שרת TS - Terminal Server << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שרת TS - Terminal Server

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס MCSE

מעוניינים בקידום במסגרת מקום העבודה? אנו מבשרים לכם שקרוב לוודאי תצטרכו לשקול בכובד ראש לקחת חלק בקורס המסמיך של מיקרוסופט ניהול רשתות- MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer). קורס זה יעניק לכם מיומנויות וידע נרחב בכל הנוגע לעיצוב ולתכנון תשתיות רשתיות של מייקרוסופט וינדואז 2000. כיום, מרבית בתי העסק הממוחשבים, כוללים את הפתרונות העסקיים של חברת מייקרוסופט, מה שיאפשר למצוא מקום עבודה בתחום בצורה קלה ומהירה יחסית.

רקע כללי על הקורס

קורס ההסמכה של חברת מייקרוסופט מעניק לבוגריו אמצעי עבודה טכניים ומאפשר להם להכיר צורות עבודה ארגוניות, כל אלו יוכלו לסייע לך בהשגת יתרון תחרותי במסגרת חיפוש משרות עבודה בתחום ה- IT. בדומה לתחומים אחרים ורבים, גם בתחום הידע של MCSE, אפשרויות התעסוקה גדלות בזכות הידע שנצבר לאורך השנים. קורס הסמכה זה פונה לקהלי יעד מעולם התכנות, המחזיקים בניסיון של שנה לפחות בתחום ההתקנה והעיצוב, שימוש ותמיכה טכנית במערכות של ניהול רשתות.

כלי עבודה מעשיים עם תום הקורס

כל מי שסיים את הקורס האמור, בהצלחה מרבית, יכול ליהנות מקלף מאד חזק במסגרת ראיונות עבודה מול מעסיקים שונים כמו כן מול לקוחות פוטנציאליים. מעבר לידע התיאורטי שמקנה הקורס, הוא מעניק גם קשת מאד רחבה של כלים מעשיים במטרה למצוא פתרונות יעילים עבור בעיות שונות בענף ניהול הרשתות. כל מי שעבר את הקורס בהצטיינות, יוכל גם ליהנות מכלים נוספים עבור פיתרון של בעיות מתקדמות יותר בתחום.

מנהלי רשתות של Microsoft Certified Systems Engineer מצטיינים ביכולת נהדרת לשפר את ניהול ה IT, ואת התקשורת הבין מערכתיות בארגון. בנוסף הם יכולים לסייע בחיזוק אבטחת המידע בארגון ובהפחתה משמעותית של עלויות הארגון.

קורס MCITP

קורס MCITP הוא קורס נוסף בתחום ה- IT ומיועד בין השאר עבור כל מי שלא קיבל הכשרה אקדמאית בעולם המחשבים. קורס זה מכשיר את בוגריו לעבודת תכנות בסביבת מייקרוסופט. קורסים אלו כוללים מגוון מאד רחב של נושאים, ובהתאם לנושא הנבחר ייקבע משך הזמן של הקורס.להצליח עם קורס MCITP וכל מילה מיותרת

יש לא מעט אנשים אשר יירכשו קורס של MCITP   או MCSE  על מנת לגעת בהצלחה. כרטיס ההצלחה לעולם ההייטק בא לידי ביטוי בבחירת הקורס המתאים ביותר. אז למה אתם מחכים? להלן כמה שאלות ותשובות באשר למסלולים שיפתחו לכם את שביל ההצלחה והקידום.

שאלה: מה תאפשר לי תעודה במסלול הנ"ל?

תעודה במסלולי MCITP או MCSE תעניק לכל אדם שני את מירב התפקידים הבכירים בתחום של ניהול רשתות. כך גם לגבי אבטחת מידע ותפקידים ניהוליים אחרים בארץ ובעולם. המטרה? להשיג משרה נכספת בחברות מחשבים.

שאלה: חברת מייקרוסופט מאפשרת לבוגרים שלה להשתלב רק בתחום אחד?

התחומים איתם אפשר להגיע רחוק, אינם קשורים רק בניהול רשתות. הם קשורים לרוב בכל תחום של IT. בוגרי הקורס יעברו העשרה בתחומי המחשבים ויוכלו לעבוד בתחומי עיבוד מידע, אבטחת מידע ואפילו זיהוי תקלות בזמן אמת.

שאלה: האם קורס אחד יענה על כל שאר הציפיות?

לרוב, כאשר מדברים על תחומים אלו ובפרט תחומי הייטק. הקורסים לא ייגמרו. להיפך, ההשתלמויות והמשך הלימודים כמו יידרש. התחום דינאמי והוא מגלה שינויים בצעדי ענק ומכאן שלימודים נוספים רק יעשירו ויספקו תחומים חדשים אשר יעניקו לכל דורש את ההצלחה הראויה.

שאלה: האם זה משתלם? מדוע אנשים בוחרים ללמוד במסגרות של ניהול רשתות?

מבחינת השתכרות, תחום של לימודי MCITP ובפרט מנהלי רשתות, הינה תחום גדול ביותר אשר יכול להניב משכורות לא רעות בכלל. אם מדברים על עסקנים בכירים, שם המשכורות תגענה לסכומים גבוהים ביותר.

שאלה: כיצד ניתן לאתר מיקום לקורס מקצועי?

אם תחפשו אחר קורס מקצועי או מוסד שיספק לכם את כל ההכשרה הראויה, ראוי כי תבדקו באמצעות אתרי אינטרנט כמה וכמה מוסדות לימוד. מה רמת ההכשרה הניתנת במקום? כמה שנים קיים המקום בפועל? האם קצר הצלחות מרובות? זו למעשה נקודה חשובה ביותר לצד מי מלמד במקום וכמה שעות תקבלו במסגרת קורס זה.

זקוקים למידע נוסף? רוצים גם אתם להצליח ולהשיג משרה נחשקת? השאירו את הפרטים האישיים באתר ואחד מאיתנו ישמח לסייע.מספר שאלות ותשובות חשובות על קורס MCSE

כדי שתוכלו גם אתם למצוא עבודה טובה בתחום של מערכות תקשורת, ישנם צעדים שונים שבהם אתם יכולים לבחור. אחד מהצעדים הנפוצים והחכמים ביותר, הוא לעשות את מבחן ההסמכה של חברת מייקרוסופט אשר עוסק בנושא. יש לכם שאלות לגבי ההכנה למבחן? להלן כל התשובות שתוכלנה לעזור לכם לבחור את הדרך הטוה ביותר עבורכם!

איך כדאי ללמוד למבחן?

אם אתם לא שייכים לאותם האנשים שיש להם ניסיון בלמידה עצמית ושיש להם מספיק משמעת עצמית, הרי שמה שכדאי לכם לעשות הוא קורס MCSE. מדובר על קורס שהוא כולו מכוון מטרה, והמטרה היא כמובן לעבור את מבחן ההסמכה כמה שיותר מהר ובצורה טובה.

מהי חשיבות התעודה?

תעודת הסמכה מבין מייקרוסופט זו תעודה שמראה שאתם יודעים איך עובדות מערכות התקשורת, שאתם יודעים לתקן אותן ושאתם גם יודעים לנהל אותן, ולכן היא חשובה. יש לכם בהחלט סיכוי לא רק למצוא עבודה בחברה מובילה בתחום הזה גם בלי שתהייה לכם תעודה, אך אין ספק שתעודה כזאת בהחלט משפרת את הסיכויים שלכם.

מהו משך הקורס?

קורס של MCSE זה קורס שיכול להימשך רק ארבעה חודשים והוא גם יכול להגיע למשך של יותר משנה. כדי שתוכלו לבחור את הקורס המתאים לכם ביותר אתם צריכים לדעת לאיזו רמת עומק בתחום אתם רוצים להגיע, כמה זמן בשבוע אתם יכולים להשקיע בנושא ומה יוכל להשתלב טוב יותר עם חיי השגרה שלכם.

מהו מחיר הקורס ומהן דרישות הקבלה?

מבחינת דרישות הקבלה ניתן לראות שברוב המקומות הן זהות, וכל מה שאתם צריכים להציג זה ידע באנגלית ובקיאות בסביבת עבודה ממוחשבת. מבחינת המחיר ניתן לראות שהמחירים משתנים והם תלויים גם במשך הקורס וגם ברזומה שיש לבית הספר. מומלץ בחום לבדוק מה קרה עם הבוגרים הקודמים של הקורסים, כי אם הם סיימו בהצלחה את הקורס וגם עברו את מבחן ההסמכה, הרי שזה נקודה לזכות בית הספר. יחד עם זאת, כדאי לא להסתפק בבדיקה הזאת וגם לראות איזה אחוז מתוך הבוגרים הצליח למצוא מהר עבודה בתחום זה.


קורס MCITP

אנו עדים לעניין הולך וגובר בתחום לימודי המחשבים בקרב אנשים צעירים המחפשים אחר אפיק נוח לפיתוח מקצועי. היתרונות של לימודי מחשבים הם שהם זמינים מאוד וכי מדובר בתחום בו הביקוש אמנם נפגע במידה מסוימת ביחד עם ההאטה שבכל השוק, אך הצורך במומחים בעלי יכולות תמיד קיים והם תמיד יתוגמלו בהתאם. עם זאת לימודי מחשבים הינם תחום מאוד רחב המכיל מספר רב של מקצועות. אחד המקצועות הבסיסיים הינו מהנדס רשתות. או בשמו המלא MCITP – Microsoft Certified Information Technology Professional. תפקיד זה נלמד במסגרת קורס MCITP. מדובר בתפקיד הנחוץ בכל ארגון בו יש רשתות מחשבים, קרי בכל ארגון בו יש יותר ממחשב אחד. או במילים אחרות, בכל ארגון. מהם למעשה תחומי האחריות של מהנדס רשתות?
  1. הקמה של רשתות מחשבים – רשתות מחשבים הפכו זה מכבר לשיטת העבודה הסטנדרטית בארגונים, מוסדות ציבור וחברות היי טק. היתרונות הרבים שלהם הפכו אותם לחלק בלתי נפרד מסביבת העבודה שלנו ודומה כי המשרד לא ממש יכול תפקד בלעדיהם. מסיבה זו מהנדסי רשתות צריכים להיות מסוגלים להקים רשתות מחשבים במקום בו הן לא קיימות.

  2. תחזוקה שוטפת – רשתות מחשבים אמנם מציעות לנו יתרונות רבים במשרד אך תחזוקה עצמית אינה אחת מהם. המציאות היא שעל מנת לתפקד באופן תקין יש צורך בתפעול תקלות על בסיס יום יומי וזהו תפקידו של מהנדס הרשתות לוודא שהמערכת עובדת היטב.

  3. שדרוג המערכת – מהנדס רשתות צריך להיות מוכוון לקראת שדרוג המערכת כל הזמן. מדובר בטכנולוגיה המתפתחת כל הזמן ולכן צריך לשים לב אילו שדרוגים חשובים ואילו לא ולדעת לבצע את השדרוגים הנכונים אשר יוסיפו משמעותית ליעילות המערכת.

  4. ניהול  צוות – רשתות מחשבים נוטות מהר מאוד לגדול לממדים עצומים במיוחד בארגונים גדולים ולכן על פי רוב במצבים כאלה מהנדס הרשתות ינהל צוות של עובדים אשר על פי הוראותיו יוכלו לסייע לו בשמירה על המערכת במצב מתפקד.


אם כן אין ספק כי אנו נוסיף לראות עניין הולך גובר במכללות המציעות קורס MCITP. כל עוד תפקיד זה מציע אתגר, עניין ותגמול הולמים.


MCITP

ניהול תקשורת מחשבים נחשב היום לאחד המקצועות הנחוצים ביותר בתעשיות השונות. אנשי מקצוע מתחום ניהול התקשורת הם אנשים המתמחים בכל הקשור לתחזוקה והקמה של תקשורת נתונים בחברות וארגונים. אחד מהמקצועות המבוקשים בתחום הוא מקצוע מהנדס רשתות תקשורת אשר הוסמך במסגרת קורס MCITP ועבר את בחינות ההסמכה. קורס MCITP הוא קורס מתקדם אשר מתמקד בתכנים הנחוצים לאנשי המקצוע בעבודתם כמו ניהול רשתות תקשורת, הגדרת משתמשים ברשת, הגדרת הרשאות משתמשים, הקמה של רשתות תקשורת ועוד.


לימודים און ליין


אחת הצורות הנפוצות ללמוד במסגרת קורס MCITP היא לימודים מקוונים על ידי ממשקי לימודים און ליין. צורה זו פופולארית ביותר מאחר והיא מעניקה לתלמידים את היכולת ללמוד בזמן שלהם ובקצב שלהם ולהתמקד בנושאים שקשים להם יותר. בנוסף, הלימודים המקוונים עושים שימוש בטכנולוגיות הדרכה מתקדמות כמו סרטונים מודרכים, מצגות דינמיות ולומדות אינטראקטיביות אשר מקנים לתלמידים בנוסף לידע גם את התרגול וההטמעה של החומרים המכינים אותם לבחינת ההסמכה בצורה הטובה ביותר.


הכנה לבחינות ההסמכה


מוסמך MCITP הוא מי שעבר את בחינות ההסמכה של חברת מייקרוסופט בהצלחה ולכן מטרת הקורס צריכה להיות בראש ובראשונה להכין את התלמיד בצורה הטובה ביותר לעבור את בחינות ההסמכה של מייקרוסופט העולמית . ההכנה לבחינות ההסמכה מבוצעת על ידי תרגולים, הדמיה של הבחינה על ידי שאלות מתוקצבות בזמן, שאלונים ממוקדים המסכמים את חומר הלימודים הדרוש ומרתונים של תרגילים רבים עם התקרב מועד הבחינה.


אפשרויות תעסוקה


מקצוע ה MCITP הוא מקצוע מבוקש ביותר בארגונים ובחברות המחזיקים רשתות תקשורת בחברה. מוסמכי MCITP יכולים להשתלב הן כעצמאים נותני שירותי ייעוץ פרילנס לחברות וארגונים והן כשכירים המשמשים מנהלי רשת בחברה. לאור ההיצע הגדול של עבודות בתחום והביקוש לעובדים מקצועיים מדובר במקצוע עם שכר גבוה יחסית ואפשרויות קידום רבות.


קורסים מתקדמים


בפני בוגרי קורס MCITP עומדת האפשרות ללמוד לקורסי המשך מקצועיים לשם הרחבת הידע ואפשרויות התעסוקה. לימודי ההמשך הנפוצים לקורס זה הם קורס סיסקו המעניק התמחות בתחום תקשורת הנתונים וקורס אבטחת מידע שנחשב למקצוע בעל שכר מהגבוהים במשק לבכירים.