סריקת רשת עם NMAP << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

סריקת רשת עם NMAP

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס האקינג
מהו קורס האקינג ואיפה ניתן לעשות קורס כזה?

קורסי האקינג הינם קורסים הניתנים במכללות המחשבים השונות הפזורות בארץ ומיועדים לכל מי שמתעתדים לעסוק בתחום של אבטחת מידע ורשתות. הקורס מכשיר את מאבטחי המידע בכל התחומים של פריצה למערכות מידע בבחינת "הכר את האויב שלך" ועל פי רוב מושתת על הכרות מוקדמת של התלמיד עם עולם המחשבים ברמה בסיסית לכל הפחות.

מה כולל קורס האקינג ?

קורסי האקינג נוגעים באופן טיפוסי במגוון נושאים ובכלל זה הקניית ידע בסיסי בתחום אבטחת מידע על מנת לאפשר התמודדות בפני האקרים. הכרות עם מערכות תקשורת ורשתות מחשבים ברמה שתאפשר התאמת תוכניות אבטחת מידע לכל ארגון או חברה על פי פרופיל הרשת שלה ויישום מערך אבטחה המותאם לצורכי הארגון על פי התשתית המערכתית הקיימת שלו. הכרת כלי האבטחה הנפוצים בשוק לצורך בניית תוכנית אבטחת מידע אישית ומותאמת לכל ארגון או חברה.

למי מתאים קורס האקינג ?

קורסי ההאקינג השונים מצריכים ידע מוקדם ברמות שונות ועל כן יש להתעדכן על הרמה של כל קורס ועד כמה הוא מצריך ידע מוקדם לפני שנרשמים. בעוד קורסים מסוימים הם בסיסיים ומצריכים ידע מוקדם בסיסי ביותר, ישנם גם קורסי האקינג המחייבים תואר ראשון במחשבים ואף כאלה המחייבים תואר שני ומטבע הדברים עוסקים בנושאים מתקדמים ביותר בתחום אבטחת מידע.

מהו ההיקף של קורס האקינג ?

ההיקפים של קורסי ההאקינג משתנים אך סובבים על פי רוב סביב 120 שעות לימוד. המחירים משתנים מרמה לרמה וממכללה למכללה. מומלץ ביותר להתעדכן לפני ההרשמה לקורס כזה על אפשרויות התעסוקה השונות שהקורס מקנה. על פי רוב בוגרי קורסים כאלה ישתלבו במחלקות אבטחת המידע האורגניות של חברות גדולות או לחילופין יעבדו בחברות המתמחות באספקת שירותי אבטחת מידע לחברות וארגונים המעוניינים במיקור חוץ של שירות זה. בוגרים מצטיינים בעלי זיקה אישית לתחום העסקים יכולים אף להקים חברה משלהם בתחום אספקת שירותי אבטחת מידע ורשתות ולנסות את מזלם בשוק. כך או כך מדובר בתחום דינמי ומתפתח המבטיח עבודה מרתקת לכל דורש.
סייבר- ההגנה של המחר
היום חלק גדל מחיינו מתנהל דרך המחשב ורשת האינטרנט. רובנו אינם יכולים כבר לראות את עצמם מתפקדים ללא האפשרות לשלוף מידע מהיר מהרשת בכל נושא, לבצע פעולות כמו הזמנת קניות, הזמנת תור לרופא, ביצוע פעולות בחשבון הבנק שלנו והרשימה עוד ארוכה. עם זאת, עם היתרונות באים גם החסרונות בצורת אנשים המוצאים את הדרך לנצל את הרשת לרעה, לפרוץ למערכות ולשלוף מידע חסוי של חברות עסקיות ואפילו של גורמים מדיניים וממשלתיים. ככל שמשתכללות אפשרויות הפשיעה בעניין, כך יש צורך למצוא דרכי הגנה על המידע ואף התקפה בזירה הזו. לכך נועד קורס סייבר.

מהו קורס סייבר?

קורס סייבר נועד להכשיר את הסטודנטים לעסוק בתחום אבטחת המידע וההאקינג ולתת מענה הולם לנסיונות הפריצה והנזקים שמנסים אנשים לעשות מצידה השני של הרשת. זהו קורס מעמיק ומקיף הניתן על ידי מומחים בתחום.

מהם תכני הקורס?

הקורס כולל הכשרה בתחום לוחמת מידע ואבטחת מידע. עם נושאי הקורסים השונים נמנים: האקרים והאקינג, משמעותה של לוחמת הסייבר, פשעי עולם הסייבר, אסטרטגיות הגנה של הסייבר, תשתיות לאומיות, אבטחת סייבר ועוד.

האם ישנה הסמכה בינלאומית בתחום.

ההסמכה הבינלאומית בתחום סייבר נקראת CISSP. הסמכה זו, בניגוד להסמכות אחרות בתחום אבטחת המידע או ניהול רשתות אינה ניתנת מטעם חברה מסויימת. זוהי הסמכה ניטרלית מטעם ארגון שנקרא ISC2. קורס סייבר מכין את הלומדים לקראת המבחן מטעם הארגון. על מנת לקבל את ההסמכה יש צורך, בנוסף למעבר הבחינה בהצלחה לעסוק חמש שנים בשניים מתוך עשרת תחומי המבחן, להחתים אדם בעל הסמכה בתוקף כעדות לנכונות הפרטים שמוסר מועמד ולחתום על הקוד האתי של הארגון.

האם ניתן ללמוד למבחן לבד?

ניתן ללמוד לבד אך הדבר קשה מאוד. כמעט ולא קיים חומר עזר בעברית ולכן קורס סייבר הנלמד במכללות שונות בארץ כמו מכללת פרקטיקיו המציעה חומרי עזר מפורטים בעברית הוא מומלץ. על מנת ללמוד לבד יש צורך באנגלית מעולה, בזמן השקעה רב ובמשמעת עצמית גבוהה במיוחד. קורס יסייע בנקודות החולשה וגם יהווה מסגרת בה תכירו אנשים נוספים כמוכם המעוניינים להתמקצע בתחום.