שרת Server 2003

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

MCITP - פוליסות

התחלתי ללמוד בקורס MCITP לפני כמה חודשים ואני מאוד מרוצה שבחרתי בזה. MCITP למי שלא מכיר זה קורס של מייקרוסופט שמלמד איך להשתמש בשרתים. השרת עצמו מבחינה פיזית מכיל את אותם רכיבים כמו המחשב הביתי שלכם אך בנוי קצת יותר חזק מכיוון שהוא אמור לשאת בעומס עיבוד רב והוא אמור להיות זמין 24/7.

מה שלומדים ב- MCITP זה את המערכת הפעלה המותקנת על השרת הזה.
הממשק דומה מאוד לווינדוס הביתי רק שבתפריט התחל הוא מכיל אופציות ניהול רבות.
MCITP נועד לחברות גדולות שבהם כל המחשבים האישיים מחוברים לשרתים מרכזיים וכך נוצרת התקשורת וכך משתפים את המידע הפנימי. מתמחי MCITP הם אלו האחראים על רשתות כאלו.

בקורס MCITP לומדים על האופציות השונות הקיימות במערכת הפעלה עצמה שנקראת "סרוור 2008" וכן על ההרחבות האופציונליות המותקנות לפי צרכי החברה.

היום בקורס MCITP למדנו על יצירת פוליסות בשרת החלות על הקליינטים. לדוגמה אם רוצים לכפות שומר מסך מסויים שיופעל לאחר X דקות ללא שימוש במחשב צריך ליצור פוליסה חדשה במרכז הפוליסות בשרת ולהגדיר אותה כך שתחול על כל המשתמשים אחרי שמגדירים אותה כך כל אחד בחברה שיעזוב את המחשב שלו לזמן שנקבע יראה שומר מסך.

שיתפתי אתכם רק בדברים הבסיסיים בקורס MCITP ובהמשך אולי ארחיב קצת יותר. אני מקווה שהסבר הכללי יעזור למתלבטים להחליט אם קורס MCITP מתאים להם או לא.

בהצלחה לכולם במבחני MCITP.


לבחור את המקצוע הנכון – אנשי MCITP

תרים אחר מקצוע שישנה את חייכם? נמאס לכם לחזור הביתה לאחר שעות מרובות ללא שכר הגון? על עידן ההייטק כבר שמעתם? מה עם ניהול רשתות? להלן כמה דברים שלא ידעתם על קורס MCITP.

שאלה: מהו תחום של MCSE או MCITP?

בגדול? כאשר אתם בוחרים ללמוד במסלולי MCITP אתם ממשיכים את המורשת של MCSE. הכול מתחיל ונגמר בהצלחת המקצוע והמפתח להצלחה בעיקרו טמון בבחירת מקצועות ה- it.

שאלה: מה מקבלים בסיום לימודים בתחום?

אם תבחרו ללמוד בקורסים של MCITP  או MCSE  שהרי תבחרו לצאת עם תעודה מכובדת של מנהלי רשתות באבטחת מידע. כך גם תוכלו לזכות בתפקידים ניהוליים ויוקרתיים בלא מעט נישות וחברות מחשב מהגדולות בארץ ובעולם. נשמע יתרון? מסתבר שעם הצלחות אי אפשר להתווכח.

שאלה: מטעם מי מתנהל לו הקורס?

תחומים מהסוג הנ"ל ובפרט ניהול רשתות ואבטחת מידע, ניתנים על ידי חברת מייקרוסופט. חברה ענקית אשר מספקת מגוון תשובות מעולם המחשוב. תעודת הסיום אשר מוענקת בתום הלימודים מאפשרת ללא מעט בוגרים להשתלב בלא מעט מקומות עבודה. המלצות חברת מייקרוסופט עונות על כל דרישה וכאן עולה יתרון אחד על פני כל השאר.

שאלה: איזו הכשרה יהיה ניתן לקבל?

ההכשרה תהיה קשורה לרוב בתחומי ה- IT. בוגרי בית ספר יעסקו בתכנון ותחזוק ואפילו ניתור וטיפול בבעיות שאינן צפויות בבית העסק. כך גם ניהול רשת ואחזקה שוטפת של מחשבים לרבות בדיקת מידע חדש.

שאלה: מהו השכר אשר מתקבל בזכות תחום לימודים זה?

השכר מוכבד למדי. למעשה מדובר במשכורות מהגבוהות ביותר במשק הישראלי ובעולם. ניהול רשתות יכול להעניק שכר של עשרת אלפים שקלים ויותר. ההסמכה מעשירה את הלומד ומייעדת לתחומים בעולם שכולו טכנולוגי. רמות השכר הן בהתאם לתפקידים הבכירים וכשמדברים על מנהלים רמי מעלה, השכר יכול להרקיע שחקים לשלושים אלף ואף יותר.

זקוקים למידע נוסף? מהם מנהלי הרשתות ומדוע רוב האנשים בוחרים בתפקיד הנחשק? היכנסו לאתר ואנו נקשר נסייע לכם למצוא מוסד לימודי אשר יענה על כל הדרישות הנדרשות להשלמת המשימה בפועל.איפה למצוא לימודי MCITP ברמה גבוהה ?

לימודי MCITP אלו לימודים בגרסה המתקדמת יותר, לימודים אשר נועדו להחליף את לימודי ה -MCSE אשר נלמדו עד כה. כמובן, לימודי MCITP  אלו לימודים הכוללים ידע רחב יותר ומורכבים יותר ולכן אם אתם רוצים ללמוד אותם ולהשתלב לאחר מכן בעולם העבודה בתחום בצורה הטובה ביותר, עליכם למצוא מוסד לימודי מתקדם ואיכותי אשר יאפשר לכם לקבל את כל הידע לו אתם זקוקים, מוסד לימודי בו תקבלו את כל הכלים אשר נחוצים לכם לצורך עבודה בתחום בצורה טובה. איך תמצאו את המקום הטוב ביותר עבורכם ? קראו את המאמר הבא.

איכות המרצים המעבירים את השיעורים

אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת מקום לימודים ללימודי MCITP  , כמו בכל תחום לימודים אחר, הוא בדיקה של המרצים אשר מעבירים את השיעורים במקום. ככל שהמרצים הינם מומחים ומנוסים יותר בתחום, סביר להניח כי המידע אשר תקבלו מהם יהיה הרבה יותר מקיף והרבה יותר כולל ויעניק לכם אפשרות לימודים ברמה הרבה יותר גבוהה. בדקו את הרקע של המרצים, את ההשכלה שלהם בתחום, את דרך הלימוד שלהם וכמובן, נסו לאתר עליהם המלצות מחברים או מכרים ואפילו דרך האינטרנט. לצורך כך, הרשתות החברתיות יכולות להוות כלי מצוין ולאפשר לכם לקבל המלצות רבות יותר על כל מרצה ומרצה ובכלל, על המוסד הלימודי עצמו.

נוחות הלימודים

ישנם אנשים רבים אשר מעוניינים ללמוד לימודי MCITP  , או לימודי MCSE, ולשלב אותם עם עבודה או עם לימודים בתחום אחר. אנשים אלו זקוקים ללימודים במסלול הרבה יותר נוח, בשעות גמישות, עם קרבה למקום המגורים שלהם ועוד.  לכן, כיום תוכלו למצוא את הפתרון הטוב ביותר שניתן למצוא – לימודים און ליין דרך רשת האינטרנט. לימודים אלו נערכים בשעות הרבה יותר נוחות ואף מונעות מכם את הצורך לצאת מהבית לצורך הלימודים, מה שהופך את העניין כולו להרבה יותר נוח והרבה יותר קל בעבורכם. לכן רבים בדרך זו אשר מעניקה להם יתרונות רבים ולימודים בצורה נוחה במיוחד וגמישה מאוד.


קורס מיקרוסופט

חברת מיקרוסופט היא אחת החברות המובילות בתחום המחשבים אם לא המובילה ביותר. תוכנות ומערכות הפעלה פרי פיתוחה של מיקרוסופט הן הנמכרות ביותר היום בשוק וכמעט בכל מחשב ברחבי העולם מותקנת מערכת ההפעלה Windows  ותוכנות Office. ישנן תוכנות רבות אחרות הקשורות לשיתוף קבצים, שרת, אינטרנט ועוד. לכן, תעודת הסמכה מטעם חברת מיקרוסופט שניתנת לאחר לימוד קורס מיקרוסופט כלשהו ומעבר בחינת ההסמכה מטעם החברה היא יתרון רב בשוק העבודה היום.

 

אילו קורסים מועברים מטעם מיקרוסופט?

קורס מיקרוסופט הוא שם כולל למספר קורסים בתחום ניהול הרשתות. הקורסים הם: MCITP, MCSE, MCSA, MCSM. המשותף לכל הקורסים הללו הוא שכולם עוסקים בתחום ניהול הרשתות. ההבדלים בין הקורסים אינם גדולים. קורס MCITP כולל בנוסף לימוד לעומק של מערכות ההפעלה החדישות ביותר של מיקרוסופט העוסקות בניהול רשתות כמו Windows Server 2008 או Microsoft Exchange 2007.

 

תכניו של הקורס

כל קורס מיקרוסופט בתחום ניהול רשתות כולל את הנושאים הבאים: מהי תקשורת מחשבים, ניהול תשתית רשת מתקדם, הקמת רשת כולל התשתיות הפיזיות שלה, הארכיטקטורה של הרשת, שרתי דואר, קבצים, אינטרנט ומדפסת, מתן הרשאות, ביצוע גיבויים באופן שוטף, אבטחת מידע, הכלים הניהוליים לתחזוקה שוטפת של המערכת, כתובות IP, Microsoft Windows XP Profissional, ונושאים נוספים המעניקים לבוגר הקורס את היכולת להתמודד עם כל בעיה או נושא הקשורים ברשת המחשבים.

 

קהל היעד לקורס מיקרוסופט

הקורסים השונים מיועדים בעיקר לבעלי ידע מוקדם בתחום המחשבים ומערכות ההפעלה. עם זאת, הם נחלקים לרמות כך שגם תלמיד חסר ידע קודם בתחום יכול להתקבל ולהצליח עם הרבה רצון והשקעה. בקורסים וגם בעבודה עצמה נדרש ידע טוב באנגלית טכנית.

 

היכן מועברים קורסי מיקרוסופט

קורס מיקרוסופט לסוגיו מועבר בעיקר במוסדות לימוד המתמקדים בתחום המחשבים אך לא רק. ניתן לעבור את הקורסים גם במכללות ומוסדות העוסקים במנהל ואפילו בלימודי חוץ של אוניברסיטאות ומכללות אחרות. כיוון שהקורס אמור להכשיר היטב לקראת הבחינה של מיקרוסופט, כדאי לבדוק כי חומר הלימוד כולל חומר מקורי אותו הוציאה החברה בליווי של חומר עזר בעברית.

שאלות ותשובות לגבי קורס ניהול רשתות
היום אין כמעט חברה שלא התקינה רשת מחשבים. רשת המחשבים נחשבת תשתית כמעט הכרחית. במחשבים נשמרים נתונים רבים כמו תוצאות ספירות מלאי, ביצוע חישובים שונים, אחסון מידע, וגם תקשורת בין עובדי החברה. המחשבים המרושתים ביניהם הפכו לאמצעי תקשורת מרכזי בין העובדים גם בגישה מרחוק. על מנת שהרשת תעבוד כמו שצריך ושכל הפונקציות יתבצעו באופן תקין, יש צורך במנהל רשת מוסמך שידע תפעל את הרשת באופן שוטף וגם לפתור תקלות במידה ויש.

מהם יתרונותיו של הקורס?

קורס ניהול רשתות מכשיר את הסטודנט לעסוק בתחום הרשתות ונותן לו את כל הכלים לכך. מדובר על קורס לא ארוך- כשמונה חודשי לימוד אשר בסיומם ניתן מיידית לעבוד במקצוע שהופך מבוקש יותר ויותר. ישנם קורסים המועברים מטעם מיקרוסופט, כמו קורס MCSE, MCSA ו- MCITP או ויש קורסים מטעם חברת סיסקו כמו CCNA ולאחר בחינות הגמר מטעמן יש בידכם תעודה בינלאומית המאפשרת לכם לעסוק במקצוע בארץ ובחו"ל..

מהו היקף הקורס ומהם התכנים המרכזיים?

היקף קורס ניהול רשתות הוא לרוב כ- 350 שעות לימוד אקדמיות, תלוי במוסד. כאמור, מדובר על כשמונה חודשי לימודים. הקורסים צריכים להכין אתכם היטב לבחינות כפי שקובעת אותן מיקרוסופט או סיסקו. התכנים העיקריים הם: הכרת מערכות הפעלה, חומרה והתקני חומרה, ניהול השרת ופיתרון תקלות בו, יישום, התקנה, הגדרת תצורה, תכנון מערכות גיבוי, אבטחת מידע, הגנה על הרשת מדואר זבל או וירוסים ועוד. הקורס מורכב הן מלימודים עיוניים והן מתרגול במעבדה. כדאי לבדוק מהו חלקו של התרגול בתוך כלל הקורס.

היכן נלמד הקורס וכיצד לבחור מקום לימודים?

קורס ניהול רשתות לסוגיו מועבר במספר מכללות העוסקות בתחום המיחשוב והניהול. כדאי לבחור מוסד שקיבל הכרה מטעם מיקרוסופט או סיסקו להעביר את הקורס ושבו גם מתקיימות בחינות ההסמכה. בדקו האם חומר הלימוד כולל גם חומר מקורי שהוציאה החברה כמו ספרים או סרטונים מקוריים, כך הדבר מוכיח על רצינות המוסד. בנוסף, בדקו האם ישנו חומר עזר בעברית. מכללת פרקטיקיו למשל מספקת סרטוני הסבר רבים ומפורטים בעברית לכל קורס והדבר בהחלט מקל על התלמידים.המכללה מאפשרת גם לעבור קורס אונליין מהבית.

מהן אפשרויות התעסוקה?

לאחר שעברתם את הבחינה מטעם החברה תהיה בידכם תעודה בינלאומית המכירה בכם כמנהלי רשתות מוסמכים. תוכלו להשתלב בחברות מקומיות ובינלאומיות ולעבוד בארץ או בחו"ל.