קורס סייבר והאקינג - קורס אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס סייבר והאקינג - Hacking

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
התקנה של פייתון יסודות התקשורת - מתחילים משתנים פייתון כולל List וגם String Dictionary Mutable - יתרונות וחסרונות Mutable - מבוא Mutable - חלק 1 Mutable - חלק 2 כתיבת Script המגלה כתובת IP חיצונית הגדרת PATH התקנת eclipse לולאת for וגם for-else פונקציות בפייטון - חלק 1 פונקציות בפייטון - חלק 2 הסבר על set הסבר על namedtuple list comprehension פייטון Object Oriented - חלק 1 פייטון Object Oriented - חלק 2 פייטון Object Oriented - חלק 3 פייטון design pattern factory פייטון SQLite כתיבת SCRIPT הבודק לינקים באתר lambda map & filter sorting קבצים - files generators process RegEx in Python

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

כל מה שכדאי לדעת על קורס לינוקס

עולם התוכנה והחומרה הוא כמעט אין סופי, אי אפשר בכלל להתחיל להבין את כמות הידע והחומר הקיים כיום. מדי כמה שנים צצה לה תוכנה מיוחדת במינה שגורמת להתרגשות בעולם ההייטק וטכנולוגיית המחשבים, לינוקס היא אחת מהן. מדובר במערכת הפעלה למחשבים המבוססת על קוד פתוח חינמי, באופן מפתיע וחסר תקדים בוחרות חברות רבות, גדולות וקטנות, להפעיל את מערכת הפעלה של לינוקס במקום מערכות הפעלה וותיקות ושמרניות יותר. קורס לינוקס הוא ללא ספק הדבר החם הבא. בואו להכיר מקרוב.


"עולה עולה לנו, כמה זה עולה לנו.."

הסיבה אגב אינה בהכרח היותה חינמית, חברות אלו משלמות ללא כל קושי תשלומי עתק עבור מערכות הפעלה, היכולת של לינוקס שמבדילה אותה מחברות אחרות ומתוכנות הפעלה אחרות היא היכולת לשמש כפלטפורמת פיתוח לתוכנות ייעודיות בהתאמה אישית.

לומדים הכל על לינוקס

את מערכת ההפעלה הייחודית הזו כדאי לכם מאד להכיר מקרוב, בעיקר אם אתם אנשי מחשבים, עובדי היי טק, מומחים לתקשורת. תוכלו לעשות זאת באמצעות הצטרפות אל קורס לינוקס. למעשה לא רק אנשי מקצוע יכולים ללמוד, גם חובבי תוכנות יכולים בהחלט להצטרף לקורס, מדובר בסופו של דבר בכלי עצום להעשרת ידע.

מערכת הפעלה של לינוקס מתקשרת להרבה מאד תחומים בעולם המחשבים, לכן במהלך הקורס ילמדו שפע של נושאים הקשורים למערכת, כגון: אבטחת מידע, אחסון ברשת, הפצות לינוקס, מערכות קבצים, ממשק הטרמינל, שירותי תקשורת ועוד ועוד.

התכנים הללו נלמדים על ידי מנחים מקצועיים המגיעים מרקע של ידע רב ושימוש במערכות לינוקס. במהלך הקורס יתנסו הסטודנטים בתפעול ועבודה עם מערכת זו ויכירו אותה לפרטי פרטים. כך יזכו להינות מכלי חזק ביותר בעבודתם.

נרשמים לקורס המיוחד של לינוקס

הקורסים נלמדים כמעט בכל רחבי הארץ, גם בבתי הספר המובילים למחשבים וטכנולוגיה וגם במכללות ומוסדות אחרים. מה שחשוב לכם לדעת על קורס לינוקס אלו הפרטים הבאים: כמה זמן אורך הקורס ומהו הסילבוס שלו, אילו תכנים ואילו נושאים ילמדו, האם תהיה לכם סביבה אינטגרטיבית ללמידה וכן מהו הרכב המשתתפים. לאחר שתבררו את הפרטים האלו תוכלו בהחלט להצטרף אל הקורס בבטחה.

למה צריך אבטחת מידע בארגון

כולנו יודעים שכיום כל תחום מתחומי החיים עובר דרך רשת האינטרנט. בזכות הרשת כולנו מחוברים זה לזה באופן וירטואלי ולא פעם קורה שמידע דולף והופך לגלוי למי שלא אמור להיות חשוף אליו. רשת האינטרנט בעצם הייתה זו שגם בגללה וגם בזכותה הוקם התחום של אבטחת מידע בארגון והוא נוצר מצורך והכרח אמיתיים להגן על החברה, על האינטרסים שלה ועל המידע אודות המוצרים או השירותים שאותם היא מציעה לציבור. הרי לא יתואר הנזק שעלול להיגרם לחברה שמידע סודי אודות השירות הייחודי שלה ידלוף ויגיע אל החברות המתחרות שלה.

כיום ישנם פרוטוקולים רבים בתחום המחשבים העוסקים רובם ככולם באבטחת מידע בכל ארגון. בחברות וארגונים גדולים בדרך כלל ישנו תפקיד מוגדר עבור נושא זה ואותו מאייש איש מקצוע המומחה בתחום אבטחת המידע ותפקידו לוודא שכל המידע של החברה מוגן בכל מחשב ובכל כלי מחשובי שהמידע עובר בו (מחשבים ניידים של החברה, טלפונים סלולריים, כונני זיכרון ניידים ועוד). אדם זה גם יעביר הדרכות וסדנאות ריענון מדי פעם לעובדים על מנת להזכיר כיצד יש לנהוג עם המידע הסודי והפנימי של החברה.

עוד על אבטחת מידע בארגון

כיום נושא זה הוא גם תחום מבוקש ללימוד עבור כל מי שעוסק בתחומים אחרים או דומים במחשבים. גם מי שאינו קרוב מאד לתחום זה של אבטחת המידע ירצה ללמוד את התחום על מנת להרחיב את האופקים ולהוסיף לעצמו ידע שיוכל הן לעזור לו בתפקיד שאותו הוא ממלא וגם יעזור לו לקבל תפקיד נוסף הקשור באבטחת המידע בחברה או בארגון. אין ספק שעל מי שאמון על אבטחת מידע בארגון מוטלת אחריות רבה ולבטח התפקיד שלו אינו מסתיים לאחר שעות העבודה אלא עליו להמשיך ולוודא שהמערכות בארגון מוגנות ומאובטחות גם מעבר לשעות הפעילות השגרתיות.

כיום אף ארגון ואף חברה בכל סדר גודל לא יכולים להרשות לעצמם לוותר על התפקיד של מנהל אבטחת המידע בחברה. חברה אשר מאבטחת היטב את המערכות שלה דואגת לעצמה ומכבדת את עובדיה.  

קורס האקינג – ליצירתיים בלבד

קורס האקינג מיועד לאנשים שאוהבים מחשבים. כדי ללמוד את התחום דרושים לכם כישרון טכני ויצירתיות רבה. משמעות ה"האקינג" היא דרך יצירתית להשתמש במחשב. מטרת הקורס היא אבטחת מידע נגד פריצות הנעשות למחשב. מסיבה זו ארגונים גדולים מעסיקים את בוגרי הקורס. הקורס נחשב יצירתי והוא אשר מלמד את פעולת ההאקר והכלים העומדים בפניו בכול הנוגע לאבטחת המידע.

האם מתאים לכם ללמוד לימודי האקינג ?

אם יש לכם רקע של קורס בניית אתרים ובמערכות דוט-נט העוסקות בנושאי אבטחה וביטחון, תוכלו למצוא עניין בתחום. ידע מעשי בתחום התשתיות הוא הכרחי. הקורס מיועד לאנשים עם ניסיון. ידע ברשתות ובפרוטוקול TCP/IP  יסייע לכם מאוד. חשובה גם שליטה בשפה האנגלית, לפחות באופן בסיסי. אתם, כמובן, חייבים לאהוב את תחום המחשבים. אם אתם אוהבים לקחת סיכונים ולחוש גבוה את האדרנלין, תאהבו לחקור את תרבות ההאקרים הפורצים למחשבים. המטרה היא כי תלמדו לפרוץ רק בשביל לאבטח.

מה לומדים בקורס ?

בקורס תלמדו על הפעולות של ההאקר, על הכלים העומדים בפניו ועל כלי האבטחה הקיימים לצורך הגנה. בקורס תלמדו  אבטחה לארגונים גדולים. הנושאים בקורס כוללים את עולם ההצפנות, אסטרטגיות הגנה, חוקי האקינג ועוד. הקורס יכשיר אתכם למיומנויות פריצה לרשתות תקשורת ולמערכות תקשורת של סלולריים ויישומי אינטרנט.  קורס בהחלט מרתק ! אם אתם מסוקרנים ואוהבים להרגיש מתיחות גבוהה, אין ספק כי תמצאו עניין רב בלמידה בתחום זה.

מהי התעודה המוענקת למסיימי הקורס ומה משכו של הקורס ?

קורס תכנות מאפשר לכם לקבל תעודת בוגר  מטעם המוסד המלמד. הקורס נמשך מספר חודשים, אך הזמן המדויק משתנה ממוסד למוסד.  חשוב כי תבררו מטעם מי מתקבלת התעודה, מה התנאים הסופיים לקבלתה, האם ייערך מבחן מעשי ותיאורטי ? האם אתם חייבים להשיג ציון מסוים כדי לקבל תעודת הסמכה ? חשוב כי תוודאו שהתעודה מוכרת בארץ ואם אפשר גם בחוץ לארץ. כך ייפתחו לכם כיוונים נוספים מעבר לים.

כיצד יכולים להשתלב בוגרי הקורס בשוק התעסוקה ?

פשוט מאוד ! יש לכם ביקוש אם בחרתם להתמקצע  בתחום. העבודה גם רווחית וגם פופולרית. תוכלו להתברג בחברת מחשבים בקלות. נדרשת לכם רק מוטיבציה גבוהה ורצון עז להצליח. קשרים לעולם לא יזיקו, לכן השתמשו בהם אם יש לכם מכרים מעולם המחשבים. שאלו אותם אם הם מכירים מעסיקים הזקוקים להאקרים מקצועיים. בררו מולם מי הם בתי העסק הראויים עבורכם. צאו לחקר קצר עד אשר תמצאו את העבודה במקום הנעים לכם במיוחד.

לסיכום, אם התלבטתם באיזה תחום מחשבים לבחור, כדאי לשקול לימודי האקינג. נדרשת לכם יצירתיות רבה, רצון עז להצליח ולעמוד באתגרים. תוכלו ללמוד את הקורס במוסדות שונים הנמצאים ברחבי הארץ. הקורס, ללא ספק, מרתק ופופולרי. עבודה תוכלו למצוא בשפע במידה שתימצאו מתאימים ומוכשרים. יש לציין כי עליכם להגיע עם ידע קודם בתחומי המחשבים השונים. מומלץ לברר עם עצמכם עד כמה  מושך אתכם תחום אבטחת מחשבים. האם זהו התחום העיקרי בו תרצו לעסוק ואולי קיימים תחומי מחשבים אחרים  ?לכם התשובה בלבד.


לימודי אבטחת מידע - למי הם מיועדים ?

אבטחת מידע זהו תחום הגנה הקשור לעולם המחשבים והאינטרנט. בעידן בו היכולת לפרוץ לכל מחשב היא יכולת גבוהה, דרושים אנשי מקצוע שיילחמו בתופעה. עלינו לזכור כי האינטרנט מוצף במידע סודי רב, וגם מחשבכם האישי הנתון בסכנה עלול להיות קורבן. בימים בהם נוח לנו להתנהל מול המחשב, אנחנו מוצאים עצמנו מנהלים (למשל) חשבונות בנק באופן וירטואלי, ובכך חשופים להתקפות ולפריצות. זו הסיבה שאבטחת מידע היא תחום חשוב שיש להתמחות בו באופן מעמיק. אם בחרתם ללמוד את התחום, נסביר לכם במאמר זה את חשיבותו.

מהם הקשיים המצריכים אבטחת מידע ?

כמו שציינו בפתיחה, היכולת שלנו לנהל הכול בלחיצת כפתור מצריכה מאתנו הגנה מרבית על מסמכים אישיים, על ניהול כספים ועל פעולות נוספות הקשורות לדברים פרטיים המתנהלים במחשבים השונים. האקרים פורצים למחשב שלנו ומזיקים לו (ולנו). הם עלולים לשנות את המידע על פי ראות עיניהם, להחדיר וירוסים ולגרום לנזקים נוספים. זוהי הסיבה שיש לנו צורך באבטחת מידע. הגנה היא עניין מהותי ומשמעותי לדעת כולם, לכן אין להקל בעניין.

כיצד מתגברים על הקשיים  המערערים את ההגנה ?

כחלק מההתגברות על הקשיים נפתחים קורסים המאפשרים לאנשים להתמקצע באבטחת המידע. האנשים המגיעים ללמוד תחום זה מקבלים כלים מקצועיים המאפשרים להם להגן על המידע החסוי והרגיש. הקורסים מגוונים וכוללים: שימוש בטכניקות אבטחה, פיתוח, הרשאה, הצפנה, הגנה מפני מזיקים שונים, גיבוי, האקרים ועוד. מסיבה זאת קיים ביקוש למאבטחי מידע, לכן אנחנו ממליצים לבחון את התאמתכם לתחום. כמובן, רק אם תחום המחשבים נוגע ללבכם ומעניין אתכם.

מהם תנאי הקבלה ללימודי אבטחה ומה מקנה התעודה בתום הלימודים ?

לרוב יבקשו מכם להגיע עם ניסיון בתחום מערכות מידע ובתחום תקשורת נתונים. גם ידע באנגלית הוא חשוב. מוסדות לימוד רבים  מאפשרים לימודי מכינה בטרם הלימודים עצמם. יש מקומות שיבקשו מכם תואר אקדמאי ויש מקומות שלא. בררו מול מוסד הלימודים עצמו לגבי תנאי הקבלה הייחודים להם. בררו כיצד ניתן להתכונן למבחני הקבלה, אם הם קיימים. הכְוונה היא דבר חשוב  אשר יכולה  לסייע לכם להתכונן כראוי לאותם המבחנים. הלימודים אורכים לרוב כשנה. מי שיסיים בהצלחה את הקורס, יזכה לתעודה כמאבטח מידע.

האם קיים ביקוש לתחום ?

כמו בכל תחום הנוגע למחשבים, תמיד תהיו מבוקשים, אך חשוב יותר מכל הוא הניסיון שתצברו והידע שרכשתם במהלך הלימודים. המוטיבציה שלכם להצליח גם היא חשובה. בסופו של דבר, כל אדם מוכשר לאחר סיום לימודיו יוכל להיקלט בארגון גדול או קטן. קשרים אישיים יכולים לסייע לכם להגיע למקומות הנכונים, אך מעבר לכך היכולת שלכם להרשים את המעסיקים היא היכולת החשובה מכל. זכרו- אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני.

לסיום, אם תחום האבטחה מושך אתכם, בחרו בלימודי מחשבים כמסלול לימודים. זהו הרי תחום חשוב הנועד לשמש הגנה מפני מזיקים כמו האקרים, סוסים טרויאנים ועוד אנשים שכל רצונם הוא לפרוץ למידע חסוי וסודי ולהזיק באופן שאינו משתמע לשתי פנים. עבודה תמצאו בשפע, תוכלו לעבוד גם כעצמאיים. הכי חשוב שתבחרו את התחום רק אם הוא מעניין אתכם באמת.


האם כדאי ללמוד קורס אבטחת מידע ?

אנשים רוצים ללמוד קורס אבטחת מידע משום שיש פריצות רבות בימינו למידע חסוי , והצורך לאבטחת מידע גואה מרגע לרגע. התחום פופולרי, אך מצריך דיוק רב במלאכה. אף ארגון לא יהיה מעוניין לדעת מדוע לא הצלחתם לאבטח אותו שכן הנזקים הרבים היכולים להיות לארגון גדול  קשים מנשוא. פריצה יכולה לרסק עסק שלם ולמוטט אותו עד תומו. אם שאלתם את עצמכם האם כדאי לכם ללמוד קורס אבטחת מידע, הרי לכם התשובה: רק אם מעניין אתכם לאבטח מידע של אחרים. הסיפוק הוא רב, השליחות אף היא, אך עליכם לאהוב את התחום באופן מוחלט.

מה לומדים בקורס זה  ומה חשוב יותר- ידע תיאורטי נרחב או פרקטיקה בתחום ?

בקורס לומדים פריצות אבטחה במערכות, הגנות שיש למערכות, אבטחת מידע מקיפה, אנטי וירוסים, הקשחת חומרה ועוד. בקורס משלבים ידע מעשי וידע תיאורטי. ללא ספק, המעשיות חשובה, אך גם התיאוריה. כשתסיימו את הלימודים, תצטרכו להוכיח את הפרקטיקה, אך זכרו כי היא נרכשת עם הזמן. אף מעסיק לא מצפה מכם להיות בעלי ניסיון מבלי שהתנסיתם בשטח עצמו. הכישרון שלכם הוא החשוב מכול, וכמובן- מוטיבציה גבוהה ורצון להצליח יסייעו לכם מאוד !

האם ניתן להתקבל בקלות לארגונים גדולים ?

כמו שרופא מתחיל לא יכול לצפות למשרה הבכירה בעיר, וכמו שמורה מתחילה לא מתמנה למנהלת בית ספר, כך גם מאבטח מידע אינו יכול לצפות להשתלבות מהירה בארגון גדול, וטוב שכך. השתפשפות  תקנה לכם  עוד כמה נקודות לטובתכם. בסופו של דבר,  עדיף לרכוש ניסיון בחברות קטנות ואט אט לטפס למעלה בסולם הציפיות. התחילו בצעדים קטנים, עם הזמן תרקיעו שחקים. מעסיקים מזהים פוטנציאל לפני שהם מזהים ניסיון, ולעתים הפוטנציאל חשוב לא פחות.

מהן אפשרויות התעסוקה כמאבטחי מידע חדשים ?

בהתחלה יקלטו את רובכם כטכנאי מחשבים או כמנהלי רשת. אל תשכחו כי הניסיון הוא פונקציה חשובה. מאבטחי מידע צריכים להיות אנשים יסודיים וסודיים . זכרו כי מנכ"ל החברה לא יכול לסמוך עליכם בלי שקיבלתם את הקרדיט בזכות. עליכם להוכיח את עצמכם, את מקצועיותכם ואת הלויאליות שלכם לארגון ולמערכת. עם הזמן ועם צבירת הניסיון תוכלו להיקלט במקומות תעסוקה גדולים במיוחד. צבירת הניסיון תספק לכם גם ביטחון אישי ביכולת שלכם לשלוט בתחום.

למי מתאים ללמוד קורס אבטחת מידע ?

רק אנשים סקרניים שמעוניינים ללמוד דברים חדשים יכולים ללמוד את התחום. עליכם להיות יצירתיים, לצאת מהחשיבה המרובעת, להיות אחראיים. עליכם להיות אמינים ומסורים לעבודה. חשוב כי תדעו לעמוד בלחצים, שכן ככל שהתחום דורש אחריות רבה, כך גוברים הלחצים. אנשים אשר לחץ מניע אותם ומעורר אותם להצלחה רבה יכולים למצוא עניין רב בתחום, לעומת אנשים שלחצים ואחריות רבה מעוררים בהם קשיים לעבודה פרודוקטיבית.

 

לסיכום, לימודי מחשבים היא תחום המיועד לאנשים אחראיים שמעוניינים להתעסק באבטחה באופן רציני, אנשים שניתן לסמוך עליהם, כאלה המבינים את חשיבות התפקיד בארגון בו הם עובדים, נדרש "ראש גדול" ותשוקה עזה לתחום המחשבים. האם אתם מתאימים ? רק אתם יודעים...שאלו את עצמכם עד כמה תשוקתכם לתחום רבה, ולפיה בחרו את מסלול הלימודים המושלם עבורכם. הכי חשוב- שיהיה בהצלחה בכל תחום אותו תבחרו ללמוד !


קורס האקינג - אבטחת מידע בצורה טכנולוגית מובילה

תחום המחשבים הינו תחום רחב אשר ממשיך להתפתח ככל שעוברות השנים וזה מה שהופך אותו לעולם כה מעניין, מגוון ויצירתי. המושג האקר, שרובנו מכירים, משום מה זכה לקונוטציות שליליות וזה בעיקר  בעקבות פעולות לא חוקיות של האקרים. אולם, בפן החיובי של המושג, מדובר במקצוע מוביל וחשוב מאד בתחום המחשבים אשר בלעדיו היו עברות רבות על החוק וכל המידע המסווג של חברות, מוסדות וארגונים היה חשוף לכלל הציבור הרחב. בעצם, האקינג מטרתו לאבטח את המידע וכך לשמור על החוק!

קורס האקינג - הביקוש הרחב

בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש לאנשי האקינג מקצועיים וכמו כן עלה גם הביקוש בקרב הציבור לרכוש את המקצוע המבוקש. האקרים הם בעצם אנשים שעובדים באבטחת מידע תחת חוק והם נדרשים לגלות מקצועיות, יצירתיות, מיומנות בפתירת תקלות, בעיות אבטחה ופרצות באתרים שונים. קורס האקינג, מקנה ללומדים את כל הכלים הרלוונטיים להצלחה בתפקיד והשתלבות מהירה במקום העבודה כאיש האקינג מקצועי.

קורס האקינג- מי יכול ללמוד קורס האקינג?

קורס האקינג שעוסק באבטחת מידע, בעצם מיועד עבור כל אחד מכם שחובב את עולם המחשבים ומעוניין להתמקצע בו בצורה קצת יותר יצירתית, מעניינת תוך כדי שילוב החוק והגנתו. לקורס זה יכולים להצטרף חיילים משוחררים, סטודנטים, מנהלי מחשבים, מנהלי רשת וכל אחד ואחת שמעוניין לפתח קריירה איכותית ומצליחה בעולם המחשבים בתחום אבטחת המידע!

מצטרפים להצלחה הגדולה

לסיכום, ניתן להבין ממאמר זה שקורס האקינג הינו קורס מבוקש הן מצד שוק העבודה והן מצד האנשים שמעוניינים לרכוש את הידע הרלוונטי על מנת להיות אנשי האקינג. קורס האקינג מקצועי שמועבר על ידי מרצים מהמומחים בתחום יוכל להקנות לכם את כל הידע הרלוונטי והמקיף שיוביל להצלחה לא רק בקורס עצמו אלא גם בעולם האמתי, בעבודה, תוך כדי התנסות אישית, ניסיון, טעייה ותרגולים. בסופו של הקורס, האקרים מתחילים מקבלים תעודה שמציינת את השתתפותם בקורס, את הכישורים שנלמדו ואת מידת ההצלחה, מה שללא ספק מהווה יתרון משמעותי בחיפוש ומציאת עבודה והתחלת קריירה מוצלחת, מקצועית ומובטחת!קורס האקינג זו הבחירה הנכונה

כל הנושא של מערכות מידע ורשתות תקשורת תמיד מצא חן בעיניכם ורציתם להעמיק את הידיעות שלכם בתחום? אם כך, סביר להניח שאתם יכולים לדעת הרבה מעבר למה שאתם יודעים היום. אחד מהקשיים שאיתם צריך להתמודד במערכות וחברות גדולות, זה הנושא של פריצה ואבטחת מידע, וכדי שתוכלו לאבטח את המידע של החברה בה אתם עובדים, אתם צריכים להבין את הסיכונים ולהבין איך עובד האקר מקצועי. על מנת שתוכלו לעשות זאת כדאי לכם לקחת קורס האקינג, כי קורס כזה יוכל לתת לכם מידע משמעותי ביותר וגם לא מעט מיומנויות שיכולות לשמש אתכם בעבודה.

למי זה מתאים?

לכל אדם שאוהב מחשבים, מבין בתחום הזה ויש לו רקע של לא מעט שנים. הרקע לא חייב להיות תעסוקתי, כי הרי כולנו יודעים שהרבה האקרים לא למדו מחשבים בצורה מסודרת מעולם. בתחום המחשבים יש לא מעט עניין של כישרון וידע מצטבר, כך שאין ספק שאפילו אם לא עבדתם בנושא הזה תוכלו להבין את התכנים המועברים בקורס כזה. קורס האקינג הוא קורס מרתק במיוחד, ואין ספק שאחרי שתבינו איך חושב ההאקר, תדעו גם איך להגן טוב יותר על הארגון שלכם. הידע והניסיון שתצברו בקורס יוכלו לעזור לכם למצוא עבודה הרבה יותר בקלות, ובהחלט כדאי לעשות זאת כיוון שבתחום הזה יש מקומות עבודה מעניינים מאוד.

ללמוד באינטרנט

אם חשבתם לרגע שקורס האקינג אתם חייבים לעשות רק בכיתה מסודרת שאליה תגיעו כמה פעמים בשבוע, אז אין ספק שטעיתם, כי יש הרבה מאוד דרכים שבהן ניתן לעשות קורס כזה. אפשר לעשות את הקורס גם בעזרת האינטרנט, ויש לא מעט אנשים ששיטה כזאת יכולה להתאים להם. אם אתם לא רואים את עצמכם מתחייבים להגיע בכל שבוע למקום הלימודים ואם אתם מעדיפים להיות אדונים לזמן שלכם ולקבוע מתי תלמדו, הרי שקורס אונליין יתאים לכם יותר. כדאי לבדוק את העלויות השונות כי יש הבדלים במחירים של הקורסים הרבים שקיימים, ולכן בהחלט כדאי להשוות מחירים ולבחור בקורס שהמחיר שלו נראה לכם הגיוני ולא מוגזם.


קורס לינוקס - נעים להיכר

כל מי שעם מעט גישה לעולם המחשבים יודע כיום שמערכת ההפעלה של לינוקס מאוד פופולאריות, במיוחד אצל אנשי IT ואצל מתכנתים. המערכת מאפשרת ניהול סביב העבודה גם כאשר מדובר על ארגון גדול. מערכת זו תפסה תאוצה בשנים האחרונות כיוון שראשית כל היא מוצלחת ושנית כל היא מערכת בעלת קוד פתוח, דבר שהופך אותה ליותר ויותר אהודה.

יתרונות

המערכת מהווה סביבת עבודה נוחה, במיוחד כי היא יודעת להתממשק עם מערכות נוספות והיא קרקע פורייה עבור פתרונות שונים של תכנים, ולבסוף היא יודעת להתאים את עצמה עבור נתונים ספציפיים, כך שניתן להתאימה כמה שיותר עבור כל ארגון ומוסד, עבור כל צורך ומטרה. על כן מי שנמצא בתחום ומבקש לשלוט בו על מנת לעבוד בו, צריך להכיר את אחד החידושים היותר פופולאריים. על כן מי שעובר קורס לינוקס יוכל לדעת להתקין את התוכנה כפי שצריך ויידע לעבוד עמה כך שיוכל להתאים אותה לצרכים של כל לקוח ולקוח, והכי חשוב יידע לתחזק אותה באופן שוטף.

עניין של בחירה

התאמה, שיפורים, ייעול, מקסום, שדרוג, התקנה ותחזוקה. כל הפעולות האלו נלמדות בקורס. קהל היעד העיקרי הנו בוגרי מחשבים, אך גם אנשיIT ומנהלי רשתות. כל אחד המבקש להתמחות בתחום צריך להגדיר את רמת הבקיאות הרצויה עבורו, וזאת כיוון שניתן למצוא בתחום מגוון רמות, כך שיש להחליט אם מבקשים ממש להתמקצע בתחום על מנת להתניע חברה גדולה בזכות התוכנה, או שמה מספיקים רק היסודות.

מה בתוכנית

כמובן שכל מקום המציע קורס לינוקס יבחר תוכנית לימוד מעט שונה, אך בגדול יש לצפות לעבור בקורס על הנקודות הבאות: ביצוע משימות, ניהול שרתי לינוקס, היכרות עם המערכת, היכרות עם הקוד, ניהול המערכת, ניהול תחנות עבודה, אבטחת מידע, כתיבת תסריט במערכת וכדומה. כמו כן ראוי לדעת שיש קורסים ללא רף כניסה, ולעומתם יש קורסים הדורשים ידע קודם. באופן כללי מדובר על בערך 50 שעות לימוד כאשר מדובר קורס בסיסי, ועל 150 שעות כאשר מדובר על קורס מתקדם.

מנהל אבטחת מידע וגיבוי

כל חברה, ארגון או עסק גדול עושים כיום שימוש במערך מחשבים אשר הכרחי לתקינות הפעילות השוטפת. בתוך מערך זה מאוחסנים לא מעט נתונים שונים של מידע לרבות נתונים עסקיים אודות פרטי הלקוחות, רשימות מלאי, שמות ספקים, שמות העובדים במקום, משכורות, הנהלת חשבונות ומידע רגיש בטחוני. מחשבי החברה הם אמצעי האחסון הראשי של מאגרי מידע אלו, כאשר בדרך כלל מחשבים אלו הינם בעלי גישה לאינטרנט. גישה זו מגבירה את הסיכונים לחשיפה של מידע רגיש במיוחד על ידי התקפות של האקרים.

תחומי אחריות במסגרת התפקיד

מנהל אבטחת מידע אחראי על תחום רחב הכולל בתוכו שורה של פעולות להגנת מערכות המחשוב בארגון ומאגרי המידע מפני איומים וסכנות אפשריות בעתיד. התחום הנידון מתייחס גם לאבטחה ברמה פיזית של מערכת המחשוב והחומרה, כמו כן אבטחה עבור התוכנות לרבות המידע הנמצא בהן. תחום אבטחת המידע בשנים האחרונות החל להתפתח דרך התאמתו לסיכונים השונים, וזאת לצד עלייה ניכרת באיכות הפריצות ובכמותן הנערכות אחת כל שנה בקרב מחשבי חברות, משרדים ממשלתיים, אתרי אינטרנט וכדומה.

מדוע מדובר בתחום חיוני לכל חברה, ארגון ועסק?

מנהל אבטחת מידע הוא תפקיד שהפך לאחרונה להכרחי וחיוני בקרב ארגונים וחברות רבים הנדרשים לפתרונות מתקדמים בתחום של אבטחת מידע על ידי אנשי מקצוע מומחים שיודעים כיצד לנהל בצורה תקינה את מאגרי המידע של החברה. כיום כל עסק ארגון או חברה הנשענים על מערך מחשוב בו נאגר מידע מאד רגיש, חייבים להיות מודע לחשיבות העליונה שיש לתחום הרחב של  ניהול אבטחת מידע. תחום זה כולל בתוכו את כל הנושא של הגנת מערכות ממוחשבות מפני איומים אפשריים שעשויים להוביל לנזקים הרי גורל.

פעולות במסגרת התפקיד

מנהל אבטחת מידע ובאנגלית CISO - chief information security נושא באחריות רבה ונחשב למעשה לארכיטקט של מערכת הגנת מידע לרבות כל ההיבטים הקשורים בנושא. התפקיד כולל אחריות מלאה על תכנון ויישום של מערך אבטחת המידע בארגון, תכנון וביצוע של כמה בקרות למזעור הסיכונים אליהם חשוף המידע הכוללות ניסוח נהלים, כתיבת מדיניות וביצוע של בקרות פיזיות. 

קורס אבטחת מידע

העולם המודרני מביא עמו חידושים טכנולוגיים בקצב מסחרר ואין זה פלא כי ישנו צורך ביותר ויותר אנשי מקצוע שיכולים לתת מענה הולם לצרכים המשתנים. בעידן המידע ישנם אינספור קבצים ופורמטים שונים המצריכים כל ארגון וחברה בכל תחום שהוא ללמוד לארגן את המידע באופן שיקל על מציאתו גם כעבור כמה שנים. כל חברה עובדת עם מאגרים עצומים של מידע ולפיכך אין זה אלא מובן מאליו שתעלה חשיבות השמירה על המידע באופן שלא יהיה ניתן לפרוץ אותו או לחדור אליו מבחוץ.

בשל הטכנולוגיות המפותחות והתקדמותם של פיתוחים שונים מדי חודש בחודשו הרי שהחברות מוצאות עצמן לא אחת עם פער אדיר בין כמויות המידע הקיימות לבין היכולת לארגן, לעבד, לסדר ולשלוף מידע בעת הצורך על מנת לעשות בו שימוש מחודש או אפילו לפתח אותו. אין זה פלא, אם כך, כי הביקוש לבוגרי קורס אבטחת מידע הולך וגדל עם כל שנה ובוגרי קורס אבטחת מידע נהנים ממקצועות מבוקשים בקרב החברות הגדולות ביותר בעולם כולו.

ארגון המידע על היבטיו השונים אינו עניין של מה בכך ולכן קורס אבטחת מידע הינו מהקורסים הנחשקים והיותר מבוקשים כיום. קורס אבטחת מידע מספק את הידע הדרוש על מנת לתת בכל ארגון וחברה את השירותים המקסימליים באופן היעיל והמקצועי ביותר. בוגרי קורס אבטחת מידע יכולים להעמיד לרשותם של כל ארגון וחברה את הידע המקצועי, את יכולת הארגון ואת המיומנויות הרבות שרכשו במהלך הלימודים. אבטחת מידע מצריכה ראש גדול, אמינות ואחריות רבה ולכן אין זה פלא כי בוגרי קורס אבטחת מידע הינם בעלי האפשרות להשתלב בארגונים הגדולים בעולם.

ממנהלי אבטחת מידע נדרשת הבנה ויכולת ניתוח של המידע על אפיקי התקשורת השונים בהם הוא זורם, וכן יכולת תכנון מוקדם והיערכות מראש, יכולת חישה ועוד. קורס אבטחת מידע מכשיר את הבוגרים לקראת התמודדות עם ציוד תשתית תקשורת ושרתים, מערכות הפעלה שונות, שירותים ואפליקציות, תחנות קצה ועוד. מאחר ואבטחה איכותית מצריכה ראש גדול והיכרות מעמיקה עם התחום הרי שרק בוגרי קורס אבטחת מידע יכולים להשתלב בתחום ביעילות.

סייבר

עידן המידע מביא עימו לא מעט אתגרים חדשים לתחומים השונים בחיינו. בעידן בו המידע מקבל חשיבות גבוהה יותר מכל נכס מוחשי אחר, הרי שאבטחת המידע והשמירה האולטימטיבית עליו הינה בבחינת הכרח עבור חברות וארגונים העושים שימוש ברמה היומיומית בקבצי מידע שונים למטרות שונות. בין שמדובר בקבצי מידע אודות לקוחות הארגון וכאלה המשמשים לצורך מתן שירות ללקוחות, בין אם מדובר במידע הכולל תכניות פעולה של הארגון ובין אם מדובר בפטנטים או מידע מהותי לצורך המשך תפקודו התקין של כל ארגון, הרי שמתקפות סייבר או לוחמת המידע בשמה העברי – הינה בין התחומים האטרקטיביים והמעניינים יותר שקיימים בימינו.

לא רק בארץ, גם בעולם כולו ישנו ביקוש עצום לבוגרי קורס סייבר המכירים את אופני התקיפה השונים ויכולים להעניק לכל ארגון את ההגנה המלאה הנדרשת לו לצורך המשך תפקוד תקין ואיכותי, מקצועי ויעיל. בוגרי קורס סייבר רוכשים במהלך לימודיהם את מיטב הכלים שיאפשרו להם להגן על החברה מפני חדירה לא רצויה של פורצים. יכולים אלו להיות האקרים פרטיים או מתחרים, יכולים אלו להיות פורצים על רקע אידיאולוגי או סתם מבקשי רעה, סקרנים ואחרים – הרי שהשמירה היומיומית על נכסי הארגון ועל המידע שלו הינה חלק אימננטי והכרחי לצורך תפקודו התקין לטווח הארוך.

לאור ריבוי הפריצות ושכלול שיטות הפריצה מדי יום הרי שבוגרי קורס סייבר עומדים בפני מציאות דינאמית ומלאת שינויים בה יש הכרח להגדיל ראש ולהיות יצירתיים בכל קנה מידה. בוגרי קורס סייבר נדרשים להראות אחריות ומקוריות, חשיבה מחוץ לקופסה ומסירות מקסימלית לתפקיד שאחרת, המידע של הארגון עלול להיות כולו תחת סיכון יומיומי. אין ספק שחברה שאינה מגנה על המידע שלה מסכנת את עצמה באבדן מידע משמעותי וחשוב ובעקבות כך בהפסדים כספיים גדולים.

קורס סייבר מכשיר את התלמידים להתמודדות עם עולם התקיפה האתית, תחומים כגון תקיפת רשת וחדירה לרשתות Wireless, תקיפות Mobile, תקיפות יישומים ויישומי Web ועוד. אין ספק שעל כתפיו של בוגר קורס האקינג מונחת אחריות גדולה ולכן מהבוחרים במקצוע זה נדרש גם חוש טכני מפותח.

לימודי אבטחת מידע

העולם המודרני מביא עמו לא מעט שינויים ולמעשה באוטוסטרדת המידע הנוכחית אין זה פלא כי חברות רבות מוצאות עצמן עם כמויות מידע עצומות ללא יכולת מתאימה לארגן את המידע. כל אחד מאתנו אוסף מדי יום כמויות עצומות של חומר, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בארגונים גדולים העוסקים במידע של לקוחות ברחבי כל הארץ והעולם. עם התרחבותן של חברות אל מחוץ לארץ ניכר כי הפעילות העסקית מתרחבת וכי ישראל נדרשת לעמוד בקריטריונים המתאימים לעולם כולו.

לאור המידע הרב המיוצר חדשות לבקרים ובמקביל לכמויות המידע הזורמות ברשתות השונות מדי יום ביומו הרי שישנו צורך קיים ביכולות ארגון ועיבוד של המידע הקיים, כמו גם יכולת השליטה המלאה במידע וניהולו בצורה חכמה. העולם המודרני נמצא מול כמויות מידע עצומות שלא בהכרח יש להן את המענה המידי. לפיכך בוגרי לימודי אבטחת מידע יכולים לתת את המענה המושלם לחברות וארגונים שונים ברחבי העולם באופן המקצועי ביותר.

אבטחת מידע מצריכה לא מעט ידע והיכרות עם הטכנולוגיות החדשניות היוצאות לשוק חדשות לבקרים. על מנת לשלוט כהלכה בטכנולוגיות חדשניות ומגוונות, בציוד תשתית תקשורת חשוב, במערכות הפעלה ובשרתים, בשירותים שונים, באפליקציות ותחנות קצה, נדרשים בוגרי לימודי אבטחת מידע לראש גדול ולאחריות רבה ולכן לא בכדי בוגרי הקורס מבוקשים ביותר בין החברות השונות והארגונים ברחבי הארץ והעולם כולו. אבטחת המידע מצריכה היערכות מראש והכנה מוקדמת, הכרת התחום ויכולת ניתוח של המערכות השונות כמו גם יכולת התחדשות וערנות מתמדת.

שוק העבודה דורש לא מעט אנשי תקשורת ואבטחת מידע שונים המכירים את הטכנולוגיות החדשניות ויכולים לתת את המענה הדרוש לצרכים של החברות והארגונים השונים. לימודי אבטחת מידע מכשירים את הבוגרים לקראת צרכי השוק המשתנים ולקראת מתן מענה שלם לשינויים התדירים המתרחשים בעולם הטכנולוגי ובחברות ההייטק השונות כיום ברחבי הארץ והעולם כולו. בוגרי לימודי אבטחת מידע משתלבים במקצועות נדרשים ברחבי העולם כולו, עם אפשרות להתפתח למגוון רחב של כיוונים שונים בתחום ובתחומים קרובים לאבטחת מידע וניהול מערכות המידע השונות בכל ארגון.

לימוד אבטחת מידע

עידן המידע, הוא העידן המודרני בו אנחנו למעשה עומדים מול כמויות עצומות של מידע מסוגים שונים, כאשר זה עובר באפיקי התקשורת השונים ומקבל שימוש יומיומי במערכות הארגון השונות על היבטיו ושלוחותיו. כל ארגון וכל חברה אוגרים מידע מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי שבוע כך שבכל ארגון ישנו צבר עצום של מידע הדורש ארגון ברמה היומיומית תוך שימוש מושכל בו. אין זה פלא לפיכך כי ישנו צורך באנשי מקצוע בוגרי לימוד אבטחת מידע שיכולים לתת את המענה המושלם לחברות וארגונים שונים.

המידע הזורם באפיקים השונים מדי יום ביומו מצריך לא מעט מיומנויות שליטה שונות ולכן אין זה פלא כי רבים מהארגונים מוצאים את עצמם נבוכים מול כמויות המידע השונות מתחומים כאלה ואחרים המצריכים ארגון מתמיד ואפשרויות שליפת המידע ממאגרים שונים בכל עת. לימוד אבטחת מידע הינו תחום הנמצא בהתפתחות מתמדת בשל השינויים השונים בעולם והמידע ההולך ומתרחב. לימוד אבטחת מידע מעניק לבוגרי הקורסים השונים אפשרויות השתלבות בשוק ובחברות שונות ברחבי הארץ והעולם כולו.

לימוד אבטחת מידע מכשיר את התלמידים לקראת היכרות מעמיקה עם התחום. מומחה אבטחת מידע נדרש להתמודד עם טכנולוגיות רבות וכן אפליקציות שונות, תחנות קצה ושרתים, מערכות הפעלה ועוד. זאת מאחר ואבטחה איכותית מצריכה שימוש במערכות האבטחה המתקדמות ביותר בכל תחום שהוא ולא בכדי משווע שוק התקשורת לאנשי מקצוע המתמחים בתחומי הטכנולוגיה השונים.

לימוד אבטחת מידע מעניק את הידע המתאים על מנת לספק את הביטחון הדרוש בכל חברה וארגון. אבטחה איכותית מצריכה היערכות והכנה מוקדמת, היכרות עם השטח ועם אופיו של הארגון, ניתוח המידע הקיים והיכרות מעמיקה עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר שיאפשרו את תיעול האנרגיה לאפיקים המתאימים לצורך ייעול פעולות הארגון והשגת מטרות עיקריות ומשמעותיות.

כיום ישנן כמה וכמה מכללות המעבירות את לימוד אבטחת מידע וניתן ליהנות משירותיהן במגוון היקפים. חשוב לברר כי החברה שבחרתם היא אכן החברה שיכולה להעניק לכם את השירותים המקצועיים ביותר ואת ההסמכה הראויה להשתלבות בשוק המקומי והגלובאלי.

הדרכה בנושא אבטחת מידע

עידן המידע הביא עימו לא מעט שינויים לעולם וחברות רבות מוצאות עצמן מתמודדות עם תוכנות היוצאות לשוק חדשות לבקרים, עם כמויות עצומות של נתונים שלא בהכרח ידוע מה ניתן לעשות עמן וכיצד יש להגן עליהן מפני חדירות לא רצויות, גניבות או פריצות לנתונים חשובים ומהותיים לתפקודו של הארגון. על מנת להכיר את חולשות הארגון ואת הנקודות החזקות שלו, על מנת לחקור את המידע בארגון ולנצח אותו כראוי ישנו צורך של הדרכה בנושא אבטחת מידע.

כיום, תחום אבטחת המידע הינו תחום בפריחה הולכת וגוברת, ולא בכדי. תחום אבטחת המידע הינו תחום המציע לעוסקים בו התפתחויות תמידיות מאחר והוא ענף דינאמי בו השינויים מתפתחים בקצב מסחרר ומצריכים את העוסקים בו להתעדכן תמידית בנעשה בשוק. העולם הופך יותר ויותר טכנולוגי ופיתוחים חדשים שיוצאים לשוק מצריכים את הארגונים השונים ואת החברות הגדולות ביותר ברחבי כל העולם להגן על עצמן בפני חדירות מידע.

לא רק זאת, שכן הארגונים השונים צריכים להתמודד עם כמויות עצומות של מידע באופן שניתן יהיה לארגנו ולעבדו מחדש, לפתח אותו ולקדם את מטרות הארגון באמצעותו. לפיכך אין זה אלא מובן כי הביקוש להרצאות או הדרכות בנושא אבטחת מידע הולך וגדל ועמו גם הביקוש לקורסים מקצועיים בנושא. הדרכה בנושא אבטחת מידע על היבטיה השונים, כמו גם היכולת להעניק את ההגנה הדרושה למידע הזורם בארגון וזה המצטבר בו מדי יום ביומו – הינם שירותים מבוקשים הן על ידי חברות פרטיות והן על ידי חברות ציבוריות ברחבי הארץ והעולם.

ישנם גופים שונים ומגוונים המעבירים הדרכה בנושא אבטחת מידע וכן ניתן למצוא הרצאות וקורסים בהיקפים שונים המיועדים לאוכלוסיות מתחומים כאלה ואחרים. על מנת להזמין הדרכה בנושא אבטחת מידע חשוב לפנות אל הגורמים המקצועיים שיכולים להעניק את התמיכה המלאה והן את ההדרכה הראויה עבור הארגון ועובדיו על מנת לקבל מושג כללי וידע מפורט יותר בתחומים הרלוונטיים עבור כל אגף בארגון לצורך התמודדות חכמה יותר עם המידע הנצבר בארגון מדי יום ביומו.

אבטחת רשתות

העולם נמצא במתקפת תקשורת ומידע וכבר ברור כי ישנו צורך מתמיד ומתגבר באבטחת המידע הזורם באינטרנט מדי יום ביומו ברחבי כל העולם. רשתות IP הן הרשתות הבסיסיות המהוות את התשתית והסטנדרטים בכל ארגון וחברה הקיימים כיום. על מנת להבין את התשתיות הללו ואת אלו המחברות בין המחשב לאינטרנט ישנו צורך בהבנה של מודל TCP/IP וכן את מודל התקשורת הבסיסי והמוכר OSI כמו גם את שיטות האבטחה השונות הקיימות בסביבה זו, כמו גם את פתרונות האבטחה השונים בחומרה ותוכנה, מפתחות שונים והצפנות כאלה ואחרות.

קורס אבטחת רשתות מעניק לבוגריו את היכולת להשתלב בחברות ובארגונים הגדולים ביותר בעולם כולו. הקורס עוסק בהיבטים רלוונטיים של אבטחת רשתות וכן בהתפתחויות עתידיות בתחום על מנת להכין את הבוגרים לקראת יציאה לשוק. בוגרי קורס אבטחת רשתות יכולים להשתלב בתפקידים גבוהים יותר בשלבים מאוחרים יותר לאחר סיום קורס אבטחת רשתות על היבטיו השונים. לאחר סיום הקורס יכולים הבוגרים להשתלב בתחומי הניהול ואבטחת המידע על היבטיהם השונים.

מנהלי רשתות ובוגרי קורס אבטחת רשתות זוכים להשתלב בתפקידים המבוקשים ביותר בהתמחות בתשתיות ענן פרטי וציבורי, סייבר, תקשורת ועוד. רשת לא מאובטחת הינה רשת המזמינה פריצות וחדירות בלתי רצויות למידע של החברה, מידע מסווג וסודי המצריך שמירה איכותית ומקצועית. בין שמדובר במידע רגיש על לקוחות ובין אם מדובר במידע לגבי תכתובות ומידע פרטי הרי שהמידע השמור בארגון הינו בעל ערך רב ומצריך אבטחה איכותית ויעילה.

פריצה לרשתות מידע יכולה לסכן את הארגון בסכומי עתק ובאבדן של מידע יקר וחשוב. בין שמדובר בפיתוח