איך לפרוץ סיסמה לשרת << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

איך לפרוץ סיסמה לשרת

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

לימודי אבטחת מידע
אבטחת מידע היא חלק בלתי נפרד מענף המחשוב בכלל ומתחום האינטרנט בפרט. מערכות האבטחה המיועדות להגן על חברות, עסקים ואתרי אינטרנט, הינן פרי פיתוח מתמשך הכולל טכניקות אבטחה מגוונות כגון: הרשאה, הצפנה, גיבוי קבצים, הגנה על קבצים ועוד. במסגרת לימודי מחשבים תוכלו להירשם לקורס אבטחת מידע ולהתמקצע באחד התחומים המרתקים והדינמיים ביותר בתחום המחשבים.

קורס אבטחת מידע- למי הוא מיועד?

קורס אבטחת מידע מיועד בראש ובראשונה לאותם אנשי מחשבים העוסקים בתחום תקשורת הנתונים, כאשר ברוב המקרים, ההפניה אל הקורס מתבצעת על ידי החברה בה הם מועסקים, וזאת על מנת למנות את אותו איש מחשבים לאחראי על תחום אבטחת המידע בתוך החברה. בנוסף, קורס אבטחת המידע מיועד לכל אחד ואחת מכם המתעניין בתוכנות אבטחה ובדרכי מיגון למערכות נתונים דיגיטאליות.

קורס אבטחת מידע- מה לומדים?

תחום אבטחת המידע הינו אחד מתחומי המחשוב המתקדמים ביותר בעולם, כאשר אחת החברות המובילות ביותר בענף היא חברת צ'ק פוינט, וכפועל יוצא מכך, מרבית הקורסים הנלמדים כיום בתחום אבטחת מידע נועדו על מנת להכין את הסטודנטים למבחני ההסמכה מטעם החברה.

בין יתר תחומי הלימוד הנכללים במסגרת לימודי מחשבים –קורס אבטחת מידע תמצאו: היכרות עם טכניקות אבטחה, אפיון מבנה הארגון, תקשוב, הגנה מפני וירוסים ותוכנות, יצירת גישה מרחוק למערכת האבטחה ועוד.

קורס אבטחת מידע- אפשרויות התעסוקה

קורס אבטחת מידע מקצועי מעמיד לרשותכם תעודת הסמכה אותה תקבלו מטעם מוסד הלימודים בו למדתם. בנוסף, תוכלו לגשת לבחינות הסמכה מטעם ענקית האבטחה- חברת צ'ק פוינט ולקבל תעודת CCSE או CCSA .

תעודות הסמכה אלו יאפשרו לכם לעסוק בתחום אבטחת המידע בקרב לא מעט חברות וארגונים, החל מחברות הייטק וחברות תקשורת, דרך חברות בתחומי הפיננסיים ועד לחברות ממשלתיות ומוסדות רפואיים.

כיום, במסגרת לימודי מחשבים אונליין, תוכלו להירשם למסלול לימודי אבטחת מידע באמצעות השיטה המקוונת של מכללת "פרקטיקיו". שיטה זו מאפשרת לכם ללמוד את כל תכני הקורס מהבית באמצעות סרטוני הדרכה ולימוד מקצועיים ובאמצעות חומר עזר נוסף.
מה שרציתם לדעת על קורס סייבר
בעולמנו הממוחשב חלק לא קטן ממלחמות, סכסוכים וחילוקי דעות מתנהלים בזירה הממוחשבת ובא לידי ביטוי בניסיון לגלות מידע חסוי ורגיש, פריצה לרשתות מחשבים, ובמילים אחרות- לוחמת מידע. אמנם אין מדובר כאן על מלחמה פיזית אך הקלות הבלתי נסבלת של ביצוע פעולות קריטיות בלחיצת כפתור היא מפחידה אפילו יותר ממלחמה בעזרת מטוסים וטנקים. לוחמת הסייבר מתפתחת במקביל לשכלול שיטות העבודה של האקרים הפועלים במטרה להזיק.

למי מיועד קורס סייבר?

קורס סייבר מיועד קודם כל למי שתעניין בתחום המרתק הזה של הלוחמה הוירטואלית ומעוניין להכנס לעומקו. נדרש ידע בתחום אבטחת מידע- רצוי ניסיון בעבודה בתחום, ידע בתוכנת לינוקס, ושפות תכנות שונות. הקורס מתאים למגיעים מענפי המודיעין השונים והממשל, חיים את התחום ורוצים להעמיק את הידע והמומחיות בו. חסרי ניסיון או ידע בתחום יצטרכו להשלים את המידע החסר בכדי ללמוד את התחום.

מהם התכנים בקורס סייבר?

קורס סייבר כולל הכשרה בתחום לוחמת מידע ואבטחת מידע. עם נושאי הקורסים השונים נמנים: האקרים והאקינג, משמעותה של לוחמת הסייבר, פשעי עולם הסייבר, אסטרטגיות הגנה של הסייבר, תשתיות לאומיות, אבטחת סייבר ועוד.

היכן ניתן ללמוד את הקורס?

קורס סייבר מועבר בעיקר במוסדות לימוד העוסקים בתחום המחשבים כמו מכללת פרקטיקיו למשל ומכללות אשר תחום ההתמחות שלהן הוא אבטחת מידע. חלק ממוסדות לימוד אלה הוקמו על ידי אנשי מודיעין לשעבר או אנשים העוסקים שנים רבות בתחום ההאקינג ולוחמת הסייבר. הקורסים מועברים במתכונות מעט שונות תוך שימת דגשים על נקודות שונות בתחום.

מהן אפשרויות התעסוקה בעתיד?

ישנו ביקוש רב לאנשים מומחים בתחום הסייבר ואבטחת הידע. יותר ויותר חברות אך גם מוסדות ממשלתיים מבינים כי לוחמת מידע היא המלחמה של המחר ויש להשקיע בתחום זה בכל ההיבטים. ממש כפי שהשקיעה המדינה בתעשיות ביטחוניות כך היא מוצאת לנכון להשקיע גם בהעסקת כוח אדם בקיא בתחום, מנוסה ומיומן. כבוגרי הקורס תוכלו להתמקם בתחום שמעניין אתכם- התחום הכלכלי, אם מדובר על חברות פרטיות בתחום ההייטק, חברות פיננסיות או חברות אחרות או לחילופין התחום המדיני-פוליטי.