גילוי סיסמה של משתמש - Rainbow << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

גילוי סיסמה של משתמש - Rainbow

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

אבטחת מערכות מידע
השוק המודרני מביא עימו חידושים וטכנולוגיות שלא היו קיימות קודם לכן מדי יום ביומו ואין זה פלא כי ישנו צורך הולך וגובר בתחזוקה איכותית של המידע. בעידן בו המידע הינו רגיש והחברות עושות שימוש במידע זה מדי יום ביומו, ישנה חשיבות מרכזית לשמירה איכותית של המידע וכן ליכולת לארגנו באופן המקצועי ביותר, כך ששליפת המידע בשלב מאוחר יותר תהיה קלה ונגישה. אין זה פלא, אם כך, שהשוק דורש יותר ויותר אנשי מקצוע מתחומים של אבטחת מידע.

העידן החדש, הוא עידן המידע, מביא עמו לא מעט אתגרים שונים ומגוונים וההתפתחויות העצומות בתחומי המידע השונים והצורך באבטחה מלאה שלו. המידע הנצבר אצל חברות שונות ברחבי העולם ובמשך השנים דורש את הארגון המקסימלי תוך שימוש בתוכנות המתקדמות ביותר ויישום הידע הנרכש במהלך קורס אבטחת מערכות מידע שונות הקיימות כיום.

אבטחת מערכות מידע אינה עניין קל. מאחר והמידע מתרבה ללא הרף ברחבי העולם ובכל מקום כל הזמן, מאחר והוא מצריך תוכנות מקצועיות למטרת ארגונו, עיבודו ושימוש מחודש בו כמו גם פיתוח מחדש שלו, הרי שהצורך של אבטחת מערכות מידע הולך וגדל. ואולם דווקא בשל התפתחות המידע ומערכותיו השונות, אבטחתו אינה הופכת קלה יותר, נהפוך הוא.

כיום, שוק העבודה דורש אנשי מקצוע בתחום של אבטחת מידע יותר מבכל תחום אחר, אולי, ולא בכדי. חשיבותו של המידע והצורך בשמירה ואבטחה איכותית שלו מביא לעלייה מתמדת בביקוש לאנשי מקצוע מהתחום, בוגרי קורס של אבטחת מידע מקצועיים המכירים את הטכנולוגיות הקיימות ויכולים לתת מענה ממושלם לצרכי החברות השונות המעבירות, מעבדות, שומרות ומייצרות מידע חדש מדי יום ביומו.

אנשי המקצוע מתחום של אבטחת מערכות מידע יכולים לספק את המענה המושלם לחברות ברחבי העולם כולו אשר מעבירות מידע באפיקים השונים מדי יום ביומו ונזקקות לשמירה וחיסיון על המידע הרב. אבטחת מערכות מידע מצריכה היכרות מעמיקה עם התוכנות השונות, היערכות מראש לתקריות העלולות לפרוץ, ניתוח של המידע הקיים ועוד.
אבטחת רשתות
השימוש ברשתות תקשורת של מחשבים הוא כיום נפוץ מאי פעם ואין פלא שכך שהרי לרשתות מחשבים יתרונות עצומים בייעול התהליך העסקי, ארגוני או ציבורי של כל חברה. בין היתרונות הללו ניתן למנות את הבאים:

  1. חלוקת משאבים – מחשבים המחוברים זה לזה ברשת יכולים לחלוק משאבים כגון מדפסת, סורק, נתב אינטרנט וכו' וזה חוסך לנו שטח משרדי כמו גם הצורך לרכוש פריטי חומרה אלה לכל מחשב.

  2. פשטות בגיבוי – גיבוי כל מחשב בנפרד הוא עבודה תובענית ומיותרת משום שכאשר אנו מחברים את כל המחשבים ברשת אנו יכולים להגדיר מחשב אחד כמקור כל המידע שיתר המחשבים מתקשרים אתו לצורך שימוש במאגרי נתונים. הדבר מצמצם את הצורך בגיבוי למחשבי המידע בלבד.

  3. היעדר גבולות – רשתות מחשבים אינן מוגבלות במספר המחשבים שנוכל לחבר לרשת והיעילות של רשתות בעבודה העסקית והארגונית הינה מבוססת היטב.


על אף כל היתרונות הללו יש לקחת בחשבון כי עצם קיומה של הרשת מייצר חולשה אבטחתית שיש לתת עליה את הדעת ובשל כך הצורך של אבטחת רשתות חזק ומורגש יותר מתמיד. הסכנה הנובעת מתקשורת ברשתות היא שמידע הזורם ממחשב אחד ברשת למחשב אחר חשוף להאזנה על ידי גורם לא רצוי. סכנה נוספת היא שעצם קיומה של הרשת מאפשר תאורטית גישה לכל המידע הקיים ברשת ולכן אבטחת רשתות הינה אינטרס עליון בקרב חברות וארגונים המפעילים רשתות מחשבים. על מנת לאבטח את המידע הזורם ברשת נגדיר הרשאות לכל מחשב ולכל סוגי המידע שהרי לא כל משתמש ולא כל מחשב זקוקים לגישה לכל המידע הקיים ברשת. נדבך נוסף באבטחת רשתות הוא ביצוע הדרכה מרוכזת של כל הצוות המקצועי המשתמש ברשת על מנת להקנות לארגון יכולות אבטחה עצמיות אקטיביות בדמות שיטות עבודה נכונות יותר, מודעות גבוהה יותר לנושא בקרב כוח האדם של החברה. למעשה, הגורם האנושי הוא בעל יכולת אבטחה עצמית גבוה למדי של המידע משום שהוא זה שמשתמש במידע רוב הזמן. אם כן אנו עתידים ככל הנראה לראות את תחום אבטחת הרשתות תופס מקום נכבד יותר ויותר בהתנהלות של כל ארגון ממוחשב.
מידע חיוני אודות אבטחת מידע
פריצות לרשתות מחשבים למטרות הוצאת מידע רגיש שאמור להגיע לידיים מסויימות בלבד, לצורך ריגול תעשייתי או פשוט למטרת נזק מתוך כוונה להזיק הפכו לשכיחות יחסית. מומחי מחשבים והאקרים הבקיאים בתחום מבצעים את הפריצות או משתילים וירוסים ותוכנות מזיקות במטרה לפגוע ולגרום נזקים. עסקים קטנים נוטים לחשוב כי פעולות אלה יפסחו על העסק שלהם אך לא כך הדבר. היום כל העסקים, גדולים וקטנים, צריכים מערכת מתוחכמת וחזקה של אבטחת מידע אשר תמנע את הגעת החומר השמור ברשת לידיים זרות.

האם פריצות יכוונו גם לאנשים פרטיים?

תוכנות מזיקות כמו וירוסים או סוסים טרויאנים מורצים ברשת באופן כללי ללא הכוונתן אל גורם כזה או אחר באופן ספציפי. הרצת התוכנות מטרתה לגלות חולשות פוטנציאליות. כאשר הן נמצאות הפורץ משתלט על רשת המחשבים ותוקף אותה באופן מסיבי. לכן, גם אנשים פרטיים ועסקים קטנים נתונים בהחלט לאיום של פריצות .

אילו סוגי סכנות ישנם?

מערכת אבטחת מידע אמורה להתמודד מול גורמים מאיימים רבים. עם הגורמים המאיימים נמנים: וירוסים אשר נדבקים אל המערכת ומופצים דרך הדואר האלקטרוני כאשר הם מופיעים כקבצים רגילים. ישנן התולעים, שהן תוכנות הדומות לוירוסים אך אינן נדבקות לתוכנות אחרות אלא מעמיסות מאוד על הרשת. ישנן רוגלות שהן תוכנות מזיקות השולחות מידע אודות המשתמש ליוצרי התוכנה וגם מכבידות על המערכת.

אילו מערכות אבטחת מידע ישנן?

אחת החברות המתמחה ביותר בתחום היא חברת צ'ק פוינט. מערכות החברה מאפשרות לנטרל פריצה בזמן אמת. המערכת מאפשרת משיכה של קובץ הגיבוי במקרה של פריצה גם מרחוק. מדובר על חומת אבטחה מתוחכמת מאוד המגנה על כל מרכיבי הרשת כמו השרתים, מערכות ההפעלה או תחנות הקצה.

איזו הכשרה יש בתחום?

חברות גדולות מעסיקות מומחים בנושא שיהיו אחראים על אבטחת המידע הנשמר במערכת. אנשים אלה צריכים לעבור קורס כפי שמעבירות מכללות שונות ברחבי הארץ כמו מכללת פרקטיקיו. במכללה זו תוכלו ללמוד את הקורס גם כקורס אונליין מן הבית. הקורס מלווה במצגות וסרטונים. היתרון בקורס זה הוא שהוא אינו ארוך ומאפשר לעסוק בתחום חשוב וחיוני תוך זמן קצר.